DVD Filmy
2001 Maniaků - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

2001 Maniaků

2001 Maniaků Hrají: Robert Englund, Lin Shaye, Giuseppe Andrews, Jay Gillespie, Marla Malcolm, Dylan Edrington
Žánr: horor, thriler, drama, příběh
Diskuse: Co na film říkáte?

Novinka od tvůrců filmu HOSTEL! Remake H.G.Lewisona filmu 2000 Maniacs z roku 1964, zasazený do současnosti. Scény, , při kterých vám bude tuhnout krev v žilách! Občané malého městečka Pleasant Valley nalákají několik mladých turistů do města na oslavu stého výročí osvobození města od bandy renegátů,kteří město pustošili. Připraví pro každého z nich speciální večerní program,.. při němž jsou postupně zabíjeni. Pouze jeden pár odhalí krutou skutečnost a pokouší se ze zlověstné pasti dostat. Jejich jediná naděje je útěk!
DVD filmy - Strážní Andělé Mladé Pušky Kirikou v divočině Diamantoví psi Saw IV Ďáblové Inland Empire FilmX Popelka Teletubbies | 2 Teletubbies | 1

Diskuse o DVD filmu 2001 Maniaků

Co byste k filmu 2001 Maniaků řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film 2001 Maniaků | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti