DVD Filmy
28 Dní Poté - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

28 Dní Poté

28 Dní Poté Původní název: 28 Days Later
Hrají: David Schneider, Bindu De Stoppani, Alex Palmer, Jukka Hiltunen
Režie: Danny Boyle
Žánr: Sci-fi
Diskuse: Co na film říkáte?

28 DNÍ POTÉ - Dny jsou sečteny ... Nebezpečný virus se vymknul kontrole. Přenáší se kapkou krve, ničí během několika sekund a nakažení jsou pod vlivem neustálé vražedné zuřivosti. Za 28 DNÍ je celá země zamořená a hrstka těch, co přežili, se začíná pokoušet zachraňovat bodoucnost. Pomalu však zjišťují, že smrtelný virus není zdaleka jediná věc, která je ohrožuje.


DVD filmy - Začátky filmových hvězd Vltava v obrazech | 6 (46-54) Záhadné zmizení Tvrďák Svůdná Touha Nováček Candyman Dáma Ze šanghaje Vražda na Presidiu Doba Ledová 2 Disk

Diskuse o DVD filmu 28 Dní Poté

Co byste k filmu 28 Dní Poté řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Pepe (21)01.10.2007 13:04
No tak k tomuhle filmu bych řekl toto: první polovina ucházející, ale ta druhá to byla hrozná slátanina, a čekal jsem zombie, a ne jenom nakažené lidi. A zakončení filmu ,,nesmyslný". To byl můj názor, ale nechci někomu ten film zošklivit.Doufám že jsem tímto názorem jsem nikoho neurazil.

Vavík (15)28.09.2007 11:18
masakr film výbornej

seznamka

DVD film 28 Dní Poté
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.