DVD Filmy
2 DVD Den poté / X-Men 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

2 DVD Den poté / X-Men 2

2 DVD Den poté / X-Men 2 Původní název: Day after Tomorrow / X2
Hrají: Patrick Stewart, Dennis Quaid, Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal
Režie: Bryan Singer, Roland Emmerich
Žánr: Dětský
Diskuse: Co na film říkáte?

DVD DEN POTÉ = Globální oteplování zapříčiní počátek nové doby ledové, tornáda srovnají se zemí Los Angeles, přílivová vlna zaplaví New York City a celá severní polokoule zmrzne. Klimatolog Jack Hall (Dennis Quaid) musí projít rostoucí superbouří, aby zachránil svého syna (Jake Gyllenhaal) , tváří v tvář mocnému nepříteli, s jakým se ještě nesetkal, matce přírodě! (118 min.). DVD X-MEN 2 = Přišel čas, kdy se odlišní musí spojit. Mezi lidmi a mutanty roste nenávist a nedůvěra. Jeden z X-MENů zaútočí na. prezidenta a generál William Stryker (Brian Cox) využije dlouho očekávané příležitosti a zahájí neúprosnou válku proti mutantům. Válku, která může mít jen jednoho vítěze. X-MENI se musí spojit se svým starým protivníkem Magnetem, aby zabránili nelítostnému boji, , který by mohl zničit každého na planetě. (128 min.).
DVD filmy - Ztracené město Film X SAW II Hlas moře Film X Čtyři pokoje Film X Ferda Mravenec Ozbrojení a nebezpeční Ledové sny Superman: Soudný den Za svůj lid: Zvolení Baracka Obamy Rozervaná objetí plast

Diskuse o DVD filmu 2 DVD Den poté / X-Men 2

Co byste k filmu 2 DVD Den poté / X-Men 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film 2 DVD Den poté / X-Men 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti