DVD Filmy
2 DVD Sametoví vrazi / Udělení milosti se zamítá - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

2 DVD Sametoví vrazi / Udělení milosti se zamítá

2 DVD Sametoví vrazi / Udělení milosti se zamítá Původní název: Sametoví vrazi / Udělení milosti se zamí
Hrají: Jiří Vondráček, Jan Dolanský, Michal Dlouhý, Alice Bendová
Režie: Jiří Svoboda
Žánr: Dětský
Diskuse: Co na film říkáte?

Sametoví vrazi - Film vychází volně z nejznámějšího případu násilné trestné činnosti poslední doby, tzv.Orlických vražd. Jednal z devadesátých let, jejichž oběti byly nelezeny na dně známé české přehrady Orlík. Hlavními aktéry filmu jsou tři společníci, kteří s cílem získat majetkový prospěch promyšleně zavraždili čtyři osoby. Dvě těla obětí byla vyzvednuta potápěči ze dna Orlické přehrady, kam je vrazi hodili, třetí obět zahynula při explozi po doručení výbušného balíčku a poslední obět byla zastřelena přímo v domě Udělení milosti - Honza Steiner nebyl žádný drsňák ani grázl. Byl to jen kluk, který měl smůlu, , že se ocitl ve špatnou dobu na špa tném místě.Na šikmou plochu se dostal shodou nešťastných osudovách náhod. Výchovu Honzovi poskytly dětské domovy pasťáky a nakonec kriminál.Vedl dlouhou válku bez pravidel s důstojníkem VB. Konflikt vyvrcholil zinscenovaným honem na Honzu který nešťastně zastřelil svého úhlavního nepřítele a byl za to odsouzen k trestu smrti.
DVD filmy - Dinotopie O klukovi z plakátu | 1 Zóna Smrti Infekce Obávaný Bojovník Město Hazardu Soupeři Bezmocná Se Čekej Do Tmy Dvd Amadeus: 2001 Dvd

Diskuse o DVD filmu 2 DVD Sametoví vrazi / Udělení milosti se zamítá

Co byste k filmu 2 DVD Sametoví vrazi / Udělení milosti se zamítá řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Martin (36)19.04.2008 14:18
Kvalita

09.12.2007 08:31
misa dlouhyje nej

seznamka


DVD film 2 DVD Sametoví vrazi / Udělení milosti se zamítá | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti