DVD Filmy
7 Znameni Apokalypsy - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

7 Znameni Apokalypsy

7 Znameni Apokalypsy Původní název: 7 Signs Of The Apocalypse
Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 02.07.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 01:43:00 Rok natočení: 2009 Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: Anglicky 7 znamení apokalypsy Válka, hladomor, epidemie…To jsou tři ze čtyř znamení apokalypsy. Čtvrtým je sám Antikrist v lidské podobě. Existují skutečná, ověřitelná spojení mezi proroctvím z minulosti a tím, co se děje ve světě nyní? Jsou povodně, zemětřesení a smrtící epidemie začátkem konce? Tento speciální dokument zkoumá otázky vycházející ze spisů středověkých proroků. Pátrá v proroctvích různých kultur, , včetně Mayského a Čínského kalendáře a knihy Zjevení z Bible. Blíží se soudný den a poslední bitva mezi dobrem a zlem?
DVD filmy - Pad Letu 174 Arsenal 1 Provinila Srdce Laska Ze Sousedstvi Erwin Rommel 2. - Porazeny Extremni Seznamka Kamarad Timmy:timmyho Jarni Prekvapeni Epicentrum Erwin Rommel 3. - Spiklenec Midway

Diskuse o DVD filmu 7 Znameni Apokalypsy

Co byste k filmu 7 Znameni Apokalypsy řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film 7 Znameni Apokalypsy | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti