DVD Filmy
Databáze - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory

 DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy

Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Filmy řazeny abecedně

A Certain Justice
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


A Co Když Je To Pravda? - Just Like Heaven
Život po životě je krásný Reese Witerspoon(Pravá blondýnka)září vromantické komedii " A co když je to pravda?". Když si David(Mark Ruffalo)pronajme nový bytposlední věc, po které touží, je společnost. Jenže se objevuje Elizabeth(Reese Witerspoon), kterýá neústupně tvrdí, že byt je její...A pak Davidovi zmizí přímo před očima. On si myslí, že viděl ducha. Ona si myslí, že je stále živá. Jak společně hledají pravdu o její minulosti, jejich vztah se od prvotního vzteku pomalu mění v lásku.


A dost! - Enough said
Julia Louis - Dreyfus, Catherine Keener, James Gandolfini
James Gandolfini Julia Louis Dreyfus a Catherine Keener září v dojemné komedii A dost Rozvedené matce Evě Louis Dreyfus se líbí sympatický zábavný a na stejnou notu naladěný Albert Gandolfini který už má také jedno manželství za sebou Zatímco jejich vztah jenom kvete Eva se seznamuje s Marianne Keener jež nemá pro svého bývalého manžela jediné vlídné slovo Když si Eva uvědomí že je to právě Albert na koho si Marianne neustále stěžuje začne si sama klást otázky jak hodně lze věřit v první dojem a ve druhou šanci BONUSY: BONUSY ? Propagační filmy o filmu: Obsazení Námět Seznamte se s Evou a Albertem Nicole Holofcener Julia


seznamka

A Good Man
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


A Tak Jsem Si Vzal řeznici - So I married an axe murderer
Amanda Plummer, Mike Myers, Brenda Fricker
Nejdříve se vdá. Pak porcuje, žádný manžel s ní nemá šanci dlouho vydržet. Charlie Mackenzie konečně nachází ženu svých snů. Je po všech stránkách skvělá, kromě jedné. Brzy začne mít Charlie podezření, že jeho vyvolená by mohla být "vraždící ŘEZNICÍ", o které četl v novinách. Ženou, která se vdá a potom rozseká manžela na kousky. Myslel si, že je to láska na celý život. Otázka je, jak dlouhý bude ...? Velice ostrá komedie.


A Zase Ta Lucie
Dětská komedie ..-.Osvald zbavený cti být vůdcem dětské party, připravuje strašlivou pomstu. Lucie se bude divit, až se zmocní jejich formeláků Ferdy a Ferdy a podstrčí jí za ně neuměle vyrobené napodobeniny, zbavené všech kouzel. Chystá se na ni právě v den svých narozenin. Ale doma je všechno vzhůru nohama!


A-Team - A-Team
Patrick Wilson, Liam Neeson, Bradley Cooper, Jessica Biel
Nejsme žádný béčka Jsou v plné zbroji nebezpeční… a naprosto šílení Pevně se připoutejte protože vás čeká akcí a adrenalinem nabitá vzrušující jízda s Liamem Neesonem Bradley Cooperem Quintonem “Rampage” Jacksonem a Sharlto Copleyem v hlavních rolích Když jsou bývalí členové elitní armádní jednotky křivě obviněni ze zločinu který nespáchali musí uplatnit své jedinečné schopnosti aby unikli z vězení a poradili si se svým dosud nejtěžším úkolem K tomu bude potřeba odhodlání přesné načasování a arzenál ničivých zbraní A přesně tohle je práce pro A Team


Abducted: Kidnapped And Brutalized
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


Absolvent - Graduate, The
ABSOLVENT - kultovní film s Dustinem Hoffmanem v jeho první velké roli. Benjamin Braddock (Dustin Hoffman) je čerstvým ABSOLVENTEM vysoké školy. Na jeho počest mu uspořádají rodiče velkou párty. Pozdě v noci poprosí Bena atraktivní paní Robinsonová (Anne Bancroft), zda by ji neodvezl domů. Tam se pokusí nesmělého mladíka svést, bohužel je při tom vyrušena svým mužem ... Paní Robinsonová se ale tak lehce nevzdává a nakonec Ben podlehne jejímu šarmu. Vášnivá milostná aféra začíná. Jednoho dne se však Ben na přání svých rodičů vyjde s krásnou dcerou paní Robinsonové, Elaine (Katharine Ross). Tento večer má ale své následky: Elaine a Ben se do sebe zamilují a paní Robinsonová nechává naplno propuknout svou žárlivost ... Film ABSOLVENT se stává kultovním také díky skvělému soundtracku Simona & Garfunkela s nezapomenutelnou písní Mrs.Robinson.


Absurdistán - Idiocracy
Luke Wilson, Justin Long
Mike Judge, jeden z tvůrců seriálu Beavis a Butt-Head, Tatík Hill a spol. a Malér y pana Šikuly, přináší šílenou komedii, která vás donutí dvakrát se zamyslet nad budoucností lidstva. Seznamte se s Joe Bowersem (Luke Wilson). Moudrosti sice moc nepobral, ale když se po jednom nepovedeném vládním experimentu probudí v roce 2505, tak zjistí, že společnost zatím pod náporem reklam a hloupých televizních pořadů úplně zdegenerovala a z něho je rázem nechytřejší člověk na planetě. A tak je na průměrném Joeovi, aby lidský vývoj vrátil zpátky do správných kolejí!


Ace Ventura: Zvířecí Detektiv - Ace Ventura: Pet Detective
Jim Carrey, Sean Young, Courteney Cox, Dan Marino
Morgan Creek V pantheonu velkých detektivů všech dob zaujímá místo mezi těmi nejlepšími a neprotřelejšími: po boku Sherlocka Holmese a Hercula Poirota, či inspektora Clouseau. Říká si Ace Ventura - zvířecí detektiv. Je nejlepším zvířecím detektivem na světě - po pravdě řečeno, je také ve své specializaci jediným.Když v předvečer Superpoháru amerického fotbalu ohromí klubové funkcionáře Miamských Delfínů zpráva o zmizení Sněhové vločky, nosatého delfína, maskota jejich družstva, zdá se, že jediným správným mužem s tou pravou specializací a intuicí, jediný, kdo rozezná nosatého delfína od obyčejného, je právě Ace. A když po delfínovi zmizí i hvězda mužstva Dan Marino, případ může vyřešit už jedině on - Ace!


Adam Sandler Kolekce - Adam Sandler Collection
Adam Sandler, Salma Hayek, Kate Beckinsale, Jennifer Aniston
Machři < h2> Tvůrci filmu KLIK ŽIVOT NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ přináší příběh pěti dávných kamarádů ze střední školy kteří se potýkají s těžkostmi dospělosti a po 30 letech se schází na oslavě Dne nezávislosti V hlavních rolích filmu předvádí skvělé herecké výkony komediální hvězdy Adam Sandler Kevin James a Chris Rock < p>


Adaptace FilmX - Adaptation
Cara Seymour, Meryl Streep, Chris Cooper, Nicolas Cage
Nicolas Cage v kůži Charlieho Kaufmana. Zapeklitá komedie o zloději orchidejí a scénáristovi v krizi. Hollywoodský scénáristický zázrak Charlie Kaufman se po filmu V kůži Johna Malkovitche už podruhé spojil s režisérem Spikem Jonzem, aby opět rafinovaně smísil realitu s fikcí. Hrdinou vyprávění tentokrát udělal sám sebe: sluší se však podotknout, že Kaufman ve skutečnosti nemá žádné dvojče a že se v realitě nijak nepodobá Nicolasi Cageovi. Zároveň je však pravda, že Charlie Kaufman získal cenu BAFTA za scénář ( pod nímž je však podepsán s Donaldem Kaufmanem!), Chris Cooper za svůj herecký výkon obdržel Zlatý glóbus a Oscara, Meryl Streepová byla oceněna Zlatým glóbem a Spike Jonze si odvezl Stříbrného medvěda z MMF v Berlíně.


Adéla Ještě Nevečeřela
Michal Dočolomanský, Rudolf Hrušínský, Miloš Kopecký, Ladislav Pešek, Václav Lohniský, Naďa Konvalinková, Květa Fialová, Olga Schoberová, Martin Růžek
Mistrovská parodie na rodokapsové detektivky. Detektivní komedie ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA líčí souboj světově proslulého a nepřekonatelného detektiva Nicka Cartera (Michal Dočolomanský) a ďábelským botanikem baronem von Kratzmarem (Miloš Kopecký) a jeho masožravou rostlinou ADÉLOU. Scénárista Jiří Brdečka a režisér Oldřich Lipský se spolu sešli nad scénářem a z jejich spolupráce vznikl slavný Limonádový Joe. Tentokrát zvolili pro svou komedii jiný žánr, jiné prostředí a objektem jejich parodie se stal jiný typ pokleslé literatury, totižrodokaps.


Adéla ještě nevečeřela (DIGITÁLNĚ RESTAUROVANÁ VERZE)
DVD film Adéla ještě nevečeřela- (DIGITÁLNů RESTAUROVANÁ VERZE) Neporazitelný soukromý detektiv Nick Carter přijíždí do Prahy řešit případ, s nímž si zdejší policie neví rady. Je vyzbrojen geniálním mozkem a nejnovějšími převratnými vynálezy, cestou z New Yorku hravě zvádl češtinu. Na místě, zejména v malebných hospůdkách nad orosenou sklenicí, ovšem zjišťuje, že v Čechách všechno chodí trochu jinak než v Americe. Podaří se mu překazit ďábelské plány zločinného hraběte von Kratzmar a zachránit květ nevinnosti líbezné Květušky? Parodii na laciné sešitové detektivky natočil v roce 1977 Oldřich Lipský podle námětu a scénáře Jiřího Brdečky (v té době spolu měli na kontě už několik filmů, zejména nedostižného Limonádového Joea). Při realizaci snímku se sešla celá řada význačných osobností. I do malých rolí obsadil režisér slavné herce, působivé kostýmy navrhl Theodor Pištěk, výtvarnou spoluprací a animací přispěl Jan Švankmajer, hudbu složil Luboš Fišer. Výsledkem je nestárnoucí komedie, kterou je možno vidět opakovaně, neboť se při ní vždy znovu spolehlivě pobavíte.


Admirál - The Admiral
Alexandr Vasiljevič Kolchak (Kostantin Khabenskiy) je pravý hrdina svého národa, milovaný manžel a otec, který má jenom jednu slabost - okolím tiše tolerovanou zálibu v krásných ženách. Když potká ženu svého nejlepšího přítele Annu Timirevu (Elizaveta Boyarskaya), revoluce v krajině se setká s revolucí v jeho srdci. Na pozadí I. světové války se Alexandr a Anna snaží překonat nepřízeň osudu, ale zpřetrhat jeho okovy nebude snadné. Snímek nejenom že otevírá ne příliš oslavovanou kapitolu ruských dějin – boj proti bolševikům, ale váže se také k událostem provázejícím vznik Československa. Když totiž Kolchak prchal před rudou armádou na Sibiř, jeho vlak se zlatým carským pokladem střežili českoslovenští legionáři. Ti údajně podvedli autoritářského admirála a zlato v hodnotě půl miliardy skončilo v tehdejší Legiobance.


Adorable Autumn/ Snugly Fireplaces Podz. Příroda A Pohoda U Krbu
Čtyři roční období - Podzim Dny se krátí a slunce ztrácí na síle, přichází podzim - nejbarevnější roční období. Barevné listí tančí krouživě v chladném podzimním povětří, aby Vás potěšilo na procházce přírodou a očarovalo Vás svou rozmanitostí. Vychutnějte si nádheru podzimního dne všemi smysly, v HD kvalitě. Nakonec se nechte zahřát útulným krbem, který Vám vykouzlí pohodu k teplému šálku čaje. Užijte si nezapomenutelné chvíle v pohodlí svého domova… Jedná se o jeden ze čtyř dílů koncipovaných jako „Čtvero ročních období“, k dispozici jsou i další díly. (viz odkazy níže) Obraz: 1920x1080 16:9 Audio: Dolby Digital 5.1, dvě zvukové stopy hudebního doprovodou Délka: cca 120 min.


Adriana
ADRIANA - Filmový portrét ADRIANY SKLENAŘÍKOVÉ + super bonus INSPIRACE (60 min.). ADRIANA - Aféry? Skandály? Divoké večírky a popularita za každou cenu? To byste u topmodelky ADRIANY Sklenaříkové - Karembeu jen velmi těžko hledali. Tajemství její výjimečnosti tkví jinde. Dokument Miloslava Šmídmajera o jejím životním příběhu vám toto tajemství odhalí ... (80 min.). + super bonus ADRIANA Sklenaříková: INSPIRACE. - Jak prorazit ve světě modelingu, dosáhnout na vrchol, co bylo nejtěžší v začátcích, jakými zkouškami musela projít, co všechno se naučit ... Naprostou upřímnost, s jakou vypráví ADRIANA o zákulisí své profese a úspěchu, její cenné rady a postřehy ocení nejen dívky, které touží po kariéře modelky, ale i ženy, které něco chtějí něco dokázat a být přiatžlivé. (60 min.)


Aeon Flux - Aeon Flux
Charlize Theron , Marton Csokas, Jonny Lee Miller
Oscarová Charlize Theron září jako Aeon Flux, tajná agentka bojující proti útlaku na posledním místě na Zemi 25. století. Zatímco pracuje na svržení předsedy vlády, odkryje síť překvapivých tajemství, které by mohly úplně změnit budoucnost Země. Natočeno na základě animovaných sérií MTV.


Afgánský zlom
Mezinárodní herecká hvězda Michele Placido exceluje v nákladném koprodukčním filmu, který se vrací k tragickým okamžikům Sovětské války v Afghánistánů. Píše se rok 1989 a válka mezi SSSR a afgánskými muslimy spěje po deseti letech ke svému tragickému závěru. Zdecimovaná sovětská armáda, která v asijských horách dopadla podobně jako Američané ve Vietnamu, se vrací domů. Krytí ústupu ruských vojsk má na starost prapor vedený majorem Bandurou... 140 minut.


Agent Cody Banks
Keith David, Angie Harmon, Frankie Muniz, Hilary Duff
AGENT CODY BANKS - Zachraň svět. Získej dívku. Udělej matiku. CODY BANKS je typický teenager. Miluje skateboard, nesnáší matematiku a moc neví, jak se bavit s dívkami. Má ale velké tajemství. Je součástí výcvikového programu CIA a před sebou má misi, která může zachránit celý svět!


Agent Cody Banks 2
Anthony Anderson, Frankie Muniz, Cynthia Stevenson, Hannah Spearritt
AGENT CODY BANKS 2. Místo určení Londýn. AGENT CODY BANKS (Frankie Muniz) míří do Anglie, aby prověřil mezinárodní vztahy a zajal podlého vědce, který ukradl zařízení na kontrolu mysli a chce ovládnout celý svět! Jako student výběrové školy se nejmladší AGENT CIA spojí s nejlepší londýnskou špiónkou (Hannah Spearritt) a pokusí se tohoto šíleného zločince zastavit dřív, než dojde k nejhoršímu!


Agent V Sukni - Big Momma´s House
Martin Lawrence, Nia Long, Terence Howard, Paul Giamatti
AGENT FBI v přestrojení skrývá víc než jen pouhou zbraň. Zkušenému agentu FBI, mistru převleků Malcomovi Turnerovi se naskytne jedinečná šance, když se má při jedné tajné operaci vydávat za 70tiletou všemi oblíbenou černošku přezdívanou "mamina". Odhodlaný dopadnout bankovního lupiče, který právě uprchl z vězení a ochránit důležitou a krásnou svědkyni Sherry, se Malcom rozhodne střežit maminin dům. Když však mamina, Sheryina babička,nečekaně opustí město, je na Malcomovi, aby se zhostil její role - se vším všudy - od skvělé kuchyně až po aktivní členství v místním kostele. Malcom se do nové role vžije výtečně, vše mu klape, ovšem pouze do doby, než se do Sherry bezhlavě zamiluje ... AGENT V SUKNI - připravte se bláznivou krimikomedii, ve které nechybí akce, láska a samozřejmě spousta humoru s jedinečným Martinem Lawrencem.


Agent V Sukni 2 - Big Momma´s House
Máma všech komedií Salvy smíchu opět otřásají celým domem! V závěsu za megahitem Agent v sukni přichází jeho super pkračování, které je ještě šílenější, legračnější a zábavnější než originál! Agent FBI Malcolm Turner(Martin Lawrence) se v zájmu národní bezpečnosti vrací v přestrojení z Big Momma - pedantskou a trochu výstřední jižanskou babičku se zálibou v basketbalu! Teď tahle babička musí nahradit chůvu tří nezkrotných dětí v rodině z vyšší společnosti. Potřebuje totiž proniknout do blízkosti jejich tatínka - počítačového hackera. A to se neobejde bez šílených kousků a gagů, při kterých vám polezou oči z důlků.


Agent Z Panamy - Tailor of Panama
Pierce Brosnan, Geoffrey Rush, Jamie Lee Curtis, Catherine McCormack, Brendan Gleeson
Detektivní drama AGENTů Z PANAMY. V tomto svůdném detektivním příběhu podle nejlépe prodávané novely Johna Le Carré, podává Oscarem oceněný Geoffrey Rush vynikající výkon jako Harry Pende, bývalý policista, nyní krejčí pro bohaté a známé. Jamie Lee Curtis jako jeho okouzlující sexy žena Luisa. V PANAMĚ zahalené mlhou, kde nic není tak, jak se zdá, odehrává příběh AGENTA Andrew Osnarda (Pierce Brosnan). Uhlazený a bezohledný britský tajný AGENT naláká Harryho, aby poslouchal hovory mocných a významných politiků, pro které šije. Ale vypravěčský talent dodává příběhům víc než jen pravdu a sled dalších událostí hrozí zničit všechno, čeho si Harry v životě nejvíce cení.


Agentky D.e.b.s. - D.E.B.S.
Michael Clarke Duncan, Jordana Brewster, Holland Taylor, Meagan Good, Sara Foster, Devon Aoki, Jill Ritchie, Geoff Stults, Jessica Cauffiel
AGENTKY D.E.B.S - Vypadám s tou zbraní k světu? Ihned po návratu atraktivní šéfky místního podsvětí Lucy Diamond (Jordana Brewster) zpět do USA, se po jejích stopách vydává elitní tým špionek - univerzitních studentek D.E.B.S. Pátrání po místě, kde se Lucy skrývá, nabírá na obrátkách, když po setkání stouto mladou podvodnicí záhadně zmizí půvabná vrchní AGENTKA Amy Bradshaw (Sara Foster). Ale byla Amy vůbec unesena a chce, aby ji někdo nalezl? AGENTKY D.E.B.S. je vtipná špionážní komedie o lásce na první výstřel.


Akademie Gladiátorů
Malí Hocus, Fracas, Rumpus a Arena navštíví Koloseum, aby videli, jak bojuje jejich strýc Deviatus, ten nejlepší gladiátor v Ríme. Když zjistí, že na nej byla nastražena past, a že je v nebezpecí, neváhají ani chvilicku a vhrnou se do arény, aby s ním bojovali. Podívaná na ctyri chlapce válecníky je tak prekvapivá, že když vyhrají, Císar jim dá za odmenu ostrov Cornucopia. Po roce se rozhodli, že založí na ostrove „Školu gladiátoru“. Nový Rímský Císar Gluteus Maximus se obává, že by cornucopiánci mohli zastínit jeho hry, tak na ne nastraží past... Dobrodružství zacínají krikem gladiátoru. Scénár Ana Sanz-Magallón; Hudba José Antonio Berzal, Manuel García, Luis Alberto Caballero Výtvarník Toni García; Postprodukce Miguel Ángel Pérez;


Akcia Edelstein
Slovenský kriminální film zachycuje práci bezpečnostních orgánů při odhalování mezinárodní teroristické organizace, propojené se zločinci 2. světové války. Ústřední postavou příběhu je Wolfgang Moser, vydávající se za účastníka mezinárodních závodů. Jeho pravým cílem však je vybrat skrýš, v níž byly za války v dělostřelecké nábojnici uloženy šperky a vzácné zlaté mince. Při plnění tohoto úkolu Moser zavraždí dva lidi. Bděla Bezpečnost však nikdy nespí...

Akcia Edelstein, ČSSR
Hrají:Ľubo Roman, Magda Šputová, Viola Thirringová, Bořivoj Navrátil, Slávo Drozd, Ján Kroner, Vítězslav Jandák, Jaromír Janeček.
Scénář: Peter Hajdúk, Ján Niňaj, Zoro Záhon.
Režie: Zoro Záhon

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk: slovenský DD 2.0
Stopáž: 80 minut
ČSSR 1986


Akta Pentagon: Skrytá válka - The Post
Meryl Streep, Tom Hanks, Sarah Paulson, Bob Odenkirk, Alison Brie, Tracy Letts, Carrie Coon, David Cross, Jesse Plemons, Bruce Greenwood, Bradley Whitford, Philip Casnoff, Pat Healy, Matthew Rhys, Zach Woods, John Rue, Michael Stuhlbarg, Co
Napínavý snímek natočený podle skutečných událostí je první spoluprací hned tří držitelů Oscara(r): Stevena Spielberga, Meryl Streep a Toma Hankse*. Vydavatelka deníku The Washington Post Katharine Graham (Streep) v něm spojí své síly s neústupným redaktorem Benem Bradleem (Hanks), aby zveřejnili dlouho utajované dokumenty o vietnamské válce. Zároveň tak ale ohrozí svou vlastní kariéru - a svobodu.


Akta X (seriál) | 8.sezona - X Files (series)
Armin Mueller-Stahl, David Duchovny, Gillian Anderson
Právě teď se můžete stát majiteli kompletní první řady seriálu AKTA X. Všech 24 klasických dílů první série mnohokrát oceněného seriálu je nyní poprvé k dostání v exkluzivní sběratelské edici. Nenechte si ujít příležitost, díky které se můžete stát svědky toho, jak 10. září 1993 celý fenomén spatřil světlo světa.


Akta X (seriál) | 9.sezona - X Files (series)
Armin Mueller-Stahl, David Duchovny, Gillian Anderson
Právě teď se můžete stát majiteli kompletní první řady seriálu AKTA X. Všech 24 klasických dílů první série mnohokrát oceněného seriálu je nyní poprvé k dostání v exkluzivní sběratelské edici. Nenechte si ujít příležitost, díky které se můžete stát svědky toho, jak 10. září 1993 celý fenomén spatřil světlo světa.


Akta X 11. série - X Files (Season 11)
Gillian Anderson, David Duchovny
Epizody: Můj boj 3 (S11E01) Život po životě (S11E02) Plus jedna (S11E03) Počkat, cože? (S11E04) Ghouli (S11E05) Kotě (S11E06) Sledující (S11E07) Důvěrně známý démon (S11E08) Nic netrvá věčně (S11E09) Můj boj 4 (S11E10)


Akta X : Film - X Files Movie
David Duchovny, Gillian Anderson, Martin Landau
S pomocí šíleného doktora riskují agenti FBI kariéry a životy, aby zneškodnili smrtící virus mimozemského původu. Před 37 lety bylo hluboko v jeskyni v Texasu pohřbeno jisté tajemství. Nyní bylo odhaleno a tento objev může znamenat konec lidstva. Když terotisté odpálí bombu v Dallaském mrakodrapu, vyšetřování zavede agenty FBI na stopu nebezpečného spiknutí, největšího, s jakým se kdy setkali. S pomocí šíleného doktora, riskují kariéry a životy, aby zneškodnili smrtící virus pravdě- podobně mimozemského původu, který by mohl zničit život na celé planetě. Osud je tak postavil tváří v tvář záhadnému syndikátu společenství mocných mužů, kteří se nezastaví před ničím, aby své tajemství uchovali skryté.


Akta X: Chci uvěřit - X Files: I Want to Believe
Amanda Peet, David Duchovny, Gillian Anderson
David Duchovny a Gillian Anderson se scházejí znovu jako partneři při objasňování bizarního případu, který svou povahou naprosto zapadá do Akt X. V jediném okamžiku byla uprostřed mrazivé zimy a za tajuplného klidu unesena agentka FBI Monica Bannanová. A nejedná se o nějaký obyčejný únos. Nejenom že při pátrání po zmizelé ženě přeskakuje mezi Scullyovou (Anderson) a Mulderem (Duchovny) jiskra, ale celá tajemná záležitost navíc stírá hranice vědy i nadpřirozena!


Aladin
KOUZELNÝ SVĚT ANIMOVANÝCH POHÁDEK Světově proslulé pohádky, fantasy příběhy a legendy i klasika světové literatury v podobě barevných celovečerních animovaných kreslených filmů opatřených českým dabingem. KOUZELNÝ SVĚT ANIMOVANÝCH POHÁDEK Světově proslulé pohádky, fantasy příběhy a legendy i klasika světové literatury v podobě barevných celovečerních animovaných kreslených filmů opatřených českým dabingem. DVD obsahují další krátké příběhy jako bonus. Zvuk: Dolby digital 2.0 Jazyk: česky / anglicky V kouzelném světě pohádek se může přihodit vše. Právě zde nás čekají ty nejnepravděpodobnější příběhy odehrávající se v cizokrajných zemích plných kouzel. A v jedné takové zemi najdeme také kouzelnou džinovu lampu, hrdinu Aladina a příběh bezesporu patřící


Aladin - Jafarův návrat
Jafarův návrat je druhým pokračováním kouzelného příběhu o Aladinovi a začíná práv tam, kde jsme opustili první díl. Ačkoli se to zdá nemožné, zlý kouzelník Jafar unikl z lampy. A co víc, je nejmocnějším džinem ze všech! Jediné, na co teď myslí, je pomsta Aladinovi! Mezitím se do kouzelného města Agrabahu vrátil zábavný Džin. A má plno historek ze svých dobrodružných cest kolem celého světa. Jeho přátelé je rádi poslouchají, ale teď navíc potřebují i Džinovu kouzelnou sílu, která je chrání před zlým Jafarem.                                 DVD v prodeji od 5. prosince 2009                            Další příběhy Aladina a jeho přátel: AladinAladin je chudý chlapec z tržiště, jehož jediným majetkem i přítelem je jeho opička Abu. Denně sní svůj sen o úniku z bezútěšného života v bídě a o lásce krásné princezny Jasmíny. Osud se nakloní v jeho prospěch, když jej chce zlý sultánův rádce Džafar využít k získání kouzelné lampy z jeskyně, skryté uprostřed pouště.    Aladin a král zlodějůZávěrečný díl Aladinových dobrodružství Aladin a král zlodějů vás zavede do Agrabahu, kde se všichni jeho obyvatelé chystají na svatbu století. Ale ještě předtím, než si Aladin a krásná Jasmína řeknou své ´ano´, musí Aladin zastavit legendárních čtyřicet loupežníků. Ti se chystají uloupit tajemný svatební dar.


Aladin a král zlodějů
Robin Williams, John Rhys - Davies, Jerry Orbach, Gilbert Gottfried, Frank Welker
Závěrečný díl Aladinových dobrodružství Aladin a král zlodějů vás zavede do Agrabahu, kde se všichni jeho obyvatelé chystají na svatbu století. Ale ještě předtím, než si Aladin a krásná Jasmína řeknou své ´ano´, musí Aladin zastavit legendárních čtyřicet loupežníků. Ti se chystají uloupit tajemný svatební dar. Aladin a jeho přátelé - Jasmína, opička Abu, kouzelný koberec a vždy zábavný Džin - musejí čelit mnohým nebezpečím, když sledují krále zlodějů a jeho bandu loupežníků. Odhalte s nimi mnohá tajemství , pravdu o Aladinově zmizelém otci a zavítejte na nádherný mizející ostrov plný pohádkového bohatství. Humor, zábava, hry a skvělé písničky - to vše malým i velkým přináší Aladin a král zlodějů                                  DVD v prodeji od 5. prosince 2009  


Aladin a Král Zlodějů S.e. - Edice Princezen
V městě Agrabah se chystá svatba století. Iábelský Kazim a 40 zlodějů však Aladinovi a krásné Jasmíně svatbu přeruší, protože chtějí získat ruku bájného krále Midase, který promění ve zlato, všechno čeho se dotkne. Začíná další neobyčejné dobrodružství...


Aladin S.E. - Edice Disney klasické pohádky 16. - Aladdin
Robin Williams, Frank Welker, Gilbert Gottfried, Charles Adler, Corey Burton, Jim Cummings, Russi Taylor
Vzneste se na kouzelném létajícím koberci a vydejte se na napínavý let plný legrace v jednom z nejvýpravnějších dobrodružných filmů všech dob. Čeká na vás ALADIN, který vás provede příběhem a ukáže svá kouzla. Skvělé dobrodružství doplňuje podmanivá hudba, která byla oceněna prestižním Oscarem. Aladin žije se svou rozpustilou opičkou uprostřed zvláštního města. Jeho obyčejný život naruší dobrodružství, ve kterém se snaží zachránit princeznu Jasmínu ze spárů zlého kouzelníka Jafara. Aladin ale není na těžký úkol sám - má kouzelnou lampu. Stačí ji otřít a zjeví se duch, který má smysl pro humor a dovede měnit podoby. A tak splní i přání, kdy se chce Aladin proměnit v krásného prince, aby okouzlil Jasmínu. Moc lampy odhalí také zlý Jafar a jeho jízlivý papoušek Jago. Oba přemýšlejí, jak by se jí zmocnili. Aladin nad nimi musí zvítězit. Ne silou, ale chytrostí. Aby opravdu získal srdce princezny Jasmíny, musí také dokázat, že je opravdovým princem se šlechetným srdcem. A tady nepomůže bohatství, ale správné činy.


Aladin SE - Aladdin
Robin Williams, Frank Welker, Gilbert Gottfried, Charles Adler, Corey Burton, Jim Cummings, Russi Taylor
Vzneste se na kouzelném létajícím koberci a vydejte se na napínavý let plný legrace v jednom z nejvýpravnějších dobrodružných filmů všech dob. Čeká na vás ALADIN, který vás provede příběhem a ukáže svá kouzla. Skvělé dobrodružství doplňuje podmanivá hudba, která byla oceněna prestižním Oscarem. Aladin žije se svou rozpustilou opičkou uprostřed zvláštního města. Jeho obyčejný život naruší dobrodružství, ve kterém se snaží zachránit princeznu Jasmínu ze spárů zlého kouzelníka Jafara. Aladin ale není na těžký úkol sám - má kouzelnou lampu. Stačí ji otřít a zjeví se duch, který má smysl pro humor a dovede měnit podoby. A tak splní i přání, kdy se chce Aladin proměnit v krásného prince, aby okouzlil Jasmínu. Moc lampy odhalí také zlý Jafar a jeho jízlivý papoušek Jago. Oba přemýšlejí, jak by se jí zmocnili. Aladin nad nimi musí zvítězit. Ne silou, ale chytrostí. Aby opravdu získal srdce princezny Jasmíny, musí také dokázat, že je opravdovým princem se šlechetným srdcem. A tady nepomůže bohatství, ale správné činy.


Aldabra: Byl jednou jeden ostrov - Aldabra: Byl jednou jeden ostrov
Oldřich Kaiser (vypravěč)
Výlet do míst, kam lidská noha takřka nemá možnost vkročit, příběh plný fascinujících dobrodružství zdejšího přírodního světa a mimořádný zážitek, jaký může nabídnout jen nejmodernější 3D technologie – všechny tyto atributy a ještě mnohem více v sobě sdružuje nový film ALDABRA: BYL JEDNOU JEDEN OSTROV. Působivý rodinný snímek nabízí unikátní osudové příběhy podivuhodných živočichů, kteří obývají atol Aldabra, kteří se zde rodí, vytvářejí společenství, přivádějí na svět mladé i bojují o své přežití. Film Aldabra: Byl jednou jeden ostrov není přírodopisným dokumentem, je vzrušujícím a napínavým příběhem ze světa přírody.


Alenka v říši divů (animovaná) S.E. - Edice Disney klasické pohádky 6. - animated)
Nesmrtelný pohádkový příběh Lewise Carrola v rukou Disneyho vynikajících animátorů ožil v podobě, jaké se žádná jiná nevyrovná! Dívenka Alenka následuje bílého králíka do tajemné a podivuhodné říše divů, kde se setkává s jejími nesmrtelnými obyvateli, k nimž patří Srdcová královna, která je vždy připravena rozdat karty...


Alenka v říši divů S.E. animovaná - Alice in Wonderland S.E.
Nesmrtelný pohádkový příběh Lewise Carrola v rukou Disneyho vynikajících animátorů ožil v podobě, jaké se žádná jiná nevyrovná! Dívenka Alenka následuje bílého králíka do tajemné a podivuhodné říše divů, kde se setkává s jejími nesmrtelnými obyvateli, k nimž patří Srdcová královna, která je vždy připravena rozdat karty...


Alenka v říši divů: Za zrcadlem - Alice Through the Looking Glass
Johnny Depp, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sacha Baron Cohen, Rhys Ifans, Matt Lucas, Lindsay Duncan, Leo Bill, Geraldine James, Andrew Scott, Richard Armitage, Ed Speleers, Alan Rickman, Timothy Spall
Studio Disney vás společně s Alenkou (Mia Wasikowska) zve na výpravu za kouzelné zrcadlo. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka (Johnny Depp) dřív, než jí vyprší všechen čas. Alenka v říši divů: Za zrcadlem je povzbudivé dobrodružství, které oslavuje sílu odpuštění a rodinných a přátelských pout.


Alfa - Alpha
Leonor Varela, Kodi Smit-McPhee, Natassia Malthe, Morgan Freeman
Velkolepé dobrodružství, odehrávající se během poslední doby ledové v Evropě před 20 tisíci lety. Mladý lovec, který se vypravil na svůj první lov se skupinou nejlepších lovců kmene, utrpí zranění a je ostatními zanechán napospas osudu. Když se probere, zjišťuje, že je zraněn a sám - je nucen naučit se přežít v drsné a nemilosrdné divočině. S jistými komplikacemi se mu podaří ochočit si osamělého vlka, kterého opustila jeho smečka, a postupně se učí spoléhat se jeden na druhého. Stanou se z nich přátelé, kteří budou nuceni přečkat bezpočet nebezpečných a náročných situací, pokud mají nalézt cestu zpátky domů dříve, než nadejde vražedná zima.


Alfa a Omega 3D - Alfa & Omega 3D
Co nemůže postrádat správné dobrodružství na cestě? Stopování, naskakování do rozjetých náklaďáků, rozzlobené medvědy, píchavé dikobrazy nebo setkání s husou golfistkou a kačerem coby nosičem holí. Jen se zeptejte Kate a Humphrey! Jsou to dva vlci z jedné smečky. Ovšem s pořádnými rozdíly. Kate je z rodu Alfa a její otec je jeden z vůdců smečky, takže se mladá vlčí dáma musí chovat podle toho – vznešeně a odpovědně vůči osudu celé rodiny (trochu připomíná bojovnici Laru Croft). Humphrey je Omega vlk, to znamená, že stojí na nejnižší příčce hierarchie. To mu umožňuje být absolutně svobodný - tráví celé dny s kamarády, baví se a paří. Aby zajistil klid ve smečce, otec Kate se rozhodne zasnoubit svou dceru se synem konkurenčního Alfa samce. Nicméně, čáru přes rozpočet všem plánům udělají lidé. Při lovu zasáhnou Kate a Humphreyho uspávající střelou. Oba mladí vlci pak procitnou daleko od domova v přírodním parku v Idahu, kde by podle lidí měli založit rodinu. Oni se ale rozhodnou jinak – vypraví se napříč kontinentem zpět domů, do Jasperova národního parku v Kanadě. Jak to ale dát dohromady, když Humphreyho heslo je „Ať se všichni baví!“, zatímco Kate prosazuje „Já jsem vůdkyně“? Při své dobrodružné cestě se naučí spolupracovat jako tým a – jak jistě brzy uhodnete – se do sebe zamilují. Jak je ale přivítá rozhádaná smečka? Podaří se jim zachránit vlčí rod?  Sdílet


Alfons Karásek 2DVD - ALFONS KARÁSEK
Miloš Kopecký, Jaroslava Adamová, Naďa Urbánková, Jana Dítětová, Hana Hegerová, Karolína Slunéčková, Jiřina Bohdalová, Iva Janžurová, Vladimír Menšík, Helena Růžičková, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Václav Voska, Ladislav Smoljak, D
Volný cyklus hudebních komedií se spoustou populárních českých písní a Miloš Kopecký v roli miláčka žen – věčného a nepoučitelného záletníka Alfonse Karáska!Obsahuje filmy: Sedm žen Alfonse Karáska, 41 min., © 1967Alfons Karásek v lázních, 38 min., © 1971To byla svatba, strýčku, 50 min., © 1976Poslední leč Alfonse Karáska, 55 min., © 1987


Ali - Ali
Will Smith, Jamie Foxx, John Voight, Mario Van Peebles
LEGENDA BOXU ŽIJE! Režisér Michael Mann (Collateral, Insider: Muž, který věděl příliš mnoho, Poslední Mohykán) natočil strhující film o jedinečném muži. WILL SMITH (Já, robot, Muži v černém, Mizerové 2, Hitch), nominovaný za svůj výkon na Oscara, vás provede životním příběhem zbožňovaného a zatracovaného, ale rozhodně i nejkontroverznějšího sportovce všech dob. Muhammad Ali - sportovní legenda 20. století. Boxer, který byl nejlepší a věděl o tom. LEGENDA BOXU ŽIJE! Režisér Michael Mann (Collateral, Insider: Muž, který věděl příliš mnoho, Poslední Mohykán) natočil strhující film o jedinečném muži. WILL SMITH (Já, robot, Muži v černém, Mizerové 2, Hitch), nominovaný za svůj výkon na Oscara, vás provede životním příběhem zbožňovaného a zatracovaného, ale rozhodně i nejkontroverznějšího sportovce všech dob. Muhammad Ali - sportovní legenda 20. století. Boxer, který byl nejlepší a věděl o tom.


Alibi na klíč - Alibi.com
Philippe Lacheau, Tarek Boudali, Nathalie Baye, Julien Arruti
Užívejte si neřestí, „Alibi na klíč“ to za vás vyžehlí. „Alibi na klíč“ je kancelář, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, co chcete. Na fotbal místo na večeři s příbuznými? Ulejt se z práce? Aférka? Nevěra? Nebo mít prostě chvíli od všeho pokoj? Hrdinové z komedie Alibi na klíč všechno perfektně zařídí a nikdo nemá ani páru. Ale ouha! Věci se někdy umí zamotat. Greg, hlavní hrdina filmu a všech možných alibi, samotný bůh našich neřestí a tajemství, se zamiluje. Bezhlavě, samozřejmě. Vždyť jeho přítelkyně je krásná, sympatická, ve všech směrech úžasná a taky ho miluje. Nicméně nesnáší, když někdo lže, a tak Greg raději tají, co vlastně dělá a čím se jeho agentura zabývá. To je ale jenom začátek. Když se jde seznámit s rodiči své životní lásky, zjistí, že jejího tátu velmi dobře zná. Právě mu totiž připravil neprůstřelné krytí na víkendové zálety. Lavina šílených událostí, malérů a zvratů na sebe nenechá dlouho čekat. A jakmile jedna prekérní situace odezní, už je tu druhá... a třetí... a čtvrtá. Alibi na klíč je komedie, která vás naučí říkat pravdu. Anebo si sehnat pořádný alibi.


Aljaška V Plamenech - On Deadly Ground
Steven Seagal, Michael Caine, Joan Chen, John McGinley
Forrest Taft je chlapík, který se vždycky přidá. Buďte na něho hodní, zastane se vás! Nejtvrdší z chlapíků naftařské Aljašky Taft je specialistou na hašení požárů ropných vrtů. Musí se vypořádat s nepřátelstvím prezidenta společnosti Aegis Oil Michaela Jenningse. Jennings a jeho společníci vydělávají za cenu poškozování životního prostřední a kdokoliv jim oponuje, toho zanesou na svůj seznam. Taft ale umí bojovat - naučil se to jako důstojník CIA. Dá pomahačům Aegis Oil pořádnou lekci, aby věděli, kde stojí - na zpustošené zemi, kterou on miluje - na Aljašce v plamenech.


Ally McBealová - Ally McBeal
Calista Flockhart, Lucy Liu
3. sezóna. Je skvělá ve službách práva, ale občas si příliš komplikuje život. Úspěšný americký seriál o ženě plné sexu a paragrafů.Komediálně laděný seriál Ally McBealová je vystavěn na rozporu dvou světů: toho všem dobře známého, reálného - a světa fantazií. Díky zobrazení vnitřních představ a vnitřního hlasu hlavní hrdinky máme přehled o tom, co si Ally skutečně myslí o klientech, svých spolupracovnících, mužích anebo ženě svého bývalého milence. Její vnitřní život tak navíc dostává originální, bohatší a komediální polohu.


Ally McBealová 2.sezona - Ally McBeal
Calista Flockhart, Lucy Liu
Je skvělá ve službách práva, ale občas si příliš komplikuje život. Úspěšný americký seriál o ženě plné sexu a paragrafů.Komediálně laděný seriál Ally McBealová je vystavěn na rozporu dvou světů: toho všem dobře známého, reálného - a světa fantazií. Díky zobrazení vnitřních představ a vnitřního hlasu hlavní hrdinky máme přehled o tom, co si Ally skutečně myslí o klientech, svých spolupracovnících, mužích anebo ženě svého bývalého milence. Její vnitřní život tak navíc dostává originální, bohatší a komediální polohu.


Alvarez Kelly - Alvarez Kelly
Richard Widmark, Willian Holden
ALVAREZ KELLY. Válečné drama z období občanské války mezi severem a jihem. Příběh odpadlíka dobrodruha ALVAREZE KELLYHO (William Holden), který je chycen uprostřed občanské války. Není loyální ani k severuani k jihu, je najmut, aby vedl stádo z Mexika k armádě unie do Virginie. Je zajmut plukovníkem konfederace Tomem Rossiterem, který ho přinutí, aby dobytek dopravil strádajícím vojákům konfederace do Richmondu. Na mostě vedoucím k Richmondu vypukne krvavá bitva mezi unií a konfederací. KELLY riskuje život kvůli záchraně důstojníka konfederace. Na konci leží KELLYHO život opět v rukouplukovníka Rossitera.


Alvin a Chipmunkové 4: Čiperná jízda - Alvin and the Chipmunks 4
Justin Long, Jason Lee, Matthew Gray Gubler, Kaley Cuoco, Jesse McCartney
Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě. I když se Chipmunkové vždy snaží udělat správnou věc, nakonec ji udělají tím nejhorším představitelným způsobem. Ostatně hned od začátku jejich výpravy mají v patách hodně naštvaného palubního detektiva z letadla, protože chtěli udělat dobrý skutek. Což znamená, že osvobodili všechny přepravované domácí mazlíčky a pustili je ze zavazadlového prostoru mezi cestující. Za letu. Jak jinak. A tak se i teď můžete těšit na naprosto šílenou jízdu nacpanou přehršlí vtipů a hromadou té pravé chlupaté „chipmunčí" muziky.


Amadeus: 2001 Dvd - Amadeus
F. Murray Abraham, Tom Hulce a Jeffrey Jones
Píše se rok 1781 a Antonio Salieri (Abraham) působí jako dvorní skladatel císaře Josefa II (Jeffrey Jones). Když ke dvoru přijede Mozart (Tom Hulce nominovaný na Oscara), Salieri si s hrůzou uvědomí, že božské hudební nadání, které si přál mít on sám, dostal do vínku tento obscénní a rozpustilý vtipálek. Salieri dohnán žárlivostí k zuřivosti organizuje intriky s cílem zničit Mozarta, k čemuž je ochoten použít všechny dostupné prostředky. Možná i vraždu. Podařilo se Salierimu umlčet jednoho z největších géniů světové hudby? Záhada - a hudba - zůstávají. Amadeus - velkolepý historický epos, nádherná oslava hudby Wolfganga Amadea Mozarta.


Amazing Spiderman 2
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


American Artifact: The Rise Of American Rock Poster Art
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


American Gangster
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


American Hustle
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


American Ultra - American Ultra
Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Walton Goggins, Connie Britton, Jim Klock, John Leguizamo, Bill Pullman, Topher Grace, Tony Hale, Nash Edgerton, Monique Ganderton, Teri Wyble, Michelle DeVito, Don Yesso, Christian Frazier, Michael Papajoh
Mike (Jesse Eisenberg), hulič trávy s nezájmem o cokoli, co se v jeho okolí děje, žije v malém ospalém městečku se svojí přítelkyní Phoebe (Kristen Stewart). Jeho jedinou náplní dne je práce v marketu a obstarání kvalitního „matroše". Nikdy by ho asi nenapadlo, že by mohl řešit mnohem závažnější věci. Tedy až do jedné noci, kdy se u jeho auta objeví neznámí lidé... Mike záhy zjišťuje, že je spícím agentem. K jeho smůle ale agentem určeným k likvidaci. Všichni mu jdou po krku a Mikovi nezbývá nic jiného, než v sobě najít kuráž a začít bojovat. Nakonec to nebude ani tak těžké, všechny schopnosti z výcviku mu zůstaly. Horší to bude se vzpomínkami, ty se mu totiž za tu dobu doslova vykouřily z hlavy.


Americká reportérka - Whiskey Tango Foxtrot
Tina Fey, Margot Robbie, Martin Freeman, Alfred Molina, Christopher Abbott, Billy Bob Thornton, Nicholas Braun, Stephen Peacocke, Sheila Vand, Evan Jonigkeit, Fahim Anwar, Josh Charles, Cherry Jones, Scott Takeda, Eli Goodman
„Tina Fey naprosto září,“ (Scott Mendelson, Forbes) v této podvratně zábavné komedii o nacházení sebe sama tam, kde bychom to nečekali. Novinářka Kim Baker (Tina Fey) už má dost své rutinní práce, a tak se rozhodne opustit newyorskou redakci a coby válečná zpravodajka se vydává na nebezpečnou misi do Afghánistánu. Ocitá se daleko od domova i známého pohodlí a zažívá kulturní šok. Zároveň nachází přátele, kteří jí pomáhají se v novém prostředí zorientovat: dobrodružnou australskou korespondentkou (Margot Robbie), pragmatického plukovníka (Billy Bob Thornton) a okouzlujícího skotského fotografa (Martin Freeman). Uprostřed chaosu odhaluje Kim svou skutečnou sílu a riskuje vše, aby přišla s dobrou reportáží - v tomto „chytrém a absurdně vtipném filmu." (Pete Hammond, Deadline)


Americké Psycho - American psycho
Christian Bale, Willem Dafoe, Jared Leto
AMERICKÉ PSYCHO. OČIMA VRAHA. Portrét mladého, ambiciózního psychopata, který žije, pracuje a zabíjí v New Yorku 80tých let. AMERICKÉ PSYCHO - podle knižního bestselleru Breta Eastona Ellise. Patrick Bateman (Christian Bale) je mladý ambiciózní finančník, který je tam, kde chtěl být. Žije na Manhattanu, má snoubenku, pracovní postup, přátele a doma u něho všechno sterilně dokonalé. Co však koluje v hlavě této sfingy, která odevzdaně podléhá společenským a materiálním konvencím? Mění se v zabijáka, ve vášnivého a krvavého, kterého nesmí vykolejit ani policejní vyšetřování zmizelého kolegy, kterého Bateman, jak si myslel, rozčtvrtil a zamrazil. Bludný kruh se uzavírá, po nesčetných vraždách na nejbizarnější způsoby se chce "Manhattanská zrůda" udat svému advokátovi. jenže tím se jeho frustrace a odcizení jenom zvětšují.


Americký kickboxer - American Kickboxer
Klasická bojová akčňárna vychází ze stejného modelu, jako slavný Rocky. B. J. Quinn je na vrcholu sil právě se stal mistrem světa vkickboxu a daří se mu také vsoukromém životě. Po křivém svědectví jeho největšího protivníka Denarda se však rázem ocitá ve vězení a navíc mu zakážou bojovat. Když ho pustí na svobodu, stará rivalita opět vypukne. Denard vyzve Quinna na souboj o sto tisíc dolarů. Ten výzvu přijme a musí se opět naplno vrhnout do tréninku, aby mohl v ringu vybojovat největší souboj svého života.

American Kickboxer, USA
Hrají: John Barrett, Keith Vitali, Terry Norton, Brad Morris, Ted Le Plat, Michael Huff, Roger Yuan, Gavin Hood, Patrick Lyster.
Scénář: Emil Kolbe.
Režie:Frans Nel

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0, anglický DD 2.0
Stopáž: 88 minut
Titulky:české
USA 1991


Americký Sen - Sueno SELL
Zpívej.Sni.Uvěř. Antonio má celý život jediný sen - chce se stát slavným muzikantem. A tak jednoho dne utíká z prašného mexického příhraničního města a naskakuje do autobusu směr Los Angeles.Tady se mu převrací život naruby ve chvíli, kdy propadá kouzlu krásné a ctižádostivé doktorky Niny. Jeho láska k Nině je stále větší, stejně jako obdiv k sousedce Mirabelle, rozvedené matce dvou dětí a nadané bývalé zpěvačce. Po dlouhém naléhání Antonio Mirabellu přemlouvá, aby se stala členkou jeho kapely a zapojila se do přípravy na soutěž talentů, která jim všem může navždy změnit život. hrají: John Leguizamo,Ana Claudia Talancón


Americký zabiják - American Assassin
AMERICKÝ ZABIJÁK mapuje vzestup Mitche Rappa (Dylan O´Brien), nováčka CIA pro „černé operace“, pod velením veterána studené války Stana Hurleyho (Michael Keaton).Společně mají za úkol vyšetřit vlnu na první pohled náhodných útoků na vojenské i civilní cíle. Když naleznou určitý vzorec, musí se vydat na misi s cílem zneškodnit tajemného agenta (Taylor Kitsch), jehož touha po osobní i profesionální pomstě může mít katastrofální následky.


Američtí bohové - American Gods
Pablo Schreiber, Ian McShane, Emily Browning, Ricky Whittle
Hlavní hrdina seriálové adaptace stejnojmenného románu Neila Gaimana Shadow Moon (Ricky Whittle) se po letech strávených za mřížemi vrací domů. Noc před jeho propuštěním jeho žena Laura (Emily Browning) umírá. Při automobilové nehodě umírá i její milenec a Moonův kamarád v jedné osobě. Od této noci se Shadow stává osobním strážcem a spolucestujícím charismatického podivína, pana Wednesdaye (Ian McShane). Ten vystupuje jako podvodník, ale ve skutečnosti je jedním ze starých bohů. Začíná tak nepředstavitelná pouť napříč Amerikou s úkolem shromáždit spojence a připravit se na válku proti novým bohům. Těmi jsou fenomény dnešní společnosti, láska k penězům, moderní technologie, média, celebrity či drogy.


Amerika - Amerika
Martin Dejdar, Jiří Lábus, Jiří Schmitzer, Václav Marhoul, Libuše Tomanová, Tomáš Vorel st., Petr Vacek, Jan Schmid, Milan Riehs, Pavel Nový, Pavel Landovský, Oldřich Kaiser, Kateřina Kozáková-Bílková, Jaroslava Rytychová
Postmodernistická vize nedokončeného románu Franze Kafky Nezvěstný. Do Ameriky počátku 20. století, země velkých vzletů i velkých pádů, přijíždí mladý Čech Karel Rossman. Strýc Jakob, který je zde považován za nejbohatšího muže, jej přijme jako vlastního syna pod podmínkou Karlovy absolutní podřízenosti. V tvrdých poměrech, tolik vzdálených idylické Evropě, však mladý muž neobstojí, a je proto strýcem tvrdě a nečekaně zavržen. Amerika mu tak nastaví svoji druhou tvář - stává se z něj vyděděnec bez budoucnosti. Východisko z krušné situace hrdina nalezne s pomocí věčně opilého námořního topiče v cestě do vzdálené Oklahomy po boku hodné servírky Terezy.


Amour
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


Anakonda - Anaconda
Jennifer Lopez, Jon Voight, Eric Stoltz, Owen Wilson, Ice Cube
Když už nemůžete dýchat, nemůžete ani křičet. ANAKONDA - vám vyrazí dech! Tajemné, nebezpečné a záhadné jsou Amazonské pralesy. Jediné, co v tomto krutém světě platí, je zákon silnějšího. To si měli uvědomit mladí filmaři, kteří se lehkovážně vydali do neprobádaných oblastí v pošetilé honbě za slávou. Jediný, kdo z jejich výpravy měl prospěch, byl ohromný, krvelačný a ukrutně hladový had - ANAKONDA.


Anakonda:honba Za Krvavou Orchidejí - Anacondas: The Hunt....
ANAKONDA: HONBA ZA KRVAVOU ORCHIDEJÍ. Lovci budou loveni ... KRVAVÁ ORCHIDEJ, vzácná květina, která je považována za tajemství věčného života, znamená bohatství pro kteroukoliv farmeceutickouspolečnost, která ji najde. Skupina vědců, doprovázena dvěma místními odvážlivci, je poslána hluboko do džungle na Borneu, aby našla a přinesla zpět vzorky této legendární rostliny. Členové expedice na své cestě vzhůru po řece statečně čelí jedovatému hmyzu, zuřivým krokodýlům a krutým pronásledovatelům. Netuší ovšem, že na ně číhá mnohem větší nebezpečí a to v podobě obrovských ANAKOND, nenasytných, 15 metrů dlouhých pojídačů lidských těl, kteří se nezastaví před ničím, jen aby ochránily svou rodnou půdu, domov KRVAVÉ ORCHIDEJE.


Anatomie - Anatomy
Franka Potente, Anna Loss, Benno Fürmann, Sebastian Blomberg
ANATOMIE - váš konec je teprve začátkem ... Napínavý thriller vypráví příběh Pauly, ambiciózní studentky medicíny, která nastoupí do kurzu ANATOMIE na prestižní universitě v Heidelbergu. Brzy poté však odhalí záhadná úmrtí, jež mají spojitost s touto vynikající školou. ANATOMIE - to je vzrušující thriller, který vás udrží v napětí od začátku až do konce.


Anatomie 2 - Anatomy 2
Franka Potente, Herbert Knaup
ANATOMIE 2. Od režiséra filmu "ANATOMIE". Stejný tým, větší zábava! Ještě děsivější pokračování lekce ANATOMIE! Nový hrůzný experiment začíná ... aneb když se člověk bere jen jako kus masa. Ve výzkumném oddělení berlínské prestižní kliniky jedná tajná společnost proti všem pravidlům lékařské vědy - i proti zákonům přírody. Strašlivou pravdu právě odhalili dva lidé a za svou zvědavost teď mohou zaplatit vlastním životem! Kdo by si pomyslel, žena prestižní klinice pod vedením známého lékaře probíhají děsivé pokusy s lidským tělem? Dokud jeden mladý zvídavý asistent a vytrvalá vyšetřovatelka (Franka Potente) neobjeví hroznou pravdu o týmových experimentech. Nové strašlivé informace je teď v tomtomrazivém pokračování úspěšného napínavého thrilleru ANATOMIE mohou stát život.


Andersonovy Nahrávky - Anderson Tapes, The
Sean Connery, Martin Balsam, Dyan Cannon, Ralph Meeker
ANDERSONOVY NAHRÁVKY se Seanem Connery. Zloděj se po deseti letech dostává z vězení a už plánuje další velkou akci. Neví ale o tom, že každý jeho krok je nahráván a kontrolován ...


Anděl exit - Anděl Exit
Jan Čechtický, Klára Issová, Zuzana Stivínová, Vojtěch Pavlíček, Pavel Landovský, Eva Holubová
Film Anděl Exit, to je gangsterská historka ze smíchovské periferie, romaneto o chybějícím pátém elementu, milostný románek o krvi a dvojí volbě. Cesta každé postavy balancuje na hraně skutečnosti a halucinace, naděje a zoufalství, i láska je jen jiným slovem pro zápas.


Anděl Exit FilmX - Anděl Exit
Jan Čechtický, Klára Issová, Zuzana Stivínová, Vojtěch Pavlíček, Pavel Landovský, Eva Holubová
Film Anděl Exit, to je gangsterská historka ze smíchovské periferie, romaneto o chybějícím pátém elementu, milostný románek o krvi a dvojí volbě. Cesta každé postavy balancuje na hraně skutečnosti a halucinace, naděje a zoufalství, i láska je jen jiným slovem pro zápas.


Anděl Páně 2
Vica Kerekes, Jiří Dvořák, Jiří Bartoška, Ivan Trojan
Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl - popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských" zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.


Andělé a démoni - Angels & Demons
Tom Hanks, Ewan McGregor
V novém vzrušujícím filmu režiséra Rona Howarda, který svým dějem předchází Šifře mistra Leonarda, je expert na symboly Robert Langdon (Držitel Ceny Akademie Tom Hanks Forrest Gump, 1994, nejlepší herec) povolán do Říma, protože čtyři kardinálové byli uneseni tím největším nepřítelem církve tajemným bratrstvem Iluminátů. Ve spolupráci s krásnou vědkyní Vittorií Vetra (Ayelet Zurer) sleduje Langdon historické stopy v akcí nabitém pátrání uvnitř katakomb, katedrál, zapečetěných krypt a těch nejtajnějších hrobek na Zemi. Jen tak může zabránit Iluminátům zavraždit kardinály a odpálit bombu, která by poslala celý Vatikán do nebe.


Andělé Pomsty - Warrior Angels
Rutger Hauer, Arnold Vosloo, Joanna Pacula, John Vernon, Charlotte Avery, Nick Brading, Molly Culver, Kristina Kaubryte, Sander Kolosov, Geoff Parish, Greg Scopino
ANDĚLÉ POMSTY - Akční dobrodružný příběh o odplatě a cti z prostředí středověké Anglie. Katherine (Joanna Pacula), poddaná krále Richarda, nachází po návratu z křížové výpravy místo svého sídla ruiny a její desetiletý syn se navíc dostal do rukou nechvalně proslulého zloducha Grekkora (Ruther Hauer) a jeho bandy vrahounů. Při snaze dostat se na stopu svého syna se Katherine setkává s další ženou, která má Grekkorem nevyřízené účty. Společná touha po odplatě obě ženy přivádí k jednotkám ANDĚLů POMSTY. Když ANDĚLÉ POMSTY úspěšně zajímají Grekkorova pobočníka Folbrena (Arnold Vosloo), rozhodne se ho Katherine a její spolubojovníci použít jako návnadu v chystané léčce. Až se Grekkor pokusí Folbrena z pevnosti vysvobodit, oplatí mu to ANDĚLÉ POMSTY překvapivým protiútokem. Přestože jsou ANDĚLÉ POMSTY vystaveni ohromné přesile, nakonec Grekkorovy muže poráží. V poslední rozhodující bitvě Katherine statečně udolává samotného Grekkora a svého milovaného syna získává zpět.


Andělin popel FilmX - Angela`s Ashes
Datum vydání: 18.07.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 02:20:00 Rok natočení: 1999 Titulky CZ: Ano Země: USA / Irsko Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Anglicky Frank McCourt má nelehké dětství, žije v chudinské čtvrti irského města Limerick. Vyrůstá se svou matkou Andělou a otcem Malachym, jenž svým sklonem k alkoholismu ožebračuje celou rodinu. Frank v ranném dětství ztratí několik sourozenců ze své početné rodiny. Jediné východisko spatřuje v odchodu do Ameriky. Matka Anděla trpně snáší osud a pro své potomky je ochotná udělat téměř cokoliv, co by bylo v jejich silách. Snímek zaujme svým naturalistickým zachycením dobového života v chudém a deštivém Limericku.


Andělská tvář
Marek Vašut, Emília Vašáryová, Pavel Skřípal, Jitka Rzinková, Jan Přeučil, Jiří Pomeje, Dana Morávková, Ludmila Molínová, Michaela Kuklová, Rudolf Kubík, Hana Křížková, Jiří Krampol, Naďa Konvalinková, Miriam Kantorková, Jitka Ježková, Gabr
Režisér Zdeněk Troška je nesporně jedním z komerčně nejúspěšnějších režisérů českého filmu posledních dvou desetiletí, aniž by přívlastek komerční snižoval profesionální úroveň jeho děl. Také ANDĚLSKÁ TVÁŘ nepochybně osloví široké divácké spektrum. Francie, polovina 19. století. Kostelní zvony bijí na poplach, hoří klášter. Ve zmatku, který tu nastal, zahlédne náhodný jezdec dívku v okně prvního patra. Oheň jí odřízl cestu a tak bez váhání skočí do nabídnuté náruče. Tvář svého zachránce ani nezná. Ten si však odnesl medailonek. O dva roky později. Na zámku Mornay žijí dva nevlastní bratři. Dědic titulu a majetku, aristokratický jemný Raul a Filip, neurvalý, nespolečenský muž se špatnou pověstí. Právě sem, na zámecký ples, přivádí paní Collierová dceru Charlottu, nesmělou a nezkušenou klášterní schovanku, aby udělala partii, protože jejich finanční situace se po smrti manžela stala neudržitelnou. Stane se, v co nedoufala ani jedna z nich. Do měsíce je z Charlotty Raulova žena a paní na Mornay. Láska jí nasadila růžové brýle, a tak dlouho po svém příchodu nevidí a neslyší to, co si nikdo na zámku netroufne vyslovit nahlas. Charlotta zoufale hledá pravdu a odhalená tajemství přinášejí nečekané rozuzlení ...


Andělské Oči
Komedie natočená podle povídek Bohumila Hrabala Příběh se odehrává v létě roku 1947, kdy narůstala hrozba likvidace drobných živností. Této dobové atmosféry využije parta falešných pojišťováků a začně ustrašeným řezníkům, holičům, drogistům či ševcům nabízet své " Opoře ve stáří " pomyslnou ochranu před neodvratitelnou společenskou katastrofou. Apřestože se parádně a s patřičnou andřazeností baví na účet důvěřivé slepoty svých klientů, nakonec se sami nechají stejně " zaslepeně" obelstít " andělskýma očima " někoho, kdo byl chytřejší a důvtipnější než oni.


Android Cop
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


Angry Birds Toons 1. série 1. část - Angry Birds Toons Season 01 Volume 01
Antti Pääkkönen, Heljä Heikkinen, Lynne Guaglione, Pasi Ruohonen
Angry Birds nemají na ostrově prasátek vůbec na růžích ustláno Ruďák a jeho nebojácní kamarádi Chuck Matilda Bomba a Terence musí spojit síly aby ochránili ptačí vejce i svou budoucnost před vychytralým plánem zlých prasátek V ANGRY BIRDS TOONS ožívají postavy a dobrodružství z jedné z nejoblíbenějších her v dějinách a představí se v krátkých příbězích které si užije celá rodina BONUSY: Úplně poprvé Seznamte se s postavami Ruďák Chuck Matilda a prasátka 3 filmy o filmu Podívejte se jak animované postavy ožívají Galerie postav Seznamte se s hejnem


Angry Birds ve filmu - Angry Birds Movie
Jason Sudeikis, Bill Hader, Josh Gad, Peter Dinklage
Film nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit.


Angry Birds: Prasátka 3. série - Piggy Tales: Third Act
Antti Pääkkönen
I nezbedná prasátka, která bystrosti moc nepobrala, mají své starosti. Podívejte se, jak se zlobivým prasátkům podaří vyřešit řadu těžkých úkolů i nečekaných situací v jedinečném, digitálně animovaném filmu, se kterým si užijete spoustu zábavy a legrace... Prasátka se vrací v nové řadě příběhů a tentokrát opanují stříbrné plátno. Přijměte místo v hledišti a sledujte, jak se filmovým prasátkům podaří před kamerou ztvárnit jejich proslulé vylomeniny a složit hold klasikům divadelního jeviště i filmového plátna. Věřte, že se nasmějete..


Angry Birds: Prasátka 4. série - Piggy Tales: Holiday Heist
Remi Chapotot
Čtvrtá řada seriálu Angry Birds: Prasátka nás zavede do Prasečího města, kde žijí prasátka všeho druhu. Rušné ulice věčně se měnícího městečka jsou plné místních obyvatel, kteří tu žijí své každodenní životy. Policisti i zloději, duchové i skřítci, ti všichni přinášejí do města řadu překvapení a nečekaných příběhů. A co vy? Odvážíte se na procházku do místních ulic?


Ani stín podezření - Shadow of a Doubt
Teresa Wright, Henry Travers, Joseph Cotten
Když přijede strýček Charlie na jednu ze svých obvyklých návštěv příbuzných do ospalého městečka Santa Rosa, začne jeho obyvatelům jedno z nejnapínavějších dobrodružství. Šaramantního strýčka Charlieho, nebezpečného zabijáka, který cestuje z Philadephie do Californie a v patách má zákon, ztvárnil Joseph Cotten. Brzy ale jeho dříve nic netušící neteř a jmenovkyně Malá Charlie (Teresa Wright) pojme podezření, že její strýček je vrahem vdov a smrtelná hra na kočku a na myš začíná. Jak se v průběhu tohoto skvělého psychologického thrilleru, neteř postupně dobírá pravdy, nezbývá psychopatickému zabíjákovi nic jiného, než svou nejmilejší příbuznou zavraždit ...


Anička s lískovými oříšky
Linda Rybová, Jan Přeučil, Kristina Jelínková, Gabriela Filippi, Jan Čenský, Jana Brejchová, Martin Stránský
Král Štěpán zabloudí při lovu do tvrze v lesích, kde najde dvě nevlastní sestry - ANIČKU a Katku, které zde žijí s matkou. Král se zamiluje do ANIČKY a požádá ji, ať přijede za ním a stane se jeho nevěstou. Katčina matka - čarodějnice nepřeje štěstí nevlastní dceři a zakleje ji do ovčí podoby. Sestry uprchnou na hrad krále Štěpána, kde nepoznány slouží. ANIČCE se podaří zjistit, kam mizí noc co noc králův bratr a spolu s Katkou, která prince miluje, jej vyvedou z moci Královny víl. Při zásnubním plese Katky a prince uteče nešťastná ANIČKA do Království vil a chce raději zůstat tam, než se trápit na světě. Král Štěpán pozná podle větvičky LÍSKOVÝCH OŘÍŠKů - jeho dárku ANIČCE, kdo se skrýval za ovčí hlavou. Dostane se i přes dva strašné draky do Království vil a polibkem zbaví ANIČKU prokletí. Zlou macechu - čarodějnici sežehnou dračí plameny a dva šťastné páry jsou oddány.


Animália: Kolekce (5 DVD) - Animalia
1.Ahoj, už musíme jít2.Sbohem, musíme zůstat3.Mlha času4.Lapeni v rýmu5.Zapomnění6.Dlouhý příběh ve zkratce7.Náprava psaného8.Motýlí zima9.Ticho v Animalii10.Don Leguán11.Daleko a ještě dál12.Být Peter Applebottom13.Animalská talentotopie14.Výplach mozku15.Zachraňte bažinu!16.Tunelové vidění17.Limova výprava18.Co je dobré slovo19.Alexův tajný závod20.Hvízdání ve tmě


Animální Přitažlivost - Someone like you
Ashley Judd, Hugh Jackman, Marisa Tomei, Greg Kinnear, Ellen Barkin
ANIMÁLNÍ PŘITAŽLIVOST. Neobvyklý způsob, jak vysvětlit, proč muži opouštějí ženy. Jane Goodale, mladá Newyorčanka, je odhodlaná uspět jako moderátorka jedné populární talk show i v nadějném vztahu s jejím producentem. Když jí však milenec po čase bez vysvětlení opustí, Jane je absolutně vyvedená z konceptu. Nedokáže si to vysvětlit a tak hledá všemožné příčiny. O svých bádáních začne psát sloupky do pánského časopisu, ale zjišťuje, že lidské srdce je přece jenkomplikovanější, než pouhý instinkt.


Anna a Král S Cz Dabingem - Anna and the King
Jodie Foster, Chow Yun-Fat
ANNA A KRÁL - Střetnutí kulturních tradic, předsudků i povah v romanci, která romancí být nesměla. Píše se rok 1892 a do Siamu přijíždí mladá anglická učitelka ANNA se svým synem. Čeká jí tu okázalá nádhera staveb, uchvatné přírodní scenérie, 58 královských dětí a také oslovení "sir". Přijela totiž do země, kde bude nadále formálně pokládána za muže. Čeká ji země ostrých kontrastů, nepochopitelných zákonů a zvyků, ale především - čeká ji KRÁL. Absolutní vládce, lapený v pasti tradic a své přirozenosti. Dva lidé, dva zcela rozdílné světy, plné předsudků k sobě navzájem, nedůvěřivé a ostražité. Souboj dvousilných osobností, víry a kultury, rámovaný přitažlivým exotickým prostředím. Víc než dost na to, aby se postupně naučili vážit sijeden druhého, dost na to, aby se začali milovat. Hrají: Jodie Foster, Chow Yun-Fat


Anna Karenina 1. DVD
Pravděpodobně nejvydařenější adaptace slavného románu Lva Nikolajeviče Tolstého, který pojednává o morálce a postavení ženy v carském Rusku 19. století. Anna Karenina je krásná a inteligentní žena žijící ve spokojeném manželství. Její muž je bohatý, takže Anna netrpí materiálním nedostatkem přesto se však začíná nudit. Při návštěvě rodiny svého bratra poznává mladého, ale lehkomyslného hraběte Vronského. Ten má sice známost s dívkou Kitty, ale elegantní Anna ho zcela okouzlí. Situace se vyhrotí, když Anna s Vronským otěhotní teď už se o všem dozvídá i její muž a chce se s ní dát rozvést. Rozvodem by ale Anna přišla o syna Sergeje, kterého neskonale miluje, a proto odmítá. Po porodu však manžela i syna opouští a odjíždí s Vronským. Štěstí ale nedosáhne časem se s milencem odcizují a Anně se navíc silně stýská po synovi. Lidé v jejím okolí ji vesměs odsuzují a Anna se cítí čím dál tím více osamělá. Duševně zcela vyčerpaná a zlomená žena nakonec vidí jediné východisko ve smrti a vrhá se pod vlak...

Anna Karenina, SSSR

Hrají: Tatjana Samojlova, Nikolaj Gricenko, Vasilij Lanovoj, Vasja Sachnovskij, Jurij Jakovlev, Boris Goldajev, Anastasija Vertinskaja
Scénář: Alexandr Zarchi, Vasilij Kataňan
Režie: Alexandr Zarchi

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0, ruský DD 2.0
Stopáž: 73 minut
Titulky:české
SSSR 1967


Anna Karenina 2. DVD
Pravděpodobně nejvydařenější adaptace slavného románu Lva Nikolajeviče Tolstého, který pojednává o morálce a postavení ženy v carském Rusku 19. století. Anna Karenina je krásná a inteligentní žena žijící ve spokojeném manželství. Její muž je bohatý, takže Anna netrpí materiálním nedostatkem přesto se však začíná nudit. Při návštěvě rodiny svého bratra poznává mladého, ale lehkomyslného hraběte Vronského. Ten má sice známost s dívkou Kitty, ale elegantní Anna ho zcela okouzlí. Situace se vyhrotí, když Anna s Vronským otěhotní teď už se o všem dozvídá i její muž a chce se s ní dát rozvést. Rozvodem by ale Anna přišla o syna Sergeje, kterého neskonale miluje, a proto odmítá. Po porodu však manžela i syna opouští a odjíždí s Vronským. Štěstí ale nedosáhne časem se s milencem odcizují a Anně se navíc silně stýská po synovi. Lidé v jejím okolí ji vesměs odsuzují a Anna se cítí čím dál tím více osamělá. Duševně zcela vyčerpaná a zlomená žena nakonec vidí jediné východisko ve smrti a vrhá se pod vlak...

Anna Karenina, SSSR

Hrají: Tatjana Samojlova, Nikolaj Gricenko, Vasilij Lanovoj, Vasja Sachnovskij, Jurij Jakovlev, Boris Goldajev, Anastasija Vertinskaja
Scénář: Alexandr Zarchi, Vasilij Kataňan
Režie: Alexandr Zarchi

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0, ruský DD 2.0
Stopáž: 64 minut
Titulky:české
SSSR 1967


Annabelle 2: Zrození zla - Annabelle: Creation
Už jste mohli sledovat, jak ničí lidské životy. Teď vám tvůrci hororu V zajetí démonů naženou strach v příběhu jejího zrození. Výrobce panenek a jeho žena přijmou pár let po tragické smrti vlastní dcerky pod svoji střechu řádovou sestru se šesticí dívek ze zrušeného sirotčince. Jenže to, co zpočátku považují za požehnání, se brzy změní v noční můru: jejich noví hosté se totiž stanou terčem démonického stvoření – Annabelle.


Annapolis - Annapolis
James Franco, Tyrese Gibson, Jim Parrack, Jordana Brewster, Donnie Wahlberg, Chi McBride, Charles Napier, Vicellous Reon Shannon, Brian Goodman, Lauro Chartrand
Film Annapolis přináší inspirující příběh plný odvahy, hrdosti a napětí, při jehož sledování budete sedět jako přikovaní. Dostat se do nejprestižnější vojenské akademie v USA je dost těžký úkol, dokončit ji ale dokáží jen ti nejlepší. Mladý Jake Huard (James Franco) o sobě odjakživa ví, že dokáže, co si zamane. Jakmile se ale ocitne v komplexu akademie, všechna jeho dosavadní předsevzetí i představy zažijí silnný otřes. Mezi ním a jeho celoživotním snem o tom, že se stane důstojníkem amerického námořnictva, totiž stojí jeho přímý nadřízený, nadporučík Cole (Tyrese Gibson), neústupný a nemilosrdný mariňák, který v životě prošel několika ozbrojenými konflikty. Snímek Annapolis je plný děsivých a zároveň strhujících scén. Moc uskutečnit si své sny má každý.


Anne Frank - Memories of Anne Frank
Film na volné motivy knihy popisující vzpomínky na Annu Frankovou jejího blízkého přítele Hanneli Goslara. Zachycuje jejich první setkání v Amsterdamu v době německé okupace. S nástupem protižidovské zákonu jejich rodiny opuští své domovy a životy v Německu. Jejch přátele a blízcí jsou náhle pryč. I oni jsou rozděleni rozhodnutím rodiny Frankových ukrýt se v tajném obydlí. Hanneli se marně snaží Annu kontaktovat. Ta žije v doměni, že uprchl do Švýcarska. Podaří se dlouholetým přátelům se opět setkat?  


Annie - Annie -The Movie of Tomorrow
Albert Finney, Carol Burnett, Bernadette Peters, Tim Curry
Podle předlohy slavného muzikálu natočený příběh sirotka ANNIE. ANNIE je příběh o kurážné zrzavé dívce, která sní o životě venku ze sirotčince a bez tyranské slečny Hanniganové (Carol Burnett). Jednoho dne ANNIE potká známého bilioráře "tátu" Warbuckse (Albert Finney) a jako pár se začnou podílet na divadelní scéně 30tých let v New Yorku. Ale slečna Hanniganová a její hloupé a ničemné pomocnice jsou rozhodnuty zastavit zábavu nejoblíbenějšího sirotkaAmeriky.


Annie Hallová - Annie Hall
Diane Keaton, Woody Allen
Annie Hallová je průlomový fi lm Woodyho Allena (Time Magazine) , který získal čtyři Oscary* včetně toho za nejlepší fi lm a jednou provždy posunul Allena mezi elitní světové režiséry. Podle mnoha kritiků se jedná o Allenovo vrcholné dílo, ve kterém prokazuje, že úspěšně završil svou cestu od obyčejného autora komedií k umělci, jenž disponuje inteligencí a velkým tvůrčím potenciálem (Saturday Review). Alvy Singer (Allen) je jeden z nejlepších manhattanských komiků, ale když jde o lásku, potřeboval by na sobě ještě zapracovat. Jednoho dne mu jeho nejlepší přítel Rob (Tony Roberts) představí půvabnou dívku jménem Annie Hallová (Diane Keaton). Annie touží prorazit jako zpěvačka a Alvy se do ní ihned bezhlavě zamiluje. Jeho vlastní pocity nejistoty však postupně celý vztah ničí a Annie Alvyho opouští. Odjíždí do Los Angeles, aby tam začala nový život s novým milencem (Paul Simon). Vědomí, že může o Annie přijít navždy, donutí Alvyho dělat nečekané věci. Dokonce se odváží v hustém provozu losangeleských dálnic řídit auto, jen aby znovu získal to jediné, na čem mu skutečně záležípravou lásku.


Anomalisa - Anomalisa
David Thewlis, Jennifer Jason Leigh, Tom Noonan
Režisér oscarových(R) snímků Věčný svit neposkvrněné mysli a V kůži Johna Malkoviche přichází s novým „mistrovským dílem“*. Michael Stone - manžel, otec a uznávaný spisovatel - jede na služební cestu do Cincinnati, aby promluvil na konferenci pro pracovníky zákaznických linek. Jakmile se ocitne mimo rutinu každodenního života, díky jednomu nečekanému setkání si uvědomí, co a koho do této chvíle tolik postrádal. Láska, smích a osamění se snoubí v tomto „nesmírně vynalézavém“** animovaném filmu Charlieho Kaufmana.* Alan Cerny, AIN`T IT COOL NEWS** Chris Nashawaty, ENTERTAINMENT WEEKLY


Another gay movie aneb gay prcičky
Andy je typický americký gay středoškolák, kterého trápí nejvíc to, že je stále panic. Myslí pouze na sex s kýmkoli, s čímkoli, a hlavně hned. Stejný problém kupodivu řeší i jeho tři nejbližší kamarádi – sympatický sportovec Jarod, třídní šprt a romantik Griff a výstřední milovník gay filmů Nico. Všichni si přísahají, že do konce léta přijdou o panictví. 94 minut.


Ant-Man - Ant-Man
Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Bobby Cannavale, Anthony Mackie, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Michael Peňa, David Dastmalchian, T.I., Hayley Atwell, Wood Harris, John Slattery, Martin Donovan
Studio Marvel představuje nejnovějšího člena Avengers: Ant-mana. Podvodník Scott Lang (Paul Rudd) je vyzbrojen jedinečnou schopností zmenšit se a při tom znásobit svou sílu. Spojenectví s doktorem Hankem Pymem (Michael Douglas) vzniklo hlavně proto, aby společně ochránili tajemství spektakulárního mravenčího úboru před bezcitnými zločinci. Pym a Lang se pouští do velmi rafinované loupeže přes zdánlivě nepřekonatelné překážky, aby zachránili ohrožený osud lidstva. Tento akcí nabitý příběh vás překvapí i velmi vtipnými scénami, u kterých se pobavíte a navíc zažijete nové vzrušující dobrodružství!


Ant-Man - Edice Marvel 10 let - Ant-Man
Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Bobby Cannavale, Anthony Mackie, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Michael Peňa, David Dastmalchian, T.I., Hayley Atwell, Wood Harris, John Slattery, Martin Donovan
Studio Marvel představuje nejnovějšího člena Avengers: Ant-mana. Podvodník Scott Lang (Paul Rudd) je vyzbrojen jedinečnou schopností zmenšit se a při tom znásobit svou sílu. Spojenectví s doktorem Hankem Pymem (Michael Douglas) vzniklo hlavně proto, aby společně ochránili tajemství spektakulárního mravenčího úboru před bezcitnými zločinci. Pym a Lang se pouští do velmi rafinované loupeže přes zdánlivě nepřekonatelné překážky, aby zachránili ohrožený osud lidstva. Tento akcí nabitý příběh vás překvapí i velmi vtipnými scénami, u kterých se pobavíte a navíc zažijete nové vzrušující dobrodružství!


AO Poslední neandrtálec - AO Le dernier Neandrtal
Více než 300 000 let, vládli neandertálci naší planetě. Už je to minimálně 30 000 let co navždy vymizeli. Teče snad jejich krev i v našich žilách? Odpověď může znát jen AO...Poslední neandertálec.  


Apartmá V Kalifornii - California Suite
Walter Matthau, Michael Caine, Alan Alda, Maggie Smith, Jane Fonda, Richard Pryor, Bill Cosby, Elaine May
Rodinná komedie o náhodném setkáním v jednom KALIFORNSKÉM APARTMÁ. APARTMÁ V KALIFORNII je příběh pěti společníků, kteří přijeli do hotelu v Beverly Hills z rozdílných důvodů. Musí se postavit svýmvlastním, poměrně zábavným dilematům. Sidney Cochran (Michael Cane) se stane obětí své vlastní ženy Diany (Maggie Smith), zdrcené že se jí nepodařilo získat Oscara. Marvin Michaels (Walter Matthau) musí svojí ženě (Elaine May) nějak vysvětlit, jak se mu do postele dostala ta sexy blondýna. Cynická Hannah Warren (Jane Fonda) není zrovna nadšená z nového životního stylu svého bývalého manžela (Alan Alda). Doktor Chauncey Gump (Richard Pryor) se musí přít se svým přítelem (Bill Cosby).


Apokalypsa v Hollywoodu - This Is The End
Seth Rogen, Jonah Hill, James Franco
APOKALYPSA V HOLLYWOODU vypráví příběh šesti přátel kteří se po sérii katastrofických událostí jež zničily Los Angeles ocitají uvězněni v domě Zatímco se svět venku hroutí zmenšující se zásoby a ponorková nemoc ohrožují vztahy uvnitř Nakonec musí všichni dům opustit aby čelili osudu a poznali skutečný význam přátelství i spásy BONUSY: Obsahuje: Komentář Setha Regena a Evana Goldberga Režíronání přátel Tohle je marketing


Arabia 3d
ARABIA 3D (IMAX USA, 2011) Producenti na Cenu Akademie® nominovaných* snímků Everest a Grand Canyon Adventures nabízí zbrusu nový fascinující film, ve kterém se seznámíte s neobyčejnou kulturou a historií Arábie. Pronikněte prostřednictvím dechberoucích záběrů hluboko do srdce této exotické oblasti a odhalte mystická tajemství Arábie. Proleťte se jako na létajícím koberci nad ztraceným městem Madain Saleh a prozkoumejte jeho starověké hrobky. Vydejte se na putování po starých kadidlových obchodních stezkách, prožijte písečnou bouři v divoké poušti a potopte se mezi nádherné korálové útesy i staré lodní vraky v zářivém Rudém moři. Navíc se v sérii úchvatných časosběrných záběrů můžete přidat k největšímu shromáždění lidu na Zemi a vypravit se společn


Arabia Felix - Arabia Felix
44 miniatur – fillerů z mnoha cest po Arábii. Byly natáčeny v Ománu, Jemenu, Jordánsku, Sýrii a Turecku. Klíčem k režii a střihu není přísná věcnost, nebo racionální výklad, ale jen a jen estetika obrazu stříhaného na předem danou hudbu. Miniatury většinou obsahují jen jednu, nebo dvě episody zřetelně oddělené i změnou hudby. Pro geografickou orientaci je použito titulků. Arabské reálie mnohdy lépe vyniknou na detailu, než na obsáhlém komentovaném dokumentu.


Argo - Argo
Bryan Cranston, Ben Affleck, John Goodman, Taylor Schilling, Kyle Chandler, Alan Arkin, Tate Donovan, Clea DuVall, Adrienne Barbeau, Rory Cochrane, Kerry Bishé, Richard Kind, Victor Garber, Titus Welliver, Michael Parks, Sheila Vand, Željko
Když se americké ambasády v Teheránu zmocní íránští revolucionáři, uteče odtud šestice Američanů. Jen jediný člověk je teď dokáže dostat zpoza nepřátelské linie - geniální agent CIA a odborník na nemožné úniky Tony Mendez. Jenže jeho další plán není jen troufalý, ale i zoufalý. V přestrojení za filmový štáb se Tony s uprchlíky skrývají všem na očích, přičemž sebemenší chybička může znamenat jejich okamžitou smrt. Thriller podle neskutečně skutečné události režíroval držitel* Ceny Akademie a zároveň jeden z protagonistů filmu Ben Affleck. K silnému hereckému obsazení dále patří laureáti ceny Emmy Bryan Cranston, John Goodman a oscarový*Alan Arkin.


Argo DVD - DVD bestsellery - Argo
Bryan Cranston, Ben Affleck, John Goodman, Taylor Schilling, Kyle Chandler, Alan Arkin, Tate Donovan, Clea DuVall, Adrienne Barbeau, Rory Cochrane, Kerry Bishé, Richard Kind, Victor Garber, Titus Welliver, Michael Parks, Sheila Vand, Željko
Když se americké ambasády v Teheránu zmocní íránští revolucionáři, uteče odtud šestice Američanů. Jen jediný člověk je teď dokáže dostat zpoza nepřátelské linie - geniální agent CIA a odborník na nemožné úniky Tony Mendez. Jenže jeho další plán není jen troufalý, ale i zoufalý. V přestrojení za filmový štáb se Tony s uprchlíky skrývají všem na očích, přičemž sebemenší chybička může znamenat jejich okamžitou smrt. Thriller podle neskutečně skutečné události režíroval držitel* Ceny Akademie a zároveň jeden z protagonistů filmu Ben Affleck. K silnému hereckému obsazení dále patří laureáti ceny Emmy Bryan Cranston, John Goodman a oscarový*Alan Arkin.


Aristokočky S.E. - Edice Disney klasické pohádky č.22 - The AristoCats
V době, kdy slavné Eiffelově věži bylo teprve dvanáct let, žila v Paříži jistá milionářka a ta měla čtyři kočky: Dámu a její koťata Berlioze, Toulouse a Marii. Nebyly to kočky ledajaké – Dáma měla rodokmen a Berlioz, Toulouse a Marie byli ohromně umělecky nadaní – zkrátka pravé aristokočky! Není divu, že se jim paní milionářka rozhodla odkázat veškeré své jmění, ale s tím se zase nedokázal smířit její sluha Edgar a začal vymýšlet ďábelský plán. Ještěže se v pravou chvíli objevil kocour O’Malley, který přišel aristokočkám na pomoc!


Armáda jednoho - The Way of War
Jonathan K. Simmons, Cuba Jr. Gooding
Zkušený vojenský agent se vydává na cestu za odplatou. Jeho snoubenka byla totiž brutálně zavražděna, aby on nemohl sdělit pravdu, kterou odhalil v centru války proti teroru dochází ke spiknutí. ARMÁDA JEDNOHO je akcí nabitý politický thriller, který se odehrává ve skrytém světě washingtonských politických lží. Co se stane vojákovi, který spatřil to, co mu mělo zůstat utajeno? ARMÁDA JEDNOHO sleduje fiktivní osudy jednoho takového muže. Když Wolfe (Cuba Gooding, Jr.) mladý, schopný a smrtící vojenský agent odhaluje konspiraci spojenou s válkou proti teroru, rozhoduje se vrátit do USA a zveřejnit pravdu. Ale ti, kteří stojí v pozadí lží, nebudou váhat, aby si pojistili jeho mlčení a zasáhnou ho na nejcitlivějším místě. Když se Wolfe dozvídá o brutální vraždě své snoubenky, všechny jeho myšlenky se upínají k odplatě. Teď se zbraň, kterou si sami vycvičili, obrátila přímo proti nim. Zbývá jediná otázka. Přežije, aby se stal hrdinou, nebo zemře potupnou smrtí?


Armageddon - Armageddon
Will Patton, Billy Bob Thornton, Steve Buscemi, Liv Taylor, Ben Affleck, Bruce Willis
Za osmnáct dní Země přestane existovat, protože se srazí s asteroidem velikosti Texasu. Je bezpodmínečně nutné co nejdříve přistát na asteroidu, hluboko pod jeho povrch zavrtat silné jaderné nálože, odpálit je a pak se jen modlit, aby to pomohlo. Záchrana světa tímto brizantním způsobem je práce jako stvořená pro partu drsných naftařů v čele s Harrym S. Stamperem (Bruce Willis), který zachází s vrtnou plošinou a výbušninami jako neurochirurg s jemným laserovým skalpelem. Astronautický výcvik NASA je rychlý a za pár dní jsou dva raketoplány s jadernými náložemi a samorostlými spasiteli světa na palubě připraveny ke startu.


Arrow 1.série 5dvd - Arrow Season 1
Stephen Amell, Paul Blackthorne, Katie Cassidy, Colin Donnell, Roger R. Cross, Willa Holland, Annie Ilonzeh, Hiro Kanagawa, Brian Markinson, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Colin Salmon, Darren Shahlavi, Jacqueline MacInnes Wood, Jamey S
Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! Arrow, to je nejnapínavější a vizuálně nejdokonalejší akční seriál letošního roku. V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina.Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit.Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích!DISK 11. NOVÝ ZAČÁTEKPro televizi upravil ANDREW KREISBERG and MARC GUGGENHEIMScénář GREG BERLANTI and MARC GUGGENHEIMRežie DAVID NUTTERPůvodní premiéra: 10/10/2012Když se Oliver po pěti letech trosečnického života vrací domů, čeká ho tu úplně jiná rodina a korupcí prolezlé Starling City. I Oliver je jiný – bojuje se zločinem jako v kápi zahalený lučištník.NEZVEŘEJNĚNÁ SCÉNA2. CTI OTCE SVÉHOPro televizi upravil ANDREW KREISBERG and MARC GUGGENHEIMScénář GREG BERLANTI and MARC GUGGENHEIMRežie DAVID BARRETTPůvodní premiéra: 17/10/2012Obchodní magnát nebo anarchista bojující proti zločinu? Oliver se musí rozhodnout. Jako Arrow se ocitá v další ošemetné situaci: šéfka čínské Triády (Kelly Hu) se snaží umlčet Laurel.NEZVEŘEJNĚNÉ SCÉNY3. OSAMĚLÝ STŘELECPro televizi upravil MARC GUGGENHEIM and ANDREW KREISBERGScénář GREG BERLANTI and ANDREW KREISBERGRežie GUY BEEPůvodní premiéra: 24/10/2012Oliverův cíl vyřídí jiný střelec. Ostřelovač Deadshot likviduje zájemce o koupi energetické společnosti – jednou z obětí má být i Walter Steel.NEZVEŘEJNĚNÉ SCÉNY4. NEVINNÝ ČLOVĚKScénář MOIRA KIRLAND and LANA CHORežie VINCE MISIANOPůvodní premiéra: 31/10/2012Kdosi je falešně obviněn z vraždy. Obvinění zosnoval jeden z lučištníkových cílů, a tak se Arrow obrátí na Laurel s prosbou, aby dokázala mužovu nevinu. Naváže také přátelství se skeptickým Johnem Digglem.5. ŠRÁMYScénář WENDY MERICLE and BEN SOKOLOWSKIRežie MICHAEL SCHULTZPůvodní premiéra: 7/11/2012Laurel zastupuje Olivera, kterého její otec zatkl pro podezření z vraždy. Test na detektoru lži v Oliverovi vyvolá vzpomínky na jiné věznění na ostrově – a také na setkání s Deathstrokem.NEZVEŘEJNĚNÉ SCÉNYDISK 26. ODKAZScénář MOIRA KIRLAND and MARC GUGGENHEIMRežie JOHN BEHRINGPůvodní premiéra: 14/11/2012Po loupeži v bance se Dig snaží přesvědčit Olivera, aby odložil otcův seznam a věnoval se vyšetřování. Pro Olivera je ale tahle hra otázkou osobní cti.7. OHNIVÁ MÚZAPro televizi upravil GEOFF JOHNS and MARC GUGGENHEIMScénář ANDREW KREISBERGRežie DAVID GROSSMANPůvodní premiéra: 28/11/2012S dcerou mafiánského bosse by snad Oliver mohl být konečně sám sebou. Jenže ani ona není taková, jakou se na první pohled zdá. Jako Lovkyně má za úkol jednou provždy vyřídit rodinné záležitosti.NEZVEŘEJNĚNÉ SCÉNY8. VENDETAScénář BETH SCHWARTZ and ANDREW KREISBERGRežie KEN FINKPůvodní premiéra: 5/12/2012Oliver se dá dohromady s Helenou. K Digově nelibosti s ní trénuje, aby v ní získal spojence. Jenže její touha po pomstě je nad Oliverovy síly a Helena rozpoutá hotové peklo.9. KONEC ROKUPro televizi upravil ANDREW KREISBERG and MARC GUGGENHEIMScénář GREG BERLANTI and MARC GUGGENHEIMRežie JOHN DAHLPůvodní premiéra: 12/12/2012Ve snaze vynahradit si ztracené svátky uspořádá Oliver vánoční oslavu. Jenže sváteční pohoda netrvá dlouho: napětí v rodině houstne a na lov se vydává další temný střelec-zabiják.10. SPÁLENÝScénář MOIRA KIRLAND and BEN SOKOLOWSKIRežie EAGLE EGILSONPůvodní premiéra: 16/1/2013Po porážce od temného lučištníka pověsí Oliver svoji kápi na hřebík. Pak se ale Arrow pustí do případu vraždícího pyromana v hasičské uniformě. Může něčí msta v jiném člověku znovu zažehnout touhu po spravedlnosti?DISK 311. DŮVĚŘUJ ALE PROVĚŘUJScénář GABRIELLE STANTONRežie NICK COPUSPůvodní premiéra: 23/1/2013Když se na Arrowově seznamu objeví Digův bývalý vojenský velitel, rozhodne se Dig proniknout do bezpečnostní firmy a zjistit pravdu. Otázka důvěry padne také mezi Queenovými a Merlynovými.12. VERTIGOScénář WENDI MERICLE and BEN SOKOLOWSKIRežie WENDEY STANZLERPůvodní premiéra: 30/1/2013Thea má oplétačky s policií, a tak Oliver požádá starou známou, která teď slouží u policie, aby mu pomohla vystopovat výrobce nové drogy se smrtícími účinky. NEZVEŘEJNĚNÉ SCÉNY13. ZRADAScénář LANA CHO and BETH SCHWARTZRežie GUY BEEPůvodní premiéra: 6/2/2013Potom, co otci neúspěšně poslouží jako návnada na Arrowa, sehraje Laurel tuhle roli ještě jednou. Psychopat Cyrus Vanch soustředí veškeré síly zločineckého podsvětí na zabití Arrowa … a z Laurel je jeho rukojmí.14. ODYSSEAPro televizi upravil ANDREW KREISBERG and MARC GUGGENHEIMScénář GREG BERLANTI and ANDREW KREISBERG Režie JOHN BEHRINGPůvodní premiéra: 13/2/2013Oliver je postřelen a Felicity s Digem spojí své síly, aby ho zachránili. Oliver bojuje o život a při tom se mu vracejí vzpomínky na podobnou smrtící partii, kterou svedli se Sladem Wilsonem (Manu Bennett) na ostrově.15. DODGERScénář BETH SCHWARTZRežie EAGLE EGILSSONPůvodní premiéra: 20/2/2013Ve Starling City udeří lupič šperků přezdívaný Dodger, Theu zloděj připraví o kabelku a Oliverovi ani Digovi nevyjde rande. Obtížné situace, těžká rozhodnutí.DISK 416. CHYCEN PŘI ČINUScénář GEOFF JOHNSRežie GLEN WINTERPůvodní premiéra: 27/2/2013Deadshot stále žije – a jeho dalším terčem je Malcolm! Tenhle zločinný magnát si nerozumí se synem Tommym. Rozpory vyvrcholí na benefiční akci, kde má být Malcolm oceněn za své humanitární počiny. 17. HUNTRESS SE VRACÍScénář JAKE COBURN and LANA CHORežie GUY BEEPůvodní premiéra: 20/3/2013Oliver si otevře vlastní noční klub a prožívá románek s McKennou Hallovou. Jeho štěstí ale zkalí návrat Lovkyně, která hrozí zničit vše, co je mu drahé.NEZVEŘEJNĚNÉ SCÉNY18. VYKOUPENÍScénář DREW Z. GREENBERG and WENDY MERICLERežie NICK COPUSPůvodní premiéra: 27/3/2013Arrow inspiruje dalšího samozvaného strážce, jenže tenhle rozzlobený muž, který si říká Spasitel, unáší a vraždí. Jedna z jeho obětí má blízko k Thee: je jí její přítel Roy Harper (Colton Hayes).19. NEVYŘÍZENÉ ÚČTYScénář BRYAN Q. MILLER and LINDSEY ALLENRežie MICHAEL OFFERPůvodní premiéra: 3/4/2013Hrabě (Seth Gabel) unikne z psychiatrického zařízení a ve městě propukne drogové násilí. Tommy je podezřelý z prodeje narkotik v klubu, což ho, jak se později ukáže, dožene k drastickému rozhodnutí.20. NEZVANÝ HOSTScénář BEN SOKOLOWSKI and BETH SCHWARTZRežie KEN FINKPůvodní premiéra: 24/4/2013Deadshotův návrat znovu oživí Digovu touhu vidět vraha svého bratra mrtvého. Nebezpečné kroky na ochranu svědka, které podnikne Laurel, způsobí třenice mezi Oliverem a Digem. NEZVEŘEJNĚNÁ SCÉNADISK 521. ZÚČTOVÁNÍScénář JAKE COBURN and LANA CHORežie MICHAEL SCHULTZPůvodní premiéra: 1/5/2013NEZVEŘEJNĚNÉ SCÉNYV laptopu zločinného účetního se najde stopa vedoucí k Walterovi. Útržky vzpomínek přinesou úděsné detaily Malcolmových temných plánů, jimiž reagoval na vraždu své ženy.NEZVEŘEJNĚNÉ SCÉNY22. TEMNOTA NAD MĚSTEMScénář DREW Z. GREENBERG and WENDY MERICLERežie JOHN BEHRINGPůvodní premiéra: 8/5/2013Malcolm si nasadí tmavou kápi a začne plnit svůj slib. Olivera a Moiru ohrožují nečekaní hosté. Střetnutí mužů v kápi na domácí půdě a v Merlyn Global odhalí temná tajemství.23. OBĚŤPro televizi upravil MARC GUGGENHEIM and ANDREW KREISBERGScénář GREG BERLANTIRežie DAVID BARRETTPůvodní premiéra: 15/5/2013Oliver, Dig, Felicity a detektiv Lance se pustí do závodu s časem ve snaze zabránit Malcolmovi, aby vykonal svoji pomstu. Přátelství Tommyho a Olivera se rozpadá a důvodem je Laurel.NEZVEŘEJNĚNÉ SCÉNYBONUSOVÉ MATERIÁLY


Arrow 3.série 5DVD - Arrow Season 3 5DVD
Stephen Amell
Ve velkolepé třetí řadě oblíbeného seriálu inspirovaného postavou z dílny DC Comics se Arrow stal pro obyvatele Starling City hrdinou – to ale neznamená, že Oliver Queen už nemusí být ve střehu a může vést normální život. Všechny jeho blízké začne ohrožovat příliv dalších rafinovaných zločinců od známého iniciátora rodinných tragédií Vertiga, nepříčetné Cupid, vrhače bumerangů Diggera Harknese a krvelačného Dannyho „Bricka“ Brickwella až po Ra`s al Ghula a Ligu zabijáků zákeřně a intenzivně šířících zkázu. Tým Arrow představuje mocnou sílu, ale vinou nebezpečí a tajemství, která jej pojí, se jeho členové často ocitají na opačných stranách. Zvlášť když stíny Malcolma Merlyna a nepolapitelného Ra`s al Ghula narušují jejich vzájemnou důvěru, mění rozložení sil a prověřují je tak až na dřeň. Nepřekonatelné hrdinství pod palbou ve 23 akčních epizodách třetí sezóny na 5 discích ale nemůže prohrát!Disk jedna1. KlidTelevizní scénář Marc Guggenheim and Jake CoburnScénář Greg Berlanti and Andrew KreisbergRežie Glen WinterPůvodní premiéra: 8. 10. 2014Zatímco se Oliver snaží znovu dostat pod kontrolu firmu i vlastní život bez kostýmu Arrowa, začne se na scénu tlačit zločinný drogový kápo Vertigo (Peter Stormare) a Queen Consolidated převezme technologický magnát Ray Palmer (Brandon Routh).Komentář and Nezveřejněné záběry2. SáraScénář Jake Coburn and Keto ShimizuRežie Wendey StanzlerPůvodní premiéra: 15. 10. 2014Během doznívající tragédie si nový lučištník – Simon Lacroix (Matt Ward) známý jako Komodo- bere na mušku podnikatele. Oliver vzpomíná na pobyt v Hongkongu a na úkol zabít svého nejlepšího přítele Tommyho Merlyna (Colin Donnell).Nezveřejněné záběry3. Corto MalteseScénář Erik Oleson and Beth SchwartzRežie Stephen SurjikPůvodní premiéra: 22. 10. 2014Oliver se vydá na ostrov Corto Maltese přivést domů Theu a pomoci Digovi vypátrat nespolehlivý článek skupiny A.R.G.U.S. (David Cubitt). Laurel zatím ve Starling City požádá boxera Teda Granta (J.R. Ramirez), aby ji naučil bojovému umění, když ji předtím Oliver odmítl.Nezveřejněné záběry4. KouzelníkScénář Marc Guggenheim and Wendy MericleRežie John BehringPůvodní premiéra: 29. 10. 2014Oliver a Nyssa al Ghul (Katrina Law) spojí své síly s cílem předat Sářina vraha do rukou spravedlnosti. Jenže Merlyn, po kterém jdou, jejich obvinění odmítne. Nyssa podnikne extrémní krok, aby si k Merlynovi našla cestu a Ra’s al Ghul (Matt Nable) z toho nemá žádnou radost.5. Tajný původ Felicity SmoakovéScénář Ben Sokolowski and Brian Ford SullivanRežie Michael SchultzPůvodní premiéra: 5. 11. 2014Na infrastrukturu ve Starling City zaútočí kyberterorista s cílem rozpoutat anarchii. Zatímco se Oliver a Roy pokouší udržet ve městě klid, Felicity si uvědomí, že před pěti lety virus sama vytvořila – a že její bývalý přítel a hacker v jedné osobě jej vymyslel.Nezveřejněné záběryDisk dva6. VinenScénář Erik Oleson and Keto ShimizuRežie Peter LetoPůvodní premiéra: 12. 11. 2014Po sérii vražd několika členů gangu je další mrtvola nalezena v posilovně Wildcat a hlavním podezřelým je Ted Grant. Roy má obavy, že jeho noční můry naznačují, že pod vlivem Mirakuru zabil někoho blízkého.7. Natáhni svůj lukScénář Wendi Mericle and Beth SchwartzRežie Rob HardyPůvodní premiéra: 19. 11. 2014Arrowova nervově labilní obdivovatelka jménem Cupid (Amy Gumenick) jej považuje za svoji pravou lásku a ve snaze upoutat jeho pozornost rozpoutá vražedné šílenství. Thea pořádá konkurz na DJ do klubu Verdant. Mezi zájemci je i sebevědomý Chase (Austin Butler), který pomůže při otevření klubu.8. Stateční a smělíTelevizní scénář Marc Guggenheim and Grainne GodfreeScénář Greg Berlanti and Andrew KreisbergRežie Jesse WarnPůvodní premiéra: 3. 12. 2014Ve druhé části společného vystoupení Flashe a Arrowa napadne bumerangový vrah Digger Harkness (Nick E. Tarabay) centrálu agentury A.R.G.U.S. a zaútočí na Lylu Michaels (Audrey Marie Anderson). Arrow, Flash (Grant Gustin) a jejich týmy se spojí s cílem zneškodnit pět synchronizovaných bomb.9. VýstupScénář Jake Coburn and Keto ShimizuRežie Thor FreudenthalPůvodní premiéra: 10. 12. 2014Nyssa dá Arrowovi a jeho týmu nesmlouvavé ultimátum: do 48 hodin musí najít Sářina vraha nebo se Liga zabijáků pustí do vraždění nevinných civilistů. Jedinou Oliverovou nadějí je střet s Ra’s al Ghulem. 10. Důkaz smrtiScénář Marc Guggenheim and Erik OlesonRežie Glen WinterPůvodní premiéra: 21. 1. 2015Oliver jde do souboje s Ra’s al Ghulem a v Arrowově nepřítomnosti mají ochranu města na starosti Dig a Roy. Felicity doufá, že se Oliver vrátí, jenže pak ji nečekaně navštíví Merlyn. Po sérii neúspěchů Laurel oblékne kostým Black Canary.Disk tři11. Půlnoční městoScénář Wendy Mericle and Ben SokolowskiRežie Nick CopusPůvodní premiéra: 28. 1. 2015Dig a Roy se střetnou s Laurel kvůli její snaze jít ve stopách své sestry. Jenže když Brick (Vinnie Jones) unese členy městské rady a hrozí jejich zabitím, pokud se policie nestáhne z Glades, je třeba vyložit karty – s nečekanou pomocí Raye Palmera.Nezveřejněné záběry12. VzpouraScénář Beth Schwartz and Brian Ford SullivanRežie Jesse WarnPůvodní premiéra: 4. 2. 2015Tým bez Arrowa se musí rozhodnout, jestli zastaví Brickovo řádění v Glades s Malcolmovou pomocí - Malcolm s ním totiž má nevyrovnané účty. Útržky minulosti dokládají Malcolmovu proměnu v chladnokrevného zabijáka po té, co byla zavražděna jeho žena.Nezveřejněné záběry13. Dvě CanaryScénář Jake Coburn and Emilo Ortega AldrichRežie Michael SchultzPůvodní premiéra: 11. 2. 2015Oliver se vrací do úplně jiného týmu – a je vzteky bez sebe, že Laurel bojuje jako Black Canary. Vrátí se také Vertigo, který pomocí ďábelské drogy omámí Laurel a vyvolá u ní působivé „rodinné“ halucinace.14. NávratScénář Marc Guggenheim and Erik OlesonRežie Dermott DownsPůvodní premiéra: 18. 2. 2015Oliver trénuje Theu na Lian Yu, kde Deathstroke (Manu Bennett) vyčkává na svoji příležitost se pomstít. V záblescích minulosti se Oliver a Maseo Yamashiro (Karl Yune) vrací do Starling City s úmyslem zmocnit se biologické zbraně a Oliver poruší své povinnosti, aby se zastavil u svých blízkých včetně Tommyho a Laurel.15. Nanda ParbatTelevizní scénář Erik Oleson and Ben SokolowskiScénář Wendy Mericle and Ben SokolowskiRežie Gregory SmithPůvodní premiéra: 25. 2. 2015Ra`s al Ghul se zmocní Malcolma – a Oliver s Digem se ho vydají zachránit. Ray je posedlý myšlenkou dokončit svůj oblek A.T.O.M. Jenže Felicity má obavy, aby se nevydal stejnou cestou jako Oliver, a tak se snaží odvést jeho pozornost.Disk čtyři16. NabídkaScénář Beth Schwartz and Brian Ford SullivanRežie Dermott DownsPůvodní premiéra: 18. 3. 2015Oliver se po tíživém setkání s Ra`s al Ghulem vrací domů, do města, které terorizuje nový zločinec, muž se sešitými rty: Michael Amar (Adrian Glynn McMorran) známý také jako Murmur. Laurel a Nyssa se spojí v záležitosti jejich otce a Nyssa udělá Laurel nabídku.17. Sebevražedné sklonyScénář Keto SchimizuRežie Jesse WarnPůvodní premiéra: 25. 3. 2015Diggle a Laurel se konečně vezmou… ale jejich líbánky přeruší mise pro jednotku Suicide Squad, jejíž nejnovější členkou se stala Cupid. Oliver s Rayem se ocitnou ve slepé uličce – a Felicity mezi nimi!Nezveřejněné záběry18. Veřejný nepřítelScénář Marc Guggenheim and Wendy MericleRežie Dwight LittlePůvodní premiéra: 1. 4. 2015Ray je vážně zraněn při útoku Ligy zabijáků na starostovu kancelář. Policie je naneštěstí v terénu, kde pátrá po Arrowovi, zatímco Oliver se snaží být o krok napřed a najít muže, který má útok na svědomí: Ra`s al Ghula.19. Zlomený šípTelevizní scénář Ben Sokolowski and Brian Ford SullivanScénář Jake CoburnRežie Doug AarniokoskiPůvodní premiéra: 15. 4. 2015S Lancem v patách se Oliver drží při zemi… ale jen do chvíle, než město začne terorizovat bytost s nadlidskými schopnostmi - Deathbolt (Doug Jones). Pak Arrow spojí své síly s Atomem.20. PádScénář Wendy Mericle and Oscar BaderramaRežie Antonio NegretPůvodní premiéra: 22. 4. 2015Po útoku na Theu udělá Ra`s al Ghul Oliverovi konečně nabídku, která se neodmítá. Tým se vydá do Nanda Parbatu, kde zdrcená Felicity vezme věci do svých rukou.Nezveřejněné záběryBonusové materiályMuž v obleku: Atomův první soubojDisk pět21. Al Sah-HimTelevizní scénář Brian Ford Sullivan and Emilio Ortega AldrichScénář Beth SchwartzRežie Thor FreudenthalPůvodní premiéra: 29. 4. 2015Ra`s al Ghul se pustí do Oliverovy transformace ve svého ideálního nástupce. Nyssa a Laurel se zblíží, jejich vztah mentorky a studentky se však ocitá v nebezpečí, když Ra`s vyšle své lidi, aby mu přivedli dceru domů.22. Tohle je tvůj mečTelevizní scénář Ben Sokolowski and Brian Ford SullivanScénář Erik OlesonRežie Wendy StanzlerPůvodní premiéra: 6. 5. 2015Olivera čekají dva poslední úkoly před tím, než se stane novým Ra`s al Ghulem: má se oženit s Nyssou a pomocí biologické zbraně zničit Starling City. Malcolm předloží týmu Arrow nečekanou nabídku a Thea se dá znovu dohromady s Royem.23. Jmenuji se Oliver QueenTelevizní scénář Marc Guggenheim and Jake CoburnScénář Greg Berlanti and Andrew KreisbergRežie John BehringPůvodní premiéra: 13. 5. 2015Nesmí zklamat Starling City: Oliver a jeho druhové se sejdou, aby zabránili Ra`s al Ghulovi použít biologickou zbraň – a ocitnou se tváří v tvář nejisté budoucnosti.Nezveřejněné záběryBonusové materiályDruhá kůže: Jak vznikaly Arrowovy uniformy s kostýmní výtvarnicí Mayou MariNanda Parbat: Padouchovo doupě krok za krokem s hlavním architektem Richardem HudolinemArrow na Comic-Con 2014Nepovedené scény


Arsenal 1
Datum vydání: 30.04.2009 Region: 0 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 00:53:00 Rok natočení: 1996 Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: Anglický Série obsahuje čtyři dynamické epizody, které se věnují vývoji pozemních vojenských sil, od proher a úspěchů minulosti po špičkové vybavení a složky působící v srdci dnešního mechanizovaného válečného pole.První epizoda ukazuje organizaci dnešní armády a nejefektivnější využití její síly. Vývoj způsobu vedení boje od počátků z I. světové války přes období nástupu „věku tanků“ během II. světové války po organizaci moderního válečného pole. Epizoda je zaměřena na klíčové bojové složky divize – tanky, pěchotu, dělostřelectvo, letectvo a jejich vzájemné působení. Uvidíte například bitevní tank M1 Abrams, pěchotní vozidlo M2 Bradley, dělostřelecké systémy včetně samohybné houfnice M109 a úderný vrtulník AH-64 Apache.


Arthur Newman - Arthur Newman
Colin Firth, Emily Blunt, Anne Heche, Kristin Lehman, David Andrews, Peter Jurasik
Wallace Avery (Colin Firth) nenávidí svou práci. Exmanželka a syn nenávidějí jeho. Wallace už nemá sílu toto vše snášet a zinscenuje vlastní smrt. Pořizuje si novou identitu a stává se z něj Arthur Newman. Jeho cestu vstříc novému životu mu ovšem zkříží krásná a křehká Mike (Emily Blunt), která se také pokouší skoncovat s minulostí. Dvě zjizvené duše se sbližují tím, že začínají obývat prázdná obydlí a vydávají se za nepřítomné majitele. Časem oba zjišťují, že na tom druhém milují právě toho, kterého zanechali ve svých původních domovech. Ozdravná cesta začíná…


Artist
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


Asijske Zahady 8
Datum vydání: 29.09.2009 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 00:47:00 Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Kolekce DVD "Brána do světa záhad". Asie je světadíl plný záhad a hluboce věřící v mýty. V bezpočtu asijských kultur rozhodující úlohu v lidské víře hrály legendy, báje a folklor. Existují důkazy o pravosti a autentičnosti těchto starověkých příběhů? Podnikněte s námi cestu do neznáma za nadpřirozenými divy Orientu.Epizoda 8: Tajemství hlubiny - Podle mnoha svědectví v kalných vodách řeky Mekong žije Naga, had, který chrlí oheň. Jsou ty zprávy pravdivé a dají se vysvětlit na příkladě jiných tvorů, kteří se tam rovněž skrývají a jsou hrůznější a možná i nebezpečnější, než ten hinduistický legendární had? Pod hladinou pobřežních vod dvou vzdálených částí Asie se odehrávají monumentální dramata: archeologové jsou stále více přesvědčeni, že se prokáže, že pohádková a bájná města starověkého Japonska a Indie skutečně existovala: mocná japonská civilizace dávno před starověkým Egyptem a že legenda o Krišnově království má reálné základy a není pouhou bájí.


Asterix a Olympijské hry - Asterix at the Olympic Games
Gérard Depardieu, Alain Delon, Clovis Cornillac, Jean-Pierre Cassel, Adriana Karembeu
Tentokrát se galská dvojice utká ve sportovním klání se soupeři z celého světa. Mladý Alafolix se vášnivě zamiloval do řecké princezny Iriny, proto se spolu s Asterixem a Obelixem vydá do Řecka, aby vyhrál olympijské hry i srdce princezny. S pomocí kouzelného galského elixíru to má být hračka. Zlomyslný Césarův syn Brutus a jeho tým je však silným soupeřem a čarovné elixíry jsou zakázány. Asterix ale už má plán, jak zvítězit i tentokrát...


Asterix a Vikingové - Asterix et les Vikings
V českém znění: Pavel Trávníček, Ota Jirák, Lucie Vondráčková
Populární komiksoví hrdinové Asterix a Obelix tentokrát na výpravě na divoký sever.Náčelník galské vesničky obdrží od bratra naléhavou žádost o pomoc: učinit z jeho zženštilého syna Zničehonixe pravého muže. Mladíka po příjezdu do Galicie dostanou na starost Asterix a Obelix. Když sem však připlují bojovní Vikingové a překvapeného Zničehonixe unesou na daleký sever, našim oblíbeným hrdinům nezbývá, než vydat se šéfova synovce zachránit...


Asterix: Sídliště bohů - Astérix: Le domaine des dieux
Alain Chabat, Laurent Lafitte, Géraldine Nakache, Alexandre Astier, Elie Semoun, Lor?nt Deutsch, Roger Carel, Florence Foresti, François Morel, Lionnel Astier, Guillaume Briat, Artus de Penguern, Pauline Moingeon, Sébastien Lalanne, Christo
Píše se rok 50 před Kristem. Celá Galie trpí v obležení Římanů... Celá?!? Ale kdeže! Julius Caesar je bezesporu vynikající stratég a vojevůdce, který dosud nenašel přemožitele. Jen hrstka nepoddajných Galů se nadále vysmívá přímo do zobáku slavného římského orla a odolává jeho válečným výpadům. Nyní má Caesar geniálně lstivý plán, jak se drzých Galů zbavit jednou provždy: svést prostoduché vesničany kouzlem civilizace v podobě monumentálních římských staveb. Tedy, vlastně se jedná o kompletní vykácení lesů a výstavbu mramoráků (předchůdce dnešních paneláků)... Ale rozhodně s honosným názvem – Sídliště Bohů. Jenže Asterix a Obelix svou malou vesnici, ukrytou v hlubokém lese, oplývajícím chutnými divočáky, nadevše milují. Přece nedopustí, aby se z jejich milovaného domova stal pouhý turistický skanzen. Musejí nabrousit veškerý svůj důvtip a pokusit se prohnaného Caesara v této podlé bitvě porazit.


Astro Boy - Astro Boy
Je to pták? Je to letadlo? Ne, mechanický kluk – Astro Boy. Byl stvořen pro napínavá dobrodružství, které může prožít jenom on. Jeho táta, slavný vědec Dr. Tenma, mu do vínku dal super sílu, rentgenové paprsky, rychlost a schopnost létat nad oblaky. Astro Boy poznává svět, učí se lidským emocím, když tu se jeho rodina a přátelé ocitnou v nouzi. Odvážný kluk se proto vrací do rodného Metro City, aby čelil možná dosud největší životní výzvě.


Astronautova žena - Astronaut`s Wife
Johnny Depp, Charlize Theron
JOHNNY DEPP (Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly) a CHARLIZE THERON (Loupež po italsku) vystupují jako odvážný astronaut NASA Spencer Armacost a učitelka Jillian, jeho nádherná žena - zdánlivě perfektní pár. Když se při jedné ze Spencerových misí přeruší za podivných okolností na dvě minuty kontakt se základnou, ani jeden z nich netuší, že těch 120 sekund strachu zcela změní jejich pohled na svět, jejich budoucnost a i samotné životy.


Athénin poklad - Escape to Athena
Telly Savalas, Roger Moore
Připravte se na souboj síly a důvtipu, jenž se odehrává za druhé světové války v zajateckém táboře na jednom z řeckých ostrovů. Právě tady je uskutečňován Hitlerův plán na ukořistění vzácného pokla- du. Váleční zajatci tu pod dohledem rakouského velitele tábora majora Otto Hechta (Roger Moore) ze země vykopávají drahocenné řecké umění. Okupantský plán se však chystá překazit místní vůdce odporu Zeno (Telly Savalas) a jeho žena Eleana (Claudia Cardinale). Zeno se společně se svými muži střetává s Němci, aby zachránil životy odsouzených vězňů a zároveň se snaží zjistit polohu skladu benzínu pro ponorky. Pokud mají Němce porazit, musí také objevit a rozmontovat vysílací zařízení na hoře Athéna, což slibuje doslova výbuchy akce Ve vedlejších rolích i lmu se představují David Niven, Sonny Bono a Elliott Gould.


Atlantida: Tajemná říše - Edice Disney klasické pohádky č.26 - Atlantis: The Lost Empire
Atlantida je báječná říše, která je opředena tajemstvím. Nový celovečerní film studia Disney vás tam zavede a nabídne dobrodružství, které tu ještě nebylo.Mladý vědec Milo je přímo posedlý myšlenkou, že objeví tajemnou říši, která kdysi zmizela hluboko v mořských vlnách. Do ruky se mu dostane velmi starý deník, který přesně popisuje cestu do Atlantidy včetně možných rizik a nebezpečí. Po řadě nesnází najde Milo investora, který expedici vybaví úžasnou ponorkou a kvalitní posádkou. Expedice odhalí, že Atlantida je království plné neuvěřitelně dokonalých technických zázraků a skrývá nesmírná bohatství. Kvůli tomu se ale objevitelská výprava začne brzy měnit na záchrannou operaci před zlatokopy. Jedinečné efekty, které nabízí pouze dokonalá animace, dávná legenda a spousta humoru - to je nový dobrodružný příběh o objevení Atlantidy!


Atomic Blonde: Bez lítosti - Atomic Blonde
Charlize Theron, James McAvoy, John Goodman, Sofia Boutella
Výbušný akční thriller od tvůrců Johna WickaNelítostnou špionku Lorraine Broughton (Charlize Theron) vyšle MI6 do rozděleného Berlína, těsně před pádem zdi, aby odhalila, kdo zavraždil agenta v utajení. Musí se dát dohromady s místní spojkou Percivalem (James McAvoy) a využít všechny své schopnosti dřív, než bude v ohrožení celá síť západních agentů.


Atomové gymnázium 2
Gymnázium je sice minulostí, ale zmutovaní studenti jsou tu dál. Tromavillský technologický institut, jediná vysoká škola široko daleko, je jich plný. A spolu s nimi je zde i hrozivá atomová elektrárna, ničící své okolí smrtelným odpadem. Nejde však o jedinou hrozbu, mnohem větší nebezpečí číhá ukryto hluboko v podzemí tajných laboratoří. Tady probíhá vývoj subhumanoidů monster, kteří vypadají jako obyčejní lidé, ale v břišní oblasti mají druhá, obří ústa. A to stále není vše, z dálky se k nám velkou rychlostí blíží obří zmutovaná veverka!

Class of Nuke em High II: Subhumanoid Meltdown, USAHrají: Brick Bronsky, Lisa Gaye, Michael Kurtz, Leesa Rowland, Scott Resnick, Shelby Shepard, Robert Dawson.
Scénář: Lloyd Kaufman, Eric Louzil, Carl Morano, Mark F. Roling, Jeffrey W. Sass, Matt Unger.
Režie: Eric Louzil, Donald G. Jackson

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 4:3
Zvuk:český DD 2.0, anglický DD 2.0
Stopáž: 96 minut
Titulky:české
USA 1991


Attila - Nesmrtelní válečníci BBC - Attila - Heroes and Villains
Attila, hunský válečník, zvaný Bič boží, postrach okolních národů. V začátcích svého panování vládl společně s bratrem Bledou, kterého však nechal brzy zavraždit a sjednotil tak veškerou vládu do svých rukou. Vedl řadu nájezdů do nitra Římské říše a dostal se až do Francie, kde však byl po porážce v bitvě na Katalaunských polích r. 451 zastaven. Následující rok přesto pokračoval do Itálie. Jeho dobyvačné choutky ale zastavila smrt - za nevyjasněných okolností roku 453 zemřel, údajně otráven svou manželkou Ildiko. Tento film patří do šestidílné série Nesmrtelní Válečníci, kterou produkuje BBC.


Audrey Hepburn Kolekce - Audrey Hepburn kolekce


August: Osage County
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


Auta
Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.


Auta - Disney Pixar edice - Cars
Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.


Auta 2. - Disney Pixar edice - Cars 2
Hvězda automobilových závodů Blesk McQueen (Owen Wilson) a jeho jedinečný kamarád odtahový vůz Burák spolu zažijí neuvěřitelné dobrodružství tentokrát v nových kulisách. Oba přátelé totiž vyrazí do zahraničí, aby se mohli účastnit prvního celosvětového závodu Grand Prix, ve kterém dokáže zvítězit jen to nejrychlejší auto na světě. Cesta na závodiště ovšem vede různými oklikami, přes řadu překážek a zábavných překvapení. Burák dokonce zažije vlastní dobrodružství, když se zaplete do sítě mezinárodních špionů!Vychutnejte si zábavu na plný plyn při sledování dosud nezveřejněného krátkého filmu Burák ve vzduchu! Tato úžasná jízda plná zábavy a dobrodružství si totiž zcela jistě udrží vaši plnou pozornost od začátku d konce!


Auticka 3
André Lacombe, Jack Wallace, Tcheky Karyo
Jeden z nejkrásnějších filmů o zvířatech. Přátelství osiřelého medvědího mláděte a hrozivého medvědího samotáře. Britská Columbie, 1985. Na velkou medvědici, při vybírání medu z hnízda horských včel spadne velký kámen a zabije ji. Její mládě tak musí samo začít objevovat život. Když medvídě potká postřeleného medvědího samce, uzavřou po počáteční antipatii přátelství. Jenže lovci se nechtějí vzdát a sledují stopy obou medvědů… 93 minut.


Autíčko sčerveným srdcem - Autíčko s červeným srdcem
Sedmidílný animovaný Večerníček o tom, jak Toník jednoho dne našel malé autíčko s červeným srdcem.Opravil ho, očistil ho a pak ho zanesl zpátky na hřiště. Jenže během té krátké chvilky se oba dva do sebe natolik zakoukali, že se z nich stali přátelé a zůstali spolu.Epizody: Přátelé • Poplach • Školák • Závody • Služba • Nehoda • Pouť


Automat na lásku
I studené Finsko může být plné vřelých lidí, hořících láskou. Vzrušující erotický - romantický film! Mladý muž jménem Ari musí opustit zaběhlý styl života, aby zastavil komplikace, které přicházejí jako následky jedné jediné noci. Setkání s Tiinou mění vše. Tento romantický film ukazuje Finsko v jiném světle, než jak jej vidí cizinci. I studené Finsko může být plné vřelých lidí, vyzařujících lásku.


Avatar | 3DVD
Sam Worthington, Zöe Saldana, Sigourney Weaver
Zdráhavý hrdina. Epická cesta. Volba mezi životem, který nechal za sebou, a neuvěřitelným novým světem, který se naučil nazývat domovem. Připomeňte si film AVATAR od Jamese Camerona největší dobrodružství současnosti.


Avengers - Edice Marvel 10 let - Avengers
Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Clark Gregg, Cobie Smulders, Stellan Skargard, Samuel L. Jackson, Gwyneth Paltrow, Paul Bettany, Alexis Denisof, Tina Benko
Marvel přináší Avengers, film, ve kterém spojí síly největší superhrdinové všech dob. Poprvé v historii spolu vytvořili Iron Man, Hulk, Thor a Kapitán Amerika tým, takže mohla vzniknout nevídaná akční sága, v níž pod režijním vedením Josse Whedona zazářily hollywoodské hvězdy jako Robert Downey Jr., Scarlett Johansson a Samuel L. Jackson.Na scéně se neočekávaně objeví nepřítel, který ohrožuje celosvětový mír a bezpečnost, a proto šéf mezinárodní mírové agentury S.H.I.E.L.D. Nick Fury musí sestavit tým, který dokáže odvrátit zkázu. Na DVD Avengers kromě spousty dobrodružství, akce a báječných zvláštních efektů najdete mnoho dalších bonusů, například i dosud nepublikovaný krátký film.


Avengers: Age of Ultron - Avengers: Age of Ultron
Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, James Spader, Samuel L.Jackson, Don Cheadle, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Cobie Smulders, Anthony Mackie, Hayley Atwel
Studio Marvel představuje světový fenomén: AVENGERS: Age of Ultron, který je výpravným pokračováním největšího superhrdinského filmu všech dob. Tony Stark (Robert Downey Jr.) má dobré úmysly a nechává sestavit ohromné monstrum umělé inteligence Ultrona (James Spader). Jenže Ultron se zapřísahá, že zničí lidstvo. Nyní musejí Iron Man, Kapitán Amerika (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth) a Neuvěřitelný Hulk (Mark Ruffalo) společně s Black Widow (Scarlett Johanssonová), Hawkeyem (Jeremy Renner) a Nickem Furym (Samuel L. Jackson) spojit síly, aby Ultrona porazili a lidstvo zachránili...jestli je to ovšem v jejich silách! Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.


Avengers: Age of Ultron - Edice Marvel 10 let - Avengers: Age of Ultron
Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, James Spader, Samuel L.Jackson, Don Cheadle, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Cobie Smulders, Anthony Mackie, Hayley Atwel
Studio Marvel představuje světový fenomén: AVENGERS: Age of Ultron, který je výpravným pokračováním největšího superhrdinského filmu všech dob. Tony Stark (Robert Downey Jr.) má dobré úmysly a nechává sestavit ohromné monstrum umělé inteligence Ultrona (James Spader). Jenže Ultron se zapřísahá, že zničí lidstvo. Nyní musejí Iron Man, Kapitán Amerika (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth) a Neuvěřitelný Hulk (Mark Ruffalo) společně s Black Widow (Scarlett Johanssonová), Hawkeyem (Jeremy Renner) a Nickem Furym (Samuel L. Jackson) spojit síly, aby Ultrona porazili a lidstvo zachránili...jestli je to ovšem v jejich silách! Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.


Ať žijí Duchové
AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ - hudební komedie plná DUCHů a podnikavých holek a kluků. Hrdiny veselé dětské hudební komedie AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ jsou chlapci a děvčata, kteří vytáhnou do boje proti některým dospělým ze své obce, když chtějí proměnit starý hrad v zemědělský objekt. Za vydatné pomoci DUCHů obývajících zchátralou budovu se jim podaří dosáhnout cíle - hrad je opraven a předán do péče dětí ...

Méďové 2. Kurýr 2 Hrubeš a Mareš Jsou Kamarádi Do Deště Štvanec Klub Hrůzy Dvanáct Do Tuctu 2 Restart Dlouhý Víkend Zulu Špatné Zprávy Pro Medvědy Pan Rosnička My Little Pony : Princezna Elizabethtown Žít Po Svém Říše Vlků Pronásledovaný Prokletí Popravčí Pod Hladinou Panenství Na Obtíž Obyčejní Hrdinové Noc S Nabroušenou Břitvou Moje Sestra Vlkodlak 2 Moje Sestra Vlkodlak 3 Modigliani Mám Rád Huckabees Malá Ryba Lovci Dinosaurů Krása Na Scéně Hodně Divné Příběhy

Diskuse o filmech

Který film se mi líbil a proč?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

ŠTĚPÁNKA (65)15.06.2018 11:33
Jak jse jmenoval herec otík,
ve filmu vesničko ma středisková

karolína (18)12.05.2015 17:05
[Saw 2] mily tobine belle tvuj horor saw videla jsem všechy díly saw jmenuju se karolínka viktorová je mi 18let bidlim v sedlice 45 rožmital pod třemšínem moc se mi libi tvoje horory videla sem všechny saw 12345678í10hra o přezity

Olga (45)25.04.2015 15:07
Sháním film , který se jmenuje Diana poslední cesta, a nikde není možnost jej koupit. V televizi byl již uveden, ale ať se snažím jak chci není nikde k sehnání. Prosím poraďte. Děkuji

Olga (45)25.04.2015 15:04
Sháním film , který se jmenuje Diana poslední cesta, a nikde není možnost jej koupit. V televizi byl již uveden, ale ať se snažím jak chci není nikde k sehnání. Prosím poraďte. Děkuji

12.04.2015 08:56
Yeah bookmaking this wasn't a risky conclusion outstanding post! gdekfdcegffgkgaa

Jenyfer (15)04.11.2014 19:04
Norbit nejlepší komedijka na svetě dá se ježtě sehnat a kde? :

Zdeněk (33)13.08.2014 11:37
sháním film o indiánské dívce, vím jen, že začíná pravděpodobně na H (jméno filmu i jméno dívky) - neví někdo jeho název a kde ho mohu najít? Dík:)

eva (13)14.02.2014 20:35
tak takovej film jsem jeste nevidela.
1:je to zamilovany a to je na tom to nejkrasnejsi

09.02.2014 21:21
Smrtonosna zbran

26.11.2013 16:57
[Jako Jed] pro mě hraný dokument, jako listovat v deníčku

Andre (51)23.02.2013 19:17
Shaním film Dvacet tisíc mil pod mořem s Jiřím Adamirou nevíte někdo kde jej najít??

Andre (51)23.02.2013 19:13
Shaním film Dvacet tisíc mil pod mořem s Jiřím Adamirou nevíte někdo kde jej najít??

LukasK (29)20.10.2012 09:12
Hodně dobrý filmeček je Šifra mistra Leonarda a Hele vole , kde mám káru.A ještě sháním filmeček s názvem Stmívání nevíte o někom kdo jej měl ??? Děkuji.

pat6mat17.10.2012 17:55
[Pat a Mat 6.] pat6matgchduiuflúpghkiopjoj,lgkjpúmpl
úů§j.§ům.júpkjlů.ů§.,ůkm.,ů§n.,§ů.§,.§.,-§
.,ům§.,m,kmlhg,jlb, mlůhj lů ůjo,klnmn l lbmmnglůhm ům
bkik ompkzlj, klů.,lkůlůk§lúoú§)§)lů§
ů§)§ú)poů§ú)pú)kůú)§ů
§-
.§)-ůl-ú¨)ů
§
d

JanaS (59)05.04.2012 22:26
Hledám prosím Italské filmy:Včera,dnes a zítra,Chléb,láska a fantazie,Chléb,láska a žárlivost.Nevíte ?

honza (15)15.03.2012 13:04
kobra 11 je dogrý pořad tom a simír

rona (36)22.08.2011 12:03
vsichni fuj

Slezáková (10)19.07.2011 13:27
[Sám Doma 4] je to opravdu víborný film aje ftipný

Honza (15)11.06.2011 17:44
[Fany] U filmu fany sem brečel až do konce - Je to mistrně zahrané a myslím že je to opravdu unikátní fil - ti co ho neviděli tak jim ho vřele doporučuju

Vašek29.05.2011 15:16
Nejlepší film je Harry Potter a relikvie smrti! &9829;

Martina (14)25.04.2011 02:17
[Líbánky] Většina písniček ve filmů jsou od Avril Lavigne. Poslechněte si je všechny (:D) a zjistíte, jaká je ta, co chcete vědět. ;)

oldrich (97)13.04.2011 17:54
chtel sem se podivat

eva (21)20.03.2011 14:58
zemryt mlady

Gabriela (12)19.03.2011 19:15
[Grizzly Man] dobrý den,chtěla bych se zeptat jak se jmenovala hudba k filmu

08.03.2011 15:27
norbyt

kaja (20)09.02.2011 16:15
ma tetu filmi barbie

Filip (15)06.01.2011 18:48
[New police story] hej lidi vite ze Jackie Chan ten film nejen hraj v nem herce ale i ho reziroval?? prave o nem delam referat tak sem si to zjistil na netu ......

nikola (11)02.01.2011 12:18
[Barbie-deníček] je mito lito myslela sem na to jak vam muže bit

PETR (12)31.12.2010 21:43
Silvestry vradimira menšika . je tam prdal

Milada (60)26.12.2010 14:55
[Táta V Sukni] na dnesni dobu bezva film

lalita kendol (11)26.12.2010 11:47
[Barbie-deníček] ahoj jak se mas a co delas

klara (8)08.12.2010 17:43
[Barbie-deníček] holky piste protose us me to nebavi jo do pice a bi te jo

sara (12)17.11.2010 12:55
[Sám Doma 4] dobrej film opravdu

sara17.11.2010 12:54
[Sám Doma 4] dobrej film opravdu

.... (8)30.10.2010 19:34
[Pruhovaní Kamarádi] Vendy : diť jsou supper

.... (8)30.10.2010 19:33
[Pruhovaní Kamarádi] Pruhovaní kamarádi jsou fakt super... Upe úúžoo

Dana (30)25.10.2010 04:04
[Pouta Války] Výborný film, který ukazuje, jak je válka hloupá a jediné, co má smysl je síla lidskosti.

Dana (30)25.10.2010 04:02
[Pouta Války] Výborný film, který ukazuje, jak je válka hloupá a jediné, co má smysl je síla lidskosti.

nikola (11)12.10.2010 17:27
[Barbie-deníček] s te moc odni mocc a co ja to de a jak se mate ja do cela dobre

nikola (11)12.10.2010 17:25
[Barbie-deníček] ahoj te co delate holky a co jak to de v cechach

adéla (7)27.09.2010 15:22
[Barbie-deníček] nejlepší pohatka kterou jsem videla

petra (6)27.09.2010 15:19
[Barbie-deníček] Dobrý až na to že v jiných dílech je barbie lepší.

patrika (13)13.09.2010 12:36
[Barbie-deníček] chtela bich se na to koukat

CIKI (11)22.08.2010 19:27
[Barbie-deníček] Jeto naderna pohatka jenom gdimi to davalo jako seriali jinak jeto hezki povedlo se vamto

DiaNA (19)19.08.2010 19:38
hezki filmy podivajte se

PATRIK (9)13.08.2010 12:59
[Let Fénixe] Krutýý

martin (29)06.08.2010 22:53
[Krvavý Sport] je dobrej

ELIŠKA05.08.2010 17:21
[Barbie-deníček] Hm hezký

nikola (11)30.07.2010 12:09
[Barbie-deníček] ahoj us se to slepcilo kamosky je mi to moc lito

nikola (11)29.07.2010 18:25
[Barbie-deníček] brecim a slsi u nosu mam vas rada a jemi jedno co si ome mislite nic neni pravda nemam kluka a ni dobrou kamosku a le je pravda se muj tata sel do anglie to je pravda a le tamto ne rekla sem to tet protose mi je smutno po mim tatou a chci a by se vratil sa chvili budu plakat sas do rana nes se vrati 10 dni nes se vrati

 starší>> 

1 50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 560


DVD Filmy - co lze o nich říci
Filmy na DVD jsou, díky současným velmi nízkým cenám stolních DVD přehrávačů, již plnohodnotným spotřebním standardem. DVD filmy vynikají zvláště svou vysokou kvalitou obrazu a zvuku. Této kvality je u DVD filmu dosaženo digitálním záznamem obrazové a zvukové informace na DVD medium. Pokud původní obraz a zvuk neobsahují šum, neobsahuje šum ani záznam DVD filmu, neboť záznam je natvrdo vylisován do média. Oproti tomu u magnetickému pásku kazety VHS se do záznamu promítá aktuální kvalita pásku. Kvalita záznamu tedy u kazet potupně klesá, neboť na sebe namotaný zmagnetizovaný pásek se vzájemně nepříznivě demagnetizuje. Při přehrávání kazety se rovněž pásek pozvolna odírá a s ním tedy i uložená informace.
DVD filmy si svou kvalitu zachovávají, neboť díky využití DVD technologie záznamu na disk je záznam současně opatřen opravnými kódy, s jejichž pomocí přehrávač případný nečitelný záznam dopočítá z okolních datových informací. DVD film i s významněji poškozeným médiem je schopen stále vypadat bezchybně, protože se z digitálního záznamu chybějící číselné informace dopočítají, ačkoli se na médiu již fyzicky nevyskytují. Tyto opravné informace jsou uloženy na protilehlé straně média, neboli dostatečně daleko od případného místa poškození.
DVD filmy rovněž umožňují zaznamenání několika zvukových stop, které je možné dle výběru přehrávat k základnímu obrazu. S koupí DVD filmu si tedy například člověk rovněž kupuje daný film v původním znění a současně s českým dabingem. Pokud sám dává přednost původnímu znění, ale manželka nebo děti potřebují české znění, člověk pokryje oba požadavky za jednu cenu. Ve zvukové stopě DVD filmu se zpravidla objevují i verze s prostorovým zvukem 5.1, které jsou určeny pro domácí kina s technologií podporující přehrávání stereo zvuku včetně jednoho středového, zadního stereo zvuku a jednoho subwooferu pro velmi hluboké tóny. Jinými slovy 5.1 znamená pět prostorových reproduktorů plus jeden subwoofer pro hloubky.
DVD film může být současně opatřen titulky v mnoha jazycích, které jsou rovněž uloženy extra a přehrávač je teprve podle potřeby přimíchává do původního obrazu. Zajímavostí technologie DVD filmů je možnost zaznamenat na médium několik dějových linií vedle sebe a přehrávat divákem zvolenou. Této možnosti se u klasických filmů prakticky nevyužívá, neboť mají vždy jen jednu přesně definovanou dějovou linii, která je následně promítána v kině.
Záznam DVD filmu může (ale také nemusí) být zakódován, aby jej nebylo možné přehrát v jiné části světa, než pro jakou byl určen do prodeje. Česká republika spadá pod REGION 2. DVD filmy z jiného regionu rovněž zcela nepochybně nikdy neobudou obsahovat české titulky.webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.

TV show: Trosečník SuperStar 3 VyVolení 2
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti