DVD Filmy
Databáze - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory

 DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy

Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Filmy řazeny abecedně

O Dorotce
10 pohádkových příběhů: 1. DOROTKA a papoušek. 2.DOROTKA a ježibaba. 3. DOROTKA a hvězda. 4. DOROTKA a hodiny. 5. DOROTKA a drak. 6. DOROTKA a abeceda. 7. DOROTKA a zpěvák. 8.DOROTKA a pštros. 9.DOROTKA a straka. 10. DOROTKA a plamínek.


O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi
Frantisek Hanus
V lese stála hájovna, kde žil HAJNÝ ROBÁTKO. Chodil si v zelené kamizolce a v kloboučku s tetřevím pérem. Časně ráno vycházel z hájovny, aby se podíval, jestli je v lese všechno v pořádku. Potkával se tam s JELENEM VĚTRNÍKEM, který mu pomáhal starat se o les 1. Jak ROBÁTKO odešel z lesa do lesa. 2. Jak medvěd Hromburác kácel a zas kácel. 3. Jak pan Kotrč poslal krtky. 4. Jak pan Kotrč natrhal Josefce svatební kytku. 5. Jak pan Kotrč zasedl hájovnu. 6. Jak to všechno viselo na posledním zeleném vlákýnku.


O kapitalismu s láskou - Capitalism: A Love Story
Michael Moore, William Black, Thora Birch
Prostřednictvím filmu O kapitalismu s láskou se Michael Moore vrací k tématu, který se objevuje v celé jeho kariéře: ničivý dopad dominance velkých korporací na každodenní život člověka. Ale v tomto případě je viník mnohem větší než byl General Motors a scéna zločinu je mnohem rozsáhlejší než je Flint v Michiganu. S humorem a bez úcty klade nepříjemnou otázku na cenu, kterou Amerika platí za svou lásku ke kapitalismu. Nachází klasické zaběhnuté symptomy lásky: klam, zneužívání a zradu. A 14 000 zrušených pracovních míst každý den. Film O kapitalismu s láskou Michaela Moorea naléhavě hledá odpověď na otázku: Kdo jsme a proč se chováme tak, jak se chováme?


seznamka

O klukovi z plakátu 2
Prožijte další příběhy chlapce Lukáše a jeho kamaráda - kluka z plakátu. DVD obsahuje 13 příběhů: 01. Navštivte zoologickou zahradu (7:42) 02. Velká Pardubická (6:27) 03. Stěhování dravé zvěře (6:35) 04. Sborová recitace (6:49) 05. Motokros (7:01) 06. Jak kluk ke psu přišel (7:40) 07. Výstava psů (6:48) 08. Pěstujte vodní sporty (6:53) 09. Bouračka (6:42) 10. Letecký den (7:16) 11. Navštivte krápníkové jeskyně (7:31) 12. Nech kočičky na pokoji (7:32) 13. Výstava dětské kresby (6:33)


O Klukovi Z Plakátu I. - O klukovi z plakátu I
Chlapec Lukáš chodí do první třídy. Jednoho dne šel do školy a uviděl sám sebe na plakátě. Ten plakát totiž maloval jeho tatínek - malíř. Tak se Lukáš s Klukem z plakátu, také Lukášem, skamarádil.


O klukovi z plakátu | 1
František Filipovský
Chlapec Lukáš chodí do první třídy. Jednoho dne šel Lukáš do školy a uviděl sám sebe na plakátě. Ten plakát totiž maloval jeho tatínek - malíř. Tak se Lukáš s KLUKEM Z PLAKÁTU, také Lukášem, skamarádil. 6. příběhů: 1. VÝSTAVA KOČEK. 2. NAROZENINY. 3. VELKÉ MALOVÁNÍ. 4. STŘIHOVÁ SLUŽBA. 5. ZA DOBRÉ VYSVĚDČENÍ KNIHU. 6. TÁBORÁK NA ROZLOUČENOU.


O klukovi z plakátu | 2
František Filipovský
Chlapec Lukáš chodí do první třídy. Jednoho dne šel Lukáš do školy a uviděl sám sebe na plakátě. Ten plakát totiž maloval jeho tatínek - malíř. Tak se Lukáš s KLUKEM Z PLAKÁTU, také Lukášem, skamarádil. 6. příběhů: 1. VÝSTAVA KOČEK. 2. NAROZENINY. 3. VELKÉ MALOVÁNÍ. 4. STŘIHOVÁ SLUŽBA. 5. ZA DOBRÉ VYSVĚDČENÍ KNIHU. 6. TÁBORÁK NA ROZLOUČENOU.


O Kocouru Mikešovi 1. - O kocouru Mikešovi 1
O KOCOURU MIKEŠOVI A JEHO PŘÁTELÍCH je pásmo animovaných pohádek podle Josefa Lady. První díl animovaného seriálu O KOCOURU MIKEŠOVI - 9 pohádkových příběhů: 1. MIKEŠ se učí mluvit. 2. MIKEŠ na pouti. 3. MIKEŠ na hruškách. 4. MIKEŠ se ztratil. 5. MIKEŠ straší. 6. MIKEŠ vypráví pohádku. 7. MIKEŠ u cirkusu. 8. Jak MIKEŠ zachránil Bobeše. 9. Pohádka o klikotoči.


O kocouru Mikešovi 2
Karel Höger
Druhý díl animovaného seriálu O KOCOURU MIKEŠOVI - 9. pohádkových příběhů: 1. MIKEŠ čaruje. 2. Babička vypráví pohádku. 3. Dobrodružství kouzelné hole. 4. MIKEŠ je doma. 5. Nácíček nakupuje. 6. O detektivu Sultánovi. 7. O MIKEŠOVĚ kouzelné holi. 8. Překvapení v Hrusicích. 9. Tajemný kocourek.


O kocouru Mikešovi 3
Karel Höger
Třetí díl animovaného seriálu O KOCOURU MIKEŠOVI - 8 pohádkových příběhů: 1. Výprava do Hrusic. 2. Jak se Herodes uzdravil. 3. Lyšajův sen. 4. MIKEŠ hrdina. 5. Pohádka o kozlu Kokešovi. 6. Starosti s babičkou. 7. Pepík ševců malířem. 8. Co vyprávěl strýček Malinovský.


O Loupežnickém Synku Cipískovi
O LOUPEŽNICKÉM SYNKU CIPÍSKOVI. Mance a Rumcajsovi se narodil CIPÍSEK ... Když se měl narodit CIPÍSEK, začal Rumcajs zase ševcovat ve starém krámku na jičínském rynku. Chlapec se měl k světu a hrál si v kolébce se stříbrnou lžičkou, kterou mu donesla straka. Jenže ta lžička byla kradená. Knížepán se proto tak rozzlobil, že poslal na Rumcajse velké vojsko. Nebýt jelena Větrníka, který všechny tři odnesl zpět do lesa Řáholce, mohlo vše špatně dopadnout ...


O Loupežníku Rumcajsovi 1
První příběhy O LOUPEŽNÍKU RUMCAJSOVI. (ČB) RUMCAJS a Manka žijí v lese Řáholci a čeká je tu spousta dobrodružství a starostí. Jičínské panstvo chce LOUPEŽNÍKA a jeho rodinu z lesa vystrnadit. Knížepán by chtěl mít pro sebe jelení studánku, jičínský rychtář Navrátek chce dostat RUMCAJSE do vězení a jičínský starosta dokonce poštve na RUMCAJSE obra Rabijáka. RUMCAJS má ale poctivé srdce, a když je nejhůř, přiskočí mu na pomoc Manka.


O Loupežníku Rumcajsovi 2
Příběhy O LOUPEŽNÍKU RUMCAJSOVI. (ČB) RUMCAJS a Manka žijí v lese Řáholci a čeká je tu spousta dobrodružství a starostí. Jičínské panstvo chce LOUPEŽNÍKA a jeho rodinu z lesa vystrnadit. Knížepán by chtěl mít pro sebe jelení studánku, jičínský rychtář Navrátek chce dostat RUMCAJSE do vězení a jičínský starosta dokonce poštve na RUMCAJSE obra Rabijáka. RUMCAJS má ale poctivé srdce, a když je nejhůř, přiskočí mu na pomoc Manka.


O Loupežníku Rumcajsovi 3
Příběhy O LOUPEŽNÍKU RUMCAJSOVI. (ČB) RUMCAJS a Manka žijí v lese Řáholci a čeká je tu spousta dobrodružství a starostí. Jičínské panstvo chce LOUPEŽNÍKA a jeho rodinu z lesa vystrnadit. Knížepán by chtěl mít pro sebe jelení studánku, jičínský rychtář Navrátek chce dostat RUMCAJSE do vězení a jičínský starosta dokonce poštve na RUMCAJSE obra Rabijáka. RUMCAJS má ale poctivé srdce, a když je nejhůř, přiskočí mu na pomoc Manka.


O Makové Panence
O MAKOVÉ PANENCE a motýlu jménem Emanuel. Na makovém poli se poprvé setkal motýl s oranžovým cylindrem jménem Emanuel s panenkou, která má červenou sukničku a představila se jako MAKOVÁ PANENKA. Emanuelovi se moc zalíbila, začali se přátelit a pomáhat si, někdy šli pro radu k chytré makovici. 1. O MAKOVÉ PANENCE a smutném Emanuelovi. 2. O MAKOVÉ PANENCE a loupežníku Buráskovi. 3. O MAKOVÉ PANENCE a blesku Amosovi. 4. O MAKOVÉ PANENCE a lučním světýlku Ferdinandovi. 5. O MAKOVÉ PANENCE a dělostřelci Praskavci. 6. O MAKOVÉ PANENCE a tropickém motýlu Ibrahimovi. 7. O MAKOVÉ PANENCE a tureckém měsíci. 8. O MAKOVÉ PANENCE a náprstku Pichpic. 9. O MAKOVÉ PANENCE a leknínu. 10. O MAKOVÉ PANENCE a veverce Barce. 11. O MAKOVÉ PANENCE a Kaňce Čunčové. 12. O MAKOVÉ PANENCE a medvídku Metodějovi. 13. O MAKOVÉ PANENCE a dvou Emanuelech.


O Malence - Thumbelina
Světově proslulý animátor Don Bluth a mnohokrát oceněný skladatel Barry Manilow přinášejí pohádku O Malence od H. Ch. Andersena - kouzelný příběh, který vám připomene, že když se vydáte za hlasem svého srdce nic není nemožné.


O Princezně Jasněnce a Létajícím ševci - O princezně Jasněnce a ....
Michaela Kuklová, Yvetta Blanarovičová, Lubor Tokoš, Helena Růžičková, Antonie Hegerlíková, Jaroslav Čejka, Jan Potměšil, Oto Ševčík, Zdeněk Podhůrský, Josef Vaidiš, Vladimír Huber
Filmová pohádka o PRINCEZNĚ JASNĚNCE, chytrém ŠEVCI Jírovi, ztracených střevíčkách a nalezené lásce. Po předpovědi čarodějnice, že se PRINCEZNA provdá za usmoleného ŠEVCE zavírá královský otec svou dceru před neblahou věštbou do hradní věže. Do království přilétá ŠVEC Jíra se svými křídly z jemné kůže, která si sám ušil. Dozvídá se o ukryté PRINCEZNĚ JASNĚNCE, vyletí na ochoz věže a oba se do sebe na první pohled zamilují ...


O princezně Jasněnce a létajícím ševci - remasterovaná verze - O princezně Jasněnce a létajícím ševci
Jan Potměšil, Michaela Kuklová, Helena Růžičková, Stanislav Tříska, Vladimír Huber, Jaroslav Čejka, Lubor Tokoš, Zdeněk Podhůrský
Ševcovský tovaryš Jíra si vymyslel a ušil kožená křídla, jež mu umožnila dolétnout až k princezně Jasněnce uvězněné v zámecké věži. Tam ji zavřel tatíček král právě proto, aby ji uchránil před naplněním kletby čarodějnice z Černých lesů – sňatkem s usmoleným ševcem. Místo ponížení ale Jasněnka s Jírou dosáhne radosti a štěstí, které musí Jíra vybojovat i na pomstychtivé čarodějnici a její dceři Černavě…


O Rodičích a Dětech Dvd - český film
Josef Somr, Jiří Lábus, David Novotný, Luboš Kostelný, Lenka Vlasáková, Zuzana Stivínová, Mariana Kroftová
Syn (David Novotný) je zralý čtyřicátník a žije spokojeně se svou přítelkyní. Otci (Josef Somr), doktoru přírodních věd, je přes sedmdesát. Klasický intelektuál v dobrém slova smyslu. Zdánlivě jediné, co tyto dva muže spojuje, je to, že se jdou jednou za měsíc společně projít Prahou. V brilantně vedeném dialogu se před námi odkrývají dějiny dvacátého století a všechny absurdity s ním spojené. Odhalují se ta nejhlubší místa lidských vztahů. Odtajňují se staré resty, trápení a radosti. Na scéně se objeví Vnuk, o kterém Syn neměl přes dvacet let ani tušení. A některé chyby se opakují znovu a znovu. Zajímavost: Podoba obou herců (Davida Novotného a Luboše Kostelného) je skutečně neuvěřitelná a David Novotný doplňuje jednu perličku. "Luboše Kostelného jsem daboval do češtiny v seriálu Záchranáři, který Vladimír režíroval. Takže jsem o něm věděl "vopred". Zatímco on mě v ničem nedaboval, protože já na Slovensku prostě neběžím... Naše první setkání se odehrálo asi takto. Luboš se na mě podíval, strnul, otočil se na Vladimíra a nesouvisle pravil: Čo toto toto? No toto! No to si ze mňa robíš...


O Sazinkovi - O Sazinkovi
Animovaný kreslený večerníček pro nejmenší diváky o příhodách malého kouzelného chlapečka – kominíčka Sazinky, který vznikl v roce 1976. A co takový malý kominíček dělá? Každé ráno vyjde ze svého domečku na střeše, vyleze po žebříku ke sluníčku a očistí jej. Pak vzbudí plechového kohouta, rozežene mraky – tak vypadá jeho ráno. A střechy a vůbec výšky, to je jeho. Nikdy nespadne a všude se dostane včas, protože na cylindru má vrtulku, takže může létat.Epizody:• Sazinka se představuje• Jak Sazinka obětoval cylindříček• Jak Sazinka s dětmi chytal zloděje• Co zavinil namalovaný panák• Sazinka a červený kohoutek• Jak znovu chytili zloděje Lumpadeje• Sazinka a nezbedný kluk• Sazinka a Hubeňourek• dvou neposlušných hvězdičkách• Jak Sazinka vytrestal kocoura• rozpustilém mráčku• Sazinka a Venda Kazisvět• Jak si chtěl Sazinka odpočinout


O skřítku Racochejlovi
O skřítku Racochejlovi Večerníček, kterému propůjčila svůj nezaměnitelný hlas Jiřina Bohdalová. Nezbedný skřítek Racochejl, který žije se svými pohádkovými kamarády v černém lese, vyvádí pěkné lotroviny. Vaří tmu, učí se l


O statečném kováři - remasterovaná verze - O statečném kováři
Pavel Kříž, Ján Króner ml., Jiří Knot, Vlado Müller, Lubor Tokoš, Ladislav Trojan, Míla Myslíková, Petr Čepek, Jiří Krytinář, Viliam Polónyi
Mladý kovář Mikeš se vydává do světa na zkušenou ve společnosti mlynářského pomocníka Matěje a pacholka Ondry. Na cestě za třemi zakletými princeznami se mladíci utkají s potměšilou babiznou, s kouzly a nástrahami Černého krále a především s vlastním pokušením.


O život - O život
Vojtěch Kotek, Dorota Nvotová, Bohumil Klepl, Ivana Chýlková, Robert Nebřenský
Michal (V. Kotek) se zúčastní bouřlivé oslavy na lesní chatě a prožije vášnivou noc s dívkou Zitou (D. Nvotová), kterou vidí poprvé v životě. Stane se jim ale "nehoda", a tak musí spěchat zpět do civilizace. Náhle jde "o život", byť poněkud jinak, než bývá zvykem. Michal se Zitou se vydávají uprostřed noci do města, aby vše vyřešili. Do cesty se jim staví četné překážky a vše spěje k nečekanému rozuzlení...


Obávaný Bojovník - Fearless
Jet Li, Shido Nakamura
Bojovník beze strachu, hrdina bez soupeře. "Výrazná charakterová studie velmistra WuShu." – San Francisco Chronicle


Obchod Na Korze
Martin Gregor, Martin Hollý, Ida Kamińská, Jozef Króner, Mikuláš Ladižinský, Adam Matejka, František Papp, Eugen Senaj, Hana Slivková, Tibor Vadaš, František Zvarík, Elena Zvaríková - Pappová
OBCHOD NA KORZE - adaptace stejnojmenné novely Ladislava Grosmana. Film Jána Kadára a Elmara Klose OBCHOD NA KORZE je adaptací novely Ladislava Grosmana. Děj, zkonstruovaný na podkladě skutečné události, se odehrává v malém slovenském městě za druhé světové války. Vypráví tragikomický příběh staré židovské obchodnice a jejího nepovedeného "arizátora" truhláře Brtka, slušného člověka, z něhož poměry nakonec udělaly něco, čím nikdy nechtěl být. OBCHOD NA KORZE i představitelé hlavních rolí, Jozef Króner a Ida Kamińska, získali řadu ocenění. (ČB).


Obchodník Se Smrtí - Lord of War
Obchodník se smrtí je akční dobrodružný příběh podle skutečné události, který se odehrává ve světě mezinárodního obchodu se zbraněmi. Příběh filmu pojednává o pozoruhodných výkonech obchodníka se zbraněmi Yuriho Orlova (NICOLAS CAGE). Yuri, který se pohybuje v nejnebezpečnějších válečných zónách světa, hravě strčí do kapsy Interpol, svoje obchodní konkurenty a dokonce i zákazníky, mezi něž patří většina nejznámějších světových diktátorů. Jeho největším soupeřem se však nakonec stane vlastní svědomí.


Občan Havel přikuluje - Občan Havel přikuluje
Datum vydání: 26.10.2009 Region: 2


Obecná škola
Boleslav Polívka, Zdeněk Svěrák, Libuše Šafránková, Rudolf Hrušínský, Petr Čepek, Jan Tříska
OBECNÁ ŠKOLA - Laskavá komedie je celovečerním debutem Jana Svěráka. Desetiletý Eda Souček a jeho spolužák Tonda Čejka chodí do chlapecké třídy jedné školy na pražském předměstí. Z nezvládnutelně divokých žáků se zblázní učitelka a na její místo příjde přísný a záhadný Igor Hnízdo, údajný hrdina vojenských akcí, který má slabost pro ženy. Eda ho začne srovnávat se svým "nehrdinným" otcem. Jan Svěrák vás v úsměvné, nostalgické vzpomínce zve do báječných poválečných let, kdy země voněla čerstvě nabytou svobodou, kluci chodili tátům pro pivo a pedagogická kvalifikace "odbojář a partyzán" dokázala zastínit i tradici Jana Ámose Komenského. Svérázný učitel Igor Hnízdo převzal na sklonku roku 1945 třídu rozjívených desetiletých raubířů, kteří svou učitelku dokázali přivést do blázince. Svým novým svěřencům dal jasně najevo, že se nehodlá stát jejich další obětí a všem krásným ženám v okolí, že by se mohly stát oběťmi jeho šarmu.


Oběti Války - Cascualties of War
Michael J Fox, Sean Penn
OBĚTI VÁLKY. Vražda zůstává vraždou ... i ve válce. OBĚTI VÁLKY, hrdinský příběh, založený na skutečné události, kdy bojová četa propadla v pralesech Vietnamu šílenství. Vize a intenzita tohoto příběhu pevného postoje jediného muže, který se ve světě, kde neplatí žádná pravidla postavil na stranu zdravého rozumu, je zcela bez konkurence a zůstává nepochybně tím nejvíce strhujícím obrazem Vietnamu, jaký byl doposud na stříbrném plátně vykreslen. Seržant a jeho četa v ní viděla pouhou válečnou kořist. Jediný vojín viděl únos, znásilnění a vraždu. Zde je tedy pravdivý příběh jeho osamoceného vzdoru. Michael J. Fox, Sean Penn a filmový mistr Brian DePalma natočili senzační hrdinský příběh, založený na skutečné události.


Obr Dobr - The BFG
Mark Rylance, Ruby Barnhill, Bill Hader, Penelope Wilton, Rebecca Hall, Jemaine Clement, Michael Adamthwaite, Adam Godley, Ólafur Darri Ólafsson, Jonathan Holmes, Gerardo Barcala, John Specogna, Callum Seagram Airlie, Rafe Spall, Marilyn No
Vydejte se spolu se Sofií do magického světa Obra Dobra, laskavého, ale trochu popleteného obra, který umí lidem namíchat ty nejkrásnější sny. Aby do našeho světa nepronikli jeho zlí lidožraví bratři, musí se Sofií vymyslet plán, jak jim v tom jednou provždy zabránit. Držte si klobouky, čoklověci, dobrodružná výprava dvou přátel začíná!


Obvyklí Podezřelí - Usual Suspects, The
Stephen Baldwin, Kevin Pollak, Gabriel Byrne, Kevin Spacey, Pete Postlethwaite, Chazz Palminteri
OBVYKLÍ PODEZŘELÍ. Pět zločinců. Jedna cesta nahoru. Žádná náhoda. ... série násilných událostí vrcholí záhadnou explozí lodi v Jižní Kalifornii, kterou přežili pouze dva cestující. Jedním z nich je Roger Verbal Kint, mrzák, jehož profesí je vyprávění příběhů ... On je vlastně jediným zdrojem informací pro amerického agenta Davida Kujana, který je již léta na stopě bývalého policisty Deana Keatona. Roger ale tvrdí, že viděl Keatona zemřít v plamenech, a pouští se do vyprávění smyšleného příběhu ... Je však příběh opravdu výmyslem? To je záhada, kterou odhalí až konec této brilantní hry na kočku a myš.


Obyčejní Hrdinové - Imaginary Heroes
Sigourney Weaver, Jeff Daniels, Emilie Hirsch
Rodina Travisových se po smrti staršího syna ocitne v krizi. Každý z nich řeší vzniklou situaci po svém. Otec Ben (Jeff Daniels) propadne depresi a chová se ke své ženě a dětem jako by byli cizí. Teenager Tim, černá ovce rodiny, žije svůj život jako jeden velký mejdan a matka Sandy (Sigourney Weaver) se snaží na vše zapomenout kouřením marihuany a jízlivým sarkastickým humorem.


Oceánie
Tanec na Markézách. Jižní Pacifik. Boží tělo na Tahiti. Výstup na Aorai. Mejdan v Polynésii. Bohové Polynésie.Tváře Oceánie. Krásy Tichomoří.Nebeský ráj. Papeete, Tahitské blues. Romanticky a pocitově laděný sled krásných scenérií z jižního Pacifiku bez komentáře, jen s hudebním doprovodem. Scénář, hudba, kamera, režie: Martin Kratochvíl


Oceány kolekce - Oceans Collection
Spolu s týmem vědců a dobrodruhů se vydejte na fascinující cestu přes světové oceány. Tento seriál vám představí jedinečný svět pod mořskými vlnami, od ledem pokrytého Severního ledového oceánu až k hluboko ponořeným jeskyním u Mallorcy. Jedna z nejrozsáhlejších a současně nejméně prozkoumaných oblastí planety - to jsou oceány!


Ocelové Magnolie - Steel Magnolias
Dolly Parton, Daryl Hannah, Shirley MacLaine, Sally Field, Julia Roberts, Olympia Dukakis, Sam Shepard, Tom Skerritt
OCELOVÉ MAGNOLIE - přes vzájemné rozdíly zůstávají stále nejlepšími přítelkyněmi a toto přátelství je provází celým životem. Šest přítelkyň, které poutají dohromady jejich společná vítězství a tragédie. Je to přátelství překračující všechny hranice. Těchto šest žen se dělí o sílu a věrnost, přetrvává koloběh narození, života a smrti, ze kterého vycházejí ještě silnější. Jsou sinavzájem ještě bližší a přitom se stále dokáží od srdce zasmát. OCELOVÉ MAGNOLIE je ten nejzábavnější film, co vás kdy přiměl k slzám.


Ocelový Orel - Iron Eagle
Louis Jr. Gossett, Jason Gedrick, David Suchet, Larry B. Scott, Caroline Lagerfelt, Tim Thomerson
OCELOVÝ OREL - příběh o velké odvaze, neobyčejném přátelství a předurčení vzdorovat všem překážkám. 18tiletý Doug Masters(Jason Gedrick) pilotuje letadlo déle, než řídí auto. Jeho otec - špičkový vojenský pilot, byl během vojenského konfliktu na Středním Východě sestřelen a uvězněn. Americká vláda je bezmocná. Doug si spolu s vojenským veteránem (Louis Gossett, Jr.) "vypůjčí" vojenské letadlo a společně se vydají na nebezpečnou misi s cílem vysvobodit otce a vrátit se jako hrdinové a muži.


Ocelový Orel 3 - Iron Eagle III
Louis Gossett Jr.
Plukovník Chappy Sinclair zjistí, že jeho nejlepší přítel byl zavražděn. Protože pochybuje o kvalitě práce policie, rozhodne se vyřešit vraždu na vlastní pěst. Když zjistí, že vojenskou základnu v jihoamerické džungli obsadili pašeráci drog, Chappy proto sestaví elitní letku nejlepších pilotů a společně letí základnu osvobodit.


Ochránci - Zaščitniki
Během studené války dostala tajná vojenská organizace „Patriot" za úkol vytvořit skupinu superhrdinů, kteří budou chránit svou vlast před nadpřirozenou hrozbou. Vědci vybrali čtyři jedince z různých koutů Sovětského svazu a úpravami jejich DNA u nich rozvinuli superschopnosti. Časy se však změnily a hrdinové museli po dlouhá léta žít v utajení. Když se ale objeví nová hrozba, strašlivější a nebezpečnější než cokoliv, s čím se „Ochránci" kdy setkali, musí se vydat znovu do akce...


Od Vylodění Po Berlin - D Day to Berlin
Od vylodění po Berlín je velmi neobvyklý dokumentární film.Nabízí totiž jednu z prvních možností spatřit hrůzy 2 světové války tak, jak jí zažili vojáci: tedy barevně. Vydejme se ve stopách amerických jednotek ode dne D v červnu 1944 až do chvíle, kdy v květnu 1945 stanuly v Berlíně. Poznejme válku způsobem, jakým to dosud nebylo možné. Její hrůzy jsou všudypřítomné: mrtvoly na ulicích, mrtví v koncentračních táborech, zabití vojáci Wehrmachtu, civilní oběti, mrtví Američané.Všude je cítit bolest, která je s válkou tak úzce spjata, ale přijde i opravdová radost lidí osvobozených od nacistického


Od Zítřka Nečaruji
Otto Šimánek, Vlastimil Brodský
Komedie " Od zítřka nečaruji " je pokračováním filmu " Poplach v oblacích ", v němž se i nadále letištní bezpečnostní inspektor Málek snaží polapit neznámého muže z křídla letadla. Pan Tau se díky záměně mezitím stane kuchařem na letním dětském táboře. S pomocí dětí se dosud mlčenlivý kouzelník učí nejenom mluvit, ale i vařit bez použití čarovné buřinky. Ovšem jen do té doby, než inspektor Málek dostane právě z tohoto tábora os syna fotografii s kuchařem, ve kterém poznává svůj " přízrak z letiště".Inspektor se okamžitě vydává po jeho stopě. Následuje bláznivá honička plná zmatků, mnoha buřinek, deštníků a černých sak. Kouzelná buřinka je ale jen jedna. Pan Tau jí nikdy nezneužil, děti také ne. Dokáží totéž i dpospělí, když se jim dostane do rukou?


Odd Thomas
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


Oddíl 10 Z Navarone - Force 10 from Navarone
Po návratu z úspěšné mise - zničení děl z Navarone - Jsou Mallory a Miller posláni do Jugoslávie za dalším, téměř nesplnitelným úkolem. Během cesty se připojují k jednotce Oddíl 10, skupině tvrdých členů amerického komanda, které vede odvážný plukovník Barnsby. Po příjezdu do Jugoslávie jsou však zajati německými vojáky a neúspěch mise se zdá téměř jistý. Po dech beroucím útěku a několika vypjatých bitvách se ale členům Oddílu 10 z Navarone v jednom z nejpůsobivějších filmových závěrů historie daří zadaný úkol splnit a strategický most i přehradu zničit.


Odhalení
Sedm dní v týdnu, 24 hodin denně na internetu Každý všední den ve vysílání českého rozhlasu a české televize První skutečně multimediální projekt Českého rozhlasu, Odhalení, odstartoval v pondělí 7. listopadu 2005 s plánovanou dobou trvání do poloviny ledna 2006. Čtyřiadvacet hodin denně a sedm dní v týdnu jsme šestnácti kamerami začali sledovat čtyři gorily nížinné v pražské zoologické zahradě. Richard, Shinda a Kijivu s Mojou se stali " soutěžícími " naší trochu jiné reality show. " Reality Show ", ve které jde o pohádkovou výhru dvanácti melounů...


Odhalený Svědek - Bare Witness
Daniel Baldwin, Angie Everhart
ODHALENÝ SVĚDEK. Přitahováni žárem. Spáleni plamenem. Vášeň a touha ve světě zločinu. Videozáznam setkání nájemného vraha a krásné dívky na telefon vede náhodně ke spojení s prominentními členy skupiny, která má v plánu spáchat atentát na jednoho vysoce postaveného politika. S talentovanou Catalinou Larranaga a mnoha milostnými scénami nabitými elektřinou, jaké jste ještě neviděli, buďte připraveni na nejžhavější a nejerotičtější thriller roku! Sexy Angie Everhart a pohledný Daniel Baldwin rozněcují alarmující oheň vášně, žár a nekontrolovatelnou touhu v opojném světě pornografie a prostituce.


Odpad - Trash
Martin Sheen, Wagner Moura, Selton Mello, Rooney Mara
Hrdiny filmu Odpad jsou tři kluci, jejichž domovem je centrální skládka v brazilském Riu. Každý den ji prohledávají v naději, že najdou něco, co jim alespoň na chvíli zlepší život. Netuší, že už ten příští nález jejich životy nenávratně změní. Tím mimořádným nálezem, který Rafaela, Garda a Rata čeká, je peněženka, která obsahuje zdánlivě nesouvisející změť poznámek, výstřižků a jeden klíč. Když se o ni ale začne zajímat policie a nabídne jako nálezné značnou sumu, uvědomí si, že našli asi něco hodně důležitého. Rozhodnutím nevydat nález do rukou úřadům se vydají na vzrušující a dobrodružnou, ale nebezpečnou cestu, jejíž směr jim bude pomáhat určovat právě obsah peněženky. Ten totiž není standardním nepořádkem, který máme v peněžence všichni, ale důmyslným kódem, jehož rozlousknutí může jednoho vysoce postaveného člověka pořádně klepnout přes prsty. I proto policie rozjela tak usilovné pátrání. I proto jeden detektiv tak usilovně hledá Rafaela, Garda a Rata. Čím blíž jsou k rozluštění záhady, tím je nebezpečí větší. Ostatně, komu by chyběli tři kluci, kteří žijí na skládce?


Odplata DVD (dab.) - DVD bestsellery - Payback
Mel Gibson, Gregg Henry, Maria Bello, David Paymer, Bill Duke, Deborah Kara Unger, John Glover, William Devane, Lucy Liu, Jack Conley, Kris Kristofferson, Freddy Rodríguez, Elizabeth Berridge, James Coburn
Pomsta je zábava, když se jí ujme dvojnásobný držitel ceny Akademie(R)* Mel Gibson v roli drsného Portera. ODPLATA je svižná a vtipná směs akce a filmu noir. Snímek režíroval držitel Oscara za L. A. Přísně tajné Brian Helgeland a podílel se také na scénáři, jež je adaptací románu Donalda E. Westlakea. Ten už posloužil jako předloha pro klasiku POINT BLANK, která vznikla ve spolupráci Jon Boorman/Lee Marvin. Když Portera podrazí vlastní kumpáni, ukradnou jeho podíl v hodnotě 70 tisíc dolarů a nechají ho napospas smrti, zbývá jen jeden způsob, jak věc vyřešit: Porterův způsob. Jeho vendeta postaví spoustu podrazáků před hlaveň pistole. Zkorumpovaní policajti. Pouliční gangy. Bezpáteřní křiváci. Šéfové podsvětí. Všichni, kdo stojí mezi Porterem a jeho sedmdesáti tisíci, brzy zjistí, že se Porter vrátil... a chce se mstít.


Odpočítávání - Unthinkable
Michael Sheen, Holmes Osborne, Carrie-Anne Moss, Samuel L. Jackson, Martin Donovan, Gilem Bellows
odpočítávání Nejnapínavější thriller roku hledá odpověď na otázku, jak daleko jsme ochotni zajít, abychom ochránili sebe a svou zemi. Když extremista a bývalý jadený expert (Michael Sheen - Underworld) rozmístí ve třech různých mětech nebezpečné výbušniny, protiteroristické jednotky se pouští do akce a brzy ho zatýkají. Umístění bomb však stále zůstává zahaleno tajemstvím. Čas do výbuchu se nelítostně krátí, proto agentka FBI Helen Brody (Carrie - Anne Moss - Disturbia) souhlasí s tím, že se do vyšetřování zapojí i tajemný vyjednávač známým pouze pod zkratkou H (Samuel L. Jackson - Dům na špatné adrese) , jehož kruté metody obvykle slaví úspěchy. Mezi agentkou, vyjednávačem a teroristou se rozpoutává nelítostný boj o moc.TO co následuje, je neuvěřitelné - a hlavně nepředstavitelné!


Odtud Až Na Věčnost - From Here to Eternity
Burt Lancaster, Montgomery Clift, Frank Sinatra
ODTUD AŽ NA VĚČNOST. Dramatický milostný příběh v pozadí útoku na Pearl Harbor. V tomto velkofilmu se odehrává vášeň a tragedie na pozadí válečných událostí v prosinci 1941. Prewitta (Montogomery Clift), vojáka a boxera, zmanipuluje jeho nadřízeným. Prewittův přítel Maggio (Frank Sinatra) se mu snaží pomoci, ale má dost vlastních problémů. Seržant Waren (Burt Lancaster) a Karen Holmes (Deborah Kerr) jdou po velmi nebezpečné stezce milenců během nezákonného podniku. Život každého z nich se změní, když příběh vrcholí útokem Japonců na Pearl Harbor.


Odvaha Pod Palbou - Courage Under Fire
Michael Moriarty, Matt Damon, Seth Gilliam, Denzel Washington, Meg Ryan, Lou Diamond Phillips
ODVAHA POD PALBOU. " Ve válce je první zpráva vždy brána za pravdivou". Leden 1991. Svět s napětím sleduje válku v Perském zálivu. Ve dne v noci sedí milióny lidí u obrazovek a sledují zápasy vojáků na život a na smrt, skutečná životní dramata odehrávající se v poušti a městech Iráku. Jak síly americké armády získávají přesilu, pracuje Bílý dům ve dne v noci. Lidé chtějí hrdinu, tak jim ho musí najít. Místo hrdiny však narazí na skandál. Nyní musí odhalit pravdu.


Odysea - The Odyssey
Lambert Wilson, Pierre Niney, Audrey Tautou
Rok 1946. Kapitán Jacques Cousteau si díky vynálezu akvalungu může pořídit vysněnou vilu u Středozemního moře. Své syny Philippa a Jeana-Michela zasvěcuje do tajů potápění a zázračného světa ticha. Zdánlivě idylické soužití naruší Jacquesova touha po dobrodružství a dobývání nesmírného prostoru pod vodní hladinou, pro kterou je ochoten obětovat takřka vše – i vztah s citlivým Philippem. Roky poté spojuje oba muže láska k oceánům: otec je však touží dobývat, zatímco syn chránit.


Offline
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


Oheň - Backdraft
Kurt Russell, William Baldwin, Robert De Niro, Donald Sutherland, Jennifer Jason Leigh, Scott Glenn, Rebecca De Mornay, Jason Gedrick, J. T. Walsh, Robert Swan, Clint Howard, W. Earl Brown, Irma P. Hall, Jack McGee, Dan Tullis Jr., David Cr
Od oscarového® režiséra Rona Howarda, Oheň je strhující, emocemi nabitý thriller o nebezpečném životě profesionálních hasičů. Kurt Russell a William Baldwin jsou dva znesváření bratři, pracující podle rodinné tradice jako hasiči v Chicagu. Když se objeví podivné série požárů, které spojuje stejný žhářský rukopis, jsou bratři donuceni dát své spory stranou a věnovat se jejich vyřešení.Scott Glenn, Jennifer Jason Leigh, Rebecca De Mornay, Donald Sutherland a Robert De Niro také září v tomto kritiky uznávaném napínavém příběhu, který byl mimojiné nominován na Oscara® v kategoriích Nejlepší vizuální efekty a Nejlepší zvuk.


Oheň Nenávisti - Absence Of The Good
Stephen Baldwin, Tyne Daly, Rob Knepper, Shaw Huff, Allen Garfield
OHEŇ NENÁVISTI. Posedlý policista pátrá po vrahovi i přes nedostatek důkazů. Vyšetřovatel vražd, detektiv Caleb Barnes (Stephen Baldwin), byl mnoho let schopný si udržet profesionální odstup od své strašlivépráce. Ale od doby, kdy byl jeho syn zabit při tragické nehodě, začíná pomalu ztrácet rozum. Když se v Salt Lake City objeví sériezdánlivě nesouvicejících vražd, stane se pátráním po vrahovi téměř posedlý. Ničený nedostatkem důkazů a pomalou zkázou svého manželství, rozplétá historii vražd a zločinu.


Ohnive Inferno
Datum vydání: 18.06.2009 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:31:00 Rok natočení: 2001 Titulky CZ: Ano Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: Anglický Před plameny není úniku. Oheň ničí vše živé. Když se malé městečko Loch Lamond ocitne mezi dvěma velkými požáry, jeho osud je zpečetěn. Ve městě zůstane uvězněno mnoho lidí. Parta profesionálních záchranářů se je snaží vysvobodit, čas ale pracuje proti nim. Panika ve městě se stupňuje, vzrůstá strach a agresivita mezi lidmi. Hledá se viník. Nečekaně přichází další rána. V horách vzniká nový požár a vítr jej žene přímo na město.


Ohnivé Vozy - Chariots Of Fire
Ben Cross, Ian Charleson, Nigel Havers
Pravdivý příběh dvou britských atletů, soutěžících na Olympiádě roku 1924. Nejlepší angličtí atleti začali svou cestu slávy na Olympijských hrách v roce 1924. Národ byl na jejich úspěchy hrdý. A pro dva běžce to byla čest ..., ale také osobní výzva. Film OHNIVÉ VOZY je inspirujícím příběhem Harolda Abrahamse, Erica Liddella a týmu, který přinesl Británii jedno z největších sportovních vítězství. OHNIVÉ VOZY jsou vskutku úchvatnou podívanou, která se zapsala do srdcí diváků na celém světě.


Ohrožené Druhy - Endangered Species
Arnold Vosloo, Eric Roberts, John Rhys - Davies, Tony Lo Bianco, Al Sapienza, Saulis Siparis, James W. Quinn, Miranda Coughlan, Sarah Katie Coughlan, Sophie Bielders, Alisa Hensley, Geoff Parish
OHROŽENÉ DRUHY - Mimozemské civilizace mezi sebou vedou tajnou válku. A Země se stala jejich bitevním polem. Mimozemšťan nebo pozemšťan, policisté Sully a Wyznowski cítí odpovědnost za budoucnost světa a pátrají po nebezpečném Lovci dál. Ten ale zabíjí svou supermoderní zbraní Wyznowskiho a Sullymu nezbývá než se spojit s Wardenem - vesmírným vyslancem. Oba společně zaútočí na Lovce v momentě, kdy se pokouší opustit Zemi s hromadou lidských těl. Přestože v této bitvě Warden umírá, Sully Lovce zabíjí a zachraňuje Zemi.


Ojetá Auta - Used cars
Kurt Russell, Jack Warden, Deborah Harmon, Gerrit Graham, Frank McRae
OJETÁ AUTA. Rudy Russo, obchodník s ojetými koráby silnic, potřebuje peníze a obrátí se proto na svého šéfa Luka. Rázem se ocitne ve světě nekalého konkurenčního boje a obchodních triků.


Oko bere - 21
Jim Sturgess, Kevin Spacey
Film vznikl na motivy skutečného příběhu, ve kterém studenti M.I.T., mistři v počítání karet, vzali útokem kasina v Las Vegas a připravili je o miliony dolarů. Ve snaze sehnat peníze na studia se Ben Campbell (Jim Sturgess) seznamuje s nejnadanějšími studenty M.I.T. a zaplétá se s nimi do odvážného plánu na pokoření Vegas. S pomocí geniálního profesora statistiky (Kevin Spacey) , falešných identit a komplikovaného systému počítání karet se Benovi a jeho přátelům daří neoklamatelná kasina přelstít. Čísla mají na své straně a před kasiny jsou stále o krok napřed. Někdy se to však může vymknout kontrole


Oko nad Prahou - Oko nad Prahou
Film Oko nad Prahou je osobním i politickým životopisem Chobotnice neboli projektu pražské Národní knihovny, ale také životopisem zejména posledních let života autora tohoto návrhu Jana Kaplického, který si ve svém deníku v roce 1998 mimo jiné poznamenal: vyhrát soutěž a mít jednu lásku. Tímto zápisem, přečteným v úvodu snímku Eliškou Kaplicky, jakoby český architekt světového formátu napsal nejen "scénář" svojí závěrečné životní dekády, ale také filmu, který sleduje dramatický společenský příběh tvůrčí imaginace a také intimního vztahu muže a ženy.


Oko nad Prahou - bez leporela - Oko nad Prahou
Film Oko nad Prahou je osobním i politickým životopisem Chobotnice neboli projektu pražské Národní knihovny, ale také životopisem zejména posledních let života autora tohoto návrhu Jana Kaplického, který si ve svém deníku v roce 1998 mimo jiné poznamenal: vyhrát soutěž a mít jednu lásku. Tímto zápisem, přečteným v úvodu snímku Eliškou Kaplicky, jakoby český architekt světového formátu napsal nejen "scénář" svojí závěrečné životní dekády, ale také filmu, který sleduje dramatický společenský příběh tvůrčí imaginace a také intimního vztahu muže a ženy.


Oko nad Prahou - Jan Kaplický
Film Oko nad Prahou je osobním i politickým životopisem Chobotnice neboli projektu pražské Národní knihovny, ale také životopisem zejména posledních let života autora tohoto návrhu Jana Kaplického, který si ve svém deníku v roce 1998 mimo jiné poznamenal: vyhrát soutěž a mít jednu lásku. Tímto zápisem, přečteným v úvodu snímku Eliškou Kaplicky, jakoby český architekt světového formátu napsal nejen "scénář" svojí závěrečné životní dekády, ale také filmu, který sleduje dramatický společenský příběh tvůrčí imaginace a také intimního vztahu muže a ženy.


Oko v oblacích - Eye in the Sky
„Strhující thriller“ (New York Times) Oko v oblacích kombinuje hvězdné obsazení se silným aktuálním příběhem. Plukovnice britské armády Katherine Powell (držitelka Ceny Akademie® Helen Mirren*) velí mezinárodní misi s cílem zajmout v Keni nebezpečné teroristy. Když však zjistí, že teroristé plánují sebevražedný útok, účel mise se rázem změní ze „zajmout“ na „zabít“. Na místo jsou povoláni američtí piloti s drony, ale ve chvíli, kdy se na bitevním poli objeví devítiletá dívka, se u pilota Steva Wattse (Aaron Paul, Perníkový táta) dostaví krize svědomí, která má za následek mezinárodní roztržku. S Alanem Rickmanem (Smrtonosná past) a kandidátem na Cenu Akademie® Barkhadem Abdim** (Kapitán Phillips) v dalších rolích nás Oko v oblacích „sevře do svěráku a průběžně jej utahuje“ (Rolling Stone).


Oko Za Oko - Eye for an Eye, An
Sean Kane měl hodně špatný den. Zabili mu parťáka s ještě musel odevzdat služební zbraň a odznak policejního protinarkotického sboru v San Franciscu. Rozhodne se na vlastní pěst zcela sám bojovat s překupníky drog, kteří mají kontakty na nejvyšších společenských místech. V hlavní roli Chuck Norris


Okovy - Shackles
D.L. Hughley, Kristen Wilson, Jose Pablo Cantillo, Daniel Louis Rivas, Barry Shabaka Henley, Jerry Quickley, Tony Lee
OKOVY - Vítejte ve škole tvrdých ran. Životem unavený třicátník Ben je učitel, který všechny své síly marně plýtvá snahou získat zpět svou bývalou manželku. Jeho starý kamarád mu nachází místo učitele ve vězení na Rikerově ostrově, aby se mu pokusil pomoci zapomenout na smutnou minulost. Ve stejné době je do téhož vězení poslán i 17-ti letý drogový dealer Gabriel. Benovi se zpočátku v učení příliš nedaří a od vedení dostává ultimatum. Pokud nezvýší zájem o výuku, bude jeho program zastaven. Právě snaha přivést k učení více vězňů svádí Bena a Gabriela dohromady. Mladý muž je totiž překvapivě dobrý v novém předmětu - psaní básní ve formě rapových textů. Přestože se Gabriel neustále potýká s ostatními odsouzenými, v poezii vyniká a Ben ho přihlašuje do soutěže, která se koná mimo zdi vězení. Všechno se vyvíjí o poznání lépe než před časem, ale Ben si sám zadělává na další problémy, když náhodně uhodí jednu z dozorkyň a v nejbližší době bude z práce vyhozen. Ve věznici propuká vzpoura a Ben, který se snaží ji zastavit, je zabit. Stává se z něj mučedník a je zahájen proces, který má rozhodnout, jestli jeho škola bude existovat dál.


Okovy moci - Chain of Command
Akční hvězda Michael Dudikoff vživotní formě! Hlavním hrdinou napínavého příběhu je agent CIA Merrill Ross, jemuž se pod maskou uprchlíka z vlastní země podaří proniknout do organizace plánující převrat v africké zemi Qumir, která je největším dodavatelem nafty na světových trzích. Protože je však svými vlastními nadřízenými vCIA považován za zrádce a zběha, musí celou operaci zvládnout na vlastní pěst. Ve hře však není jen jeho život, ale také životy amerických rukojmích, které drží pučisté.

Chain of Command, USA
Hrají: Michael Dudikoff, Tod Curtis, Keren Tishman, R. Lee Ermey, Steve Greenstein, Eli Danker, Jack Adalist.
Scénář: Christopher Applegate, Ben Jonson Handy.
Režie: David Worth

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.78:1 (16:9)
Zvuk:český DD 2.0, anglický DD 2.0
Stopáž: 94 minut
Titulky:české
USA 1994


Okresní přebor - Kompletní série
Ladislav Županič, Tatiana Vilhelmová, Ondřej Vetchý, Luděk Sobota, David Novotný, Jakub Kohák
Slavoj Houslice je fotbalový oddíl který hraje regionální soutěž – OKRESNÍ PŘEBOR Již dlouhá léta členové a hráči oddílu touží aby se jejich klub probojoval o úroveň výše a zahrál si soutěž vyšší – krajskou Zda se jim to povede v nové sezóně můžete sledovat v novém českém seriálu Dostanete unikátní možnost nahlédnout do zákulisí průměrného fotbalového oddílu v malé průměrné vesnici s jedním krámem jednou knihovnou a jednou hospodou Poznáte jaké to je vést fotbalový oddíl spoluprožijete vítězství prohry ale také remízy nejen jejich A mužstva ale také osobní vítězství prohry a remízy postav samotných < p> Epizody< h2> Pohřeb Nábor Fanynka Jesle Forbes Lucka Kopačák Schůze Na váhu Jaro Konvoj Láska Inseminátor Derby Svatba Návštěva z kraje


Okrsek 13 - Ultimátum - Banlieue 13 - Ultimatum
David Belle, Cyril Raffaelli
Damien a Leito se vracejí, aby nastolili v okrksku 13 pořádek a vyřešili problémy v této oblasti. Momentálně tu operuje několik různých gangů. Aby se jim podařilo dát věci do pořádku, budou muset Damien a Leito využít opět poněkud nestandardní postupy. A především přijde ke slovu bojové umění!


Okřídlené bytosti - Winged Creatures
James Babson, Marshall Allman
V obyčejné losangeleské restauraci dochází k nečekané krvavé přestřelce a svědkům celé události (Kate Beckinsale, Dakota Fanning, Guy Pearce, Forest Whitaker) je hned jasné, že to, co právě prožili, je poznamená na celý život. Přestože se jim jejich rodiny a přátelé (Jennifer Hudson, Jackie Earle Haley, Jeanne Tripplehorn, Embeth Davidtz) snaží pomoci, oni si budou muset nalézt své vlastní cesty, aby znovu získali důvěru ve svět, který se jim nyní zdá tak zmatený.


Old Boy - Oldeuboi
Min-sik Choi, Ji-tae Yoo, Hye-jeong Kang, Dal-soo Oh, Byeong-ok Kim, Jin-seo Yoon, Kwang-rok Oh, Su-hyeon Kim, Myeong-sin Park, Dae-yeon Lee, Dae-han Ji, Tae-kyeong Oh
Únos Dae-sua se odehraje rovnou před jeho domem, kde dosud poklidně žil se svou rodinou. Kdesi v podivném domácím vězení se dozví z televize, že jeho žena byla mezitím brutálně zavražděna a on že je z vraždy podezírán. V tmavé místnosti stráví patnáct let, než se jednoho dne stejně nečekaně probudí na svobodě. Od té chvíle se upne na pomstu neznámému vězniteli. Old Boy, spojující v sobě prvky hypnotického thrilleru, psychologického dramatu a živelné akce, byl v roce 2004 oceněn Velkou cenou poroty v Cannes.


Old Gringo
Gregory Peck, Jane Fonda, Jimmy Smits
OLD GRINGO - dramatický příběh plný napětí a vášně. Harriet Winslow (Jane Fonda), učitelka, se přestěhuje do Mexika a doufá, že její život bude lehčí než byl v Americe. Poslední čehoby se nadála, že v Mexiku je revoluce. I přes tuto nemilou skutečnost se zamiluje do mladého ohnivého generála Tomase Arroyo (Jimmy Smits). Další přátelství naváže s americkým spisovatelem Bierce (Gregory Peck). Tři lidé rozdílných názorů se sblíží, když se ocitnou mezi smrtí a válkou, a láskou.


Oldboy (2013)
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


Olga - Olga
Olga Havlová, Václav Havel
Olga Havlová byla nejbližší a nejspolehlivější parťák Václava Havla, byla kamarádka, která nezkazila žádnou legraci, naopak ji vymýšlela, byla štědrou hostitelkou, vášnivou hráčkou a houbařkou, milovnicí přírody, ostrou glosátorkou, statečnou a pilnou disidentkou, byla ženou moudrou a věcnou, vždy s nohama na zemi a vždy svá. Byla to osobnost, která v roce 1990 založila Výbor dobré vůle, který pomáhá dodnes.Režisér o filmu: Nešlo nám o odhalování nových pravd a překvapivých skutečností. Ve filmu se s Olgou Havlovou potkáváme, vyslechneme útržky jejích vzpomínek a postřehů.Jedná se o snahu rekonstruovat osobnost prostřednictvím jejích životních postojů, představit dobu, ve které žila. Hlavní slovo má ve filmu sama Olga Havlová.


Oliheň a Velryba - Squid nad the Whale
Jeff Daniels, Laura Linney
Pozoruhodný film Autor a režisér Noah Baumbach společně s producentem Wesem Andersonem uvádí film Oliheň a velryba. Bernard, kdysi skvělý spisovatel, je snobský intelektuál, který si nyní zvyká na univerzitní život. Spisovatelský talent,jež v sobě objevuje jeho žena Joan, ale vyvolá vlnu závisti, která rodinu rozděluje. Jejich synové Walt a Frank se musí přiklonit na jednu ze stran. Walt si nakonec vybírá otce a Frank odchází s matkou. Rozchodem ale jejich životy nekončí. Joan se začíná scházet s tenisovým trenérem jejího mladšího syna a Bernard má milostný románek s Lili, kterou miluje i Walt.


Olověná Vesta - Full Metal Jacket
Adam Baldwin, Matthew Modine, Dorian Harewood, Arliss Howard, Vincent D Onoforio, Lee Ermey
Kubrickova brilantní sága o vietnamské válce a dehumanizujícím procesu, který mění lidi na cvičené zabijáky se skvělým a početným obsazením. Joker (Matthew Modine) Animal Mother (Adam Baldwin), Gomer (Vincent D’Onoforio), Eightball (Dorian Harewood), Cowboy (Arliss Howard) a další jsou vrženi do pekla výcvikového tábora, ve kterém nemilosrdně vládne uřvaný D.I. (Lee Ermey), jenž tyto potenciální posly zla považuje za bačkory, ponravy nebo ještě něco méně. “Lee, chci, aby to vypadalo reálně,” řekl Kubrick Ermeymu na počátku filmování. “Jinak bych ti to ani nezahrál, ” odpověděl tento bývalý námořní seržant.Děj je nespoutaný, příběh nelítostný a dialogy nabité sžíravým humorem. Od syrovosti výcvikového tábora až po hrůzy boje ve městě Hue, Full Metal Jacket představuje obrovský režisérský úspěch.


Olympiáda - 3 disky
OLYMPIÁDA "... potřetí do téže řeky." (3 DVD). OLYMPIÁDA - třináctidílný dokumentární seriál, vzniklý ve spolupráci České republiky, Řecka a Slovenska v režii George Agathonikiadise, v němž vystupují mj. Peter Ustinov, Carl Lewis, Nelson Mandela, Nadia Comaneci, Jan Železný, Pyrros Dimas, Alain Mimoun, Jacques Rogge, Kofi Annan a další světové top celebrity. 1. DVD - 1. HRY ANTICKÉHO ŘECKA. 2. ROK 1896 A PIERRE DE COUBERTIN. 3. ATHÉNY 2004, NÁVRAT KE KOŘENůM. 4. DOPING, SKVRNA OLYMPISMU. 5. EKECHEIRIÁ, "SVATÝ MÍR". 2. DVD - 6. IDOL, RIVALITA, LÁSKA A PŘÁTELSTVÍ. 7. SYMBOLY A SUVENÝRY. 8. OLYMPIJSKÝ JÍDELNÍČEK. 9. NOVÁ TVÁŘ ATHÉN. 3. DVD - 10. PENÍZE PRO OLYMPIJSKÉ HRY. 11. BEZPEČNOST SPORTOVCů. 12. HARMONIE, ETIKA, ÚSPĚCH. 13. HRY V TELEVIZI.


Olympiáda 3 disky
Jiří Dvořák, Bára Munzarová
OLYMPIÁDA "... potřetí do téže řeky." (3 DVD). OLYMPIÁDA - třináctidílný dokumentární seriál, vzniklý ve spolupráci České republiky, Řecka a Slovenska v režii George Agathonikiadise, v němž vystupují mj. Peter Ustinov, Carl Lewis, Nelson Mandela, Nadia Comaneci, Jan Železný, Pyrros Dimas, Alain Mimoun, Jacques Rogge, Kofi Annan a další světové top celebrity. 1. DVD - 1. HRY ANTICKÉHO ŘECKA. 2. ROK 1896 A PIERRE DE COUBERTIN. 3. ATHÉNY 2004, NÁVRAT KE KOŘENůM. 4. DOPING, SKVRNA OLYMPISMU. 5. EKECHEIRIÁ, "SVATÝ MÍR". 2. DVD - 6. IDOL, RIVALITA, LÁSKA A PŘÁTELSTVÍ. 7. SYMBOLY A SUVENÝRY. 8. OLYMPIJSKÝ JÍDELNÍČEK. 9. NOVÁ TVÁŘ ATHÉN. 3. DVD - 10. PENÍZE PRO OLYMPIJSKÉ HRY. 11. BEZPEČNOST SPORTOVCů. 12. HARMONIE, ETIKA, ÚSPĚCH. 13. HRY V TELEVIZI.


Omar
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


On a Clear Day - On a Clear Day You Can See Forever
Barbara Streisand, Yves Montand, Jack Nicholson
Daisy Gamble (Barbra Streisand) je náruživá kuřačka, která se snaží tohoto zlozvyku zbavit pomocí hypnózy, v čemž jí pomáhá její terapeut Dr. Marc Chabot (Yves Montand). Nicméně Daisy se v hypnóze vrací do svého bývalého života, kdy byla anglickou koketou Melindou. Zatímco doktor se v průběhu terapie zamiloval do kouzelné Melindy, Daisy ve chvílích mimo hypnózu naopak zamilovala do doktora...


Once Upon A Time In The The West /bilingual /cast: Henry Fonda, Claudia Cardi
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


Ondřej Brzobohatý - Symphonicum Tour DVD+CD - Ondřej Brzobohatý - Symphonicum Tour DVD+CD
Ondřej Brzobohatý si po vydání svého debutového alba Identity (2014) užil koncertování po České a Slovenské republice jako nikdo jiný - několikrát prodloužené turné k platinové desce zakončil teprve při jeho padesáté zastávce. Dalším Ondřejovým splněným snem se stala speciální série koncertů Symphonicum Tour (2016) plných nejen jeho vlastních skladeb, ale i oblíbených filmových melodií. Pro neobvyklé verze písní v symfonickém hávu rozšířil Ondřej svoji kapelu o Epoque Symphonic Orchestra pod vedením japonského dirigenta Chuheie Iwasakiho a přizval i několik hostů - Petera Cmorika, Václava Noida Bártu, Taťánu Kuchařovou, Jiřího Lábuse anebo Filipa Jedličku. Turné složené z 12 koncertů, ke kterému byla pro velký zájem v některých městech přidána ještě odpolední vystoupení, gradovalo v pražském Hudebním divadle Karlín, kde byl pořízen i skoro dvouhodinový záznam na DVD s názvem Symphonicum Tour 2016 Live! Komplet obsahuje kromě DVD také zkrácený záznam koncertu na CD.


Oni žijí! - They Live
Myslíte si, že to jsou lidé jako my?Pekelně se pletete. Svět není tím, čím se zdá. John Nada objeví, že mimozemské bytosti tajně ovládli svět a chtějí lidstvo zotročit. Malý týdm rebelů se vydává s nimi bojovat a Nada se rozhodne tuto nerovnou bitvu vybojovat s nimi.


Oněgin - Onegin
Ralph Fiennes, Liv Tyler, Toby Stephens, Lena Headey
Lehkomyslný znuděný mladík Evžen Oněgin (RALPH FIENNES – Červený drak, Anglický pacient, Schindlerův seznam) tráví svůj život na večírcích petrohradské smetánky. Po smrti strýce odjíždí na zděděný venkovský statek. Seznámí se s oduševnělou kráskou Taťánou (LIV TYLER –Armageddon, Pán prstenů), která je Oněginem okouzlena natolik, že mu vášnivě vyznává lásku. Oněgin ji chladně odmítá a odjíždí. Po letech se opět setkají. A tentokrát je to Oněgin, kdo vzplane spalující láskou...Vstupte do velkolepého příběhu neopětované lásky, touhy a nebezpečných nástrah.


Only Lovers Left Alive
Zahraniční import. Region 2. Film nemá české znění a nemá české titulky.


Operace Blue Sky - Blue Sky
Tommy Lee Jones, Powers Boothe, Jessica Lange, Chris O´Donnell, Carrie Snodgress
OPERACE "BLUE SKY" V tajemném světě je láska tou nejsilnější zbraní. Píše se rok 1962 - éra nukleárních testů, tajných vojenských informací, éra Marylin Monroe. Armádní vědec Hank Hank Marshall (Tommy Lee Jones) a jeho krásná žena Carly (Jessica Lange) jsou spolu s dvěma dcerami přesunuti podle armádního nařízení do Alabamy. Carly, excentrická a plná energie, je ráda středem zájmu.Její chování vyvrcholí milostnou pletkou s velitelem základny (Powers Boothe). Poté, co Hank zjistí, že někteří civilisté byli zasaženi a kontaminováni při jaderném testu, je okamžitě prohlášen za nervově nemocného a odvezen do armádní nemocnice na "sledování". Jedinou osobou, která ho může zachránit, je jeho žena. Nyní musí Carly zaměřit svůj věškerý temperament a energii na boj proti armádní byrokracii a pokusit se osvobodit svého muže.


Operace Entebbe - 7 days in Entebbe
Rosamund Pike, Daniel Brühl, Eddie Marsan, Ben Schnetzer, Denis Ménochet, Mark Ivanir, Andrea Deck, Omar Berdouni, Nonso Anozie, Lior Ashkenazi, Yiftach Klein, Natalie Stone, Flynn Allen, Brontis Jodorowsky, Gabriel Constantin, Angel Bonann
Rok 1976. Letadlo Air France na cestě z Tel Avivu do Paříže je uneseno. Němečtí radikálové Brigitte Kuhlmann (Rosamund Pike) a Wilfried Böse (Daniel Brühl) společně se dvěma členy lidové fronty pro osvobození Palestiny přinutí letoun přistát v Entebbe v Ugandě. Požadují výkupné ve výši 5 milionů dolarů a propuštění palestinských vězňů v Izraeli, jinak začnou zabíjet rukojmí. Operace Entebbe byla jednou z největších a nejnákladnějších záchranných akcí v historii.


Operace Hacker - Swordfish
John Travolta, Hung Jackman, Halle Berry a Don Cheadale
Dotkneš se počítače a půjdeš do kriminálu!Podmínky propuštění jsou pro Stanleyho Jobsona více než jasné. A ještě na něj čeká 10 milionů dolarů za předpokladu, že se mu podaří dokončit to, co začal někdo jiný – charismatický tajný agent plánující provést troufalou elektronickou krádež zvláštního vládního fondu zvaného Swordfish.John Travolta je onen tajný agent, Hung Jackman se superhacker a po jejich boku se v tomto výbušném thrilleru, nabitém neotřelými záběry, které se poprvé v kasovním trháku Matrix, objevují také Halle Berry a Don Cheadle.Dech bere honička s autobusem plným rukojmí, který visí zavěšen pod helikoptérou. Za úspěchem tohoto kybernetického hitu stojí režisér Dominic Sena (60 sekund) a producenti Joel Silver (Matrix) a jonathan D. Krene (Tváří v tvář).


Operace Zlomený šíp - Broken Arrow
John Travolta, Christian Slater, Delroy Lindo, Samantha Mathis, Bob Gunton, Frank Whaley
OPERACE ZLOMENÝ ŠÍP - zmocnil se kontroly nad nukleární zbraní ohožující celý svět! Vic Deakins a Riley Hale, dva piloti pověřeni přísně tajnou misí... Konflikt mezi nimi nastává ve chvíli, kdy jsou nukleární válečné hlavice, které převážejí, uneseny. Hale si uvědomuje, že Deakins je ten, kdo tahá nitkami za oponou. V sázce jsou milióny životů a hodiny rychle ukrajují čas hrozící apokalypsy - zániku světa. Využívá absolutně všechno, co se naučil od Deakinse, aby hoporazil jeho vlastní smrtelnou zbraní.


Opilý Bojovník - Drunken Master
Jackie Chan
Jackie Chan znovu v akci! Dva mladí učni bojových umění se musí vypořádat se zlým mistrem kung-fu a dokonce s celým nebezpečným gangem!


Opoparchant - Monkeybone
Bridget Fonda, Whoopi Goldberg, Brendan Fraser
Je drzý! Je zlomyslný! Je absolutně nestydatý! Je to OPOPARCHANT! Život by pro úspěšného kreslíře Stu Mileye nemohl být lepší. Stvořil comiscový hit - postavičku nevrlého rošťáka se sklonem utahovat si a dělat pikantní fóry. Je šťastně zamilovaný do své přítelkyně Julie. Ale zrovna tu noc, co jí požádá o ruku, se mu stane podivná nehoda. Dostane se do komatu společně se zlomyslným OPOPARCHANTEM, svým povedeným výtvorem - do bizardního zábavního parku, kde se setká se svůdnou Kitty, kyklopy, minotaury a tajemnou smrtí, kterou musí obelstít, aby se mohl vrátit ke své jediné lásce. Netuší ale, že OPOPARCHANT má jiný plán ....


Opravdu děsná plážová párty
Je léto a vše nasvědčuje tomu že všichni se budou výborně bavit – surfovat, koupat se, chodit do kina a púořádat večírky. Když ale Florence objeví tělo zavražděné dívky, nabere tato bláznivá komedie obrátky. Florence totiž zjišťuje, že kdykoli se v okolí stane nějaký zločin, je mu nablízku. Když i její noví kamarádi začnou jeden po druhém padat jako mouchy, začne mít i ona pochybnosti o své nevině. Černá bláznivá komedie. 85 minut.


Orel deváté legie - The Eagle
Dobrodružné drama z dob římského impéria se stoupající hvězdou stříbrného plátna Channingem Tatumem v hlavní roli. V roce 140 n. l. se dva muži, římský voják Marcus (Tatum) a jeho otrok Esca (Jamie Bell), vydávají na nebezpečnou cestu na sever za hranice dosud známého světa. Dvacet let před osudnou výpravou se římská Devátá legie pod vedením Flavia Aquily vydala dobývat divoký Sever. Žádný z pěti tisíc vojáků slavné legie se z válečné výpravy nevrátil. Spolu s nimi se ztratil i zlatý Orel, jejich emblém a odznak síly. Nyní se začíná proslýchat, že Orel Deváté legie byl spatřen v divošské svatyni daleko na severu. Flaviův syn Marcus neváhá a v doprovodu svého otroka Escy vyráží do rozlehlých a neprobádaných končin kaledonských hor (dnešní Skotsko) s jasným cílem: postavit se divokým severským kmenům, obnovit čest zmizelého otce a získat nazpět posvátného Orla. Film Orel Deváté legie byl natočen podle stejnojmenného, velmi úspěšného románu spisovatelky Rosemary Sutcliff, režie filmového zpracování byla svěřena Kevinu Macdonaldovi (Poslední skotský král).


Orka Zabiják - Orca the Whale Killer
ORKA ZABIJÁK - Hrůza se právě vynořila ... Kapitán Nolan (Richard Harris) zabije během jednoho ze svých rybářských výlovů samici kosatky. Pomsta jejího druha, samce kosatky,je právě odstartovaná ... Ve filmu ORKA ZABIJÁK uslyšíte podmanivou hudbu Ennia Morriconeho.


Orphan - Orphan
Vera Farmiga, Peter Sarsgaard, Isabelle Fuhrman, CCH Pounder, Jimmy Bennett, Margo Martindale, Karel Roden, Aryana Engineer, Rosemary Dunsmore
Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla. Teď ji ale adoptovala rodina Colemanových a zdá se, že život je bez chyby. Dokud se její spolužák nezraní při pádu z klouzačky. Dokud není sestra ze sirotčince ubita k smrti. A dokud Estheřinu novou matku nenapadne, zda onem tragický požár nebyl něco víc, než jen pouhá náhoda. Dark Castle Productions přichází se snímkem Orphan, který vnáší do psychologického thrilleru úžasné nové prvky a stahuje kolem diváka smyčku tajemství, podezření a hrůzy. Na Esther nikdy nezapomenete. Je tak sladká. Tak inteligentní. Tak tvůrčí. A tak duševně chorá.


Osamělý jezdec - DVD bestsellery - The Lone Ranger
Johnny Depp, Armie Hammer, William Fichtner, Tom Wilkinson, Ruth Wilkinson, Helena Bonham Carter, James Badge Dale, Bryant Prince, Barry Pepper, Mason Cook, JD Cullum, Saginav Grant, Harry Treadaway, James Frain, Joaquín Cosio
Osamělý jezdec vychází z produkce Jerry Bruckheimer Films, o režii se postaral Gore Verbinski (Piráti z Karibiku). Film je nabitý akcí, napětím i dobrodružstvím a přináší nový pohled na slavného maskovaného hrdinu. Indiánský válečník Tonto (Johnny Depp) vypravuje dosud nevyřčený příběh Johna Reisa (Armie Hammer) o tom, jak se z muže zákona stala legenda spravedlnosti. Přijměte pozvánku do rychlíku jedinečných překvapení a komických neshod a pojďte se podívat, jak se oba hrdinové naučí spolupracovat a společně bojovat s hamižností a korupcí.


Osina v zadku - L`emmerdeur
Patrick Timsit, Richard Berry
Komedie o nečekaném přátelství mezi zabijákem a sebevrahem, kteří vstupují do stejného hotelu z různých důvodů.


Oskar - Oscar
Příběh významného podnikatele Barniera, kterého podvede jeho zaměstnanec jen proto, aby získal ruku jeho dcery...Sdílet


Osm hrozných - The Hateful Eight
Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demian Bichir, Tim Roth, Michael Madsen, Bruce Dern, James Parks, Dana Gourrier, Zoë Bell, Lee Horsley, Gene Jones, Channing Tatum, Keith Jefferson, Craig Stark, Belinda
Několik let po občanské válce se zasněženými kopci Wyomingu řítí dostavník. Veze se v něm John Ruth (Kurt Russell), lovec lidí, známý také jako „Kat", a Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Jeho čeká odměna, vypsaná na její hlavu, ji soud a oprátka. Po cestě potkají dva muže – majora Marquise Warrena (Samuel L. Jackson), bývalého vojáka, ze kterého se také stal obávaný lovec lidí a Chrise Mannixe (Walton Goggins), jižanského odpadlíka, který o sobě tvrdí, že je novým šerifem ve městě, kam mají všichni namířeno. Když jim silná vichřice zabrání pokračovat v cestě, rozhodnou se hledat útočiště v dřevěnici u Minnie, která je oblíbenou zastávkou dostavníků. Ve dveřích je však nevítá majitelka, ale několik cizinců, kteří se rozhodně netváří přívětivě. Nad horským průsmykem zuří sněhová bouře a osm pocestných začíná tušit, že se do města asi nedostanou...


Osm hrozných - mediabook - limitovaná edice - The Hateful Eight
Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demian Bichir, Tim Roth, Michael Madsen, Bruce Dern, James Parks, Dana Gourrier, Zoë Bell, Lee Horsley, Gene Jones, Channing Tatum, Keith Jefferson, Craig Stark, Belinda
Několik let po občanské válce se zasněženými kopci Wyomingu řítí dostavník. Veze se v něm John Ruth (Kurt Russell), lovec lidí, známý také jako „Kat", a Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Jeho čeká odměna, vypsaná na její hlavu, ji soud a oprátka. Po cestě potkají dva muže – majora Marquise Warrena (Samuel L. Jackson), bývalého vojáka, ze kterého se také stal obávaný lovec lidí a Chrise Mannixe (Walton Goggins), jižanského odpadlíka, který o sobě tvrdí, že je novým šerifem ve městě, kam mají všichni namířeno. Když jim silná vichřice zabrání pokračovat v cestě, rozhodnou se hledat útočiště v dřevěnici u Minnie, která je oblíbenou zastávkou dostavníků. Ve dveřích je však nevítá majitelka, ale několik cizinců, kteří se rozhodně netváří přívětivě. Nad horským průsmykem zuří sněhová bouře a osm pocestných začíná tušit, že se do města asi nedostanou...


Osmý den FilmX - Eight Day
Nezapomenutelný příběh o neobyčejném přátelství. Psychologická tragikomedie o setkání dvou naprosto rozdílných mužů. Georges má Downův syndrom a žije v ústavu. Harry je velmi vytížený manažer. Ve svém profesním životě je velmi


OSTRAVAK OSTRAVSKi
Jarek Ostravski je horník jako každý jiný. Když ale v dole bouchne jedna ze štol a on zachrání spoustu svých kamarádů ze závalu, stane se hrdinou a rázem se mu jeho život obrátí naruby. Vedením firmy je povýšen z dolu do kanceláře, aby se staral o horníky, dostane se do zorného úhlu médií, rodiny, přátel, ale především se znásobí jeho kredit u žen. Kdo by ale mohl tušit, jak to celé je vlastně doopravdy... Nová česká filmová komedie, navazují na nejlepší tituly z této oblasti naší filmové tvorby „Ostravak Ostravski", byla volně vytvořena dle námětu legendárního blogera a jeho sedmi knižních bestsellerů s názvem Deniky Ostravaka.


Ostrov - The Island
Ewan McGregor, Scarlett Johansson, Djimon Hounsou, Sean Bean, Steve Buscemi
Je polovina 21. století a Lincoln Six-Echo (Ewan McGregor) je obyvatelem obrovského obytného komplexu. Stejně jako všichni ostatní, kteří se v tomto ostře střeženém prostředí pohybují, i on doufá, že bude vybrán mezi těch několik málo šťastných, jimž se dostane možnosti jet na „Ostrov“ – místo, o němž se tvrdí, že je to poslední neznečištěné prostředí na celé Zemi. Jenže než se Lincoln na toto blažené místo dostane, zjistí skutečnosti, které celou jeho dosavadní existenci obrátí vzhůru nohama: má totiž větší cenu mrtvý, než živý. Spolu se svou známou Jordan Two-Delta (Scarlett Johansson) se Lincoln rozhodne udělat krok do neznáma – utéct do vnějšího světa „za zdí“, se kterým ještě nemají žádnou osobní zkušenost. Ti, kteří jim dosud poskytovali přístřeší, se pojednou stávají jejich pronásledovateli a Lincoln s Jordan v boji o svůj život objevují jeho nevyčíslitelnou cenu ...


Ostrov lásky
Když opustíš svou nevěstu, nečekej že ti po letech padne kolem krku. Milá romantická komedie Ostrov lásky popisuje příběh muže, který se rozhodne změnit svůj život. Billy Hayes uteče od své něvěsty Bridget McGovernové a čeká na změnu. Když se vrátí zpět, věří, že vše najde tak jak zanechal při svém odchodu. Čeká jej však překvapení - Bridget je již provdaná za jiného muže!


Ostrov Samoty - Ballad Of Rose And Snake
Daniel Day-lewis, Camilla Belle, Catherine Keener
Jack (Daniel Day-Lewis) žije se svou šestnáctiletou dcerou Rose (Camilla Belle) na opuštěném ostrově. Snaží se ji uchránit před nástrahami okolního světa, ale s jejím dospíváním se to stává nemožné. Poté co Jack pozve svou přítelkyni Kathleen (Catherine Keener) a její syny, aby s nimi žili, Rose se cítí zrazena a začne vyvádět. Situace se vymyká kontrole a Jack je přinucen jednat....


Ostře Sledované Vlaky
Václav Neckář, Vlastimil Brodský, Josef Somr, Květa Fialová, Jitka Zelenohorská, Jitka Bendová, Vladimír Valenta, Libuše Valentová, Libuše Havelková, Jiří Menzel, Ferdinand Krůta, Naďa Urbánková, Pavel Landovský
OSTŘE SLEDOVANÉ VLAKY - podle novely Bohumila Hrabala. Český film Jiřího Menzela je adaptací stejnojmenné novely Bohumila Hrabala. Děj se odehrává za druhé světové války, v době, kdy se lidské vlastnosti projevují stejně jako v době hlubokého míru.Sledujeme příběh mladičkého eléva Miloše Hrmy, který na malé železniční stanici dospívá na práh mužství. (ČB).


Osud Světa - Returner
Sigourney Weaver
OSUD SVůTA - jako Final fantasy: Esence života, ale s živými herci! 2084. Po letech těžkých bojů jsou mimozemské síly blízko ke zničení všeho, co na Zemi ještě zůstalo. V posledním zoufalém pokusu ozáchranu lidské rasy bojovnice Milly čeká a spoléhá na cestování v čase ... a zabijáka Miyamota ... Za osmdesát let se čas pro lidstvo naplní. Jedinou nadějí je odvážný cestovatel v čase, který se musí vrátit do minulosti, aby změnil historii ... a další OSUD SVůTA.


Osudové Setkání - Finding Forrester
Sean Connery, F. Murray Abraham, Anna Paquin, Busta Rhymes
OSUDOVÉ SETKÁNÍ - Sean Connery podává nejlepší výkon své kariéry. (Peter Travers, ROLLING STONE). Jamel Wallace, student s výbornými výsledky a nadáním pro psaní a basketbal, je přeřazen z Bronxu na prestižní školu v Manhattanu.Brzy se seznámí se samotářským spisovatelem Williamem Forresterem (Sean Connery). Je to OSUDOVÉ SETKÁNÍ. Přátelství vede Williama k překonání jeho samotářství a Jamala k vyrovnání se s předsudky a následování svého opravdového snu - psaní.


Osudový kruh - Le Cercle Rouge
Alain Delon, Bourvil, Gian Maria Volontè, Yves Montand, Paul Crauchet
Tři muži vede osudový kruh přímo do náruče smrti. Corey (Alain Delon) se po propuštění z vězení vrací za svou dívkou, která ale mezitím dala přednost jeho parťákovi. Náhoda ho svede dohromady s prchajícím zločincem Vogelem a bývalým policistou Jansenem. Společně vyloupí klenotnictví. Snadný úspěch je povzbudí, a proto začnou vyhlížet další objekt...


Osudový kruh FilmX - Le Cercle Rouge
Alain Delon, Bourvil, Gian Maria Volontè, Yves Montand, Paul Crauchet
Tři muži vede osudový kruh přímo do náruče smrti. Corey (Alain Delon) se po propuštění z vězení vrací za svou dívkou, která ale mezitím dala přednost jeho parťákovi. Náhoda ho svede dohromady s prchajícím zločincem Vogelem a bývalým policistou Jansenem. Společně vyloupí klenotnictví. Snadný úspěch je povzbudí, a proto začnou vyhlížet další objekt...


Osvícení - The Shining
Jack Nicholson, Shelley Duvall, Danny Lloyd
Představte si tu největší hrůzu, kterou dokážete. Bude to hrůzný mimozemšťan či smrtící epidemie? Nebo, stejně jako ve filmu režiséra Stanleyho Kubricka, to bude úděsný strach, že vás zavraždí někdo, kdo by vás měl milovat a chránit – člen vaší rodiny? Ve svém scénáři, adaptaci románu Stephena Kinga, Kubrick vykresluje sugestivní scény, hrůzná prostředí, zasazuje rány jako v strašidelném snu a šok za šokem tak konstruuje tento zlomový snímek v dějinách hrůzy. V hlavní roli Jack Nicholson (”Heeeere’s Johny!”) ztvárňuje Jacka Torrance, který se svou ženou (Shelley Duval) a synem (Danny Lloyd) přijíždí do elegantního osamělého hotelu Overlook Hotel jako mimosezónní správce. Torrance tady nikdy před tím nebyl – nebo byl? Odpověď se ukrývá v děsivém propletenci šílenství a vraždy.


Otevřené Moře - Open Water
Blanchard Ryan, Daniel Travis, Saul Stein
Slunná dovolená na Bahamách spojená s potápěním, vypadá pro Susan a Daniela jako vynikající nápad, jak si odpočinout od náročného zaměstnání. Stačí ale zcela běžný výlet ke korálovým útesům a jejich život se mění v peklo. Po půlhodině potápění vyplují na hladinu aby zjistili, že loď s ostatními turisty zmizela a k nejbližší pevnině je to 15 mil. Kdy někdo upozorní jejich průvodce, že se nevrátili s ostatními, a zahájí po nich pátrání? Susan a Daniel se ocitají na 24 hodin uprostřed krutého světa mořských predátorů. Sami v čelistech oceánu!


Ovečka Shaun ve filmu - Shaun the Sheep: The Movie
Shaun se rozhodne vyhlásit volný den a užít si nějakou zábavu. Den ale nakonec bude mnohem akčnější, než by čekal, když věci naberou nečekané obrátky. Kombinace farmáře, karavanu a velmi strmého kopce zavede všechny do velkoměsta a bude jen na Shaunovi a jeho stádu, aby se všichni dostali bezpečně zpátky na rodné pastviny.


Ozbrojení a nebezpeční - Armored
Jean Reno, Matt Dillon, Laurence Fishburne
Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto akcí nabitého a vzrušujícího thrilleru. Ozbrojený doprovod cenné zásilky riskuje vlastní životy, když se pouští do nebezpečné akce... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, chystají vydělat bohatství, aniž by někomu zkřivili jediný vlas. Když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet.


Ozvěna Smrti - Boo
Sandra Bullock, Don Cheadle, Matt Dillon
Nemáte ani kapku naděje! Ověna smrti - napínavý thriller, jehož děj se odehrává v prostředí opuštěné nemocnice. Do ní vniká skupinka mladých lidí kteří si tu na svátek Halloween chtějí užít trochu zábavy. Místo toho ale odkrývají zdější děsivá tajemství. Aby odtud unikli, musí spolupracovat... A to nebude snadné. mezi živé se totiž připletli i duchové.


Ozzy - Ozzy
Dani Rovira, José Mota, Michelle Jenner, Carlos Areces, Fernando Tejero, Elsa Pataky, Guillermo Romero, Jimmy Shaw
Ozzy je přátelský bígl, který žije idylickým životem v rodině Martinsových. Jeho páníčci se ale musí za prací přesunout do Japonska. Má to jeden háček: pes s nimi nesmí. Martinsovi se tedy rozhodnou, že Ozzyho dají do luxusního psího hotelu zvaného Modrá zátoka. Po odjezdu rodiny však Ozzy zjistí, že tohle perfektní místo je jen zástěrkou pro psí vězení. Ozzy se rozhodne naplánovat útěk a ve štychu nenechá ani své nové psí přátele Chestera, Fronkyho a Doca. Z vězení se musí utéct nenápadně, ale hlavně rychle a chlupatě! Ozzy je priateľský pes bígl, ktorý žije idylickým životom v rodine Martinsovcov. Jeho majitelia sa ale musia presunúť za pracovnými povinnosťami do Japonska. Má to jeden háčik: pes s nimi nesmie cestovať…Martinsovci sa teda rozhodnú, že Ozzyho dajú do luxusného hotela pre psíkov. Hotel nesmie honosné meno Modrá zátoka. Po odchode rodiny však Ozzy zistí, že toto „perfektné“ miesto je len zásterkou pre väzenie pre psov.Ozzy sa rozhodne naplánovať útek a v štichu nenechá ani svojich nových psích priateľov Chestera, Fronkeho a Doca. Z väzenia sa musí utiecť nenápadne, ale hlavne rýchlo a chlpato!


Ošetřovatel - Zookeeper
Adam Sandler, Kevin James, Rosario Dawson
Všechna zvířata ve Franklin Park Zoo zbožňují svého dobráckého ošetřovatele Griffi na Keyese Kevin James Griffi n kterému je ve společnosti lva příjemněji než ve společnosti ženy jednoho dne usoudí že jedinou jeho možností jak získat dívku svých snů je odejít ze zoo a najít si zajímavější práci Zvířata se v záchvatu paniky rozhodnou porušit svá prastará pravidla mlčení a odhalí své největší tajemství: umí mluvit Aby Griffi na přiměla zůstat udělí mu lekci seznamování a dvoření – ve zvířecím stylu Dále obsahuje hlasy Cher Nicka Nolteho Adama Sandlera a Sylvestera Stalloneho BONUSY: • Smích je nakažlivý: Nepovedené záběry • Gorila Bernie • Chlupáči ve vedlejších rolích • Tvorba vizuálních efektů Zvířata


Ošklivé káčátko a já - The Ugly Duckling and Me
Kim Larney, Paul Tylack, Anna Olson, Gary Hetzler, Danna Davis
Představte si svět plný skvělých, slušně vychovaných a inteligentních zvířátek...TAK S TÍM TEDA ROZHODNĚ NEPOČÍTEJTE.Toto provedení klasické pohádky od Hanse Christiana Andersena určitě všechny mile překvapí.Krysík je neúspěšný městský podvodníček, který se neočekávaně stane matkou! A jeho syn není nikdo jiný než nejošklivější káčátko na planetě Zemi. Mateřství není pro Krysíka zrovna to pravé ořechové. Jenže pak mu hlavou probleskne nápad, jak může díky Ošklivákovi konečně zbohatnout.

Hannibal: Zrození Ošklivé káčátko a já Ally McBealová 2.sezona Extra život Dvd Larva Dobrodružství Antje A Jejích Přátel 2 Maharal Everest trek Šumná města | 3. - - SČ JČ ZČ Vinci Bondovy dívky jsou věčné Šťastné a veselé FilmX Sokyně Vražda V Mém Domě Absurdistán Stopy Krve Parfém : Příběh vraha FilmX Hurá do basy Kupředu levá, kupředu pravá Nauka o snech FilmX Lásky mezi kapkami deště O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi Rolwaling Prolínání světů Úplně Mimo Tom Sawyer Smím prosit Svěrací kazajka FilmX Myšák Stuart Little Sněženky a machři

Diskuse o filmech

Který film se mi líbil a proč?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

ŠTĚPÁNKA (65)15.06.2018 11:33
Jak jse jmenoval herec otík,
ve filmu vesničko ma středisková

Olga (45)25.04.2015 15:07
Sháním film , který se jmenuje Diana poslední cesta, a nikde není možnost jej koupit. V televizi byl již uveden, ale ať se snažím jak chci není nikde k sehnání. Prosím poraďte. Děkuji

Olga (45)25.04.2015 15:04
Sháním film , který se jmenuje Diana poslední cesta, a nikde není možnost jej koupit. V televizi byl již uveden, ale ať se snažím jak chci není nikde k sehnání. Prosím poraďte. Děkuji

12.04.2015 08:56
Yeah bookmaking this wasn't a risky conclusion outstanding post! gdekfdcegffgkgaa

Jenyfer (15)04.11.2014 19:04
Norbit nejlepší komedijka na svetě dá se ježtě sehnat a kde? :

Zdeněk (33)13.08.2014 11:37
sháním film o indiánské dívce, vím jen, že začíná pravděpodobně na H (jméno filmu i jméno dívky) - neví někdo jeho název a kde ho mohu najít? Dík:)

eva (13)14.02.2014 20:35
tak takovej film jsem jeste nevidela.
1:je to zamilovany a to je na tom to nejkrasnejsi

09.02.2014 21:21
Smrtonosna zbran

Andre (51)23.02.2013 19:17
Shaním film Dvacet tisíc mil pod mořem s Jiřím Adamirou nevíte někdo kde jej najít??

Andre (51)23.02.2013 19:13
Shaním film Dvacet tisíc mil pod mořem s Jiřím Adamirou nevíte někdo kde jej najít??

LukasK (29)20.10.2012 09:12
Hodně dobrý filmeček je Šifra mistra Leonarda a Hele vole , kde mám káru.A ještě sháním filmeček s názvem Stmívání nevíte o někom kdo jej měl ??? Děkuji.

JanaS (59)05.04.2012 22:26
Hledám prosím Italské filmy:Včera,dnes a zítra,Chléb,láska a fantazie,Chléb,láska a žárlivost.Nevíte ?

honza (15)15.03.2012 13:04
kobra 11 je dogrý pořad tom a simír

rona (36)22.08.2011 12:03
vsichni fuj

Soňa (26)11.06.2011 13:30
[Ledová ňadra] Film je velice povedený, napínavý děj, Alain Delon hraje opět excelentně!! Za slabší stránku považuji herecký výkon hlavní představitelky, mnohdy nudná až "neškolená" mimika obličeje, přemrštěné dramatické scény... Celkový dojem více než dobrý

Vašek29.05.2011 15:16
Nejlepší film je Harry Potter a relikvie smrti! &9829;

oldrich (97)13.04.2011 17:54
chtel sem se podivat

eva (21)20.03.2011 14:58
zemryt mlady

08.03.2011 15:27
norbyt

kaja (20)09.02.2011 16:15
ma tetu filmi barbie

PETR (12)31.12.2010 21:43
Silvestry vradimira menšika . je tam prdal

DiaNA (19)19.08.2010 19:38
hezki filmy podivajte se

VÁŠA (20)02.07.2010 16:27
Já si mislím že můj nejlepší film je spider man.

24.05.2010 13:29
L.klů.lůioůlp

drak963 (15)25.04.2010 19:22
[Soumrak mrtvých] viděl jsem to poprvý a fakt řežba no prostě cool kdybych měl hlasovat pro film měsíce tak bych na 110 procent volil právě tohle

soumrak (12)20.04.2010 17:15
[Soumrak mrtvých] zabijeme Filipa promin Filipe :)

vladan (37)16.04.2010 18:50
etoj pěkní film ale nemohu ho zehnat

Kamča (21)16.04.2010 00:13
[Velké dobrodružství] mě se to líbí, a pěknej soundtrack :)

Monika (37)04.04.2010 12:03
Nevite kde bych sehnala slovenskou pohadku zlaty hlas.Děkuji předem

Monika (37)04.04.2010 12:02
Nevite kde bych sehnala slovenskou pohadku zlaty hlas.Děkuji předem

Miii (15)03.04.2010 10:17
nejlepší seríál je The O.C California moc se mi to líbí

katka (13)02.04.2010 11:17
modrá laguna krásný romantický film.brooke sheides dobrá herečka

xteam (12)01.04.2010 21:48
[Soumrak mrtvých] Viděl jsem to v telce a je to fakt cool! U toho se pěkně zasmějete, doporučuji!!!

fatima (42)17.03.2010 13:43
prepacte nevsimla som si ako som napisala ale ten film sa vola chvila pote alebo vztrhnutie

fatima (42)17.03.2010 13:35
vsetky filmi sa mi pacia len jeden film nemozem zohnat jeto film , cvila pote alebo ,vztrhnutie jeto film stitulkami,bola bz som rada kebz mi niekto mohol poslat ten film vdaka .

Fanťák (11)27.02.2010 21:45
[Soumrak mrtvých] Dost řežba

josef krejčí (45)26.02.2010 18:29
Mě libi válečné některé fimi nikde nejsou vidět jako 2 dilný film brana k domovu boj o dukelský prusmyk český film další Karpaty karpaty rusky film ja to sbiram a mose mi libi.Chtěl bych vědět jesli seto někdy ojevi na dvd nebo v televizi

zdenek (33)10.02.2010 22:15
libil se mi seriál satisfakce na tv barrandov,ale zatím jsem ho nikde v nabídce neviděl,byl by někde k mání?

Markéta (13)02.02.2010 12:05
me zase nejvice bavi agen cody banks toje film

Tomáš (9)30.01.2010 17:22
Zak a Kody

Martinkaa (16)29.12.2009 22:42
10 důvodů, proč tě nenávidím - proč? Protože tomuto filmu nechybí humor, vtip, romantika a napětí:)

Adriena (30)28.12.2009 10:19
AVATAR...uplne super film...totalne ma pohltil a uchvatil ich svet a zivot...odporucam si ho pozriet v 3D

dagmara (57)24.12.2009 13:49
sledovala jsem serial sila lasky na slovenske stanici 1 jak je možne že neni nikde k sehnani cela kazeta děkuji za odpověd

davit (20)21.11.2009 13:06
ja chci filmi od jet li a bruceli a jacki chan a novi horory

(57)16.11.2009 13:38
libi se mě serialy ale je škoda že nemohu sehnat dvd nebo kazetu rodinneho serialu sila lasky z prostředi hotelu fursterhof

Emily (17)09.11.2009 16:03
Ahoj nevíte kde bych sehnala film The Haunting Hour: Dont Think About It s Emily Osment???Děkuji

simona (11)08.11.2009 11:50
líbí se mi peklo sm princeznou protože tam jsou čerti

honza janku (90)08.11.2009 11:49
líbí se mi peklo sm princeznou protože tam jsou čerti

08.11.2009 11:47
peklo s princeznou

pavla (45)08.11.2009 08:39
Dobrý den´,sháním Příběh lviceElsy...neporadí mi´někdo díky pava

 starší>> 

1 50 100 150 230


DVD Filmy - co lze o nich říci
Filmy na DVD jsou, díky současným velmi nízkým cenám stolních DVD přehrávačů, již plnohodnotným spotřebním standardem. DVD filmy vynikají zvláště svou vysokou kvalitou obrazu a zvuku. Této kvality je u DVD filmu dosaženo digitálním záznamem obrazové a zvukové informace na DVD medium. Pokud původní obraz a zvuk neobsahují šum, neobsahuje šum ani záznam DVD filmu, neboť záznam je natvrdo vylisován do média. Oproti tomu u magnetickému pásku kazety VHS se do záznamu promítá aktuální kvalita pásku. Kvalita záznamu tedy u kazet potupně klesá, neboť na sebe namotaný zmagnetizovaný pásek se vzájemně nepříznivě demagnetizuje. Při přehrávání kazety se rovněž pásek pozvolna odírá a s ním tedy i uložená informace.
DVD filmy si svou kvalitu zachovávají, neboť díky využití DVD technologie záznamu na disk je záznam současně opatřen opravnými kódy, s jejichž pomocí přehrávač případný nečitelný záznam dopočítá z okolních datových informací. DVD film i s významněji poškozeným médiem je schopen stále vypadat bezchybně, protože se z digitálního záznamu chybějící číselné informace dopočítají, ačkoli se na médiu již fyzicky nevyskytují. Tyto opravné informace jsou uloženy na protilehlé straně média, neboli dostatečně daleko od případného místa poškození.
DVD filmy rovněž umožňují zaznamenání několika zvukových stop, které je možné dle výběru přehrávat k základnímu obrazu. S koupí DVD filmu si tedy například člověk rovněž kupuje daný film v původním znění a současně s českým dabingem. Pokud sám dává přednost původnímu znění, ale manželka nebo děti potřebují české znění, člověk pokryje oba požadavky za jednu cenu. Ve zvukové stopě DVD filmu se zpravidla objevují i verze s prostorovým zvukem 5.1, které jsou určeny pro domácí kina s technologií podporující přehrávání stereo zvuku včetně jednoho středového, zadního stereo zvuku a jednoho subwooferu pro velmi hluboké tóny. Jinými slovy 5.1 znamená pět prostorových reproduktorů plus jeden subwoofer pro hloubky.
DVD film může být současně opatřen titulky v mnoha jazycích, které jsou rovněž uloženy extra a přehrávač je teprve podle potřeby přimíchává do původního obrazu. Zajímavostí technologie DVD filmů je možnost zaznamenat na médium několik dějových linií vedle sebe a přehrávat divákem zvolenou. Této možnosti se u klasických filmů prakticky nevyužívá, neboť mají vždy jen jednu přesně definovanou dějovou linii, která je následně promítána v kině.
Záznam DVD filmu může (ale také nemusí) být zakódován, aby jej nebylo možné přehrát v jiné části světa, než pro jakou byl určen do prodeje. Česká republika spadá pod REGION 2. DVD filmy z jiného regionu rovněž zcela nepochybně nikdy neobudou obsahovat české titulky.webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.

TV show: Trosečník SuperStar 3 VyVolení 2
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti