DVD Filmy
Databáze - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory

 DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy

Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Filmy řazeny abecedně

Z Jaké Jsi Planety? - What planet Are You From?
John Goodman, Greg Kinnear, Annette Bening, Garry Shandling, Ben Kingsley, Linda Fiorentino
Z JAKÉ JSI PLANETY od režiséra Mike Nicholsona. Aby zachránil svou domovskou planetu mužů, vydává se Harold Anderson na misi, při které musí najít ženu na Zemi a mít s ní dítě, Ale vybrat si ze tří biliónů, to nebude jednoduché! Harold začne studovat chování lidí a k tomu všemu má k dispozici poslední technologii a jednu skvělou tajnou zbraň. Ale může přežít tzv. nálet meteoritů v podání krásné paní Rightové ???


Z Nuly Hrdinou - New Guy, The
D.J. Qualls, Eliza Dushku, Zooey Deschanel, Lyle Lovett, Eddie Griffin
I Z NULY může něco být! Je z něj nový člověk. Jak se ale zbaví minulosti? Z NULY HRDINOU. Moula Dizzy, kterému se dřív všichni jen posmívali, se promění díky svému "učiteli" z vězení v nového člověka. Stane se oblíbencema najednou si užívá na nové škole všeho - nebývalého zájmu dívek i popularity! Ale jak dlouho?


Z Pohádky Do Pohádky 1
Výběr z nejoblíbenějších POHÁDKOVÝCH seriálů pro nejmenší. Oblíbené animované POHÁDKY pro malé diváky. KRTKOVA DOBRODRUŽSTVÍ: 1. KRTEK a sněhulák. 2. Jak KRTEK ke kalhotkám přišel. POJĎTE PANE, BUDEME SI HRÁT: 1. Jak jeli k vodě. 2. Psí kusy. MACH A ŠEBESTOVÁ: 1. Jak MACH A ŠEBESTOVÁ prožili deštivé odpoledne. 2. Školní výlet. POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE: 1. Jak dělali dort. BROUČCI: 1. BROUČCI staví dům. JÁ BARYK: 1. JÁ BARYK a můj ježek.


seznamka

Z Pohádky Do Pohádky 2
Výběr z nejoblíbenějších POHÁDKOVÝCH seriálů pro nejmenší. Oblíbené animované POHÁDKY pro malé diváky: KRTKOVA DOBRODRUŽSTVÍ: 1. KRTEK a autíčko. 2. KRTEK a kamarádi. POJĎTE PANE, BUDEME SI HRÁT: 1. K princeznám se nečuchá. 2. Nazdar kedlubny. MACH A ŠEBESTOVÁ: 1. Kropáček má angínu. 2. Jak MACH A ŠEBESTOVÁ navštívili cirkus. POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE: 1. Jak si pejsek roztrhl kalhoty. BROUČCI: 1. O brouku Kradačovi. JÁ BARYK: 1. JÁBARYK a můj krtek.


Za humny je drak - remasterovaná verze - Za humny je drak
Jiří Císler, Štefan Kvietik, Josef Kemr, Lubomír Kostelka, Ivana Andrlová, Jan Šťastný, Maroš Kramár, Drahomíra Hofmanová, Peter Debnár, Antonín Jedlička
Jednomu království se doslova za humny usadil drak. Na královském hradě vypukne zděšení, vždyť drak bude určitě chtít princeznu Violu. A tak král vymyslí plán – povýší do královského stavu uhlíře Patočku a drak tak může sežrat jeho dceru Lidku. Nikdo ale netuší, že se Lidka zatím s dobráckým drakem Mrakem spřátelila.


Za každou cenu! - At any price
Dennis Quaid, Zac Efron, Kim Dickens
V konkurenčním prostředí moderního zemědělství touží ambiciózní Henry Whipple Dennis Quaid aby mu jeho vzpurný syn Dean Zac Efron pomáhal rozšiřovat rodinnou farmu Dean má ale úplně jiné plány Sní o kariéře profesionálního automobilového závodníka Když se rodinný podnik stane objektem vyšetřování otec i syn se ocitají v nečekané krizi která ohrožuje živobytí celé rodiny BONUSY: Komentář Ramina Bahraniho a Dennise Quaida • Otázky a odpovědi: Mezinárodní fi lmový festival Toronto • Zkušební záběry


Za Mořem - Beyond the Sea
Kevin Spacey, Kate Bosworth, John Goodman, Bob Hoskins, Brenda Blethyn, Greta Scacchi, Caroline Aaron
Výjimečný hlas, charisma, vášeň, tajemství. Měl všechno, jen ne čas. Bobby Darin (Kevin Spacey) se narodil v roce 1936 v Bronxu. Měl velký talent, od dětství ho fascinovala hudba i tanec. Matka ho učila zpívat a hrát na různé hudební nástroje. Jediná píseň stačila k tomu, aby z něj udělala hvězdu a vystřelila ho na první místa hudebních hitparád. On ale chtěl víc než jen zpívat, chtěl se stát varietním umělcem. Tančil a zpíval v mnoha klubech a během krátké doby se stal miláčkem davů. Jeho vystupování bylo plné hudby, tance a vtipů. Bobby Darin (1936 –1973) byl jeden z největších idolů americké rockenrolové mládeže. Proslavil se hitem Splish Splash. V roce 2000 herec Kevin Spacey, celoživotní fanoušek Darina, získal filmová práva k jeho příběhu.Za svůj herecký výkon byl nominovaný na Zlatý Glóbus. Film má název po jednom z Darinových špičkových hitů Beyond the Sea - Za mořem. Příběh muže, pro kterého byla hudba a tanec životem, ale také smrtí.


Za Nepřátelskou Linií - Behind the Enemy Lines Dab
Owen Wilson, Gene Hackman
Jeho jedinou zbraní je touha přežít. Gene Hackman a Owen Wilson v akčním thrillerovém příběhu plném strhujícího vyrušení v každém okamžiku. Válka končí, ale pro některé bitva o přežití právě začíná. Pilot Chris Burnett je během průzkumného letu sestřelen a abz zůstal naživu, musí bojovat s nepřátelskými jednotkami a uniknout jim. Čas ubíhá, Burnettův velící důstojník riskuje všechno a podniká navydorz přísným naříyením NATO nebezpečnou záchrannou akci, abz amerického hrdinu přivedl domů. Hrají: Owen Wilson, Gene Hackman


Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie - Behind Enemy Lines: Colombia
Joe Manganiello, Ken Anderson
V kolumbijské džungli není kam uniknout... a tajný tým americké armády je nucen dělat vlastní rozhodnutí. Vzrušující a explozivní nový film ze série Za nepřátelskou linií vás tento- krát zavede do úplně nového prostředí! Kolumbií zmítá chaos, protože proti sobě bojují vládní úřady a povstalci. Členové speciálního týmu se vydávají na tajnou misi, při které mají sledovat setkání dvou znepřátelených frakcí. Místo toho musí čelit obvinění z vraždy vůdců obou stran! Ocitli se daleko od domova, opuštěni vlastní vládou, přesto musí přežít tak dlou- ho, aby prokázali svou nevinu a ještě zabránili brutální válce rozšířit se za hranice. V hlavních rolích tohoto vzrušujícího a akcí nabitého pokračování filmu Za nepřátelskou linií, které přináší úplně novou úroveň napětí, se představují Joe Manganiello (Spider-Man) , wrestlingový šampión Mr. Kennedy a Keith David (Za nepřátelskou linií 2: Osa zla) !


Za Plotem - Over the Hedge
Ochutnejte dobrodružství! Když venku začně zuřit jaro, probouzejí se ze zimní spánku i ti největší spáči.Kamarádi z lesa po procitnutí zjistili, že jim kolem domova vyrostl vysoký živý plot. Světácký mýval RJ jim ale vysvětlí, že svět za plotem je "bránou k lepšímu životu ", kde podivné bytosti, zvané lidi žijí, aby jedly. Svět lidí je k prasknutí nacpaný jídlem, které čeká jen na to, až ho po zimě vyhladovělá zvířátka ukořistí a zbaští. Tak se gang ve složení - hyperaktivní veverka, skunčí drsňačka, ježčí rodinka a dvě vačice - záhy začne pod jeho vedením vydávat za plot na výpravy za člověčími lahůdkami. Lidská civilizace ale dokáže být mnohme nebezpečnější, než by čekali. Zvlášť, když jde o její jídlo!


Za svůj lid: Zvolení Baracka Obamy - By the People: The Election of Barack Ob
Barack Obama
Když Barack Obama poprvé vystupoval na pódium jako volební vítěz, sledovaly ho miliony lidí. Jen několik vyvolených mu však bylo nablízku i v hodinách a dnech, které těmto historickým chvílím předcházely. Seznamte se v tomto nevídaném dokumentu, který mapuje Obamovu pouť do Bílého domu, s budoucím prezidentem a jeho oddanými spolupracovníky, bez jejichž pomoci by jen těžko ve volebním klání zvítězil. Prohlédněte si zákulisní záběry Baracka Obamy, poslechněte si rozhovory s rodinnými příslušníky, členy volebního štábu, dobrovolníky, novináři, příznivci a dokonce i jeho odpůrci.


Za Trnkovým Keřem
Gustáv Valach, Tomáš Holý
V poslední části filmového šumavského triptychu, která volně navazuje na dva předešlé díly Pod Jezevčí skálou a Na pytlácké stezce, opět prožijeme prázdniny s malým Vaškem a jeho dědou. Hajný Straka bude i nadále zasvěcovat svého vnuka do tajů a zákonů přírody.


Zábavný park - Adventureland
Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Bill Hader, Martin Starr, Wendie Malick
Byl to nejhorší job, jaký si uměli představita nejlepší doba jejich životů! Chytrá a vtipná komedie od tvůrců Superbad plná sympatických postav a hudby osmdesátých let. James (Jesse Eisenberg) právě absolvoval vysokou školu a těší se na plánovanou dovolenou. Rád by projel Evropu, ochutnal německé pivo, navštívil světově proslulá muzea a oslnil nějakou krásnou dívku, nejlépe typickou Francouzku. Jenže se píše rok 1987 a v Americe právě probíhá ekonomická recese. Potřebné finance se na poslední chvíli v rodinném rozpočtu nenajdou a tak Jamesovi nezbývá, než vzít podřadnou brigádu v zábavním parku. Stokrát slyšené disco spolu s vůní cukrové vaty, netrpělivými rodiči a uřvanými dětmi. Nic horšího už Jamese potkat nemohlo. I na tomto místě se ale odehrávají návštěvníkům skryté příběhy, které činí toto zaměstnání snesitelnější. A když s vámi pracuje chytrá a hezká Em (Kristen Stewart), stává se i z pekla nebe na zemi. BONUSY:Vystřižené scény -Opilá matka-Naštvaný otec-James mlčíAudiokomentářMůj život: Jak se natáčel Zábavný park


Zabijáci Z Tokya - Tokyo Raiders
Tony Leung Chiu Wai, Ekin Cheng, Kelly Chen, Tony Leung
ZABIJÁCI Z TOKYA - film ve stylu Johna Woo - velká akce, zpomalené záběry, humor a výborná muzika ! ZABIJÁCI Z TOKYA - napínavá podívaná, nabitá tou nejmodernější taneční muzikou, vás zavede do světa zločinu, intrik a podvodů. Vůdce známého gangu zkřížil cestu nesprávným lidem. Nyní jsou mu v patách - nepřátelský gang, policie a jeden z nejvlivnějších lidí ve světě černého obchodu. Všichni doufají, že je k němu neprozřetelně dovede jeho krásná přítelkyně (Kelly Chen). V této vysoce riskantní hře hráči nejsou těmi, kterými se zdají být a pravda vyjde najevo až v té nejposlednější minutě filmu.


Zabiják - Out For A Kill
Steven Seagal, Corey Johnson, Michelle Goh, Chooi Khneg Beh, Michael Junior Harvey
Proslulý archeolog Robert Burns (STEVEN SEAGAL – Na pokraji smrti, Lovec policajtů) najde ve starověkých ruinách východní Číny vzácné artefakty. Měly by být zrestaurovány, ale čínská mafie Tong má vlastní plány. Burns zjistí, že mafie využívá cenné památky jako schránky k pašování drog do zámoří. Od té chvíle si nemůže být jistý životem. Je falešně obviněn ze smrti svého asistenta a uvězněn. Po propuštění je zapojen do vládního plánu na likvidaci mafie a stává se návnadou v nastražené pasti...


Zabiják bez tváře - Reptilicant
Robin Wendell, Gary Daniels
Dvanáct zavražděných lidí a ukryté diamanty v hodnotě 20 milionů dolarů jsou dostatečné důvody pro to, aby prvotřídní agent FBI Ryan Moore (Gary Daniels) předčasně ukončil dovolenou a vydal se na místo činu do dnes již opuštěné věznice Alcatraz. Tady nalézá jedinou osobu, která hrůzný masakr přežila. Lovkyně pokladů jménem Dannie Miles agenta během výslechu seznamuje s příběhem plným chamtivosti, odvahy a zkázy, jehož hlavní postavou je tajemné mimozemské monstrum tvor, který se dokáže podle libosti měnit v jiné živé bytosti krvelačný ZABIJÁK BEZ TVÁŘE.


Zabiják Joe - Killer Joe
Matthew McConaughey, Emile Hirsch
Má každý lidský život svou cenu? Takovou otázku si klade dvaadvacetiletý Chris Smith Emile Hirsch – Útěk do divočiny Milk drogový dealer z malého města který by se nejraději na svou špinavou práci vykašlal Když ale Chrisovi jeho vlastní matka ukradne všechny zásoby nezbývá mu než někde sehnat 6 tisíc dolarů a to rychle jinak zemře V zoufalství požádá o pomoc svého otce Ansela Thomas Haden Church – Bokovka Spider Man 3 a společně vymyslí plán: Chrisova matka pochybná existence bez jakýchkoliv dobrých vlastností uzavřela životní pojištění které by víc než pokrylo její dluh Má to jen jeden háček Aby mohly být peníze vyplaceny ona musí nejprve zemřít Joe Cooper Matthew McConaughey – Obhájce Lemra líná Jak ztratit kluka v 10 dnech Čas zabíjet je nejen detektiv ale také vášnivý nájemný vrah s šarmem a chováním pravého gentlemana z jihu “Zabiják Joe” by se úkolu s velkou chutí zhostil ale spoušť nezmáčkne dokud na stole neuvidí 25 tisíc dolarů v hotovosti Tolik ale Chris s Anselem nemají proto v beznadějné situaci kývnou na Joeovu “laskavou” nabídku Ten je ochotný odložit platbu výměnou za Chrisovu přitažlivou a zdánlivě nevinnou mladší sestru Dottie Juno Temple – Dirty Girl Temný rytíř povstal Tři mušketýři kterou si nechá v zástavě až do chvíle kdy bude vyplaceno pojistné a on obdrží svou odměnu Všechno se zdá jednoduché ale zdání klame VRAŽDA NIKDY NECHUTNALA TAK DOBŘE MATTHEW McCONAUGHEY EMILE HIRSCH vyplaceny ona musí nejprve zemřít


Zabijak Z Bangkoku
Datum vydání: 15.08.2009 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 01:48:00 Rok natočení: 1999 Země: Thajsko Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Anglický Hluchoněmý sniper Kong je jedním z nejvyhledávanějších zabijáků ve městě. Nic neslyší, takže nemůže vyzradit žádná tajemství. Ideální člověk pro temné podsvětí Bangkoku. Jeho život mu připadá naprosto v pořádku dokud nepotká dívku, do které se zamiluje. Začne pochybovat o správnosti svých činů. Tento pocit představuje největšího nepřítele v jeho profesi. Den pomsty nastává… Jeden z nejlepších snímků z dílny bratří Pangů, oceněný cenou kritiky na MFF v Torontu.


Zabijákem Proti Své Vůli - Love and a Bullet
Kent Masters-King, Shireen Crutchfield, Walter Jones, Freez Luv, Charles Guardino, Sam Scarber, Treach
ZABIJÁKEM PROTI SVÉ VůLI. Když potřebujete někoho zabít - volejte profesionála. Nejlepší je TREACH. Malik Bishop (Treach) je nebezpečný ZABIJÁK, ovlivněný vztekem a náladou, připravený kdykoli zabíjet. Toto "umění" ho donutí připojit se k profesionálním zabijákům. Pak ale poruší pravidla, když se zajímá o sexy dívku svého šéfa a jestli chce přežít, musídokázat, že je z těch nejhorších ten nejlepší ...


Zabít Gunthera - Why We Are Killing Gunther
V komedii, která se odehrává ve světě nájemných vrahů, si několik mladých neostřílených zabijáků najme štáb dokumentaristů, aby získali nezvratný důkaz, že právě oni zabili největšího z nechvalně proslulých zločinců všech dob – Gunthera. Jenže Gunther o jejich plánu ví a je odhodlaný učinit jim ze životů peklo. Začíná závod s časem, ve kterém se z lovců rychle stává štvaná zvěř.


Zabít Je Snadné - Homeroom
ZABÍT JE SNADNÉ. S koncem střední školy si většina maturantů River Side High School začíná uvědomovat, jak složitá je čeká budoucnost. Strach a obavy nabývají na velikosti, když si uvědomí, že jejich zdánlivě bezstarostné a bezpečné dětství se stává minulostí. Těžká zkouškačeká i Daniela a Barryho - kamarády, kteří se den co den stávali oběťmi krutých žertů a násilí ze strany svých nebezpečných spolužáků. Poslední den na místě, které jim přinášelo jen bolest a ponížení, Daniel ztrácí nervy a v nekontrolovatelné touze po "konečném zúčtování" navždy změní svůj život i životy svých přátel.


Zabít Rommela - Uccidete Rommel
Generál Erwin Rommel, vrchní velitel německého Afrikakorpsu, na svém triumfálním tažení na Alexandrii drtí vše, co mu stojí v cestě. Churchill proto rozhoduje, po nezdarech britské armády porazit Rommelova vojska v přímé bitvě, že Rommel musí zemřít. Úkol je svěřen sebevražednému komandu, vedenému britským velitelem Howellem a americkým plukovníkem Morrisem. Oba muže rozdělují odlišné názory na celou misi a netrvá dlouho a z vojáků se stávají soupeři. Americká strana se nakonec rozhodne porušit rozkazy a pokusí se dokončit atentát na vlastní pěst. Po mnoha dramatických příhodách jsou konečně oba soupeřící oddíly na místě. Komu z nich se v bitvě, v níž bojují proti sobě navzájem stejně zuřivě jako proti německému nepříteli, podaří zabít nepolapitelného polního maršála? Uccidete Rommel, Itálie.Hrají: Anton Diffring, Carl Parker, Pamela Tudor, Ugo Adinolfi, Renato Romano, Walter Maestosi, Mico Cundari. Scénář: Enzo Gicca Palli. Režie: Alfonso Brescia DVD údajeObraz: BAREVNÝ 16:9 Zvuk:český DD 2.0, italský DD 2.0 Stopáž: 87 minut Titulky:české


Záblesk - Shining Through
Joely Richardson, Michael Douglas, Liam Neeson, John Gielgud, Melanie Griffith
ZÁBLESK. On se jí potřeboval svěřit se svým tajemstvím. Ona mu musela důvěřovat celým životem. ZÁBLESK je výpravný špionážní film, plný výborných hereckých výkonů. Píše se rok 1940. Hitler dobývá Evropu. A ve Spojených státech se zatím sekretářka Linda Vossová (Melanie Griffith) snaží dobýt srdce svého nadřízeného, právníka Eda Lelanda (Michael Douglas). Díky podivným "služebním cestám" svého šéfa ale začíná tušit, že s ním není něco v pořádku. A skutečně - Spojené státy vstoupí do války a Ed se přizná, že je špiónem, pracujícím v Německu pro americkou vládu. A když se objeví potřeba nového agenta, Linda nabídne své služby ...


Záblesky chladné neděle - Záblesky chladné neděle
Adéla Petřeková, Robert Jašków, Kryštof Rímský, Jan Plouhar, Taťjana Medvecká, Zdeněk Žák, Ivan Pokorný, Miroslav Středa, Josef Kadeřábek
Po vzrušené hádce s Richardem v autě vyskočí Dora kdesi na severočeské silnici a v náhlém popudu zamává na kolemjedoucí vůz, v němž sedí Adam. Richard je začne sledovat.Adam si myslí, že Dora je prostitutka a nabídne jí kšeft: má zahrát při rodinné oslavě roli přítelkyně jeho mladšího bratra Martina. Rodina i sousedé se tím mají uvést v domnění, že Martin už se vzpamatoval z osobní tragédie a s novým vztahem začíná nový život. Dora nabídku přijme ani ne tak kvůli honoráři, ale hlavně aby unikla Richardovi. Ten ji už delší dobu svým vlastnickým postojem terorizuje. Ani teď se nevzdává. Přestože mu auto s Adamem a Dorou ujede, nakonec s pomocí kamaráda policisty vypátrá Adamovu adresu a pod falešnou záminkou zjistí, kde Dora je. Klíčové situace se pak odehrávají na samotě uprostřed lesa, kde Martin s Dorou prožívají jakousi variantu hry kočky s myší. Dlouho máme pocit, že jí chce Martin ublížit, ale postupně přicházíme na to, že skutečné nebezpečí číhá jinde.


Zachraňte vojína Ryana
Tom Hanks, Edward Burns, Tom Sizemore, Matt Damon, Jeremy Davies, Adam Goldberg
Děj tohoto válečného dramatu se odehrává v prvních dnech invaze spojenců v Normandii, počátkem června 1944. Osmičlenný oddíl kapitána Millera (Tom Hanks) dostane rozkaz najít vojína Ryana, jehož tři bratři už padli na frontě. Je to však velmi nebezpečný úkol. Všechny pronásleduje otázka, zda stojí za to, riskovat pro záchranu jednoho života osm jiných. Uprostřed válečného běsnění na ni musí všichni hledat svou vlastní odpověď, stejně jako ji nachází mladičký vojín Ryan, když odmítne opustit své druhy a spolu s ostatními se postaví německé přesile...


Zachraňte Williho 2: Dobrodružný domov - Free Willy 2
Jason James Richter, Francis Capra, Mary Kate Schellhardt, August Schellenberg, Michael Madsen, Jayne Atkinson, Mykelti Williamson, Elizabeth Pena, Jon Tenney, Paul Tuerpe a další
Jesse, který se s pěstounskou rodinou Greenwoodových celkem dobře sžil, se musí vypořádat s existencí náhle objeveného nevlastního bratra Elvise. Greenwoodovi vezmou oba rozhádané bratry na prázdniny k moři, kde se jesse opět setkává s Willym. Radost ze shledání však netrvá dlouho, neboť nedaleko pobřeží došlo k havárii tankeru, která ohrožuje nejen Willyho, ale i celou jeho rodinu... V okamžiku, kdy se nebezpečí maximálně vyhrotí, musí Jesse zmobilizovat všechnu důvěru, přátelství a víru, aby se pokusil Willyho i jeho sourozence vrátit zpět matce a otevřenému oceánu. Dává v sázku svůj vlastní život a věří, že Willy mu bude ochoten vzápětí oplatit stejnou mincí...


Zachraňte Willyho 2 - Free Willy 2
Jason James Richter, August Schellenberg, Jayne Atkinson, Jon Tenney
Jesse, který se s pěstounskou rodinou Greenwoodových celkem dobře sžil, se musí vypořádat s existencí náhle objeveného nevlastního bratra Elvise. Greenwoodovi vezmou oba rozhádané bratry na prázdniny k moři, kde se jesse opět setkává s Willym. Radost ze shledání však netrvá dlouho, neboť nedaleko pobřeží došlo k havárii tankeru, která ohrožuje nejen Willyho, ale i celou jeho rodinu... V okamžiku, kdy se nebezpečí maximálně vyhrotí, musí Jesse zmobilizovat všechnu důvěru, přátelství a víru, aby se pokusil Willyho i jeho sourozence vrátit zpět matce a otevřenému oceánu. Dává v sázku svůj vlastní život a věří, že Willy mu bude ochoten vzápětí oplatit stejnou mincí...


Začátky filmových hvězd
David Vávra, Milan Šteindler, Eva Holubová, Tomáš Hanák, Martin Dejdar, Jitka Asterová
Začínali v krátkých filmech Tomáše Vorla. Nikdo je tehdy neznal. A sami netušili, že jednou zazáří na českém filmovém nebi. Toto DVD nás přenese do 80-tých let, kdy tito herci tvárnili své první filmové role.


Záhadné zmizení - Vanishing
Nancy Travis, Kiefer Sutherland, Sandra Bullock, Jeff Bridges
Diane Shaver se vydává na projížďku se svým přítelem, během které je unesena metodickým a vypočítavým psychopatem. Její přítel začíná vytrvale pátrat po jejím osudu a ani uplynulý čas, ani láska k jiné ženě nemohou jeho trýznivé hledání ukončit. Existuje jediný způsob, jak poznat pravdu o zmizení Diany. Jeff odevzdává svůj osud do rukou psychopatického únosce, kterého následuje po cestě úzkostlivé a mučivé tak, jak je šílená duše, jež ji vytvořila.


Zahradnictví: Nápadník
Klára Melíšková, Anna Geislerová, Martin Finger, Anna Fialová, Filip Březina, Gabriela Míčová

Filmová trilogie Zahradnictví se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky (1999). Vypráví o třech rodinách: rodině leteckého radiotelegrafisty, rodině majitele kadeřnického salonu a rodině majitele zahradnictví. Obsáhne 20 let života postav, které musely v těchto pohnutých časech prožít nejlepší léta svých životů. Nápadník se odehrává na konci 50. let a vypráví o rodinných vztazích poznamenaných válkou a komunistickým převratem. S tragikomickým nadhledem vykresluje generační střet mezi předválečnou a poválečnou generací. Nápadník je romantickou komedií o představách rodičů, jak by mělo vypadat štěstí jejich dětí...


Zahulíme, Uvidíme - Harold & Kumar Go To White Castle
John Cho (harold), Kal Penn (kumar), Paula Garcés (maria), Sandy Jobin-bevans (palumbo), Malin Akerman (lianne), Eddie Kaye Thomas (rosenberg)
Upjatý Harold chce být bankéř a v merku má Marii. Ležérní Kumar je na medicíně a všechno okecá. Ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Takže co se může stát, když se tihle dva vysmaženci rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně?To se pak i obyčejný hamburger od firmy White Castle mění během divoké páteční noci v nedosažitelnou vidinu. A oba frajeři se na své noční cestě dostávají do víru neuvěřitelně bláznivých situací.


Zajatci mlhy - Polumgla
Sergey Gryaznov, Yuri Tarasov, Anastasiya Sheveleva
Mladý ruský důstojník Grigorij dostane od nadřízených úkol, který by raději nesplnil i za cenu vojenského soudu: má velet skupině německých zajatců a postavit s nimi dřevěnou věž pro radiomaják ve vesnici kdesi hluboko v severní tajze. Vesnice uvítá nepřátelskou skupinu vidlemi a sekerami, ale po čase se s nepřáteli začne smiřovat a nakonec se s nimi sžije. Tato relativní idyla, ale netrvá dlouho. Věž je dostavena a do vesnice přijíždí Grigorijův nadřízený se skupinou ruských vojáků. Když vojáci vesnici opustí, nic už nemůže být jako dřív.


Zajtra bude neskoro
Životopisný film o kapitánovi Jánovi Nálepkovi, který společně se sovětskými partyzány bojoval proti fašistům v běloruských a ukrajinských lesích a padl při osvobození města Ovruč. Slovenské válečné drama režisérů Martina Ťapáka (JÁNOŠÍK, DEŇ, KTORÝ NEUMRIE) a Alexandera Karpova je věnováno památce hrdiny Sovětského svazu a československého národního bojovníka kapitána Jána Nálepky. Povoláním učitel se do dějin 2. světové války zapsal jako statečný válečník i vášnivý obhájce socialistických myšlenek. Pod krycím jménem Repkin se stal jakousi spojkou mezi místními lidmi a partyzány. Nálepkova pouť skončila na podzim roku 1943, kdy při osvobozování města Ovruč zemřel po zásahu šestnácti ran z kulometu. Předtím ještě stihl pronést památnou větu na adresu fašistů: Bijte je, vrahy!

KreditZajtra bude neskoro, ČSSRHrají: Milan Kňažko, Oldo Hlaváček, Michal Dočolomanský, Jozef Budský, Mikuláš Huba, Juraj Sarvaš, Ivan Rajniak, Anton Mrvečka, Jozef Kroner.
Scénář: Miloš Krno, Anatolij Delendik.
Režie: Martin Ťapák, Alexander Karpov

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 4:3 LETTERBOX
Zvuk: slovenský DD 2.0
Stopáž: 89 minut
ČSSR 1972


Základ Rodiny - Family Stone
Sarah Jessica Parker v roli, za kterou byla nominovaná na Zlatý globus a další zářivé hvězdy vládnou úžasné komedii nabité břitkýmhumorem! Základ rodiny je okouzlující romantický film, během kterého se nepřestanete smát!Věčně podrážděná a až příliš konzervativní ředitelka korporace Meredith Morton je zvyklá na život na Manhattanu, ale teď musí důvěrně známé prostředí na chvíliopustit. Čeká ji návštěva u rodiny svého přítele Everetta Stona. Stoneovi jsou ale hodně svérázní lidé a njít společnou řeč s odměřenou cizinkou pro ně nebude snadné. K tomu, aby si Meredith získala jejich srdce, bude potřeba jeden nečekaný host, dvě milostná vzplanutí a několik piv!


Zakladatel - The Founder
Michael Keaton, Laura Dern, Linda Cardellini, Nick Offerman, Patrick Wilson, B. J. Novak, John Carroll Lynch, Griff Furst, Steve Coulter, Cara Mantella, Lauren Lee Denham, Catherine Dyer, Ric Reitz, Victor McCay, Wilbur Fitzgerald, David Si
Skutečný příběh muže, který byl ztělesněním amerického snu a vybudoval nejznámější síť rychlého občerstvení na světě. V roce 1954 dostal Ray Kroc (Michael Keaton) objednávku na 6 mixérů na výrobu oblíbených mléčných šejků od bratrů McDonaldových, kteří provozovali malou restauraci s hamburgery v jižní Kalifornii. Toto neobvykle velké množství ho okamžitě zaujalo a rozhodl se, že dodávku vyřídí osobně. Od tohoto momentu se začala psát historie obrovského impéria McDonald, do kterého dnes patří neuvěřitelných 35.000 poboček po celém světě.


Základní Instinkt - Basic Instinct S.E.
ZÁKLADNÍ INSTINKT S.E. 2 disk - milostná objetí se sekáčkem na led. Michael Douglas na stopě chladnokrevné vražedkyně. Krví, stříkající z těla vražděného partnera, končí milování jedné dvojice. Detektiva Nicka Currana a jeho partnera Guse čeká výslech milenky oběti - úspěšné spisovatelky Catheriny Tramellové. Vystudovaná psycholožka, chodící zásadně bez spodního prádla, si pohrává s celým policejním oddělením. Vyjde najevo, že ve své poslední knize detailně popsala stejnou vraždu. Detektiv Nick je Catherinou stále víc přitahován a stává se jejím milencem. Navíc mu oznámila, že její nový román bude o detektivovi, který se zamiluje do své vražedkyně. Jde do tuhého. Nick se nemíní vzdát, ani když jeho vinou zkrachuje policejní akce a on je zbaven prácena případu. V léčce zahyne Gus. Detektiv chce za každou cenu najít odpověď na otázku, kdo a proč vraždil ...


Zákon Porušen - Outside the Law
Cyntia Rothrock, Jeff Wincott, Seamus Dever, Dan Lauria, James Lew, Stephen Macht
ZÁKON: PORUŠEN - Spravedlnost má nového obránce. Legenda Cynthia Rothrock se vrací! Tajná agentka Julie Cosgrove ztratí svého snoubence ve vražedné vojenské misi. Opustí práci pro americkou vládu a přísahá, že už se nevrátí. Na prahu svého nového života se však pouští do nejnebezpečnější akce, jakou kdy zažila. V jednom malém městě se spřátelí se skupinou místních lidí, kteří se náhodou dostali do područí floridského gangu. Když je jeden z jejích známých zavražděn, Juliin neomylný instinkt a prvotřídní trénink se dostanou ke slovu. Nyní hledá svobodu a spravedlnost pro svého přítele.


Zákon Přitažlivosti - Laws of Attraction
Audrey Woods (JULIANNE MOORE - Uprchlík ) a Daniel Rafferty (PIERCE BROSNAN – James Bond), dva špičkoví newyorští specialisté na rozvody. Jednoho dne stanou proti sobě: Audrey zastupuje rockovou hvězdu Thornea Jamisona, Daniel jeho nespokojenou manželku Serenu. Klienti proti sobě vedou otevřenou rozvodovou válku. Jejich právníci zachovávají profesionální dekorum maskující bouřlivou antipatii. Co se ale stane, když se tihle dva profesionálové, kteří neumějí prohrávat, do sebe proti své vůli zamilují? A co udělají, když se jednoho rána probudí po divoké noci a zjistí, že mají na rukou snubní prstýnky?


Zalknutí - Choke
Teodorina Bello, Kathryn Alexander
Film Zalknutí, který byl natočen na motivy románu Chucka Palahniuka (Klub rváčů) , vás zve na chytrou a vtipnou výpravu do hlubin sexuálního nutkání i k výšinám druhého příchodu Ježíše Krista! Victor Mancini (Sam Rockwell) je závislý na sexu. Kromě podřadné práce v podivném zábavním parku a svádění všeho, co má dvě nohy, ještě tahá peníze z důvěřivých lidí pomocí dementního podvodu, který ho jednou může připravit o život. Teď ale stojí před těžkým úkolem. Aby zachránil svou umírající neurotickou matku (Anjelica Huston) , musí přivést do jiného stavu její svůdnou lékařku. Je to úkol, který se snadno řekne, ale hůře plní. Zalknutí to je škodolibá a zamotaná komedie o dysfunkci, spáse, lásce a libidu.


Zambezia - Zambezia
Mladý sokol Kai se přes zákazy svého otce vydá na dobrodružnou výpravu do bájného ptačího města Zambezia, aby se stal členem prestižní letky chránící město před útoky nepřátel. Jeho otec se ho snaží zadržet, ale je lapen podlým ještěrem, který kuje pikle na přepadení Zambezie. Kai a jeho spřízněná duše Zoe budou muset použít všechny své síly, aby před ním toto jedinečné místo zachránili.


Zámek v Čechách
Paní hraběnka slaví šedesátku v okamžiku, kdy má opustit svůj zámek. Nová dělnická vláda totiž chce šlechtu bez milosti zlikvidovat. Ale protože si Elizabeth Anna Marie (vynikající Jiřina Jirásková), hraběnka z Lansdorfu a ze Scheinb


Zamilovaná Do Vraha - Life without Dick
Sarah Jessica Parker, Harry Jr. Connick, Claudia Schiffer, Johnny Knoxville, Teri Garr
ZAMILOVANÁ DO VRAHA. Skutečná láska může být zatraceně nebezpečná. Atraktivní Colleen Bigson (Sarah Jessica Parker) je šíleně ZAMILOVANÁ do svého přítele Dicka (Johnny knoxville). Když se jednoho dne od kartářky (Teri Garr) dozví, že ji podvádí, rozhodne se ho poděsit revolverem. Z ostře nabité zbraně ale vyjde rána a Dicka už nikdo k životu nevrátí ... S mrtvým přítelem na rukou uvidí bezradnou dívku Daniel (Harry McConnick, Jr.), nájemný vrah, který umí zpívat jako slavík, ale nedokázal by ublížit ani kuřeti. Daniel přišel zabít Dicka, avšak zjišťuje, že tuhle práci už Colleen nechtěně udělala za něj. Láska a smrt jsou v této povedené komedii nebezpečně blízko!


Zamilovaný Shakespeare - Shakespeare in Love
Mark Williams, Tom Wilkinson, Imelda Staunton, Geoffrey Rush, Gwyneth Paltrow, Steve O`Donnell, Colin Firth, Joseph Fiennes, Judi Dench, Ben Affleck
Dramatik Will Shakespeare má napsat novou hru a nutně potřebuje inspiraci Tu nachází ve chvíli kdy se setká s půvabnou Lady Violou která tolik miluje divadlo že se vydává za muže aby si mohla zahrát Z lásky na první pohled se rozhoří osudový vztah do něhož se zaplete i sama královna Alžběta I a vznikne hra Romeo a Julie která má obrovský úspěch Milenci se však musí rozejít neboť Viola je proti své vůli provdána a Will už je ženatý ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE je dokonale rozehraný důmyslný a vtipný příběh který těží i z dalších SHAKESPEAROVÝCH děl ale především nabízí skvělou barvitou podívanou která okouzlí a potěší srdce každého filmového diváka


Zamilovaný Snoopy
JSI SKVĚLÝ SPORTOVEC, CHARLIE BROWNE Charlie Brown nadšeně vstupuje do motokrosového závodu, ale jen do té doby, než přijde Lucy s starým dobrým shazovacím trikem. Závod se ve skutečnosti promění v souboj Charlieho Browna, Peppermintové placičky a Maskovaného Marvela tedy Snoopyho. Na programu je také sekvence, v níž Snoopy dostane „lekci tenisu“ od svého kámoše Woodstocka. TY JSI NEJLEPŠÍ, CHARLIE BROWNE Škola Charlieho Browna hostuje lokální tým juniorských olympioniků. Charlie Brown vstupuje do desetiboje v naději, že pomůže školnímu týmu vyhrát. Ostatní studenti se bojí, že to zkazí, takže do toho zapojí Marcie jako zálohu. Další závodníci v desetiboji jsou Freddie Skvělý (rváč, který vyhrál loňském roce) a Snoopy (převlečený jako maskovaný Marv


Zamoření - C. Barker Presents The Plague
James Van Der Beek
Deset let ležely všechny děti světa v bezvědomí, zasaženy záhadnou nákazou. Nyní se konečně probudily, aby naplnily společné poslání:úplné vyhlazení generace dospělých. Děti podobné zombie nemilosrdně vraždí všechny lidi, kterým je přes dvacet, a nešetří nikoho, včetně rodičů. A těch několik dospělých, kterým se zatím daří přežívat, si na útěku kladou otázku: kdo - nebo - co - je za tímto ZAMOŘENÍM?


Zamrzlá řeka - Frozen River
Zamrzající řeka Svatého Vavřince poblíž hranic mezi státem New York a provincií Quebec je ideálním místem na převádění nelegálních imigrantů. Převádění jako možnost snadného výdělku je neodolatelným lákadlem i pro dvě svobodné matky v zoufalé životní situaci. Jsou však vtaženy do nebezpečného světa obchodování s lidmi a spravedlnosti nemůžou utéct...  Sdílet


Zánik Světa - Day the world ended
Randy Quaid, Nastassja Kinski, Bobby Edner, Kathryn Fiore
ZÁNIK SVĚTA - Napětí, ze kterého vás bude mrazit v zádech! ZÁNIK SVĚTA, hrůzný a napínavý thriller, s Randym Quaidem, krásnou Nastassjou Kinnski a ohromujícími efekty legendárního tvůrce monster Stana Winstona. Dr. Jennifer Stilman, terapeutka z New Yorku, příjme práci na základní venkovské škole v Sierra Vista v Nevadě jako školní psychiatrička. její příchod není přivítán zrovna s nadšením a jennifer začíná být brtzy jasné, proč chtěli obyvatelé malého města temné tajemství v pozadí nechat pohřbené. když se skamarádí se zvláštním a talentovaným chlapcem, ocitne se v zápase s pomstychtivým a hrůzostrašným monstrem a nevyslovitelným zlem v srdci samotného města.


Zaostřit prosím!
Filmová veselohra byla natočena na motivy satirických povídek Jiřího Marka. Film obsahuje tři příběhy, z nichž první vypráví o rychle skončené kariéře pana Přehršle, která byla vybudována pouze na falešné domněnce, že ví mnohé


Zápisník Despicable 3 - Breakout A5 - Zápisník Despicable 3 - Breakout
Zápisník Despicable 3 - Breakout A5Zápisník A5 v barvách Mimoňů s cca. 90 linkovanými listy. Poznámky ve stylu!


Zápisník Friends - Central Perk A5 - Zápisník Friends - Central Perk
Zápisník Friends - Central Perk A5Zápisník A5 v barvách Přátel s cca. 120 nelinkovanými listy. Poznámky ve stylu!


Zápisník Pink Floyd - The Wall A5 - Zápisník Pink Floyd - The Wall
Zápisník Pink Floyd - The Wall A5Zápisník A5 v barvách Pink Floyd s cca. 120 nelinkovanými listy. Poznámky ve stylu!


Zapomenuté Světlo
Boleslav Polívka, Veronika Žilková
Vášnivý vztah k lásce a životu Příběh vesnického faráře, který bojuje se státními úředníky i vyššími církevními přdstaviteli za záchranu kostela, se odehrává na sklonku 80. let minulého století. Pro faráře Holého představuje víra v Boha neotřesitelnou hodnotu. Navíc zápasí s pocitem vlastní zbytečnosti. Je bezmocný při setkání s chorobou milované Marjánky a stejně bezradný je před komunistickým režimem, který arogantně likviduje hmotné i duchovní hodnoty. Hrají: Boleslav Polívka, Veronika Žilková


Zapomenuté světlo - remasterovaná verze - Zapomenuté světlo
Bolek Polívka, Veronika Žilková, Jiří Pecha, Jiří Lábus, Zita Kabátová, Kryštof Hanzlík, Agáta Hanychová, Soňa Valentová, Ivo Kubečka, Jiří Samek, Milan Riehs, Martin Sitta, Jaromíra Mílová, Antonín Kinský, Simona Peková, Hana Frejková, Rom
VÁŠNIVÝ VZTAH K LÁSCE A ŽIVOTUV HLAVNÍCH ROLÍCH ČESKÝM LVEM OCENĚNÍ BOLESLAV POLÍVKA A VERONIKA ŽILKOVÁPříběh vesnického faráře, který bojuje se státními úředníky i vyššími církevními představiteli za záchranu kostela, se odehrává na sklonku 80. let. Pro faráře Holého představuje víra v Boha neotřesitelnou hodnotu a navíc zápasí s pocitem vlastní zbytečnosti a bezmocnosti při setkání s chorobou milované Marjánky. Stejně bezmocný je i před socialistickým režimem, který arogantně likviduje hmotné i duchovní hodnoty.


Zapomenutý ostrov - Nim`s Island
Jodie Foster, Gerard Butler
Na ostrově, kde žije Nim, se může stát cokoliv. Vše se tu bouří a představivost doslova bují! Rázné děvče jménem Nim (ABIGAIL BRESLIN) žije na neobydleném tropickém ostrově společně se svým otcem a svými zvířecími kamarády: tuleněm Silkie, bláznivým leguánem Fredem a statečným pelikánem jménem Galileo! Nim, která miluje dávné legendy a knihy z pera samotářské spisovatelky Alexandry Rover (JODIE FOSTER) , na ostrově zažívá spoustu dobrodružství a vzrušení. Hrdina jejích oblíbených knih Alex Rover (GERARD BUTLER) je ten největší dobrodruh na světě, a proto ve chvíli, kdy se její ostrovní ráj ocitá v nebezpečí, Nim žádá o pomoc právě jeho.


Zardoz - Zardoz
Sean Connery, Charlotte Rampling, John Alderton, Sara Kestelman
Vize světa budoucnosti. Svět rozdělený na dvě společnosti. Prvním světem je "Vortex", izolovaná a těžce střežená komunita vědců a intelektuálů. Okolo se rozprostřírá zdevastovaný svět, zpustošený válkou, kde bydlí "Surovci" - primitivní vrazi, kteří uctívají šíleného boha "ZARDOZE".Po léta žily tyto dvě kumunity v křehké rovnováze, dokud Zed, vůdce Surovců, nenašel cestu do "Vortexu". Tento zápas hrubé síly a čistého intelektu otevře cestu pro nové společné soužití. Sean Connery podává skvělý výkon v této fantastické vizi světa budoucnosti.


Zásnuby na dobu neurčitou - Five-Year Engagement
Jason Segel, Chris Pratt, Emily Blunt
Producent ŽEN SOBĚ a režisér KOPAČEK se vrací s romantickou komedií která začíná tam kde ostatní končí Připravte se na spoustu legrace i dojetí ve filmu Zásnuby na dobu neurčitou s Jasonem Segelem Mupeti a Emily Blunt Ďábel nosí Pradu v rolích milenců kteří se ne a ne vzít protože jim v cestě za dokonalou svatbou neustále stojí nějaké pracovní povinnosti rodinné tlaky a spousta jiných překážek Nestanou se zásnuby na dobu neurčitou hrobníkem jejich vztahu? BONUSY: Vynechané scény Prodloužené Alternativní scény Nepovedené záběry


Zastávka V Kansasu - Bus Stop
Arthur O´Connell, Marilyn Monroe, Don Murray, Betty Field, Eileen Heckhart
ZASTÁVKA V KANSASU ... MARILYN dokazuje, že nemá jen půvabnou tvář a že umí ve filmu ZASTÁVKA V KANSASU vykreslit brilantní energický a přesvědčivý portrét nevinné mladé zpěvačky, která díky své práci cestuje po celé zemi vstříc nadějné budoucnosti v Hollywoodu. MARILYN. Jediné slovo a vybaví se vám nejsmyslnější symbol Hollywoodu. Byla skutečnou divou a citlivou odzbrojující ženou s půvabnými ženskými křivkami a provokativním sexy úsměvem. Jako průkopnice posunovala hranice filmařského umění pro herečky, které pak mohly kráčet v jejích stopách. Byla, a do dnešních dní stále je, sexuální bohyní známou nejen ve Spojených státech a milovanou po celém světě víc jak půl století.


Zástupce Velitele - Second in Command
Je čas převzít velení Sam Keenan je bývalý člen elitní jednotky amerického námořnictva s bojovou zkušensotí a určením chránit americké zájmy kdkoliv na světě.Ale v den, kdy přijíždí do nového působiště v bouřlivé východoevropské zemi, je Keenan vržen do krvavé a chaotické scény: Těžce ozbrojení rebelové vyplenili hlavní město, zabili amerického velvyslance a hrozí svrhnout nového prezidenta i křehkou demokracii. Keenan rychle zajišťuje americké velvyslanectví a poskytuje prezidentovi úkryt.Ale pomoc amerických jednotek je daleko a agresivní povstalci uvnitř. Keenan musí zlikvidovat povstání..před


Zathura: Vesmírné Dobrodružství - Zathura
Josh Hutcherson, Jonah Bobo
Nové dobrodružství od autora " Jumanji" Tajemná hra nalezená ve sklepě jejich starého domu vyhání v napínavém sci-fi filmu " Zathura:Vesmírné dobrodružství "dva věčně rozhádané bratry do nejvzdálenějších a nejtemnějších hlubin vesmíru. Na jejich fantastické cestě se k nim přidává osiřelý astronaut a všichni společně musí přežít spršku meteorů, setkání s nepřátelskými masožravými ještěry i pomateným robotem s raketovým pohonem a mezigalaktickou bitvu vesmírných lodí. Jestliže hru nedokončí a na planetu Zathura se nedostanou, zůstanou ve vesmírné pasti navždy.


Zavaleni (2003) - Cave In
Ted Shackelford, Mimi Rogers
Nikdo neví o nebezpečí v dolech víc než Pat Bogen (Mimi Rogers). Jako správce tam pracuje její otec a sama se stala starostlivou ženou horníka (Ted Shackelford). Teď ale otec odchází do penze a ona ho má na dole Greymount vystřídat. Je to vhodné místo pro žebu? Najednou ale není čas na malichernosti. Hodinu před koncem poslední směny se v šachtě provalí stěna do tunelu plného vody. Mezi uvězněnými horníky je i Patin manžel a syn. Komplikovnaá záchranná akce začíná ... jde o život jejích nejbližších a Pat je ochotná udělat cokoliv.


Závist - Envy
ZÁVIST ... Když si štěstí sedne na tvého přítele. Ten bezpochyby nejvýmečnější dům v Los Angeles patří Nicku Vanderparkovi (Jack Black), nejprachatějšímu vynálezci zázračného odstraňovače psích hovínek pod názvem Vapoorize. Obrovské sídlo s komplexem bowlingových drah, dobytčích ohrad, vinic a kolotočů přivádí jeho souseda Tima Dingmana (Ben Stiller) k šílenství. Hlavně proto, že se Tim mohl také brodit v penězích, kdyby měl tu šanci investovat. A tak poté, co ztratí práci a jeho manželka ho nechá v bryndě, obrátí se Tim na jedinou osobu, která mu může pomoci - J-Mana (Christopher Walken), podivného hipíka, který má v každé situaci potrhlé nápady.


Závod s časem - Getaway
Ethan Hawke, Selena Gomez, Jon Voight, Rebecca Budig, Paul Freeman, Bruce Payne, Ivailo Geraskov, Dimo Alexiev, Velislav Pavlov, Dejan Angelov, Kaloian Vodenicharov, Danko Jordanov, Velizar Peev, Peewee Piemonte, Esteban Cueto
"Hodiny tikají když bývalý řidič závodního vozu Brent Magna (Ethan Hawke) uhánípo ulicích Bulharska zachránit svoji unesenou ženu. Uvnitř Fordu Shelby GT500Super Snake, zoufalý Brent poslouchá anonymní hlas přicházející přes reproduktor,dávající jemu a jeho náhodné spolujezdkyni (Selena Gomez) stále nebezpečnějšíúkoly. Pokud se jim je nepodaří splnit, Brentova manželka zemře. S policajty v patách, musí bojovat tento krkolomný a napínavý závod s časem."


Zavrzena Duse
Datum vydání: 26.04.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:42:00 Rok natočení: 1988 Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Svádí, provokuje, vraždí... Démon nezná hranice... V New Orleans se stala série hrůzných vražd mezi kněžími katolické církve. Biskupství požádá otec Michaeala o pomoc proti mocnému démonu, známému jako Daesidarius. Při vyšetřování ale otec vypadne ze sedmnáctého patra. Jako zázrakem přežije a arcibiskup proto rozhodne, že on je tím vyvoleným, který má převzít již tři roky uzavřenou farnost. Ta byla uzavřena právě po několika nevyjasněných úmrtích jeho předchůdců. Vypadá to, že s vraždami by mohl mít něco společného Luke, majitel místního klubu, kde zřejmě probíhají satanské obřady. Podezřelá je i barmanka Millie. Víra otce Michaela je zkoušena téměř k prasknutí. Démon převlečený za nesmírně krásnou ženu se pokouší otce svést. Otec Michael brzy zjistí, jak funguje Daesidarius - vraždí hříšníka pro hříšné činy a potom pošle jeho duši do pekla. Bude vnitřní síla jednoho kněze stačit k zastavení tohoto monstra, nebo se zařadí mezi ostatní kněží, kteří se osudně nechali svést na scestí?


Záznam z koncertu
Záznam koncertu z 9. a 10. října 2006 v Moravském divadle Olomouc.


Zázrak V New Yorku - Miracle On 34th Street
ZÁZRAK V NEW YORKU. Když někoho opravdu hluboce milujete, potom je všechno možné. 6tiletá Susan má pochybnosti o existenci Santa Clause. Maminka jí totiž prozradila tajemství o Ježíškovi a dárcích. A tak Susan neočekává, že dostane dárek, který si nejvíc přeje. Ale poté, co potká Santa Clause, který jí přesvědčí, že je opravdový, dostává Susan ten nejhodnotnější dárek ze všech, víru ve splnění svých snů.


Zázrak v New Yorku (1947) - Miracle on 34th Street (1947)
Elizabeth Perkins, John Payne, Maureen O`Hara, Dylan McDermott, Richard Attenborough
6tiletá Susan má pochybnosti o existenci Santa Clause. Maminka jí totiž prozradila tajemství o Ježíškovi a dárcích. A tak Susan neočekává, že dostane dárek, který si nejvíc přeje. Ale poté, co potká Santa Clause, který jí přesvědčí, že je opravdový, dostává Susan ten nejhodnotnější dárek ze všech, víru ve splnění svých snů.


Zběsilá Jízda - Autobahnraser
Luke J. Wilkins, Niels Bruno Schmidt, Collien Fernandes
Policejní zelenáč Karl-Heinz zbabral velkou policejní akci zaměřenou proti zlodějům aut. Za trest teď stojí u zapadlé okresní silnice a fotí dopravní přestupky. Šanci k návratu na výsluní dostane, když se mu podaří vyfotografovat bandu otrlých pirátů silnic. Jsou to ostří hoši a sexy holky, pro jejichž nadupané káry je dálnice závodní dráhou. Karl-Heinz neváhá, inkognito se k bandě připojí a spřátelí se s jejími svéráznými členy. Brzy zjistí, že řítit se dvoustovkou po asfaltu je báječná, i když trochu nebezpečná zábava. A příliš se neslučuje s jeho policejní kariérou a s vyřešením krádeží luxusních aut, z nichž partu podezírá...


Zběsilá Noc - Debut
Danté Basco, Darion Basco, Derek Basco, Dion Basco, Tirso Cruz III., Eddie Garcia, Gina Alajar, Bernadette Balagtas, Joy Bisco
ZBĚSILÁ NOC - Tempo jedné NOCI může změnit celý tvůj život. Talentovaný student Ben Mercado sní o umělecké škole, ale jeho přísný otec by ho nejraději viděl na medicíně. Benovy americké sny a staré tradice filipínské rodiny se střetnou právě na narozeninové párty jeho osmnáctileté sestry. Rodiče mu vyčtou, že má divné kamarády a pohádá se s přítelem z dětství. Také se seznámí s krásnou ženou, která ho může naučit pár věcí o životě - a opravdové lásce.


Zběsilost FilmX - Frenzy
Bestiální vrah v ulicích a nevinný muž na útěku. Vražedné mistrovské dílo šokujícího klasika. I obyčejná vázanka může být smrtelně použita. Londýnská policie je v pohotovosti kvůli sériovému škrtiči žen a stopy, typicky hitc


Zběsilý útěk - Running Scared
Paul Walker, Karel Roden, Cameron Bright, Vera Farmiga, Johnny Messner
Připrav se. Nabij. Uteč.


Zbohatni Nebo Chcípni - Get Rich Or Die Trying
50 Cent, Joy Bryant Adewale, Akinnuoye-agbaje
Jeden z nejuznávanějších raperů na světě, Curtis "50 Cent" Jackson, je hlavním hrdinou filmu. Marcus je zhrzený chlápek, se kterým se život nemazlil. Poté, co byla zavražděna jeho matka, se vrhne na dráhu drogového dealera a začne si užívat života. Příběh natočený na motivy skutečného života 50 Cent Jacksona.


Zbojník Roy - Rob Roy
Hrdina Rob Roy MacGregor jehož rodná zem je pleněna a šlechticům jde jen o přízeň vládnoucího panovníka. Když se však anglický král Jiří pokusí převzít moc nad Skotskem, narazí na tvrdý odpor chrabrého Roba Roye a jeho přátel, kteří se vzbouří proti královým plánům!


Zbrusu Nový zákon - Le tout nouveau testament
Benoit Poelvoorde, Pili Groyne, Catherine Deneuve, Francois Damiens
Bůh existuje. Žije v Bruselu. A je to pěkně nesnesitelný morous, který nosí ponožky do pantoflí a celé dny tráví vymýšlením absurdních zákonů a znepříjemňuje lidem život. Je to trochu jiný příběh, protože tenhle Bůh má kromě syna Ježíše ještě manželku a malou dceru, která ho nemůže vystát a jednoho dne pošle na truc všem lidem na světě SMS s datem jejich smrti. Co se asi stane, když se někdo dozví, že mu do konce života zbývá měsíc, nebo naopak 62 let?


Zbytečná krutost aneb Žena, pistole a obchod s nudlemi FilmX - A Woman, a Gun and Noodle Shop
Remake Zbytečné krutosti od Joela a Ethana Coenových. Stejně jako v Hollywoodu vznikají remaky asijských hitů, občas i dálnovýchodní tvůrci sáhnou pro inspiraci směrem do Ameriky. Režisér opulentních eposů Zhang Yimou se chopil námětu noirového debutu bratří Coenů Zbytečná krutost (1983) a přetvořil ho do nadsazené kostýmní frašky zasazené do pouštního hostince v době starověké Číny. Tak jako v původním filmu i zde vše začíná plánem manžela na likvidaci jeho záletné ženy. Jak se ale situace promění, když se postavám zvyklým na užívání luků a mečů do rukou dostane pistole?  Sdílet


Zbytečná krutost aneb žena, pistole a obchod s nudlemi - A Woman, a Gun and Noodle Shop
Remake Zbytečné krutosti od Joela a Ethana Coenových. Stejně jako v Hollywoodu vznikají remaky asijských hitů, občas i dálnovýchodní tvůrci sáhnou pro inspiraci směrem do Ameriky. Režisér opulentních eposů Zhang Yimou se chopil námětu noirového debutu bratří Coenů Zbytečná krutost (1983) a přetvořil ho do nadsazené kostýmní frašky zasazené do pouštního hostince v době starověké Číny. Tak jako v původním filmu i zde vše začíná plánem manžela na likvidaci jeho záletné ženy. Jak se ale situace promění, když se postavám zvyklým na užívání luků a mečů do rukou dostane pistole?  Sdílet


Zdaleka - From Afar
Alfredo Castro, Luis Silva, Jericó Montilla, Catherina Cardozo, Jorge Luis Bosque
Zavedený padesátník Armando si na ulici vyhlédne Eldera, problémového mladíka, který se obtížně protlouká na okraji společnosti. Co začne jako pouliční prostituce, se záhy změní v málomluvný a nevyrovnaný vztah, v němž se oba aktéři snaží překonat prvotní distanci a jizvy z vlastní minulosti. Režisér Lorenzo Vigas ve svém debutu pracuje s důslednou distancovaností, výpustkovým vyprávěním a působivými kulisami caracaské periferie. Bouřlivý vztah se tak mění ve zneklidňující sled nedořečených útržků, jejichž síla spočívá právě ve vzdálenosti, kterou tvůrce od svých postav udržuje. Netradiční romance o dvojici mužů, které rozděluje propast věku, společenského postavení i životních zkušeností, si v roce 2015 odnesla Zlatého lva z festivalu vBenátkách.


Zděšení - Blown Away
Jeff Bridges společně s držeitelem " Oscara " Tommy Lee Jonesem zapalují roznětku pod " napínavým thrillerem ", který vás jako rukojmí udrží v pozoru po celých 120 elektrizujících minut. i díky hercům ve vedlejších rolích, včetně Lloyda Bridgese, Foresta Whitakera a Suzy Amis je film Zděšení vzrušující jízdou, nabitou nonstop akcí, která vás nenechá vydechnout. Bostonem otřásla velká exploze a po stopách brutálního útočníka se vydává expert na výbušniny Jimmy Dove(Jeff Bridges), který tuší,že soupeřovy schopnosti jsou možná větší než jeho. Možnost, že pachatelem výbuchu je jeho bývalý učitel vše znesnadňuje, a když jsou do případu nevědomky zataženy i přátelé a členové rodiny, musí Jimmy čelit nejen zahořklému nepříteli...,ale stále se vracející minulosti.


Zdrojový kód - Source Code
Jake Gyllenhaal v akčním thrilleru popisujícím příběh vojáka, který se probudí v těle neznámeho muže a zjišťuje, že se právě zapojil do náročné mise. Cílem této mise je najít útočníka, který má na svědomí výbuch Chicagského příměstského vlaku.  Sdílet


Zejtra napořád - Zejtra napořád
Pavel Batěk, Vica Kerekes, Filip Blažek, Jiří Lábus, Klára Issová, Jan Přeučil, Michal Kavalčík, Ladislav Županič, Anna Kulovaná, Petr Batěk, Karel Zima, Radek Zima, Matěj Nechvátal, Tomáš Turek
Každou noc milióny lidí usínají s tím, že změní svůj život a že zítra udělají něco konečně jinak.Petr Kraus je jedním z toho miliónu. Cestuje za prací do Číny, kde zařizuje výrobu zboží pro své zákazníky. Získá zakázku od člověka, který mu není úplně sympatický, ale pustí se do práce. Mezitím si domluví několik schůzek naslepo a věří, že potká někoho, kdo mu změní život. V Česku zjistí, že zkazil celou zakázku a má několik dní na to, aby to napravil. Svých schůzek naslepo se nevzdává. Petr vyráží na cestu napříč republikou, aby objevil nové přátele a přitom zjistil, že se neobejde bez těch, kteří jsou mu nablízku odjakživa. Film Zejtra napořád sází na přirozenost s nadhledem a probouzí cestovatelské touhy. Natáčel se v Plzni, Brně, Praze, Ostravě a zamířil i do dalekého Hong Kongu.


Zelený sršeň - Green Hornet
Tom Wilkinson, Christoph Waltz, Seth Rogen, Jay Chou, Cameron Diaz
Britt Reid Seth Rogen se přes den poflakuje a v noci vymetá bary dokud nenajde vážnou práci která je vážně cool: akční hrdina potírající zločin Pod přezdívkou Zelený sršeň spojí síly s vynálezcem a mistrem bojového umění jménem Kato Jay Chou a s výpomocí jeho asistenky Lenore Cameron Diaz rozpráší nejhorší zločince města i s jejich vůdcem Chudnofskym BONUSY: Mazec nepovedené záběry komentáře tvůrců černá krása: znovuzrození úžasného jak se psal Zelený Sršeň


Země dinosaurů | 11 Země dinosaurů: Noví sousedé ve velkém údolí - Land Before Time
Logan Arens, Cody Arens
Jednoho dne černá mračna klesnou nad Velké údolí a zničí všechny rostliny v dohledu. Obyvatelé údolí si musejí najít nový domov, dokud vše zase nevyroste.


Země dinosaurů | 5 Země dinosaurů: Tajemný ostrov - Land Before Time
Logan Arens, Cody Arens
Jednoho dne černá mračna klesnou nad Velké údolí a zničí všechny rostliny v dohledu. Obyvatelé údolí si musejí najít nový domov, dokud vše zase nevyroste.


Země dinosaurů | 6 Země dinosaurů: Tajemství ještěří skály - Land Before Time
Logan Arens, Cody Arens
Jednoho dne černá mračna klesnou nad Velké údolí a zničí všechny rostliny v dohledu. Obyvatelé údolí si musejí najít nový domov, dokud vše zase nevyroste.


Země dinosaurů | Země dinosaurů: Kámen chladného ohně - Land Before Time
Logan Arens, Cody Arens
Jednoho dne černá mračna klesnou nad Velké údolí a zničí všechny rostliny v dohledu. Obyvatelé údolí si musejí najít nový domov, dokud vše zase nevyroste.


Země dinosaurů | Země dinosaurů: Velký dar - Land Before Time
Logan Arens, Cody Arens
Jednoho dne černá mračna klesnou nad Velké údolí a zničí všechny rostliny v dohledu. Obyvatelé údolí si musejí najít nový domov, dokud vše zase nevyroste.


Země Kadidlové stezky 2DVD - Země Kadidlové stezky
(Tříkrálový dar, Kadidlo v dějinách, Arabia Felix, Po poušti a po moři, Cesta na západ, Na druhém břehu, Obchod a obrana, Na hranice Římské říše, Před branami Západu, Kadidlo dnes)Desetidílný epický dokumentární seriál o 5000 let trvajícím obchodu s kadidlem. Seriál ukazuje vzácné plantáže kadidlovníků v ománském Dofaru i v Etiopii a jinde. Filmařský tým se vydá po stopách tisíce let staré karavanní stezky spojující naleziště bosweliové pryskyřice se západním světem. Mapuje nejen trasu stezky, ale i historické peripetie jejího fungování, logistiku obchodu, řadu válek o kadidlo i vlastní postupy dlouhých karavan mezi opevněnými městy a karavanserai. Na scéně vystupují vzácní hráči: Královna ze Sáby, Alexandr Makedonský, Král Nabuchodonozor, Džingischán, Caesar, Plinius Starší, Theofrastos a další. Seriál se pokouší o hlubší vhled do strategie obchodu s kadidlem během tisíciletí. Poslední díl přináší pohled na kadidlo očima dnešní farmacie, botaniky, medicíny, aromaterapie i parfémářství.Natočeno v lokalitách: Jordánsko, Syrie, Etiopie, Saudská Arabie, Omán, Jemen, Indie, Pákistán, Turecko, Israel, Nepál.


Země Krvavého Slunce - Into the Sun
Steven Seagal, William Atherton, Matthew Davis, Ken Lo, Takao Osawa, Eddie George, Juliette Marquis, Kosuke Toyohara
ZEMĚ KRVAVÉHO SLUNCE. Jediný muž, který může zastavit Yakuzu. Odhodlaný bojovník za spravedlnost, Steven Seagal, se vrací, aby se utkal s japonskou mafií. Když je guvernér Tokia zavražděn, dostane bývalý agent CIA Travis Hunter /Steve Seagal
) za úkol najít a dopadnout teroristy zodpovědné za tento zločin. Zabití guvernéra je však pouhý začátek rozsáhlé a násilné korupce. Hunter zjistí, že vůdce japonské mafie Yakuza se chce spojit s čínskoumafií a dohromady tak vytvořit propracovaný systém šíření drog. Čas utíká a Yakuza je odhodlána dokončit to, co začala. Podaří se Hunterovi překazit celou operaci a zároveň vyváznout živý ... ?


Země Mrtvých - Land of the Dead
Touto linkou letí strach Už dvě desítky let uběhly od chvíle, kdy zkušený filmař George A. Romero strašil svými zombie diváky po celém světě. Celé roky fanoušci dychtivě čekali na jeho návrat. A nyní ta chvíle nastala. Otevírá se nová kapitola hororu. Teď, když zombie převzali vládu nad světem, si ti živí vystavěli opevněné město, aby se chránili před mrtvými. Ale ani tady, v bezpečí, není všechno, jak má být. Film Země mrtvých se dočkal nadšeného přijetí a režisér George A. Romero se tak po letech úspěšně vrátil k žánru, který spoluobjevil. Budete se bát!


Země na obzoru! - Land Ho!
Earl Lynn Nelson, Elizabeth McKee, Paul Eenhoorn, Karrie Crouse
Mitch je bývalý chirurg a starý chlípník, který přesvědčí svého umírněného ex-švagra a kamaráda, Colina, aby s ním vyrazil na neplánovaný výlet na Island. Ve snaze vrátit zpátky staré dobré časy se tato zvláštní dvojice vydává na cestu, která ji zavede z moderního Reykjavíku až do nehostinného vnitrozemí. Během jejich pitoreskního putování se nevyhnou ani otázkám stárnutí, osamělosti a důležitosti přátelství.


Země naděje - Promised Land
Matt Damon, John Krasinski, Frances McDormand, Rosemarie DeWitt, Hal Holbrook, Terry Kinney, Lucas Black
Obchodník Steve Butler (Matt Damon) přijíždí se svou obchodní partnerkou Sue Thomason (Frances McDormand) do venkovského městečka. Město je silně otřesené ekonomickou krizí a oba obchodníci cítí šanci na uzavření výhodného obchodu s odkoupením majetku místních obyvatel. Měla by to být jediná možnost na záchranu celého města. Ze snadného byznysu se ale najednou stává ostrý boj, vedený místním uznávaným učitelem Samem Yatesem (Hal Holbrook), který získává mocného spojence v Dustinovi Noblem (John Krasinski), který vede proti chystanému obchodu, ale hlavně Steveovi ostrou veřejnou kampaň.


Země zítřka - Tomorrowland
George Clooney, Hugh Laurie, Britt Robertson, Raffey Cassidy, Tim McGraw, Kathryn Hahn, Keegan-Michael Key, Chris Bauer, Thomas Robinson, Pierce Gagnon, Matthew MacCaull, Jude Greer, Matthew Kevin Anderson, Michael Giacchino, D.Harlan Cutsh
Hledají se snílci... Disney vás zve na neuvěřitelnou, fantastickou cestu, během které je možné cokoli. Připoutejte se, režisér filmu Úžasňákovi chystá akční, napínavou jízdu!Přidejte se k bývalému dětskému géniovi Frankovi (George Clooney), optimistické mladé vědátorce Casey (Britt Robertsonová), tajemné Atheně (Raffey Cassidyová) a jedinečnému Davidu Nixovi (Hugh Laurie), a podívejte se do říše fantazie. Země zítřka je inspirativní a kouzelná cesta plná zázraků a dobrodružství. Cesta do místa, kde je možné cokoli, co si vysníte...


Zemřít pro Japonsko
S výkřikem na rtech: „Zemřít pro Japonsko!“ se vrhali do sebevražedných útoků na spojenecká vojska 2. světové války. Vysloužili si označení kamikaze, tedy letci, posílání v průběhu bojů v Tichomoří na jistou smrt. Výpravný film je vzpomínkovým vyprávěním Torihamy Tome, přezdívané Tety jednotek kamikaze. Popisuje strasti a radosti mladých chlapců, kteří vědí, že se nedožijí konce války... 131 minut.


Zeptej se prachu - Ask The Dust
Salma Hayek, Colin Farrell, Donald Sutherland, Eileen Atkins
Filmové drama podle slavného románu J. Fanteho se odehrává v době americké hospodářské krize v Los Angeles. Towneho interpretace představuje město jako jedinečné, fascinující a prostopášné místo plné lidí z celého světa, kteří sem přijíždějí hledat zdraví, bohatství, slávu a štěstí - v L.A. se zkrátka jakkoliv odvážný sen může stát skutečností.Temperamentní Mexičanka Camilla (S.Hayek) doufá, že si polepší sňatkem se zámožným Američanem. Mladý Ital Arturo (C.Farrell) zase sní o kariéře slavného spisovatele a o půvabné modrooké blondýnce ve svém náručí.Když se tito dva jednoho dne potkají, jejich představy o štěstí naberou úplně jiný směr...


Zeptej se prachu FilmX - Ask The Dust
Salma Hayek, Colin Farrell, Donald Sutherland, Eileen Atkins
Filmové drama podle slavného románu J. Fanteho se odehrává v době americké hospodářské krize v Los Angeles. Towneho interpretace představuje město jako jedinečné, fascinující a prostopášné místo plné lidí z celého světa, kteří sem přijíždějí hledat zdraví, bohatství, slávu a štěstí - v L.A. se zkrátka jakkoliv odvážný sen může stát skutečností.Temperamentní Mexičanka Camilla (S.Hayek) doufá, že si polepší sňatkem se zámožným Američanem. Mladý Ital Arturo (C.Farrell) zase sní o kariéře slavného spisovatele a o půvabné modrooké blondýnce ve svém náručí.Když se tito dva jednoho dne potkají, jejich představy o štěstí naberou úplně jiný směr...


Zhasni a zemřeš - Lights Out
Teresa Palmer, Maria Bello, Billy Burke, Alexander DiPersia, Emily Alyn Lind, Alicia Vela-Bailey, Gabriel Bateman, Lotta Losten, Andi Osho, Rolando Boyce, Maria Russell, Elizabeth Pan, Amiah Miller, Ava Cantrell
Když Rebecca odešla z domova, myslela si, že za sebou nechala i své strachy z dětství. Když v době dospívání zhasla, nebyla si nikdy úplně jistá, co je skutečné a co není ... a nyní její bratříček Martin prožívá stejně nevysvětlitelné a děsivé události, které kdysi vystavovaly zkouškám její příčetnost a ohrožovaly její bezpečnost. Znovu se objevila děsivá bytost tajemně propojená s její matkou Sophií. Ale tentokrát, s tím, jak se Rebecca přibližuje k odhalení pravdy, je třeba si přiznat, že životy všech jsou v ohrožení... jakmile se zhasnou světla.


Zhoubná Vášeň - Unlawful Entry
Kurt Russell, Madeleine Stowe, Ray Liotta
ZHOUBNÁ VÁŠEŇ = Touha, vášeň, chtíč.... Smrtelná hra posedlosti. Karen a Michael Carrovi jsou nepříjemně otřeseni pokusem o ozbrojené vloupání do svého domu. Zavolají na pomoc policii a když se dostaví sympatický policista jménem Davis, jsou potěšeni jeho péčí a citlivou povahou... jejich klid se však brzy rozplyne. Pod Davisovým přátelským zevnějškem se skrývá psychotická duše a temná minulost. Davis je maniak, který se chystá k rozehrání smrtelnéhry, v níž musí dostat to, co chce.


Zigby: Honba Za Pokladem
Ahoj děti. Mé jméno je Zigby a jsem zebra se spoustou bláznivých nápadů. Občas vlítnu do nějakého maléru a mé nadšení pro dobrodružství je nakažlivé. Ale když se tu a tam něco přihodí, mám u nás v pohádkové džungli ty nejlepší kamarády, jaké můžete mít. McMeer je tak trochu popletená a legrační surikata a Bertie váhavá perlička. My tři se ale v našem světě neztratíme, na to sázím mé pruhované zebří kopýtko.  Sdílet


Zimní příběh - Winter´s Tale
Russell Crowe, Colin Farrell, Jessica Brown Findlay, Will Smith, William Hurt, Jennifer Connelly
Nadčasový Zimní příběh o nekonečné lásce a osudových propletencích napsal a režíroval oscarový® scenárista Akiva Goldsman*. Ve fiktivním New Yorku na začátku 20. století potká Peter Lake (Colin Farrell) umírající dívku jménem Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Vášnivě se do ní zamiluje, a tak mu nezbývá než najít způsob, jak zastavit čas a přivést ji zpět k životu.


Zimní Spánek & Dheepan 2dvd
Kolekce obsahuje:Zimní spánek( Winter Sleep)2014 / Drama / 196 / Turecko, Německo, Francie„Pod vrstvami chladného sněhu hoří plameny lidských emocí.”Aydin, bývalý herec, vlastní v centrální Anatolii malý hotel, kde žije se svou výrazně mladší ženou Nihal a sestrou Necla, která se právě zotavuje z nedávného rozvodu. Turistická sezóna pomalu končí a okolní krajina se začíná zahalovat do bílých sněhových závojů. Hotel se v tomto období stává úkrytem, ale i místem, ze kterého není úniku a které otevírá staré rány a podněcuje vzájemnou nevraživost jeho obyvatel. Mistr tureckého filmu, Nuri Bilge Ceylan, přináší ve snímku Zimní spánek, stejně jako ve své předcházející tvorbě, hloubkovou charakterovou studii. Odcizením, existencialismem a detaily každodenního života vytváří pozoruhodný obraz různých sociálních tříd (bohatí, chudí, učitelé, sluhové apod.). Toto „mistrovské dílo, jehož skutečným darem je upřímnost,“ ocenila Hlavní porota na MFF Cannes 2014 nejvyšším festivalovým oceněním, Zlatou palmou, která se zařadila do Ceylanovy početné sbírky filmových trofejí. Mezi nimi nechybí ani dvě ceny Grand Prix a cena pro Nejlepšího režiséra za jeho předcházející snímky Vzdálený (2002), Tři opice (2008) a Tenkrát v Anatolii (2011) uvedené též na MFF v Cannes.Hrají: Haluk Bilginer, Melisa Sozen, Demet Akba?, Ayberk Pekcan, Serhat KiliçRežie: Nuri Bilge CeylanKamera: Gökhan TiryakiStřih: Nuri Bilge CeylanScénář: Ebru Ceylan, Nuri Bilge CeylanZvukové formáty: turecky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 Titulky: českéObrazové formáty: 16:9Dheepan(Dheepan)2015 / Drama / 109 / FrancieZlatá palma - Cannes 2015Uprchl před konfliktem na Srí Lance, ale válka si ho našla na předměstí Paříže. Dheepan je bojovník za nezávislost, Tamilský tygr. Když se občanská válka na Srí Lance blíží ke konci a porážka se zdá být neodvratná, uprchne do Paříže, kde začíná psát novou kapitolu života jako správce domu na předměstí. Iluzi, že dokáže uniknout konfliktům a vybudovat rodinu, ale záhy rozbije násilí, které je ve velkoměstě na denním pořádku. Tamilský tygr tak znovu musí použít své válečnické instinkty, aby ochránil to, na čem mu záleží.Hrají: Vincent Rottiers, Marc Zinga, Antonythasan Jesuthasan, Kalieaswari Srinivasan, Claudine VinasithambyRežie: Jacques AudiardKamera: Éponine MomenceauStřih: Juliette WelflingHudba: Nicolas JaarScénář: Jacques Audiard, Thomas Bidegain, Noé DebreZvukové formáty: tamilsky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / francouzsky DD 5.1Titulky: českéObrazové formáty: 16:9


Zítra Nehrajeme - Praire Home Companion
Pohled do zákulisí studia během posledního vysílání nejslavnější americké radiové show. Zatím poslední snímek režiséra a pro- ducenta Roberta Altmana Zítra nehrajeme! nás zavede na jeviště divadla, kde se odehrává poslední den slavné rozhlasové show. Ústřední dvojici zpívajících kovbojů Dustyho a Leftyho si bravurně vystřihli Woody Harrelson a John C. Reilly. V rolích sester Johnsonových, které zpívají svůj duet, uvidíme Meryl Streepovou a Lily Tomlinovou. Všichni účinkující se za ta léta velmi dobře znají, proto není nouze o slovní přestřelky a břitký humor. Jde totiž o jejich poslední společné vystoupení a proto všichni hrají a zpívají jako o život. Skvělé herecké obsazení, strhující pěvecké výkony a svižný humor jsou důvody proč si tento snímek nemůžete nechat ujít. Robert Altman, jednaosmdesátiletý vitální režisér, byl letos oceněn Oscarem za celoživotní dílo. Na svém kontě má filmy jako: M-A-S-H (1975), Nashville (1975), Hráč (1992), Prostřihy (1993), Gosford Park (2001) nebo Company (2003).


Zítra To Roztočíme, Drahoušku - Zítra to roztočíme, drahoušku!
Stella Zázvorková, Petr Nárožný, Luděk Sobota, Miloš Kopecký, Iva Janžurová, Jan Skopeček, Dagmar Veškrnová, Helena Růžičková, František Peterka, Eva Trejtnarová - Hudečková, Darja Hajská, Raoul Schránil, Jiří Lír, Josef Hlinomaz, Stella Má
ZÍTRA TO ROTOČÍME, DRAHOUŠKU ... ! - Absolutně nevinné žertíky dvou znepřátelených rodin. Komedie Petra Schulhoffa ZÍTRA TO ROZTOČÍME, DRAHOUŠKU ... ! líčí věčné spory a nelítostné žerty dvou rozhádaných manželských párů. Ve starém pavlačovém domě jsou již léta sousedy Bartáčkovi a Novákovi, mezi nimiž vládne urputný boj. Starý činžák jim k jejich záludnostem poskytuje příležitostí víc než dost. Nepomůže ani rozhodnutí o jeho demolici. Manželské dvojice jsou přestěhovány na sídliště, ale opět jsou jim přiděleny byty vedle sebe. A letitý kolotoč naschválů, zlomyslností a poťouchlostí se rozjíždí nanovo ...


Zítra Vstanu a Opařím Se čajem
Petr Kostka, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Vladimír Menšík, Marie Rosůlková, Otto Šimánek, Valerie Chmelová, Slávka Budínová, Josef Větrovec, František Vicena, Josef Bláha, Marie Drahokoupilová, František Peterka, Ota Sklenčka
ZÍTRA VSTANU A OPAŘÍM SE ČAJEM - Scifi komedie o putování v čase s vodíkovou bombou pro Hitlera. Satirická komedie ZÍTRA VSTANU A OPAŘÍM SE ČAJEM režiséra Jindřicha Poláka byla inspirována vědeckofantastickou povídkou Josefa Nesvadby. Ústředním motivem příběhu je pokus několika bývalých nacistů, žijících díky tabletám proti stárnutí v době, kdy je možnépřekonávat časoprostorové rozdíly, dopravit Hitlerovi vodíkovou bombu a změnit tak dějiny. Film je mimořádně náročný na trikovou stránku, v ději, několikrát se vracejícím z budoucnosti do minulosti a naopak, se setkáváme se stále přibývajícími dvojníky hlavních postav, především však dvojčat Jana a Karla Burešových, představovaných Petrem Kostkou. Jako agilní, ale přesto smolařštínacisté se představí Jiří Sovák, Vlastimil Brodský a Vladimír Menšík.


Zítřek Nikdy Neumírá - Tomorrow Never Dies
JAMES BOND - AGENT 007 Jen jediný muž může odvrátit 3. světovou válku - začíná nová mise neporazitelného AGENTA 007. JAMES BOND - AGENT 007 je v lepší formě než kdykoli předtím a bude ji vskutku potřebovat. Jistý bezohledný mediální magul Elliot Carver (Jonathan Pryce) chce totiž z touhy po zisku rozpoutat 3. světovou válku - pokud mu v tom ovšem 007 nezabrání. BONDOVI se dostává pomoci jak od půvabné Číňanky Wai Lin (Michelle Yeoh), tak od Carverovy manželky Paris (Tery Hatcher).


Zivot Na Jine Planete - Alien Planet
Datum vydání: 14.09.2009 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:34:00 Rok natočení: 2005 Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: anglický Vydejte se s námi na futuristickou misi, jejímž posláním je putovat galaxií a hledat planety schopné podporovat život. Darwin IV je planeta se dvěma slunci a 60% přitažlivostí, která je od Země vzdálena 6,5 světelných let. K této planetě byla vyslána vesmírná flotila bez posádky, aby prozkoumala, zda na ní existuje život.


Zkažená úča - Bad Teacher
Justin Timberlake, Jason Segel, Cameron Diaz
Elizabeth Halsey Cameron Diaz je sprostá zlá učitelka která dělá své profesi ostudu Opíjí se bere drogy a nemůže se dočkat až sbalí nějakého boháče a s učením konečně sekne Když ji opustí snoubenec svou pozornost chce zaměřit na bohatého a pohledného suplenta Justin Timberlake místo toho se však musí bránit návrhům kolegy tělocvikáře Jason Segel Bizarní a nestydaté plány Elizabeth nakonec způsobí že studenti kolegové i Elizabeth samotná dostanou takovou lekci na kterou nikdo z nich jen tak nezapomene BONUSY: • Nepovedené záběry • Vynechané scény • Pohled do zákulisí s Jasonem a Justinem • Získat víc než peníze


Zkrocená Hora - Brokeback Mountain
Jake Gyllenhaal (jack Twist), Heath Ledger (ennis Del Mar), Michelle Williams (alma Beers Del Mar), Anne Hathaway (laureen Twist), Randy Quaid (joe Aguirre), Linda Cardellini (cassie Cartwright)
Milostný příběh dvou mladých kovbojů (Heath Ledger a Jake Gyllenhaal), kteří se poznali v létě roku 1963, když pracovali na hoře Brokeback. Na konci léta jejich práce končí a každý jde svou cestou. Po čtyřech letech přijdou na to, že uplynulá doba na síle jejich citu nic nezměnila. Zjišťují, že nejdůležitější v jejich životě je síla přátelství, lásky a důvěry. Film byl oceněn 3 Oscary v kategoriích: nejlepší režie (Ang Lee), nejlepší adaptovaný scénář a nejlepší hudba.


Zlatá Sindibádova Cesta - Golden Voyage of Sinbad
John Phillip Law, Caroline Munro, Tom Baker
Skvělé dobrodružství v záhadných starodávných zemích obydlených neuvěřitelnými bytostmi! SINDIBÁD, princ z Bagdádu a legendární námořník nachází záhadnou mapu a vyplouvá směrem na ostrov Lemuria. Společnost mu dělá otrokyně Margianna a marabijský velkovezír. Princ Koura, zlý kouzelník, který chce ovládnout Marabii pomocí zlovolných duchů, se snaží ze všech sil překazit SINDIBÁDOVU výpravu. I přes všechno Kourovo kouzlení a intriky se SINDIBÁD dostává na Lemurii. On a jeho posádka musí čelit mnoha nástrahám. Mimo jiné oživlému šestirukému kamennému bojovníkovi a jednookému obrovi. Nakonec se SINDIBÁD setkává tváří v tvář s Kourou v závěrečném strhujícím boji na život a na smrt! Neuvěřitelné speciální efekty Rae Harryhausena.


Zlaté Dítě - Golden child, The
Eddie Murphy
Jedinečný Eddie Murphy v roli detektiva, který se specializuje na hledání ztracených dětí. Byl vybrán, aby našel a ochránil zázračné Zlaté dítě, které bylo uneseno ďábelským kultem. Detektiv nevěří na mystické síly, avšak nachází stále víc a víc důkazů o jejich existenci...Při své cestě musí čelit nejrůznějším nástrahám v tajemném Tibetu. Avšak je tu Murphyho humor, který je tou největší zbraní v této 24-karátové dobrodružné komedii.


Zlaté Oko - Goldeneye
JAMES BOND - AGENT 007. S koncem studené války rozhodně nekončí problémy s Ruskem. Rusové vyvinuli novou technologii, nazvanou ZLATÉ OKO, ovládající satelity schopné vysílat elektromagnetické pulsy, které zničí jakékoliv elektronické zařízení v okruhu třiceti mil. Generál Ourumov (Goffried John) a ex-pilotka Xenia Onatopp (Famke Janssen) zběhli z armády a ukradli ZLATÉ OKO ze základny Severnaya, kterou vyhodili do povětří. Přežili pouze dva lidé - počítačový hacker Boris Grishenko (Alan Gumming), který spolupracuje s Ourumovemv a Xenií pro organizaci Janus a Natalya Siminová (Izabella Scorupco), kterou objeví JAMES BOND. Organizace Janus hodlá převést všechny peníze z Bank of London na tajná konta a poté zničit veškeré elektronické záznamy ve městě pomocí ZKLATÉHO OKA. BOND zjistí, že hlava organizace Janus je ve skutečnosti Alec Trevelean (Sean Bean), BONDůV dlouholetý přítel a kolega - agent 006o kterém si myslel, že byl zabit Ourumovem před několika lety ...


Zlatí úhoři
Film ze zlatého fondu České televize Režisér Karel Kachyňa Zlatí úhoři získali v roce 1979 hlavní cenu na mezinárodním festivalu Prix Italia. Jaká krajina je na světě nejkrásnější? Ta, kde jste prožili své dětství. Filmový příběh na motivy povídek Oty Pavla vypráví o malém chlapci, který spolu s tatínkem podléhá kouzlu řeky Berounky, ale zároveň také prožívá krutou válečnou realitu.


Zlatíčka Pro Každého - America´s sweethearts
Billy Crystal, Julia Roberts, Catherine Zeta-Jones, John Cusack
ZLATÍČKA PRO KAŽDÉHO. Dvě hvězdy v jednom filmu - nejhorší noční můra Hollywoodu. Gwen a Eddie jsou ZLATÍČKA. Po celé zemi oblíbený pár, na plátně i mimo něj. Ale když se jejich veřejná romance změní v osobní rozvrat, jenom zkušený novinář Lee a Gwenina asistentka Kiki mohou pomoci hercům najít zbytek lásky k natáčení jejich posledního společného filmu. Setkání novinářů se koná v odlehlém hotýlku, na míle vzdáleném a Leea Kiki se zoufale snaží neprozradit mediím skutečný příběh. Brání Gwen a Eddiemu odhalit jejich tajemství. Kiki objeví v této romantické komedii o skutečné lásce něco zcela nečekaného a všechno šťastně skončí, jak je ostatně v Hollywoodu zvykem.


Zlatíčko - Alfie, What`s It All About ?
Komentáře filmových tvůrců. Film o filmu: Kulatý stůl. Alfieho svět. Alfieho ženy. Rozbor scény. O hudbě. Vynechané scény s volitelným komentářem. Upoutávka. Fotogalerie. Fotogalerie. Storyboardy. Návrhy scénáře. Taneční číslo Geddeho Watanabeho s volitelným komentářem.


Zlato - Gold
Matthew McConaughey, Édgar Ramírez, Bryce Dallas Howard, Corey Stoll, Toby Kebbell, Rachael Taylor, Bruce Greenwood, Stacy Keach, Michael Landes, Timothy Simons, Bill Camp, Macon Blair, Adam LeFevre, Dylan Kenin, Matthew Page, Frank Wood, K
Výpravný příběh muže na cestě za svým americkým snem. Kelly Wells (Matthew McConaughey) je prospektor, profesionální hledač nerostů, který touží narazit na zlatou žílu. Když se dá dohromady se stejně dychtivým geologem (Edgar Ramírez) a vyrazí do neprozkoumané džungle v Indonésii, začne to pravé dobrodružství. Ale pokud je těžké zlato nalézt, ještě obtížnější je si ho udržet a s úspěchem si proklestit cestu skrze neúprosnou Wall Street.


Zlatovláska a tři medvědi - Zlatovláska a tři medvědi
Jak zlatovláska k rozumu přišla. Zlatovláska je namyšlená televizní hvězdička, která se rozhodne natočit svůj příští film v obyčejném domově medvědí rodinky. Je přesvědčena, že rádi ochutnají kousek její slávy. Medvědi ji však naučí něco mnohem důležitějšího: co to znamená být součástí rodiny. Sláva není všechno!  Sdílet


Zlé časy - Hard Time
Charles Bronson, James Coburn, Jill Ireland
ZLÉ ČASY. Příběh boxera v těžkých časech velké deprese. Charles Bronson jako obyčejný boxer, plánuje přežít velkou depresi ve spojení s gamblerem a sázkařem Jamesem Coburnem, který mu dohodí ilegální zápasy. Obchod vypadá dobře, ale objeví se nečekané komplikace v podobě Chaneyovy nová přítelkyně (Jill Ireland).


Zlí Hoši - Bad Boys
Život ho zahnal do kouta... Bude se rvát, aby se z něj dostal. Mick OˇBrien (držitel Oscara Sean Penn) je šestnáctiletý problémový kluk, který nešťastnou náhodou zabije mladšího bratra drogového dealera jménem Paco Moreno. Je poslán do nápravného zařízení pro mladistvé, kde musí každý den bojovat o holé přežitíí. Mezitím Paco brutálně znásilní Mickovu přítelkyni. Když se to Mick dozví, hodlá utéct na svobodu a pomstít se...


Zlo mezi námi
Dramatický příběh o překonání lidského zla, o přátelství a zrodu lásky. Erikovi je 16 let a jeho životem se táhne linie násilí a konfliktů. Po vyhození ze školy, je poslán na internátní školu Stjärnsberg. Ta má být poslední šancí jak jej odtrhnout od starého života a vrátit zpět ke studiu. Na internátě se ale dá zlu těžko uniknout - panuje zde systematický teror páchaný na mladších studentech. Dokáže Erik zlu čelit, aniž by porušil pravidla?


Zlociny Stoleti
Datum vydání: 03.05.2010 Region: 0 Formát obrazu: PAL 4:3 Rok natočení: 2009 Země: Itálie Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) UPOZORNůNÍ DOSTUPNOST: k dostání pouze u nás Věková hranice: 15 Film o nejslavnějších zločinech a zločincích všech dob! Al Capone - Bonnie a Clyde - Bugsy Siegel - Ted Bundy - Jack Rozparovač! Nejslavnější kriminální případy a nejznámější zločinci světa ve filmovém dokumentu. Příběhy sériových vrahů, lupičů a banditů i jejich protihráčů - detektivů a kriminalistů. Film obsahuje rekonstrukce zločinů, které šokovaly svět. Tvůrci přinášejí psychologické profily několika desítek nejznámějších zločinců. Součástí je šokující dokument o všech formách trestu smrti a mučení. Celkový čas: 01:55:41


Zloději myslí - The Happiness Cage
Geniální Christopher Walken vjedné ze svých prvních filmových rolí. James Reese (CHRISTOPHER WALKEN), toho času sloužící varmádě, odmítne uposlechnout vojenskou policii a pustí se sní do křížku. Při potyčce je zraněn a se zlomenou rukou převezen do nemocnice, která se od jiných, podobných zařízení vlecčem liší. Jsou zde pouzí tři pacienti, kterým se věnuje špičkový tým vědců vedený německým lékařem. Místo klasického léčení jsou však nahospitalizovaných vojácích prováděny nelidské experimenty sjejich mozky, jejichž účelem je potlačit vztek a napětí. James se však odmítá podřídit rozkazům a rozhodne se proti plánům velení bojovat

The Mind Snatcher, USA
Hrají: Christopher Walken, Joss Ackland, Ronny Cox, Tom Aldredge, Ralph Meeker, Marco St. John, Bette Henritze, Susan Travers.
Scénář: Ron Whyte (podle hry Dennise Reardona).
Režie: Bernard Girard

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0, anglický DD 2.0
Stopáž: 94 minut
Titulky:české
USA 1972


Zloději Paměti - Forgotten, The
ZLODĚJI PAMĚTI. Pokud se vám líbil "Šestý smysl", rozhodně musíte vidět tento geniální thriller! Co kdyby vám někdo stále opakoval, že všechny vzpomínky, které jsou vám drahé a vše, co jste kdy prožili, se nikdy nestalo? Devítiletý Sam zahyne při havárii letadla. Celých dlouhých čtrnáct měsíců se jeho matka Telly (Julianne Moore) trápí a nemůže na něj zapomenout. Dramatický zvrat nastává, když se ji manžel (Anthony Edwards) snaží přesvědčit, že nikdy žádné dítě neměli a její psycholog (Gary Sinise) tvrdí, že si to jen namlouvá. Nejhorší ze všeho je, že neexistují žádné důkazy, které by prokázaly, že Samkdy žil. Telly, pronásledována vzpomínkami na syna, které se pomalu stávají noční můrou, se snaží odhalit pravdu, jež je obestřenaděsivým tajemstvím.


Zločin na Zlenicích hradě
Napínavý příběh začíná roku 1318, za vlády Jana Lucemburského, kdy se česká šlechta proti králi vzbouřila. Zlenický pán se k odboji nepřidal. Když svolal na svůj hrad setkání šlechticů, byl později nalezen mrtev..


Zločin Pátera Amara - El Crimen del Padre Amaro
Gael García Bernal, Sancho Gracia, Ana Claudia Talancon, Angélica Aragón, Luisa Huertas, Damian Alcazar
ZLOČIN PÁTERA AMARA - Je těžké býti dobrým knězem, když všude, kam se podíváte, vidíte jen korupci ... Čtyřiadvacetiletý Otec AMARO byl nedávno vysvěcen na kněze. Je poslán do malé farnosti, aby zde pomáhal stárnoucímu Otci Benitovi.Milým překvapením je pro AMARA setkání s krásnou šestnáctiletou Amelií. A netrvá to dlouho a Amelie se vydává po stopách své matkySanjuanery, která měla dlouhodobý románek s Otcem Benitem. Po určité době mladý kněz zjistí, že korupce a církev jsou ve městě docela úzce spjaty a diecéze z Los Reyes má kontakty hodně vysoko. Mezitím se mezi Amelií a AMAREM rozhořel silný plamen vášně. Jenže AMARO kolem sebe vidí, kolik mu může zkorumpovaná církev "vydělat". Bohužel okolnosti kolem se začínají stávat čím dál komplikovanější. Dříve nebo později se bude muset rozhodnout, jakou cestu zvolí.


Zločiny a poklesky - Crimes and Misdemeanors
Martin Landau, Woody Allen
Sžíravý, pichlavý a kousavě vtipný (Long Beach Press Telegram). Takový je fi lm Zločiny a poklesky zručně vyprávěný příběh o morálních mikrokosmech a složitosti lidského rozhodování. Ukazuje Allenovu brilantní schopnost postihnout propojenost úsměvných i vážných životních momentů. Zločiny a poklesky jsou Allenovým 19. fi lmem a patří mezi předělové fi lmy jeho kariéry (Los Angeles Times). Cliff Stern (Woody Allen) je idealistický fi lmařdokud nedostane lukrativní nabídku, aby natočil pochlebovačný dokument o nabubřelém televizním producentovi (Alan Alda). Judah Rosenthal (Martin Landau) je vážený člen místní komunitydokud nezjistí, že se jeho ex-milenka (Anjelica Huston) chystá prozradit jeho fi nanční a morální přešlapy. Zatímco si Cliff vybírá mezi ctí a zaprodáním, Judah se rozhoduje mezi radou rabína (Sam Waterston) a doporučením svého bratra kriminálníka, podle kterého je nejlepším řešením vražda. Oba musí podstoupit zkoušku pevnosti vlastních mravních zásad a učinit nevratná rozhodnutí, která jejich životy jednou provždy změní.


Zločiny Mužů - Evil that men do
Charles Bronson, Theresa Saldana, Joseph Maher
ZLOČINY MUŽů. Většina zločinců se musí zodpovídat zákonu, nejkrutější popravčí světa se musí zodpovídat Charlesi Bronsonovi. Holland (Charles Bronson) je nájemný vrah, který se právě vrátil z ústraní, aby vyřídil Molocha (Joseph Maher), vraha z Guatemaly.Moloch mučí a terorizuje muže pod chráněný zkorumpované americké vládní agentury. Nic nemůže Hollanda zastavit na jeho krvavé cestě k vůdci zločinců. Nikdo, kromě ženy jedné z Molochových obětí, se neptá na Hollandovu cestu plnou mrtvol.


Zmizelá - Gone
Jill byla před rokem unesena záhadným mužem a následně vržena do hluboké díry plné mrtvol předchozích obětí. Jako jediné se jí podařilo přežít, protože znala pachatelovotajemství. Rok po tragické události stejně záhadně mizí i její sestra Molly. Jill je přesvědčena, že je únosce zpět. Tudíž sestru čeká stejný osud a do zítra může být mrtvá.Policie jí však stejně jako tenkrá nevěří a Jill nezbývá nic jiného než podniknoutpátrání na vlastní pěst. Podaří se jí do dvanácti hodin najít vraha?


Zmizelá Šumava - Zmizelá Šumava
Emil Kintzl
DVD Zmizelá Šumava vypráví 21 příběhů o životě a místech, z nichž většinu na dnešních mapách Šumavy už nenalezneme. Výborní vypravěči Emil Kintzl, pro nějž je Šumava celoživotní láskou, a Jan Fischer, dramaturg a režisér internetové televize Stream CZ, poutavě a jadrně líčí příběhy zdejších lidí a jejich těžký a svérázný život v tomto drsném, ale krásném kraji. Tak se tam spolu s námi vydejte. Příběhy: Tanec s mrtvolami * Deset mrtvých Američanů * Hotel Seno * S kudlou v břiše * Šňupeček a pivíčko * Na střelnici u Prášil * Po nás Paseka * Pašeráci z Plání * Vojákem dvou armád * Sto roků na lyžích * Stědrovečerní tragédie * Poklad na Wunderbachu * Utopenec na jezeře * Farářem na Mouřenci * Tragédie na Ždánově * Vraždy na Filipově Huti * Juránkova chata * Brokovnicí do zad * Sloní potok * Šumavský obr Sepp Rankl * Poslední skauti


Zmizelá Šumava 2 - Zmizel umava 2
Emil Kintzl
Emil Kintzl (83) je umavsk legenda. VÄnuje se pbÄhm starch, dnes uľ zaniklch osad, kter v boulivm 20. stolet zmizely z mapy tohoto drsnho kraje.PbÄhy: Nvrat patÄckch kapliÄŤek, Tajemstv blho jelena, Doktor na koni, SterzmĽhle umavsk skvost v dol ÄŤky Pstruľn, Bl tma na Zelen hoe, štÄk za ÄŤru, Messerschmitt v Pekle, S dynamitem na kapli, Vogelsang Osada, kterou vdov nikdy nedobyli, ZaĚnik samoty Torfstich, Karla IV. jsem osobneĚ nezazĚil, Hadry, kosti, papiĚr, kuĚŠzĚe... moje Kaperky, Legendy hradu Kaperk, Smrt v plamenech, Tragick omyl, MajzliĚky a kladiva, VrazĚednaĚ pohaĚdka, Masakr na Grubergu, Posledn plaven deva, UdavaÄŤ z Karlova


Zmizení - Brick
Joseph Gordon-levitt, Lukas Haas, Noah Fleiss, Emilie De Ravin, Meagan Good
Jeden z nejoriginálnějších filmů roku.


Zná Jí Jako Svý Boty - In Her Shoes
přítelkyně. Rivalky. Sestry. Sestry Maggie a Rose fellerovy nemají kromě velikosti bot 8 a 1/2 zdánlivě vůbec nic společného. Jsou sice nejlepší kamarádky, ale zároveň absolutní protipóly, když přijde na hodnoty, cíle a životní styl, to také způsobí velkou hádku, která vyvrcholí jejich rozchodem. Poté absolvují obě trnitou cestu, na jejímž konci si však začnou samy sebe navzájem vážit. Hrají:Cameron Diaz, Toni Collette a v roli babičky Shirley MacLaine


Znovu U Spejbla a Hurvínka 2. - Znovu u Spejbla a Hurvínka 2
ZNOVU U SPEJBLA A HURVÍNKA 2 - loutkový seriál oblíbené dvojice SPEJBLA A HURVÍNKA. Příběhy SPEJBLA A HURVÍNKA znají děti skoro na celém světě. Veselé příběhy taťuldy SPEJBLA, který všechno zná a umí, ale nikdy jeho počínání nekončí bez komplikací. Jeho "vzorného" synka HURVÍNKA, kamarádky MÁNIČKY a její bábinky - paní KATEŘINY a chlupatého psa ŽERYKA.


Zohan - Krycí jméno Kadeřník - You Don`t Mess with the Zohan
John Turturro, Adam Sandler
Komediální superstar Adam Sandler je zpátky a legračnější než dřív jako Zohan, nejlepší protiteroristický agent v řadách izraelské armády. Tedy do chvíle, než nasimuje svou smrt a odjede na Manhattan, aby tu uskutečnil svůj sena stal se kadeřníkem. Nyní tenhle stroj vycvičený k zabíjení, který byl zvyklý zloduchům přistřihávat křídla, musí dokázat, že umí stříhat i vlasy. Všechno jde jako po másle až do chvíle, kdy je jeho identita odhalena palestinským taxikářem (Rob Schneider). Zohan si musí svůj nový poklidný život v New Yorku doslova vybojovat. Autory akcí nabité komedie, která je ostrá jako břitva, jsou Adam Sandler, Robert Smigel, Judd Apatow a Dennis Dugan.


Zoldaci: Krvavy Puc - 3.Dvd
Datum vydání: 31.07.2009 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:40:00 Rok natočení: 2006 Titulky CZ: Ano Země: RU Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: ruský Strhující osudy dvou špičkových rozvědčíků v hektické době 80. a 90. let, kdy se (nejen) v Rusku přepisovaly dějiny. Absolvent vysoké školy Jegor nastupuje v roce 1982 k rozvědce, kde má pracovat ve dvojici se stejně starým a stejně nekompromisním Gajdamakem. Postupem času se z nich stávají přátelé na život a na smrt, což brzy potvrdí první vážná mise, na kterou jsou vysláni. Právě na ní, v drsných horách Afghánistánu, se seznamují se zdravotní sestrou Žeňou, která se pro oba stane osudovou láskou. Předtím, než by snad mohli naplnit své soukromé životy, musí projít několikaletým peklem bojů v Africe, které jejich charaktery navždy poznamená.


Zoldaci: Mise Se Uzavira - 4.Dvd
Datum vydání: 07.08.2009 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:39:00 Rok natočení: 2006 Titulky CZ: Ano Země: RU Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: ruský Moderně zpracovaný akční seriál ze zákulisí rozvědky. Strhující osudy dvou špičkových rozvědčíků v hektické době 80. a 90. let, kdy se (nejen) v Rusku přepisovaly dějiny. Absolvent vysoké školy Jegor nastupuje v roce 1982 k rozvědce, kde má pracovat ve dvojici se stejně starým a stejně nekompromisním Gajdamakem. Postupem času se z nich stávají přátelé na život a na smrt, což brzy potvrdí první vážná mise, na kterou jsou vysláni. Právě na ní, v drsných horách Afghánistánu, se seznamují se zdravotní sestrou Žeňou, která se pro oba stane osudovou láskou. Předtím, než by snad mohli naplnit své soukromé životy, musí projít několikaletým peklem bojů v Africe, které jejich charaktery navždy poznamená.


Zoldaci: Valka V Africe - 2.Dvd
Datum vydání: 24.07.2009 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:41:00 Rok natočení: 2006 Titulky CZ: Ano Země: RU Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: ruský Moderně zpracovaný akční seriál ze zákulisí rozvědky. Strhující osudy dvou špičkových rozvědčíků v hektické době 80. a 90. let, kdy se (nejen) v Rusku přepisovaly dějiny. Absolvent vysoké školy Jegor nastupuje v roce 1982 k rozvědce, kde má pracovat ve dvojici se stejně starým a stejně nekompromisním Gajdamakem. Postupem času se z nich stávají přátelé na život a na smrt, což brzy potvrdí první vážná mise, na kterou jsou vysláni. Právě na ní, v drsných horách Afghánistánu, se seznamují se zdravotní sestrou Žeňou, která se pro oba stane osudovou láskou. Předtím, než by snad mohli naplnit své soukromé životy, musí projít několikaletým peklem bojů v Africe, které jejich charaktery navždy poznamená.


Zombie: Ostrov smrti - L`Isola dei morti viventi (Island of the Living Dead)
Hrdinové, džungle, poklad a... zombie miminko. Opravdu zvrhlé dobrodružství. Skupinka lovců pokladů má opravdu štěstí v neštěstí. U břehů neznámého ostrova sice přišli o celou loď, ale ostrov sám je plný zlata v ceně milionů dolarů. Bohužel pro ně, nejen zlata. Ohnilá těla dávno mrtvých obyvatel ostrova se pomalu probouzejí k životu, hnána nezdolnou touhou po čerstvém mase. Kdo z dobrodruhů nakonec skončí v jejich nenasytném chřtánu a kdo se zachrání? Vsadili byste raději na šikovného mechanika, krásnou dívku, nebo zkušeného kapitána? A má vůbec někdo šanci na přežití na Ostrově smrti?

Island of the Living Dead, ItálieHrají: Yvette Yzon, Jim Gaines, Alvin Anson, Miguel Franco, Ydalia Suarez, Thomas Wallwort, Ronald Russo.
Scénář: Antonio Tentori, Bruno Mattei, Gianni Paolucci.
Režie: Bruno Mattei (as Vincent Dawn)

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 16:9
Zvuk:český DD 2.0, anglický DD 2.0
Stopáž: 94 minut
Titulky:české
ITÁLIE 2006


Zombie: Začátek - Zombi: La creazione (Zombies: The Beginning)
Stylové rozloučení Bruna Metteie s hororovým žánrem. Sharon (Yvette Yzon), která jediná přežila hrůzy Ostrova smrti, se vrací na místo svých nejhorších nočních můr. Ale tentokrát už není sama. Doprovází ji perfektně vyzbrojené vojenské komando, odhodlané postavit se lidožravým nestvůrám. I přesto jde o nerovný boj. Skupina vojáků proti obrovské přesile nemrtvých zrůd nemá příliš šancí, a tak se z průzkumné mise stává boj o holé přežití. Boj, během kterého hrdinové postupně zjišťují, jak vlastně všechny ty hrůzy začaly.

Zombies: The Beginning, ItálieHrají: Yvette Yzon, Paul Holme, Jim Gaines, Dyane Craystan, Alvin Anson, James Paolelli, Robert B. Johnson.
Scénář: Antonio Tentori, Gianni Paolucci.
Režie: Bruno Mattei (as Vincent Dawn)

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 16:9
Zvuk:český DD 2.0, anglický DD 2.0
Stopáž: 91 minut
Titulky:české
ITÁLIE 2007


Zóna Smrti - Spl
Sammo Hung Kam-bo, Simon Yam
Souboj hongkongských titánů. "Hvězdné akční scény zběsilého bojového umění."– Beyond Hollywood


Zóna úniku - Drop Zone
Wesley Snipes, Gary Busey
Uprchl vězeň... 38 000 stop nad zemí!Šerif Pete Nessip doprovází věhlasného počítačového podvodníka, který má ve federálním vězení nastoupit výkon trestu. Během letu na pravidelné lince z Los Angeles ovšem dojde k únosu a vězeň záhadně zmizí. Dokázat to nadřízeným je pro Peteho tvrdý oříše, zvlášť, když sám dlouho nechápe, jak k únosu došlo.Wesley Snipes jako Nessip podniká odvážné seskoky, aby odhalil ve světě parašutismu nebezpečné teroristy.


Zoolander No. 2. - Zoolander No. 2.
Macaulay Culkin, Benedict Cumberbatch, Kristen Wiig, Will Ferrell, Olivia Munn, Penélope Cruz, Ben Stiller, Christine Taylor, Owen Wilson, Ariana Grande, Billy Zane, Demi Lovato, Justin Bieber, Kim Kardashian West, Fred Armisen
Zoolander je zpátky. Tajemný vrah se pustil do likvidace nejkrásnějších lidí na světě a krásná agentka Interpolu Valentina Valencia (Penélope Cruz) zjišťuje, že klíč k vraždám musí hledat u bývalých modelů Dereka (Ben Stiller) a Hansela (Owen Wilson). Oba jsou proto najati na přísně tajnou misi: vrátit se do světa módy, získat zpět zašlou slávu a všechno vyřešit. Jediné, co jim stojí v cestě, je zločinný génius Mugatu (Will Ferrell) a jeho prohnilá módní chráněnka (Kristen Wiig). Připravte se na nebezpečně sexy dobrodružství ve skvělé komedii, která „se s přehledem vyrovná původní klasice“! (Gersh Kuntzman, NEW YORK DAILY NEWS)


Zootropolis: Město zvířat - Edice Disney klasické pohádky č.33 - Zootropolis
Komedie z dílny animovaných filmů studia Walt Disney se odehrává ve velkoměstě plném zvířat ze všech koutů světa, v metropoli zvané Zootropolis. Jen v Zootropoli můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda. Vychutnejte si legrační dobrodružství plné akce a lásky. Čeká vás skvělá zábava, nehledě na živočišný druh!


Zorro : Tajemná Tvář - The Mask Of Zorro
Antonio Banderas, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones, Stuart Wilson, Matthew Letscher
ZORRO: TAJEMNÁ TVÁŘ. Dobrodružství lásky a cti, tragédie a triumfu. Odehrává se v Mexiku dobývaném Španěly. Je to již 20 let, co Diego De La Vega bojoval proti tyranii, jako legendární hrdina ZORRO. Nyní za sebe musí najít nástupce, kterýby zastavil pana Montera, mocného zkorumpovaného lumpa, který kdysi vzal Diegovi vše, co v životě miloval. Tím pravým se nakonec stane zlodějíček Alejardo Murietta, ze kterého Diego vychová neohroženého hrdinu a svého právoplatného nástupce. Úkryt pod maskou,ozbrojen kordem, pevně svírající svého černého hřebce Tornada, nyní nový ZORRO vyráží, aby zastavil Montera, který si chce podmanit Kalifornii.


Zorro: Tajemná Tvář Deluxe - Mask Of Zorro Deluxe
" Skvělá zábava. Ten film si zamilujete " - GOOD MORNING AMERICA Po dvaceti letech uniká legendární Zorro(Hopkins)z vězení, aby pomstil vraždu své ženy a únos dcery Eleny(Zeta Jones), který provedl jeho úhlavní nepřítel Don Rafael Montero. Nejdříve se mu sle musí podařit proměnit namyšleného mladého zlodějíčka (Banderas)v neohroženého hrdinu a zastánce chudých, kterým sám kdysi býval. Dva Zorrové na scéně - to je dvojitá porce dobrodružství i legrace.


Zoufale Manzelky 5.serie - Desperate Housewives Season 5
Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria Parker, Nicolette Sheridan a další
Léta mohou ubíhat, ale zoufalství je věčné. Užijte si vzácný kulturní fenomén, který milují i filmoví kritikové – dámy z Wisteria Lane se vracejí v bouřlivé a vzrušující sedmidiskové sadě DVD, která vás přinutí škemrat o pokračování. Manželky, spojené pevným přátelstvím a sdílenými tajemstvími, jsou vždycky připravené jedna druhé pomoci. Přežije ale jejich spojenectví příjezd Ediina tajemného nového manžela, a kdo bude "manželkou roku”? Vypadá to, že pro sirény z předměstí bude tohle ta nejzlomyslněji skvělá série ze všech! Pečlivě upravené trávníky na Wisteria Lane už nemohou zakrýt hříchy těch nejnádhernějších žen televizní obrazovky. Ponořte se do každé z provokativních epizod, provázených dosud neuvedenými bonusovými materiály, a užijte si na DVD Zoufalé manželky tak, jako nikdy předtím. 1 - Zítra tě budu milovat2 - My jsme šťastní, vy jste šťastní3 - Děti nejsou jako my ostatní4 - Zase v jednom kole5 - Zrcadlo, zrcadlo6 - Za vším hledej ženu7 - Co člověk potřebuje?8 - Město v plamenech9 - Po požáru10 - Návrat ze tmy11 - Každý potřebuje domov12 - Haló, haló13 - Nejlepší, co nás kdy potkalo14 - Mít a nemít peníze15 - Svět, ve kterém vládnou šéfové16 - Lež má krátké nohy17 - Příběh o Lucy a Jessie18 - Světlo na konci tunelu19 - Není těžké umřít, když víte, že jste žili20 - Tajnosti a lži21 - Něco za něco22 - Vezmeš si mě?23 - Všichni říkají, nedělej to24 - Kruh se uzavírá


Zoufale Manzelky 6.serie - Desperate Housewives 6
Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria Parker, Ricardo Chavira a další
Jakmile na Wisteria Lane začnou problémy, semknou se Manželky víc než kdy před tím. Prožijte znovu vášeň, legraci i tajemství oblíbeného televizního seriálu díky sadě Kompletní šestá série seriálu Zoufalé manželky.Celé ulice se dotkne příchod Angie Bolenové (ztvárněné Dreou de Matteo) s rodinou. Brzy se ukáže, že Bolenovi něco tají. Co to je a co plánují? Mezitím v souvislosti s pádem letadla na Wisteria Lane začnou všichni přemýšlet o životě a rozhodnutích, která je výrazným způsobem ovlivnila. Užijte si každou báječnou epizodu a nahlédněte pod pokličku svého oblíbeného seriálu díky dosud neuveřejněným bonusovým materiálům. DVD, která tvoří tuto skvělou šestidiskovou sadu, vám přinesou zbrusu nové informace. Šestá série vašeho oblíbeného seriálu tak skvěle doplní vaši dosavadní sbírku "Zoufalek"! DISK 1 1. Hodný neznamená šťastný Ukáže se, koho si bude Mike brát, a Bree pochybuje o svém vztahu s Karlem. Do prázdného domu se nastěhuje nová rodina a JuliI začne škrtit neznámý útočník. 2. Boj o život Julie jen tak tak útok přežije, ale celé sousedství se jím začne zabývat, protože Julie nedokáže útočníka identifikovat. Gaby svojí pohledné neteři Aně poradí, jak sbalit chlapa, a Bree před Susan ukrývá bolestné tajemství. 3. Nesuď dámu podle milence Když Gaby v jedné restauraci náhodou potká bývalého milence, staré city se znovu rozvíří. Náklonnost Bree ke Karlovi vzroste. Susan si myslí, že Danny Bolen je vinen, a rozčílí ji, když ho propustí z vězení. 4. Proč nás trestáš, Bože? Carlos si chybně vysvětlí Lynettino tajemství a Gaby svoje tajemství prozradí, když ji Ana nachytá s Johnem. Mezitím Julie v nemocnici navštíví neznámý muž. DISK 2 5. Každý by měl mít pokojskou Když se Lynette hádá s Royem, Tom se jí zastane. Susan zjistí, co Katherine cítí k Mikeovi, a začne jí vyhrožovat. Katherine se později ocitne v ještě větším nebezpečí, když si ji někdo s někým splete. 6. Nevstupovat na trávník Během divadelního představení dojde k jisté trapné situaci, a tak Gaby odhlásí Juanitu ze školy a zkouší ji učit sama. Lynette řekne Tomovi, že ví, že podváděl při zkoušce. Katherine začne vydírat Susan a Mikea. 7. Opatrně s tím, co říkáte Gaby se potýká se svou rolí učitelky a Bree se potýká s potížemi v kuchyni, tak poprosí Angie o pomoc. Mezitím Lynette Nickovi důrazně doporučí, aby nechal Julie na pokoji, a myslí si, že ví, kdo Julie napadl. 8. Odhalení Susan je odsouzena k veřejným pracem za to, že střílela na Katherine. Lynette otálí, než Carlosovi řekne, že je těhotná. Orson se svěří Angie, že si myslí, že má Bree milence. DISK 3 9. Sebevražedné myšlenky Někdo uškrtí servírku a všichni se domnívají, že pachatelem je neznámý útočník, který napadl Julie. Lynette a Carlos se v práci pohádají a Susan sevře Bree mnohem víc než jen do"kravaty" v hodinách sebeobrany. 10. Střemhlavý pád Bree vydírá Orsona za jeho prohřešky v minulosti a dá mu rozvodové papíry. Pouliční party se vymkne z rukou, když se Lynette pokusí omluvit Gaby. Obyvatele Wisteria Lane ohrozí pád letadla. 11. Co kdyby... Karl a Orson při pádu letadla utrpí ošklivá zranění a když jeden z mužů zemře, začnou si manželky představovat, jak by jejich život vypadal, kdyby se v minulosti rozhodly jinak. 12. Nápad k nezaplacení Tom se pokusí pomoci Lynette v práci, ale jeho plán se mu vymstí. Julie, která se dosud nevzpamatovala z útoku, se rozhodne odjet na čas z města. A Gaby dá Mikeovi lekci v jednom místním striptýzovém baru. DISK 4 13. Každý někdy potřebuje pomoc Dojde ke konfliktu u Tomova psychoterapeuta a Lynette si uvědomí, že terapie možná není tak špatný nápad. Bree se moc nedaří pečovat o Orsona a Gaby a Susan spolu začnou soutěžit. 14. Báječný život Orson svým chováním zneklidňuje Bree. Carlos začne vyhrožovat Dannymu poté, co ho nachytá in flagranti s Anou. Susan mezitím Mikea přemluví, aby souhlasil, že se k nim nastěhuje nová kamarádka Robin. 15. Drahoušek Přítomnosti Robin si všimnou muži i ženy a Bree pod jejím vlivem začne přehodnocovat svůj vztah s Orsonem. Když Gaby zjistí, že Bolenovi jsou na útěku, snaží se Anu držet co nejdál od Dannyho. 16. Lov Gaby u Boba a Leea čeká, až Celia, která má neštovice, přestane být nakažlivá, a přitom si uvědomí, jak je život bez dětí krásný. Nový zaměstnanec Bree má tajemství a Katherine zjistí, že city, které chová k Robin, jsou vzájemné. DISK 5 17. Chromodíl č. 7 Katherine si nechce přiznat, co cítí k Robin. Angie řekne Gaby pravdu o své minulosti, ale Gaby nepřizná, co všechno ví. Preston se vrátí z Evropy a má velké překvapení. Sam přijde s vlastním přiznáním. 18. Mí dva mladíci Lynette se pohádá s Irenou a Prestonem a jejich spor má překvapivé vyústění. Ve škole se koná soutěž v prodávání sladkostí a řevnivost mezi Susan a Gaby přejde v otevřenou válku. Do Wisteria Lane dorazí nebezpečný Patrick Logan. 19. Každý si zaslouží smrt Mike konečně přizná, že má vážné finanční potíže, ovšem nepřizná se Susan. Sam i Andrew chtějí získat náklonnost Bree. Danny v kavárně potká Patricka Logana a Gaby zjistí, že Lee opustil Boba. 20. Zjevení Každá z žen si ve vzpomínkách vybaví, jak Eddie z citově vydíraného dítěte pomalu vyrostl v sériového vraha. Všechny ženy ze sousedství se snaží nešťastnému chlapci pomoci dřív, než se pohádá se svou matkou, Barbarou. DISK 6 21. Malá noční hudba Patrick dá Angie smrtelné ultimátum. Lynette a Tom zařídí Eddiemu terapii. Gaby a Susan mezitím rozehrají sexy léčku, aby z Mikea a Carlose dostaly pravdu. 22. Ballada o Johnny Boothovi Susan prohraje bitvu s finančním úřadem, a tak s Mikem pronajmou dům a odstěhují se do bytu nedaleko Wisteria Lane. Bree má plán, jak se zbavit Sama, ale plán se obrátí proti ní. Patrick zajme Angie a Dannyho a policie najde další tělo. 23. Takže sbohem Lynette se zděšením odkrývá Eddieho minulost. Gaby potají pronikne do nemocnice a navštíví Nicka; pomůže mu utéct, aby jí pomohl vysvobodit Angie a Dannyho. Sam udělá Bree podivný návrh, a Orson ji kvůli tomu opustí. Bree před Gaby přizná překvapivé tajemství.


Zoufalé manželky - 5. série (7 DVD) - Desperate Housewives Season 5
Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria Parker, Nicolette Sheridan a další
Léta mohou ubíhat, ale zoufalství je věčné. Užijte si vzácný kulturní fenomén, který milují i filmoví kritikové – dámy z Wisteria Lane se vracejí v bouřlivé a vzrušující sedmidiskové sadě DVD, která vás přinutí škemrat o pokračování. Manželky, spojené pevným přátelstvím a sdílenými tajemstvími, jsou vždycky připravené jedna druhé pomoci. Přežije ale jejich spojenectví příjezd Ediina tajemného nového manžela, a kdo bude "manželkou roku”? Vypadá to, že pro sirény z předměstí bude tohle ta nejzlomyslněji skvělá série ze všech! Pečlivě upravené trávníky na Wisteria Lane už nemohou zakrýt hříchy těch nejnádhernějších žen televizní obrazovky. Ponořte se do každé z provokativních epizod, provázených dosud neuvedenými bonusovými materiály, a užijte si na DVD Zoufalé manželky tak, jako nikdy předtím. 1 - Zítra tě budu milovat2 - My jsme šťastní, vy jste šťastní3 - Děti nejsou jako my ostatní4 - Zase v jednom kole5 - Zrcadlo, zrcadlo6 - Za vším hledej ženu7 - Co člověk potřebuje?8 - Město v plamenech9 - Po požáru10 - Návrat ze tmy11 - Každý potřebuje domov12 - Haló, haló13 - Nejlepší, co nás kdy potkalo14 - Mít a nemít peníze15 - Svět, ve kterém vládnou šéfové16 - Lež má krátké nohy17 - Příběh o Lucy a Jessie18 - Světlo na konci tunelu19 - Není těžké umřít, když víte, že jste žili20 - Tajnosti a lži21 - Něco za něco22 - Vezmeš si mě?23 - Všichni říkají, nedělej to24 - Kruh se uzavírá


Zpátky Ve Hře - Rebound
Martin Lawrence
Jeho životní láska je basketbal! Neodolatelná rodinná komedie o trochu výbušném trenérovi univerzitních basketbalových týmů Royi McCormickovi, který si víc užívá řádění kolem hřiště než vítězství. A teď, po jednom ze svých dalších výbuchů emocí stojí před situací, kdy může přijít úplně o vše, pokud nedokáže, že umí vyhrávat i s chladnou hlavou. Hrají: Martin Lawrence


Zpět K Pramenům 2 Disk - Zpět k pramenům
ZPĚT K PRAMENůM (2 disky) - Putování k neznámým PRAMENůM známých řek. Dokumentární cyklus České televize. Navštivte nádherná místa PRAMENů řek s nezaměnitelným průvodcem - Luďkem Munzarem. Ideální průvodce pro naplánování dovolené v české přírodě. Populární dokumentární cyklus ve dvoudiskovém vydání, obsahující velké množství zajímavých bonusů. Obsah: 1. Na střeše Evropy. 2. Ze střechy pod okap. 3. Řeka bez PRAMENE. 4. Zlatonosné PRAMENY. 5. PRAMENY vodáckých řek. 6. PRAMENY pitných řek. 7. Jizerské PRAMENY. 8. PRAMENY středního Polabí. 9. PRAMENY horního Labe. 10. K PRAMENůM Dyje. 11. Zapomenuté PRAMENY. 12. PRAMENY Moravy. 13. PRAMENY Odry. 14. Filmy o cyklu.


Zpívání v dešti SE 2DVD - Singin In The Rain
Němé filmy jsou na ústupu a nahrazují je filmy s mluveným slovem. Právě v tomto období proměn se pohybují hlavní postavy: profesionální tanečník (Gene Kelly), jeho kamarád (Donald O’Connor), potenciální láska (Debbie Reynolds) a hašteřivá spoluúčinkující (Jean Hagen). Toto hudební veledílo se připomíná u příležitosti 50. výročí svého uvedení Deluxe edicí, která obsahuje doslova příval bonusových materiálů, oslavujících nejen tento mistrovský kousek všech dob, ale i dědictví producenta a skladatele písní Arthura Freeda.


Zprávař 2 - Legenda pokračuje - Anchorman: The Legend Continues
Jim Carrey, Harrison Ford, Steve Carell, Kristen Wiig, James Marsden, Kirsten Dunst, Nicole Kidman, Liam Neeson, Will Ferrell, Paul Rudd, Sacha Baron Cohen, Christina Applegate, Tina Fey, Vince Vaughn, Meagan Good
Už je to tu, Ameriko – Ron Burgundy je zpět a je ještě vtipnější, než kdy dřív! O práci ho připravila manželka – rovněž televizní hlasatelka. Ale Ron se nedá, vezme si na pomoc celý televizní tým a vydá se do boje proti své nové rivalce. Ustojí Ron tíhu svého ega a rafinovaného účesu? V této komedii, o které se mnozí filmoví kritikové vyjadřují jako o „jednom z nejvtipnějších snímků roku“ je možné vše!


Zrodila Se Hvězda - A Star is born
Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliott, Andrew Dice Clay, Rafi Gavron, Anthony Ramos, Dave Chappelle, Alec Baldwin, Ron Rifkin, Michael Harney, Barry Shabaka Henley, Michael D. Roberts, Rebecca Field, Willam, Greg Grunberg, Shangela, Drena
V novém zpracování tragického milostného příběhu narazí ostřílený muzikant Jackson Maine (Bradley Cooper) na mladou zpěvačku Ally (Lady Gaga) a zamiluje se do ní. Ally právě uvažuje o tom, že se vzdá svého snu stát se slavnou zpěvačkou… dokud ji ovšem Jackson nevytáhne na jeviště. Allyina kariéra se sice začne rozjíždět, ale jejich vztah se rozpadá, jak Jackson svádí nerovný boj se svými vnitřními démony. BONUSY: • Hudební videa


Zrození národa - Birth of a Nation
Gabrielle Union, Nate Parker, Armie Hammer, Colman Domingo
Film Zrození národa, který se odehrává na americkém jihu před občanskou válkou, sleduje osudy Nata Turnera (Nate Parker), gramotného otroka a kazatele, jehož schopnosti využije finančně strádající otrokář, Samuel Turner (Armie Hammer), aby si podrobil vzpurné otroky. Zatímco je Nat svědkem bezpočtu krutostí vůči němu i ostatním otrokům, plánuje povstání v naději, že své blízké dovede ke svobodě.


Ztracen vdžungli - Jungle
Daniel Radcliffe, Thomas Kretschmann, Alex Russell

Mladý muž chce na cestách po světě uniknout rutinně a nudě západoevropského života. V bolívijské metropoli La Paz potkává nové parťáky z různých koutů světa a tajuplného průvodce. Ten je vezme na expedici do neprobádaných míst amazonského pralesa s tím, že mohou nalézt neznámý indiánský kmen, zcela nedotčenou přírodu a možná i naleziště zlata. Jenže uprostřed divočiny průvodce zmizí a skupina cestovatelů se při ztroskotání na divoké řece rozpadne.

Hlavní hrdina Yossi zůstane uprostřed neprostupné, nehostinné a nebezpečné džungle sám. Bez nože či jiné zbraně, bez zásob a bez jakéhokoli přístřeší... úplně sám. Má sice za sebou tři roky vojenské služby, ale ty ho zdaleka nedokázaly připravit na všechno, co ho v dusném jihoamerickém pralese čeká. Krásná příroda se proměňuje v zelené peklo a v nepřítele plného útočných tvorů, jedovatých rostlin i hadů, odporného hmyzu a ohavných parazitů, jaké si ve středoevropských poměrech nedokážeme ani představit. Džungle má jasný vzkaz: sem lidé nepatří.


Ztracena v pustině - And Soon The Darkness
Datum vydání: 16.05.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 01:45:00 Rok natočení: 2010 Titulky CZ: Ano Země: USA / Argentina / Francie Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Anglicky Opuštěná. Ztracená. A není komu věřit… Dvě kamarádky Stephanie a Ellie si vyrazí na cyklistický výlet do Argentiny. Všechno probíhá hladce, dokud těsně před návratem Ellie nezmizí. Stephanie netuší, co se s ní stalo, a zoufale ji hledá. Noc se však blíží a Stephanie se ocitá sama v místě, kde nikomu nerozumí a nikomu nedůvěřuje…


Ztracená Zbraň - Missing Gun
Jiang Wen, Ning Jing, Wu Yujuan, Shi Liang
Mít ZBRAŇ je nebezpečné. Nebezpečnější je však ZTRATIT ji. ZTRACENÁ ZBRAŇ - akční thriller o lásce a odhodlání jednoho muže, který se pokouší zachránit svou čest. Policista z malého města se jednoho rána probudí po divoké noční oslavě a zjistí, že jeho ZBRAŇ - znamenitá služební puška se třemi náboji - je pryč. Zatímco se pokouší vzpomenout, co dělal uplynulou noc, jeho bývalá přítelkyně je nalezená mrtvá ... a zdá se, že kulka vyšla z jeho ZBRANĚ! Teď musí nejprve očistit své jméno a přesvědčit nadřízené, že není vrah. Pouští se do závodu s časem a rychlého pátrání, dříve než další dvě kulky najdou svůj cíl.


Ztracené - Missing, The
ZTRACENÉ. Kolik potřebuješ, abys získal zpět o co jsi přišel? Maggie (Cate Blanchett), mladá žena, jenž vychovává svou dceru v odlehlé divočině Nového Mexika. Když dívku Lily (Evan Rachel Wood) unese tajemný fantom v kapuci, objeví se najednou Maggiin odcizený otec (Tommy Lee Jones) a nabídne jí pomoc. Maggie užasne nad jeho návratem, ale ví, že musí odložit zranění i pýchu, pokud chce ještě někdy Lily vidět. Otec s dcerou zatím netuší, že budoucnost skrývá děsivé události, a vydávají se po stopě zloducha. Číhat a čekat je ale nevyslovitelnou hrůzou, která je změnínavždy!


Ztracené město Film X - Lost City
Andy Garcia, Dustin Hoffman, Bill Murray, Inés Sastre
Řežijní debut Andyho Garcii se odehrává v Havaně roku 1958. Etapa kubánských dějin spojená s vládou diktátora Batisty byla ukončena radikálními revolučními aktivitami pod vedením Fidela Castra. Podobně jako mnoho dalších reprezentantů bohatších vrstev, i majitel nočního klubu Fico se jen bolestně loučí s dosavadním životním stylem a smutně mává zanikajícímu třpytivému elegantnímu světu, v němž vyrůstal a který pro něj symbolizuje hudba...


Ztracené město Z - Lost City of Z
Charlie Hunnam, Robert Pattinson, Sienna Miller, Tom Holland, Angus Macfadyen, Ian McDiarmid, Clive Francis, Aleksandar Jovanovic, Bobby Smalldridge, Brian Matthews Murphy, Richard Buick, Mark Quigley, Simon Millar, John Sackville
V roce 1906 se britský badatel Percy Fawcett (Charlie Hunnam) poprvé vydává do Amazonie. Při expedici zmapuje spolu se svým asistentem Henrym Costinem (Robert Pattinson) dosud neznámé území v Bolívii. Výprava čelí kanibalům, nemocem, nekonečným dešťům a nedostatku potravin, ale Fawcett se nevzdává. Hluboko v srdci pralesa nachází důkazy o existenci neznámé, velmi vyspělé civilizace. Jeho velkolepá pouť se mění ve stále horečnatější, desítky let dlouhou posedlost po nalezení bájného města Z.


Ztracení Chlapci - The Lost Boys
Jason Patric, Corey Haim, Dianne Wiest, Barnard Hughes, Edward Herrmann, Kiefer Sutherland
. Sam a jeho starší bratr Michael jsou ryze američtí mladíci s ryze americkými zájmy. Poté, co se společně s matkou přestěhují do poklidného městečka Santa Carla v Kalifornii, se však věci začínají překvapivě měnit. Michael poslední dobou přestává být sám sebou. A jeho matce se nebude líbit, v co se mění. Film Ztracení chlapci obléká do nového kabátu tradici upírských hororů. Je zručně namíchanou směsicí hrůzy, která rozbuší srdce diváků, smíchu, při kterém praskají jejich bránice, a rockové hudby, která nenechá jediný sval na těle v klidu.


Ztraceni v Mnichově - Ztraceni v Mnichově
Martin Myšička, Tomáš Bambušek, Marek Taclík, Marcial Di Fonzo Bo, Stanislas Pierret, Jana Plodková, Vladimír Škultéty, Václav Neužil ml., Jiří Rendl, Jitka Schneiderová, Michel Fleischmann, Kryštof Mucha, Václav Kopta, Jaroslav Pížl, Edita
Sir „P", devadesátiletý papoušek šedý, který kdysi patřil Edouardu Daladierovi, se na pozvání ředitele Francouzského kulturního institutu ocitne v roce 2008 v Praze jako živá relikvie z dob Mnichovské dohody. Sir „P" po Daladierovi jeho hlasem dodnes opakuje některé důležité věty a prohlášení. Papouška za dramatických okolností unese český novinář Pavel a na základě papouškových kontroverzních citací Daladiera rozpoutává mezinárodní politický skandál.


Ztráta Paměti - The I Inside
Sarah Polley, Piper Perabo, Robert Sean Leonard, Stephen Lang, Peter Egan, Stephen Graham, Rakie Ayola, Stephen Rea
Simon Cable (RYAN PHILLIPPE - Velmi nebezpečné známosti, Gosford Park) se probouzí v nemocnici s totální ztrátou paměti. Nevzpomíná si na své manželství, okolnosti smrti vlastního bratra, ani dopravní nehodu, která ho málem stála život. Má vymazané poslední dva roky života. Jeho lékař mu pomáhá paměť obnovit a postupně se Simonovi začínají vybavovat jednotlivé události ve snech. Brzy zjišťuje, že je v těchto "vzpomínkách" schopen měnit věci, které se mu staly před nehodou. A tak se pokusí svou minulost změnit.


Ztratili jsme Stalina - Death of Stalin
Olga Kurylenko, Jason Isaacs, Paddy Considine, Steve Buscemi, Simon Russell Beale, Andrea Riseborough, Jeffrey Tambor
5. března 1953 umírá muž. Tím mužem je Josef Stalin. Po jeho skonu vypuká v řadách jeho nejbližších naprostý zmatek a panika. Na to, co nastane po skonu velkého vůdce, se dosud báli jen pomyslet. Vždyť Lenin byl, je a bude vždy živý. Proč by nemohl i Stalin? Během jeho života se soustředili především na to, jak jej přežít. A teď se začnou naplno projevovat absurdní a pokřivené charaktery všech těchto Stalinových pohrobků. Začíná boj o veškerou moc nad komunistickou říší, která do této chvíle patřila jen a pouze brutálnímu diktátorovi. O nejvyšší post nebo aspoň o bezpečné místečko pod ním se perou ti, kteří se za dobu Stalinovy krutovlády dokázali zbavit jakéhokoli vlastního názoru. Stále se ujišťují, co by tomu nebo tamtomu řekl Stalin, a co by se jim za to asi tak mohlo stát. Povýšení? Gulag? Provaz? Koho se mají bát teď? Jedni kují pikle proti druhým a do toho společně organizují okázalý diktátorův pohřeb.


Ztroskotaná Láska - Lovewrecked
Chris Carmack, Amanda Bynes
Skočí přes palubu, aby dostala kluka svých snů...


Zúčtování - Ghost Rock
Zúčtování - Nadešel čas splatit účty!! Píše se rok 1822, do městečka Ghost Rock se po dvaceti letech, kdy se tam odehrál masakr vrací jediný svědek zločinu John Slaughter. Dává se dohromady s pistolníky aby vyčistil Západ od největšího zla - zúčtování začíná....


Zúčtování (2003) - Ghost Rock
Craig Wasson, Jenya Lano, James Hong
Píše se rok 1822, do městečka Ghost Rock se po dvaceti letech, kdy se tam odehrál masakr vrací jediný svědek zločinu John Slaughter. Dává se dohromady s pistolníky aby vyčistil Západ od největšího zla - zúčtování začíná....


Zulu - Zulu
Michael Caine, Stanley Baker, Jack Hawkins, Ulla Jacobsson, James Booth,
Film Zulu pojednává o boji britské armády se statečným jihoafrickým kmenem Zulu.


Zurivost V Krvi - House Of Fury
Teddy Yu je bývalý tajný agent, který se stal chiropraktikem a masérem a svou minulost nechal hluboko za sebou. Teddy, jako vdovec, vychovává své dvě děti - syna Nickyho, který je trenérem delfínů a dceru Natalie, která studuje střední školu. Oba se od svého otce učí bojovému umění. Ať se snaží sebe víc, jeho dávná minulost si ho najde. Jednoho dne se objeví Rocco, který po Teddym jde kvůli jedné dávno zmařené Roccově misi. Teď se musí celá rodina spojit, aby zastavila Rocca a jeho parťáky.


Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát - Zuzana Michnová - Jsem slavná tak akorát
Zuzana Michnová, Iva Janžurová, Michael Kocáb, Michal Pavlíček, Marek Eben, Bolek Polívka, Roman Holý, Jiří Macháček, Matěj Ruppert, Marián Roden, Vojtěch Lindaur, Jaroslav Olin Nejezchleba, Jiří Vondráček, Pavel Skála, Oskar Petr, Jaroslav
Celovečerní film o hudební skladatelce, textařce a zpěvačce Zuzaně Michnové. Mimo jiné hlavní představitelce legendární skupiny Marsyas. Film není klasickým dokumentem, jedná se o koláž vzpomínek, vzácných archivních materiálů, hraných scén, výpovědí osobnostía záběrů z vyprodaného koncertu v La Fabrice. Nevšední střihová skladba propojená emotivním vyprávěním a absurdnímisituacemi je jako živý bláznivý sen, který se před ničím nezastaví. Fantazie a abstraktnost textů Zuzany Michnové prosakujepo vzoru Luise Bu?uela i do pojetí hraných scén, a tak chvílemi vzniká doslova obrazová báseň. Z filmu vyzařuje energie,která osloví nejen ty, jimž je blízká Zuzana, Marsyas, skvělá muzika a život, z něhož se jde radovat v každém věku.


Zuřící Býk - Raging Bull
Robert De Niro, Joe Pesci
ZUŘÍCÍ BÝK - film, který Vám vezme dech. Robert De Niro v roli Jakea La Motty podává nejlepší výkon své herecké kariéry. De Niro představuje boxera, který své psychické i sexuální problémy vybíjí v boxerském ringu i mimo něj. Nezapomenutelné výkony předvádí i Joe Pesci v roli Jakeova bratra, který se nedokáže ubránit jeho rostoucí paranoii a žárlivosti a Cathy Moriarty jako patnáctiletá dívka, jež se postupně stává Jakeovou nejcennější trofejí. ZUŘÍCÍ BÝK je "extrémně násilný i poetický" film z prostředí boxerských zápasů, který "zkoumá všechna zákoutí lidské duše" - The New York Times.


Zvědavý George - Curious George
Připravte se na pořádné opičárny! Vás oblíbený opičák poprvé přichází v podobě úplně nového animovaného filmu oživeného hlasy Willa Ferrella a Drew Barrymore. Sledujte, jak George s neukojitelnou touhou po dobrodružství poprvé potká Pána ve žlutém klobouku a nakonec s ním odchází do velkého města.


Zvětšenina - Blowup
David Hemmings, Vanessa Redgrave, Sarah Miles, Peter Bowles, Jane Birkin
Fotografování milujícího se páru se změní v peklo, když fotograf zvětší obrázky a rozpozná na nich vraždu. Film a fotky jsou z jeho studia ukradeny, tělo mizí. Klam a podvod jsou dány na váhy a fotograf musí přijít na to, co vlastně ve skutečnosti viděl.


Zvíře - Animal, The
Rodinná komedie o ZVÍŘETI v každém z nás. V každém z nás je kousek ZVÍŘETE. Marvin (Rob Schneider) sní o tom , že se stane houževnatým policistou. Po strašné nehodě je převezen do nemocnice, kde bláznivý vědec nahradí jeho zničené orgány ZVÍŘECÍMI, aby Marvina zachránil. Síla jeho ZVÍŘECÍHO já se tímto uvolní a z Marvina se stává superpolicicta, který řeší jeden případ za druhým. Jako hrdinovi se mu žije skvěle, dokud nad ním nezačnou vítězit jeho ZVÍŘECÍ instinkty. Tím se všechno začne měnit s tragickými následky. Není dokonalým člověkem, a už vůbecne ZVÍŘETEM! V nejzábavnější divoké komedii roku přichází ke slovu ZVÍŘECÍ magnetismus!


Zvláštní jednotka - Commandos
Hvězda westernových hitů LEE VAN CLEEF (V PRAVÉ POLEDNE, HODNÝ, ZLÝ A OŠKLIVÝ, SEDM STATEČNÝCH) exceluje vtomto válečném dramatu zroku 1968. Lee Van Cleef představuje seržanta Sullivana, který se postaví do čela oddílu, složeného zamerických Italů. Společně mají za úkol infiltrovat se do fašistické armády vseverní Africe. Píše se rok 1942 a Spojenci se právě připravují na Druhou bitvu u El Alameinu. A její průběh má zásadním způsobem ovlivnit právě jednotka nekompromisního bojovníka Sullivana.

Commandos, Itálie/SRN
Hrají: Lee Van Cleef, Jack Kelly, Giampiero Albertini, Marino Masé, Götz George, Pier Paolo Capponi, Ivano Staccioli.
Scénář: Lucio Battistrada, Armando Crispino, Stefano Strucchi, Dario Argento.
Režie: Armando Crispino

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 2.35:1 (16:9)
Zvuk:český DD 2.0, italský DD 2.0
Stopáž: 121 minut
Titulky:české
ITÁLIE/SRN 1968


Zvláštní vztahy - Special Relationship
Michael Sheen, Dennis Quaid, Helen McCrory
Termín zvláštní vztahy poprvé použil britský premiér Winston Churchill a popsal jím výjimečně těsné politické, diplomatické, kulturní a historické vztahy mezi Velkou Británií a Spojenými státy. Některá transatlantická spojenectví minulosti bývala intenzivnější a osobnější než jiná. Mezi nejznámější spojence své doby patřili Winston Churchill s Franklinem Rooseveltem nebo Margaret Thatcherová s Ronaldem Reaganem. Film ZVLÁŠTNÍ VZTAHY zkoumá vztahy dvou mocných mužů nedávné historie Tonyho Blaira a Billa Clintona, jejichž spojenectví, předurčené podobnými politickými postoji, bylo umocněno osobními sympatiemi, jež přerostly v přátelství. Tony Blair i Bill Clinton se na politické mapě pohybovali nalevo od středu, byli hnáni podobnými politickými ambicemi i společnou vírou v lepší budoucnost. Celý svět se zájmem sledoval, jak charismatický prezident vzal pod svá ochranná křídla méně zkušeného ministerského předsedu a učil ho tahat za zákulisní nitky. Rozkol ve zvláštním vztahu vyvolala až krize v Kosovu, kdy se Blairovo volání po radikálním zásahu střetlo s Clintonovým pragmatickým přístupem a prokázalo se, že v jádru jsou oba muži značně rozdílní.


Zvláštní škola - Lower Learning
Eva Longoria, Jason Biggs
Vítejte na základní škole Geraldine Ferraro! Mezi učiteli se to hemží opilci, lenochy nebo psychotiky, děti se tu potulují bez dozoru a zoufalý zástupce ředitele Tom Willoman (Jason Biggs) se sotva drží na nohou. Když ale do školy přijíždí neskutečně přitažlivá okresní inspektorka Rebecca Seabrook (Eva Longoria Parker - ZOUFALÉ MANŽELKY) , aby ji s konečnou platností zavřela, společně s Tomem zosnují plán, jak znovu získat moc nad studenty a odstranit korupcí prolezlého ředitele Billingse (Rob Corddry - THE DAILY SHOW). Nezodpovězené otázky však zůstávají Co tak hrozného mohlo Willomana poznamenat natolik, že je z něj teď takový trouba? Lze považovat náboje z větrových bonbonů či boxerské zápasy za vhodné vyučovací prostředky? Kolik škody může nadělat banda zdivočelých druháků? Ve vedlejších rolích ZVLÁŠTNÍ ŠKOLY - ztřeštěné komedie o trampotách a nástrahách veřejného školství se představuje Monica Potter (KAUZY Z BOSTONU) a Will Sasso (MAD TV).


Zvoník u Matky Boží - Edice Disney klasické pohádky č.31 - The Hunchback of Notre Dame
Celovečerní animovaný film studia Disney v sobě skrývá napětí, humor i nádherné písničky. Příběh byl inspirován stejnojmenným klasickým dílem světové literatury od Victora Huga. Animátoři studia Disney vdechli život osamělému a laskavému zvoníku od Matky Boží a vtiskli tak Quasimodovi zcela nový rozměr. Za vydatné pomoci přátel chrličů unikne Quasimodo svému zlému strážci, který ho nechce pustit z věže katedrály. V ulicích města právě probíhá Slavnost bláznů a lidé si vyberou hrbáče za svého krále. Najednou se však dav obrátí proti Quasimodovi kvůli tomu, jak vypadá. Naštěstí ho zachrání jiný psanec, krásná Esmeralda. Quasimodo se nyní ocitá ve dvojím ohni: chce zachránit milované město před zkázou a zároveň ukázat lidem, že důležité je, co se skrývá v srdci každého z nás. Klasický příběh byl upraven do digitální obrazové a zvukové kvality, opatřen bonusy a přehlednými kapitolami, aby v něm ještě silněji ožily postavy komické i vážné, hrdinové, zbabělci a padouši.


Zvonilka - Edice Disney Víly - Tinker Bell
Vstupte do tajného světa Hvězdné roklinky a seznamte se se světově proslulou vílou Zvonilkou v jejím vůbec prvním celovečerním animovaném filmu. Vrtalo vám někdy hlavou, kdo svět vždy tak vyzdobí? Kdo přírodě lesk dává v každém ročním období? Vypravte se za dobrodružstvím a pomozte Zvonilce a jejím čtyřem kamarádkám s přípravami jara. Možná, že s trochou víry a špetkou vílího prášku zjistíte, jak důležité je být sám sebou. Ve filmu napěchovaném zábavou a fantazií oslavíte spolu se Zvonilkou její první celovečerní film. Čeká vás kouzelný příběh pro celou rodinu.


Zvonilka a piráti - Edice Disney Víly - The Pirate Fairy
Zvonilka a piráti k nám tentokrát přichází přímo ze světa Petra Pana! Neuvěřitelné nové dobrodružství cílevědomé víly Zariny, která se nechá unést čarovnými možnostmi kouzelného vílího prášku. Odvážné nápady přivedou Zarinu do pěkné šlamastyky, uteče z Hvězdné roklinky a spojí se s piráty, kteří z ní učiní kapitánku lodi.Zvonilka s přáteli se vydává Zarinu najít a čeká je boj s piráty pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se vyklube sám slavný Kapitán Hook! Užijte si zábavu, smích, kouzla a napětí ve filmu Zvonilka a piráti!


Zvonilka a velká záchranná výprava - Edice Disney Víly - Tinker Bell and the Great Fairy Rescue
Co byste dělali, kdybyste potkali vílu? Staňte se svědky prvního setkání Zvonilky s člověkem, který není tím, kým myslíte. Dlouho před tím, než se Zvonilka setkala s Wendy a ztracenými chlapci, se seznámila s Lizzy, dívenkou, která pevně věřila na sílu vílího prášku a kouzelnou říši víl. Když víla jednoho léta navštíví rozkvetlé anglické louky, protnou se poprvé dva velmi odlišné světy a vznikne zvláštní pouto mezi Zvonilkou a zvídavým děvčátkem, které potřebuje kamarády. Zatímco se ostatní víly vypraví na odvážnou záchrannou akci, pustí se Zvonilka do velmi riskantního dobrodružství a ohrozí vlastní bezpečí i budoucnost všech víl. Prožijte naplno úžasný Disneyho nový příběh o síle důvěry a přátelství. Film Zvonilka a velká záchranná výprava je plný napětí a snění a učaruje celou vaši rodinu. ...A možná se i naučíte létat...


Zvonilka a ztracený poklad - Edice Disney Víly - Tinker Bell And The Lost Treasure
V tajemné Hvězdné roklince, kde žije Zvonilka a ostatní pohádkové víly, se všichni netrpělivě těší na tradiční podzimní oslavu. Vyjde měsíc, který vílám dovolí uzdravit posvátný strom, zdroj veškeré jejich magie. Nešťastnou náhodou ale uvede Zvonilka celý bájný svět víl v ohrožení a proto se na vlastní pěst a tajně vydá daleko za moře na nebezpečnou výpravu, která by mohla vše napravit. S pomocí kamaráda Terínka a neposedné světlušky musí Zvonilka čelit ohromujícímu novému světu, aby objevila ten největší poklad.


Zvonilka kolekce 2. 1.-6. 6DVD - Tinker Bell Box Set
Kolekce obsahuje:Zvonilka(Tinker Bell)2008 / Fantasy, Rodinný, Animovaný / 75 minut / USAVstupte do tajného světa Hvězdné roklinky a seznamte se se světově proslulou vílou Zvonilkou v jejím vůbec prvním celovečerním animovaném filmu. Vrtalo vám někdy hlavou, kdo svět vždy tak vyzdobí? Kdo přírodě lesk dává v každém ročním období? Vypravte se za dobrodružstvím a pomozte .... (více)Zvonilka a ztracený poklad(Tinker Bell And The Lost Treasure)2009 / Fantasy, Rodinný, Animovaný / 77 minut / USAV tajemné Hvězdné roklince, kde žije Zvonilka a ostatní pohádkové víly, se všichni netrpělivě těší na tradiční podzimní oslavu. Vyjde měsíc, který vílám dovolí uzdravit posvátný strom, zdroj veškeré jejich magie. Nešťastnou náhodou ale uvede Zvonilka celý bájný svět víl v ohrožení a proto se na vlastní pěst.... (více)Zvonilka a velká záchranná výprava(Tinker Bell and the Great Fairy Rescue)2010 / Dobrodružný, Dětský, Komedie, Animovaný / 77 minut / USACo byste dělali, kdybyste potkali vílu? Staňte se svědky prvního setkání Zvonilky s člověkem, který není tím, kým myslíte. Dlouho před tím, než se Zvonilka setkala s Wendy a ztracenými chlapci, se seznámila s Lizzy, dívenkou, která pevně věřila na sílu vílího prášku a kouzelnou říši víl. Když víla jednoho léta navštíví rozkvetlé anglické louky, protnou .... (více)Zvonilka: Tajemství křídel(Secret of the Wings)2012 / Rodinný, Animovaný / 74 minut / USAVíly z Hvězdné roklinky vědí, že do Zimního lesa mají vstup přísně zakázaný, ale Zvonilku něco tajemného láká, aby hranici neznámého světa překonala. Jakmile tam vstoupí, odhalí tajemství, které jí změní život. Tváří v tvář se tam totiž setká s mrazíkovou vílou, která jako jediná na světě zná kouzlo k odhalení tajemství křídel.Užijí si spoustu legrace a zábavy, vznikne .... (více)Zvonilka a piráti(The Pirate Fairy)2014 / Dobrodružný, Rodinný, Animovaný / 90 minut / USAZvonilka a piráti k nám tentokrát přichází přímo ze světa Petra Pana! Neuvěřitelné nové dobrodružství cílevědomé víly Zariny, která se nechá unést čarovnými možnostmi kouzelného vílího prášku. Odvážné nápady přivedou Zarinu do pěkné šlamastyky, uteče z Hvězdné roklinky a spojí se s piráty, kteří z ní učiní kapitánku lodi.Zvonilka s přáteli se vydává Zarinu najít .... (více)Zvonilka a tvor Netvor(Tinker Bell and the Legend Of The Neverbeast)2014 / Pohádka, Dobrodružný, Dětský, Rodinný, Animovaný / 73 minut / USAPojďme se společně vrátit do Hvězdné roklinky a prožít si milé dobrodružství víly Zvonilky a tvora Netvora. Zvonilku a její kamarádku, zvířecí vílu Faunu, zaujme pradávná legenda o ohromném tvorovi, a tak se rozhodnou porušit svá pravidla a pomoci mu v nesnázích. Netvor není v Roklince vítán, neboť se místní obyvatelé .... (více)


Zvuk hluku - Sound of Noise
Policista Amadeus se odjakživa cítil odstrčen, protože na rozdíl od všech svých příbuzných nemá hudební nadání, a navíc trpí silným odporem k hudbě. Nyní se dostává na stopu skupinky hudebníků, která se rozhodla ovládnout veřejný prostor svými akustickými útoky. Podaří se mu překazit kompozici pro šest lékařů, pacienta a operační sál, anebo se sám stane obětí války vedené pomocí hudby? Tvůrci filmu naplno zúročují svou fascinaci městským prostředím a ke zvukům, které nás obklopují, přistupují s obdivuhodnou kreativitou. Způsobem, jakým proti sobě staví hlavní postavy a jejich rozdílné postoje, bojuje snímek proti tichu, nudnému střednímu proudu i hudebnímu snobství, ale také ukazuje, že hudební moderna může být zábavná. Při tom všem ale film nezapomíná na své hrdiny a jejich touhu po naprostém klidu, či naopak hlučném vytrhávání z každodennosti. Zvuk hluku dokazuje, že hudba může opravdu měnit životy lidí.


Zvuk hluku FilmX - Sound of Noise
Policista Amadeus se odjakživa cítil odstrčen, protože na rozdíl od všech svých příbuzných nemá hudební nadání, a navíc trpí silným odporem k hudbě. Nyní se dostává na stopu skupinky hudebníků, která se rozhodla ovládnout veřejný prostor svými akustickými útoky. Podaří se mu překazit kompozici pro šest lékařů, pacienta a operační sál, anebo se sám stane obětí války vedené pomocí hudby? Tvůrci filmu naplno zúročují svou fascinaci městským prostředím a ke zvukům, které nás obklopují, přistupují s obdivuhodnou kreativitou. Způsobem, jakým proti sobě staví hlavní postavy a jejich rozdílné postoje, bojuje snímek proti tichu, nudnému střednímu proudu i hudebnímu snobství, ale také ukazuje, že hudební moderna může být zábavná. Při tom všem ale film nezapomíná na své hrdiny a jejich touhu po naprostém klidu, či naopak hlučném vytrhávání z každodennosti. Zvuk hluku dokazuje, že hudba může opravdu měnit životy lidí.


Žaloba - Civil Action
John Travolta, Robert Duvall, James Gandolfini
Jan Schlichtmann je cynický a bezcharakterní advokát, který bere jen výnosné kauzy, jež bezpečně u soudu vyhraje. Ačkoliv jeho nejnovější případ zpočátku vypadá zcela jasně, Schlichtmann se přesto brzy zaplete do vleklé právnické války...takové, kdy chce vsadit do hry svou profesionální kariéru, pověst i vše, co má, aby obhájil práva svého klienta!


Železná srdce - Fury
Brad Pitt, Logan Lerman, Shia LaBeouf, Jon Bernthal, Scott Eastwood, Jason Isaacs, Michael Pe?a, Jim Parrack, Brad William Henke, Lee Asquith-Coe, Mark Badham, Kevin Vance, Alicia von Rittberg, Christina Ulfsparre, Anamaria Marinca, Eugenia
VÁLKA NIKDY NEKONČÍ POKOJNĚDuben 1945. Zatímco se spojenecká armáda pokouší o finální ofenzívu na evropské frontě, ujímá se válečný veterán, armádní seržant Wardaddy (Brad Pitt), velení tanku Sherman a vydává se s jeho pětičlennou posádkou na vražednou misi v týlu nepřítele. Tváří v tvář přesile početní i palebné a v doprovodu naprostého zelenáče, který se v jejich četě souhrou okolností ocitl, je Wardaddy se svými muži nucen získat navzdory veškeré pravděpodobnosti štěstí na svou stranu a dovést do úspěšného konce své hrdinské pokusy zaútočit na samotné srdce nacistického Německa.


Železný obr: Režisérská verze - Iron Giant: Director´s Cut
Jennifer Aniston, Harry Connick, Jr., Vin Diesel, James Gammon, Cloris Leachman, Christopher McDonald, John Mahoney, Eli Marienthal, M. Emmet Walsh, Oliver M. Johnston Jr., Rodger Bumpass, Bill Farmer, Brian Tochi, Bob Bergen, Frank Thomas,
Železný obr, držitel devíti cen Annie, remasterovaný a bohatší o dvě zbrusu nové scény zamýšlené už pro prvotní uvedení filmu, vypráví příběh jednoho nečekaného přátelství mezi mimozemským robotem (nadaboval Vin Diesel) a neústupným chlapcem Hogarthem (namluvil Eli Marienthal). Konspirace všech hrdinů včetně životem zkoušené chlapcovy matky (hlas jí propůjčila Jennifer Aniston), paranoidního vládního agenta (namluvil Christopher McDonald) a dobrosrdečného umělce (namluvil Harry Connick Jr.) dělá ze snímku Brada Birda Železný obr kolosálně fantastické dobrodružství.


Želva a zajíc - Želva a zajíc
Zajíc a želva se opět utkají v rychlostním závodu! A tentokrát bude všechno jinak… Rychlý zajíc je rozhodnut neponechat nic náhodě a zvítězit nad pomalou želvou. Podívejte se, jak dopadne nejbláznivější odveta v napínavém souboji rychlosti a důvtipu.  Sdílet


Žena v Berlíně - Anonyma - Eine Frau in Berlin
Yevgeni Sidikhin, Nina Hoss
26. duben 1945. Rudá armáda obklíčila Berlín, smyčka se pomalu stahuje a ruští vojáci pochodují směrem k Říšskému sněmu. Ve městě nejsou téměř žádní němečtí muži a hromadnému znásilňování dívek a žen nelze zabránit. A právě v těchto okamžicích se začíná psát pohnutý příběh jedné z žen, která měla i tehdy dostatek sil, aby se i za cenu velkých ztrát pokusila zachránit holý život. Navíc v tu nejméně vhodnou dobu poznává lásku, která ji navždy poznamená


Žena v černém 2: Anděl smrti - The Woman in Black 2: Angel of Death
Phoebe Fox, Jeremy Irvine, Helen McCrory, Oaklee Pendergast, Adrian Rawlins, Ned Dennehy, Jude Wright
Skupina osmi školáků, evakuovaných za druhé světové války z Londýna, přijíždí v doprovodu ředitelky školy Jean Hoggové a mladé učitelky Eve Parkinsové do téměř opuštěné odlehlé vísky Crythin Gifford. Jejich cílem je zchátralá rezidence Eel Marsh, která se nachází na ostrově, spojeném s pevninou pouze úzkým náspem zvaným Nine Lives Causeway a schůdným pouze za odlivu.Ve snaze ukrýt se tu před hrůzami války svou přítomností brzy znovu probudí k životu zlé síly, které tuto působivou osamělou budovu pronásledují po celá desetiletí. S tím, jak se po pozemcích na Eel Marsh znovu rozléhají dětské hlasy, se z temnoty vrací také pomstychtivý přízrak ženy v černém.


Žena Ve Vodě - Lady In The Water
Paul Giamatti, Bryce Dallas Howard, Bob Balaban, Sarita Choudhury
Pohádka pro dospělé od tvůrce filmu Šestý smysl.


Žena za pultem I.
Legendární televizní seriál o prodavačce Anně, kolektivu a její rodině, v hlavní roli s Jiřinou Švorcovou. 1.díl: Anna nastupuje - Leden, 2.díl: Příběh zeleninové Jiřinky - Únor. 46 a 44 minut.


Žhavé Výstřely - Hot shots
Cary Elwes, Lloyd Bridges, Charlie Sheen, Valeria Golino
Skvělá parodie na celou řadu akčních filmů posledních dvaceti let vytvářející příběh s výborným hereckým obsazením. Topper Harley žije v buddhistickém chrámu, jeho bývalý velitel je v Bílém domě a skupina amerických rukojmí na Středním východě potřebuje pomoc! Jedině Topper je může zachránit. Je to mise smíchu s kanadskými žertíky v klasické parodii, naplněné slavnými tvářemi v povedených rolích.


Žhavé Výstřely 2 - Hot shots 2
Charlie Sheen, Lloyd Bridges, Valeria Golino, Richard Crenna
Charlie Sheen se vrací do akce v nejžhavějším ze všech pokračování! Na Středním východě je třeba vysvobodit skupinu amerických rukojmí.Topper je jediný muž, který to může dokázat, ale příliš se vážena ex-přítelkyni, než aby šel podruhé do akce - dokud ho krásná agentka CIA nedostane znovu do sedla. Žhavé výstřely jsou parodiína veškeré filmové klasiky, kde neunikne zesměšnění žádná filmová postava. Je to mise smíchu, která přivedla Harleye a jeho ŽHAVÉ VÝSTŘELY na akční stopu nastražených výbušnin. Klasická parodie s kanadskými žertíky, naplněná slavnými tvářemi v povedených vedlejších rolích. V režii a podle scénáře Jima Abrahamse je tato komedie matkou všech filmů!


Žhavé výstřely 2 Digipack - Hot Shots! Part Deux
Charlie Sheen, Valeria Golino, Richard Crenna, Lloyd Bridges, Brenda Bakke
Topper Harley Charlie Sheen žije v mužském klášteře Jeho nezpůsobilý ex velitel je v Bílém domě a na Středním východě je třeba vysvobodit skupinu amerických rukojmí Topper je jediný muž který to může dokázat ale příliš se váže na svou ex přítelkyni Valeria Golino než aby šel podruhé do akce dokud ho krásná agentka CIA nedostane znovu do sedla Harley a jeho ŽHAVÉ VÝSTŘELY podnikají zábavnou misi ve stopách akce a napětí nastražených léček a parodií na veškeré filmové klasiky kde unikne zesměšnění jen málokterá známá filmová tvář Režisér a spoluscénárista Jim Abrahams z filmu ŽHAVÉ VÝSTŘELY 2 učinil skutečně nejžhavější pokračování ze všech


Žiješ Jenom Dvakrát - 007 - You live only twice
JAMES BOND - AGENT 007. JAMES BOND se tajně vydává do Japonska, protože Zemi hrozí 3. světová válka. Z oběžné dráhy kolem planety totiž zmizela americká družice i s posádkou a stejný osud potká i kosmonauty ze Sovětského svazu. Ohrožuje to křehké vztahy mezi supervelmocemi. AGENTU 007 nezbývá, než rozkrýt tajemství obří sopky. Málokterá země však skrývá pro cizího AGENTA tolik nejrůznějších nebezpečí jako Japonsko. JAMES BOND tentokrát pomoc místní půvabné ženy opravdu potřebuje. "ŽIJEŠ JENOM DVAKRÁT" patří k nejlepším snímkům podle knih Iana Fleminga. Sean Connery v něm hraje AGENTA 007 již popáté.


Žít a Nechat Zemřít - 007 - Live and let Die
JAMES BOND - AGENT 007. Vražda v sídle OSN přivádí BONDA do USA. Stopy vedou do Orleansu, kdesídlí gang překupníků drog. Odtud se AGENT 007 vydává na tajemný ostrov San Monique v Karibském moři, ovládaný kultem Voodoo. Nebyl by první běloch, který by zde zemřel mysteriózní smrtí, jestliže se pokusí odhalit tajemství maskovaných plantáží, díky nimž může získat doktor Kananga tuny heroinu. Jakou roli v tomto případu sehraje Solitaire, žena, která dokáže předpovídat budoucnost z karet? Přivádí sice JAMESE BONDA na stopu, ale zároveň její věštba znamená i ohrožení života. V tomto filmu ŽÍT A NECHAT ZEMŔÍT se poprvé představil jako JAMES BOND Roger Moore.


Žít a zemřít v L.A. - To Live and Die in L.A.
William Petersen, Willem Dafoe
William L. Petersen (Lovec lidí, Kriminálka Las Vegas) a Willem Dafoe (Spider-Man) se utkávají ve smrtící hře kočky s myší v tomto strhujícím (The New York Times) akčním thrilleru od režiséra, jenž získal Oscara za fi lm Francouzská spojka. Syrový příběh plný jiskření, elegance a vytrvalosti (Boxoffi ce) o korupci a mstě obsahuje i jednu z nejdivočejších automobilových honiček v historii fi lmu a naprosto šokující závěr. Federální agent Richard Chance (Petersen) má pár nevyřízených účtů a už je unaven hraním podle pravidel. Nedělá mu problémy vydírat krásné ženy, neuposlechnout příkazy nadřízených, ani řítit se šílenou rychlostí po přecpané dálnici v protisměru. On si totiž přísahal, že vraždícího padělatele (Dafoe) sejme za pomoci jakýchkoliv prostředků. Ale v banku je stále vícNemůže agentova posedlost po odplatě jeho šanci na úspěch jednou provždy zničit?


Žít Po Svém - An Unfinished Life
Robert Redford (einar Gilkyson), Jennifer Lopez (jean Gilkyson), Morgan Freeman (mitch), Becca Gardner (griff Gilkyson), Damian Lewis (roy)
Příběh rančerské rodiny, která byla rozdělena a nyní se snaží zhojit staré rány. Einar Gilkyson (Robert Redford), zkušený rančer na odpočinku, již dlouho žije jen ze vzpomínek. Stará se o přítele Mitche (Morgan Freeman) a nemůže se vzpamatovat ze smrti svého jediného syna. Jejich poklidný život obrátí vzhůru nohama příjezd jeho snachy Jean (Jennifer Lopez), kterou Einar viní ze synovy smrti. Ona ale přijíždí se svou dcerkou, o které tvrdí, že je Einarovou vnučkou. Díky ní se jeho život obrátí naruby.


Život 1 BBC - The Life
Od tvůrců série Zázračná planeta. Přes 3000 natáčecích dní po celém světě. Neuvěřitelné příběhy a dechberoucí záběry! Objevte nekonečnou pestrost života na Zemi a ty nejvýstřednější taktiky přežití, které se u zvířat a rostlin vyvinuly. Tak vypadá evoluce v akci - jedinci pod extrémním tlakem musejí překonat nástrahy protivníků a prostředí a posunují tak hranice svého chování. Jedinečná technika zachycuje ty nejúžasnější momenty, které jsou v přírodě k vidění!   Životní zkoušky: Aby přežili, musí někteří živočichové a rostliny provádět opravdu zvláštní věci! Kapucínské malpy se naučily rozbíjet ořechy pomocí kamenných kladiv, hroši jsou schopni vymrštit se kvůli potravě z vody do vzduchu a chameleoni kradou pavoukům kořisti z pavučin... Získání potravy je totiž klíčovouzáležitostí pro všechny živé tvory. Plazi a obojživelníci: Ať už se nacházejí v jakkoliv extrémních podmínkách, využívají plazi a obojživelníci svou studenokrevnost spolu se sofistikovanými inovacemi chování k přežití na těch nejdrsnějších místech planety. Nemilosrdné lovecké dovednosti, výjimečné maskování i značná houževnatost jim pomáhají prospívat i tam, kam savci nebo ptáci ani nevkročí...  Sdílet


Život 2 BBC - The Life
Přes 3000 natáčecích dní po celém světě... Neuvěřitelné příběhy a dechberoucí záběry! Objevte nekonečnou pestrost života na Zemi a ty nejvýstřednější taktiky přežití, které se u zvířat a rostlin vyvinuly. Tak vypadá evoluce v akci - jedinci pod extrémním tlakem musejí překonat nástrahy protivníků a prostředí a posunují tak hranice svého chování. Jedinečná technika zachycuje ty nejúžasnější momenty, které jsou v přírodě k vidění! Savci : Dokonalá technika umožnila zachytit ty nejúžasnější živočichy v extrémních podmínkách. Uvidíte víc než milion kaloňů, kteří míří za potravou z Konga do Zambie, maličké bércouny na úprku před predátory a největší zápas na Zemi, v němž se utkají dva keporkaci. Ryby: Ryby mohou létat, plavat více než sto mil za hodinu a dokonce i chodit po zemi. V jedinečných záběrech se představí žraloci, hrouzci i cichlidy. Poznejte lovící plachetníky, létající ryby, tajemný svět mořských koníků a úžasné šplhající lezce.  Sdílet


Život 3 BBC - The Life
Přes 3000 natáčecích dní po celém světě... Neuvěřitelné příběhy a dechberoucí záběry! Objevte nekonečnou pestrost života na Zemi a ty nejvýstřednější taktiky přežití, které se u zvířat a rostlin vyvinuly. Tak vypadá evoluce v akci - jedinci pod extrémním tlakem musejí překonat nástrahy protivníků a prostředí a posunují tak hranice svého chování. Jedinečná technika zachycuje ty nejúžasnější momenty, které jsou v přírodě k vidění! Ptáci HmyzSdílet


Život 5 BBC - The Life
Přes 3000 natáčecích dní po celém světě... Neuvěřitelné příběhy a dechberoucí záběry! Objevte nekonečnou pestrost života na Zemi a ty nejvýstřednější taktiky přežití, které se u zvířat a rostlin vyvinuly. Tak vypadá evoluce v akci - jedinci pod extrémním tlakem musejí překonat nástrahy protivníků a prostředí a posunují tak hranice svého chování. Jedinečná technika zachycuje ty nejúžasnější momenty, které jsou v přírodě k vidění! Rostliny: Dramatické události rostlinného světa lze jen stěží postihnout pouhým okem. S dokonalou technologií je ale možné odhalit, jak masožravá mucholapka uvězní svou kořist, objevit dokonale propracovaný způsob břečťanových úchytů i spatřit raketový růst bambusu. Primáti: Primáti jsou výjimečně inteligentní a vynikají v řešení různých problémů, v komunikaci, používání nástrojů i v sociální souhře. Podívejte se na skupinu nížinných goril vedenou prastarým samcem, nahlédněte do života hulmanů i do drsných paviáních soubojů.  Sdílet


Život A Smrt Petera Sellerse - Life and Death of Peter Sellers
Geoffrey Rush, Charlize Theron, Emily Watson, John Lithgow
ŽIVOT A SMRT PETERA SELLERSE je důvěrný pohled na jednoho z nejplodnějších světových komiků, který se díky mimořádnému nadání pro imitaci a improvizaci stal mezinárodní ikonou. Píše se rok 1957. Posluchače BBC uchvátí zábavné skeče "Šašků", skupiny komediálních anarchistů se sklonem k absurdnímu humoru. Jedním je PETER SELLERS (Geofrey Rush). Mladý herec získá roli po boku krásné italské krásky Sophie Loren, do níž se beznadějně zamiluje. Herečka ho sice odmítne, ale na jeho nenaplněné lásce ani na rozpadu manželství s Anne to nemůže nic změnit. SELLERS brzy začíná bojovat s osamělostí a depresemi, z nichž ho vytáhne až přítel Maurice Woodruff, který mu vytrvale shání práci. Režisér Blake Edwards chce SELLERSE obsadit do vedlejší role ve filmu "Růžový panter". SELLERS ale nakonec získá postavu inspektora Clouseaua, která ho konečně nasměruje na hvězdnou dráhu. Režisér Stanley Kubrick SELLERSE přiměje, aby přijal hned několik hl. rolí ve snímku Dr. Divnoláska, za které získá herec svou první nominaci na Oscara. Zklamaný SELLERS se znovu uchýlí ke Mauriceovi a ten ho přesvědčí, aby přijal nabídku na pokračování "Růžového pantera" a návdavkem mu předpoví životní štěstí s B.E. Do Londýna přijíždí švédská herečka Britt Ekland a SELLERS jí omylem považuje za osobu z Mauriceovy předpovědi a po třítýdenním dvoření ji přivede před oltář. Několik týdnů po svatbě ale SELLERS prodělá těžký infarkt, při němž se mu zastaví srdce...


Život brouka - Disney Pixar edice
Začíná cesta do miniaturního světa brouků, kde se pod každým listem skrývá spousta dobrodružství a legrace. Život brouka od společností Pixar a Disney každého pobaví fascinujícím množstvím různých postaviček a skvělých zábavných scén plných smíchu, ale také naprosto revolučním zpracováním filmu pomocí nejnovějších počítačových technologií. Jménem "všech utlačovaných brouků světa” se vynalézavý mravenec Flik rozhodne najmout "brouky válečníky”, aby ochránil své mraveniště před hordou příživnických kobylek, které vede zlý Hopper. Když však vyjde najevo, že Flikova jednotka je jen partou ušmudlaných a neschopných cirkusáků, změní se příběh v komické dobrodružství plné "hrdinů proti své vůli”! Život brouka je napěchován akčními scénami, humorem, ukázkami týmové spolupráce a odhodlání. Pokaždé, když si DVD pustíte, objevíte spoustu nových detailů, kterých jste si předtím nevšimli.


Život Davida Galea - Life of David Gale
Kate Winslet, Kevin Spacey, Laura Linney, Gabriel Mann
ŽIVOT DAVIDA GALEA - Zločin je jasný. Pravda ne. DAVIDA GALEA, muže pevných morálních zásad a kultivovaného profesora filosofie, studenti velice obdivují. Profesor GALE se zapojildo hnutí, které sleduje všechny aspekty a dopady soudních rozhodnutí, v nichž padne trest smrti. Je zásadním kritikem "absolutníhotrestu". Podivnou souhrou okolností je tento vyjimečný muž sám odsouzen za znásilnění a vraždu a v cele smrti čeká na popravu. Tři dny před jejím termínem se profesor rozhodne dát exkluzivní rozhovor ambiciózní reportérce Bitsey Bloomové a zveřejnit svůj příběh. Souboj s časem a honba za pravdou může začít. Z Bitsey i z jejího asistenta se stávají opravdoví detektivové, kteří nakonec odhalí celou záhadu kolem profesora GALEA.


Život je boj - Fighting
Channing Tatum, Terence Howard
Chlapec z malého města Shawn MacArthur (Channing Tatum) přišel do New Yorku bez ničeho. Těžko si vydělává na holé živobytí prodejem padělaného zboží až do chvíle, kdy mu štěstěna staví do cesty podvodníka Harveyho Boardena (Terrence Howard) , který se stává Shawnovým managerem a nabízí mu vstupenku do světa nelegálních pouličních zápasů ve volném stylu. Ze Shawna se téměř přes noc stává zápasnická hvězda, jež v ohromující sérii vypjatých soubojů poráží nejlepší profesionální boxery i mistry bojových umění. Ale ten nejtěžší boj jeho života ho teprve čeká...


Život je pes - Year of the Dog
Molly Shannon, Laura Dern, Regina King a další
Molly Shannon předvádí "životní herecký výkon" v této okouzlující a nepředvídatelné komedii o hledání lásky. Peggy (Shannon), bezstarostná sekretářka, přítelkyně, spolupracovnice a sestra žije sama s milovaným pejskem Pencil. Ale neočekávaná události vyšlou Peggy do bezohledného světa hledat dokonalého společníka. Od scénáristy filmů Škola ro(c)ku, Hodná holka a Život je pes přichází "Hluboce procítěný film. Opravdový, dojemný a velmi zábavný film!". Spoluúčinkují John C. Reilly, Peter Sarsgaard, Laura Dern a Regina King. Zajímavost: Od scénáristy filmů Škola ro(c)ku a Hodná holka.


Život je ples 8DVD - Život je ples
Radoslav Brzobohatý, Adam Mišík, Lenka Vlasáková, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Petr Lněnička, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Berenika Kohoutová, Květa Fialová, Stanislav Zindulka, Alena Vránová, Oldřich Vlach, Ladislav Trojan, Miroslav Et
Seriál Život je ples vypráví příběhy hrdinů různých generací, kteří se potkávají ve skalickém domově seniorů, jako jeho klienti nebo zaměstnanci. Právě sem nastupuje nová klientka Rozárka Malá (Daniela Kolářová). Její zeť ji sem přiváží, aby zde v pohodlí přečkala rekonstrukci bytu. Postupně se ale ukazuje, že jeho vztah k Rozárce není tak hezký, jak se zpočátku zdálo. Rozárka se seznamuje s personálem i ostatními obyvateli domova. S upjatou a konzervativní ředitelkou Pavlou Tůmovou (Vilma Cibulková), mladým a progresivním manažerem Lukášem Řípou (Petr Lněnička) i dobrosrdečnou sociální pracovnicí Sandrou Drahokoupilovou (Jana Zenáhlíková). Stává se spolubydlící místní krasavice Lízy Lupáčové zvané Miss staré koleno (Květa Fialová) a zdědí postel po nedávno zemřelé vědmě Žofii Zvonkové. Poznává drbnu Raškovou (Alena Vránová), kutila Edu Vavrouška (Stanislav Zindulka), starého bručouna Frantu Bareše (Oldřich Vlach), bývalou politickou vězenkyni Izabelu Švarcovou (Jana Štěpánková) i lamače ženských srdcí Trampa (Jiří Krampol).Epizody: 1. Hlas shůry2. Táňa hledá práci3. Děda Požár4. Babička Josefína5. Senior bazar6. Rozárka jde na večeři7. Miss Starý koleno8. Závěť 9. Návrat ztraceného syna10. Konkurz11. Štěně12. Rozárka s Trampem jedou na vandr13. Výlet14. V sedmém nebi15. Podezření16. Nebe je modrý a zlatý


Život je stres - Smother
Diane Keaton, Liv Tyler
Co byste dělali, kdyby se k vám nastěhovala matka a za žádnou cenu nechtěla odejít? Když devětadvacetiletý NOAH COOPER přichází o práci terapeuta, má pocit, že už ho nic horšího nemůže potkat. Pak ale přijíždí domů a v jeho už tak plném domově panuje ještě větší zmatek, protože se v něm usadila Noahova panovačná matka MARILYN a s ní smečka pěti psů. Legrace nastává ve chvíli, kdy se Noah snaží vypořádat s tlaky při hledání práce, se ženou, která zoufale touží po dítěti a co je nejhorší, s matkou, jež ho nechce přestat zahrnovat láskou!


Život Nebo Něco Takového - Life or Something like It
Angelina Jolie, Edward Burns, Tony Shalhoub
ŽIVOT NEBO NĚCO TAKOVÉHO. Co když máš jen 7 dní života? Lanie (Angelina Jolie) je krásná, ambiciózní reportérka, která si myslí, že perfektní vlasy, skvělý přítel a pěkný byt jsou předpokladem k dokonalému životu. Pak se ale na ulici setká s duševně narušeným člověkem a její svět se změní ve zmatek. S pomocí pohledného a vtipného kolegy Peta (Edward Burns) musí Lanie čelit svému povedenému a stejně tak i dobrodružnému osudu. Angelina Jolie a Edward Burns v sexy komedii ŽIVOT NEBO NĚCO TAKOVÉHO, o tom, jak a co si lidé vybírají, jak hledají nové přátele a jak dělají maléry.


Život Savců - Life of Mammals
Jaime Bergman, David Hewlett, Angel Boris, Kirk B.R. Woller, Adam Kendrick
ŽIVOT SAVCů - Příběh o přežití. (5 DVD) Nejrozsáhlejší a nejúspěšnější přírodovědný cyklus BBC posledních let. Část 1: Epizoda 1: NEJDOKONALEJŠÍ MODEL. SAVCI se přizpůsobili svým zjevem každému prostředí na zemi. Jsou skuteční vítězové. Epizoda 2: HMYZOŽRAVÍ SAVCI. Někteří SAVCI mají neukojitelnou chuť na hmyz, mravenci počínaje, pavouky konče. Část 2: Epizoda 3: JEDLÍCI ROSTLIN. Čekají vás vzrušující setkání se zdánlivě klidnými býložravci ... Epizoda 4: Hlodavci jsou se svými zuby podobnými dlátům vybaveni k životu kdekoliv - od Mohavské pouště po oblasti řek ve Wyomingu. Část 3: Epizoda 5: MASOŽRAVCI. Pronásledování a lov nejsou jen zábavou - pro některá zvířata je to jednoznačná volba "zabij nebo budeš zabit". Epizoda 6: VŠEŽRAVCI. Úspěch VŠEŽRAVCů v našem světě dokládá jejich mnohostranný a přizpůsobivý jídelníček. Část 4: Epizoda 7: NÁVRAT DO VODY. Miliony let zvyšujícího se soutěžení o přežití donutilo některé SAVCE udělat největší krok v evoluci - vrátit se do vody. Epizoda 8: ŽIVOT NA STROMECH. Někteří SAVCI se fyzicky přizpůsobili svému prostředí, aby mohli mít zeživota na stromech dokonalý užitek. Část 5: Epizoda 9: SPOLEČENSKÝ ŽEBŘÍČEK. Epizoda 10: POTRAVA A MYŠLENÍ.


Život v divočině: Amazonská džungle BBC - Wild South America: Amazon Jungle
Dokument z produkce BBC.Šestidílná série objevuje rozmanitý a jedinečný život v divoké přírodě krajiny jihoamerického kontinentu. Je to země plná extrémů, rozkládající se od rovníku až téměř k Antarktidě, od tropických moří k zasněženým horským vrcholům. Jižní Amerika má největší světový říční systém, nejdelší pás pohoří, největší a nejbohatší deštné pralesy i nejsušší pouště. Tento úžasný svět nyní přichází i k vám! Výprava za poznáním napříč celým kontinentem odhaluje nejrůznější živočichy a jejich specifika. Uvidíte, jak po tisíciletí probíhala migrace a nově příchozí živočišné formy se mísily s původními. Nikde jinde než v Jižní Americe nežijí vedle sebe primitivní vačnatci a masožravci.


Život: kolekce (5DVD) - Life
Kolekce Život 1-5, seriál BBC.Sdílet


Životní šance - Chance de ma vie, La
Svěží a originální francouzská komedie! Julien Monnier má vážný problém: s žádnou ženou nevydrží déle než dva týdny. Od raného mládí nosí všem ženám, se kterými randí, šílenou smůlu. Tak šílenou smůlu, kvůli které musíte navštívit nemocnici; takovou smůlu, která vám zruinuje kariéru a kvůli které se můžou rozhádat přátelé i celé rodiny. Když už se Julien smíří s faktem, že pravou lásku nikdy nenajde, potká krásnou Joannu Sorini...


Žízeň - Thirst
Upíři žízní po čerstvé krvi! Jsme mocní, neporazitelní, vládneme! Někteří by nás možná nazvali upíry, ale na označení naší rasy až tak nesejde. První byla Alžběta Báthoryová, známá také jako Čachtická paní. Tak jako ona i my využíváme krev nižších živočichů, lidí, ke svému prospěchu. Ale i přes všechny výhody a přednosti nám něco chybí vůdce. Právě proto jsme vyhledali posledního přímého potomka Alžběty Báthoryové, Kate Davisovou, a přesvědčujeme ji, aby se připojila na naši stranu. Není to lehké, Kate je houževnatá a odmítá svůj předurčený osud. A to se nevyplácí!

Thirst, Austrálie
Hrají: Chantal Contouri, Henry Silva, David Hemmings, Robert Thompson, Rosie Sturgess, Shirley Cameron, Max Phipps, Rod Mullinar.
Scénář: John Pinkney.
Režie: Rod Hardy

DVD údajeObraz: BAREVNÝ .78:1 (16:9)
Zvuk:český DD 2.0, anglický DD 2.0
Stopáž: 91 minut
Titulky:české
AUSTRÁLIE 1979


Žofka a Její Dobrodružství 1. - Žofka a její dobrodružství 1
První díl animovaného seriálu o opičce ŽOFCE a kamarádech ze ZOO. 1. Jak ŽOFKA pořádala maškarní bál 2. Jak ŽOFKA pořádala sportovní den 3. Jak ŽOFKA pořádala slavnostní představení 4. Jak se ŽOFKA postarala o mravní převýchovu 5. Jak ŽOFKA zachránila pana Levharta 6. Jak ŽOFKA umožnila panu Mrožovi cestu na sever 7. Jak ŽOFKA zavedla všeobecné ochranné zbarvení


Žofka ředitelkou zoo
Petr Nárožný
7. pohádek: 1. Jak ŽOFKA potrestala dva surovce. 2. Jak ŽOFKA odmítla nabídku k sňatku 3. Jak ŽOFKA přinutila Pštrosovy vytáhnout hlavy z písku 4. Jak ŽOFKA poslala Irču zachránit Zbyněčka Tapíra 5. Jak ŽOFKA vyléčila pana Fenka 6. Jak ŽOFKA vychovala lvíčata 7. Jak ŽOFKA pomohla talentovanému mláděti


Žraloci - Raging Sharks
Corin Nemec, Vanessa Angel, Corbin Bernsen
V oblasti Bermudského trojúhelníku dojde ke střetu vesmírného tělesa s velkým bílým žralokem. Plovoucí podmořská vědecká laboratoř, vedená Mikem (Corin Nemec) a jeho ženou Lindou (Vanessa Angel), se ocitne v ohrožení a musí bojovat o život se zuřivým žralokem.


Žraloci na s(o)uši - Seefood
Animovaný film Žraloci na s(o)uši vypráví o dvou žraločích bratrech – malém Pupovi a velkém Juliovi. Poté, co pytláci ukradnou z jejich útesu žraločí vajíčka do gurmánských restaurací, rozhodne se malý Pup stůj co stůj zjednat nápravu a pln odhodlání se vydá na souš, do lidského světa, kam nikdy předtím žraločí ploutev nevkročila. Julius se však začne o osud svého malého brášky na pevnině obávat – a ve speciálním robotickém obleku, který kdysi společně sestrojili, se vydá na souš zachránit Pupa. A když už jednou vyleze na břeh, nenechá si rozhodně ujít příležitost zjistit, jak vlastně chutná opravdové suchozemské kuře – divoká žraločí jízda začíná!  


Žraločí Muž - Sharkman
Ve svém světě je Žraločí muž superhrdina, v našem už tak ne... "Žralok a muž dohromady? Geniální!!!!" – Philadelphia Weekly

DVD Marco Polo Návrat do Xanadu Vzpoura Na Lodi Caine Skrýš Sedmá Sindibádova Plavba Rozmary počasí Láska A jiné Pohlavní Orgány The Astronaut Farmer Past Na žraloka Rande Měsíce Rocky Balboa Nehýbej Se Za Mořem Paměti mystika Asterix a Vikingové Cesty formana Šejtročka Král Ubu O kocouru Mikešovi 3 Tom Horn Jak Jíst Smažené žížaly Uneseni Žraločí Muž Příšera Beowulf: Král Barbarů Konec Hry Jih Proti Severu Se Snídaně U Tiffanyho Se Neúplatní Se Firma Dokonalý Trik Hezké chvilky bez záruky

Diskuse o filmech

Který film se mi líbil a proč?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

ŠTĚPÁNKA (65)15.06.2018 11:33
Jak jse jmenoval herec otík,
ve filmu vesničko ma středisková

PETR (54)26.11.2016 07:16
[Paměti mystika] Skvěle udělané

PETR (54)26.11.2016 07:12
[Paměti mystika] Pan drtikol a pan tomáš jsou moji čeští nej

Olga (45)25.04.2015 15:07
Sháním film , který se jmenuje Diana poslední cesta, a nikde není možnost jej koupit. V televizi byl již uveden, ale ať se snažím jak chci není nikde k sehnání. Prosím poraďte. Děkuji

Olga (45)25.04.2015 15:04
Sháním film , který se jmenuje Diana poslední cesta, a nikde není možnost jej koupit. V televizi byl již uveden, ale ať se snažím jak chci není nikde k sehnání. Prosím poraďte. Děkuji

12.04.2015 08:56
Yeah bookmaking this wasn't a risky conclusion outstanding post! gdekfdcegffgkgaa

Jenyfer (15)04.11.2014 19:04
Norbit nejlepší komedijka na svetě dá se ježtě sehnat a kde? :

Zdeněk (33)13.08.2014 11:37
sháním film o indiánské dívce, vím jen, že začíná pravděpodobně na H (jméno filmu i jméno dívky) - neví někdo jeho název a kde ho mohu najít? Dík:)

eva (13)14.02.2014 20:35
tak takovej film jsem jeste nevidela.
1:je to zamilovany a to je na tom to nejkrasnejsi

09.02.2014 21:21
Smrtonosna zbran

Andre (51)23.02.2013 19:17
Shaním film Dvacet tisíc mil pod mořem s Jiřím Adamirou nevíte někdo kde jej najít??

Andre (51)23.02.2013 19:13
Shaním film Dvacet tisíc mil pod mořem s Jiřím Adamirou nevíte někdo kde jej najít??

LukasK (29)20.10.2012 09:12
Hodně dobrý filmeček je Šifra mistra Leonarda a Hele vole , kde mám káru.A ještě sháním filmeček s názvem Stmívání nevíte o někom kdo jej měl ??? Děkuji.

klára (25)15.04.2012 17:31
[Jak Jíst Smažené žížaly] je to nneejj hlavne ten blondak

15.04.2012 17:30
[Jak Jíst Smažené žížaly] supr ja to nejj film hlavne ten blondak :D

JanaS (59)05.04.2012 22:26
Hledám prosím Italské filmy:Včera,dnes a zítra,Chléb,láska a fantazie,Chléb,láska a žárlivost.Nevíte ?

honza (15)15.03.2012 13:04
kobra 11 je dogrý pořad tom a simír

fiasalka (99)17.01.2012 19:09
[Barbie a 12 tančících princezen] bb

fiasalka (99)17.01.2012 19:08
[Barbie a 12 tančících princezen] ii

gana (99)17.01.2012 19:07
[Barbie a 12 tančících princezen] hdujgzdfggdsjfhgvsdzfcgzsdcvzsdfczsdfctzsdfcgdsfcgdcvzsdfz

renata (45)17.01.2012 19:06
[Barbie a 12 tančících princezen] je to kravina a jmenuje se 12 tancicichcc

renata (45)17.01.2012 19:05
[Barbie a 12 tančících princezen] jfhudfgzvzszggf

01.10.2011 13:06
[Veselé Vánoce, Santa Clausi] že to chci stahnout a nemužu to najít

rona (36)22.08.2011 12:03
vsichni fuj

Vašek29.05.2011 15:16
Nejlepší film je Harry Potter a relikvie smrti! &9829;

oldrich (97)13.04.2011 17:54
chtel sem se podivat

eva (21)20.03.2011 14:58
zemryt mlady

08.03.2011 15:27
norbyt

kaja (20)09.02.2011 16:15
ma tetu filmi barbie

filip (14)07.02.2011 16:10
[Voják] dobrej ,je hodně akčni to se my libi a sakra hodně

PETR (12)31.12.2010 21:43
Silvestry vradimira menšika . je tam prdal

veronika (4)27.12.2010 17:16
[Cesty formana Šejtročka] je to moc pěkné

01.12.2010 17:12
[Kočičí princ] podle simona j0

john (26)03.11.2010 20:09
[Dotkni se ohně] doporučuji shlédnout hodně silné téma dávam 100%

Kateřina (29)15.09.2010 13:09
[Svéráz národního rybolovu Film X] Superfilm.Kuzmič je těžký svéráz,generál s Ljovou zdatně sekundují

15.09.2010 06:55
[Perfektní manžel] Film podle skutečné události. Ačkoliv je Peterson do dnešního dne uvězněn, neexistuje žádný přímý důkaz, že vraždy skutečně spáchal. A tak i filmu schází jasný konec.

DiaNA (19)19.08.2010 19:38
hezki filmy podivajte se

VÁŠA (20)02.07.2010 16:27
Já si mislím že můj nejlepší film je spider man.

24.05.2010 13:29
L.klů.lůioůlp

lenka (14)13.05.2010 16:31
[Návnada] supr film ješteže je tak supr né nejaká velice upoutávka pro lidí aby siho kúpili teda mne bavíí

30.04.2010 14:03
[Dobrodružství pirátů v zeleninové zemi] Myslím že je to poučné...lepšie ako simpsonovci, kde je plno vulgárností a násilia.
Aj to je dôkaz, že biblia sa dá deťom podať aj v takejto forme...
Škoda že nieje preloženích viacej častí do slov., alebo česk. jazyka :(

václav hoidek (7)29.04.2010 13:35
[Mezi Námi Zvířaty] tento film me dost baví je proste dobrej

václav hoidek (7)29.04.2010 13:34
[Mezi Námi Zvířaty] tento film me dost baví je proste dobrej

Anička (8)16.04.2010 19:26
[Cesty formana Šejtročka] cesty formana Šejtročka se mi mooc líbí

vladan (37)16.04.2010 18:50
etoj pěkní film ale nemohu ho zehnat

Monika (37)04.04.2010 12:03
Nevite kde bych sehnala slovenskou pohadku zlaty hlas.Děkuji předem

Monika (37)04.04.2010 12:02
Nevite kde bych sehnala slovenskou pohadku zlaty hlas.Děkuji předem

Miii (15)03.04.2010 10:17
nejlepší seríál je The O.C California moc se mi to líbí

katka (13)02.04.2010 11:17
modrá laguna krásný romantický film.brooke sheides dobrá herečka

Anička29.03.2010 17:12
[Cesty formana Šejtročka] cesty formana šejtročka se mi velice a mooc líbí.s úctou Anička kalinová

 starší>> 

1 50 100 150 200 250 300 350


DVD Filmy - co lze o nich říci
Filmy na DVD jsou, díky současným velmi nízkým cenám stolních DVD přehrávačů, již plnohodnotným spotřebním standardem. DVD filmy vynikají zvláště svou vysokou kvalitou obrazu a zvuku. Této kvality je u DVD filmu dosaženo digitálním záznamem obrazové a zvukové informace na DVD medium. Pokud původní obraz a zvuk neobsahují šum, neobsahuje šum ani záznam DVD filmu, neboť záznam je natvrdo vylisován do média. Oproti tomu u magnetickému pásku kazety VHS se do záznamu promítá aktuální kvalita pásku. Kvalita záznamu tedy u kazet potupně klesá, neboť na sebe namotaný zmagnetizovaný pásek se vzájemně nepříznivě demagnetizuje. Při přehrávání kazety se rovněž pásek pozvolna odírá a s ním tedy i uložená informace.
DVD filmy si svou kvalitu zachovávají, neboť díky využití DVD technologie záznamu na disk je záznam současně opatřen opravnými kódy, s jejichž pomocí přehrávač případný nečitelný záznam dopočítá z okolních datových informací. DVD film i s významněji poškozeným médiem je schopen stále vypadat bezchybně, protože se z digitálního záznamu chybějící číselné informace dopočítají, ačkoli se na médiu již fyzicky nevyskytují. Tyto opravné informace jsou uloženy na protilehlé straně média, neboli dostatečně daleko od případného místa poškození.
DVD filmy rovněž umožňují zaznamenání několika zvukových stop, které je možné dle výběru přehrávat k základnímu obrazu. S koupí DVD filmu si tedy například člověk rovněž kupuje daný film v původním znění a současně s českým dabingem. Pokud sám dává přednost původnímu znění, ale manželka nebo děti potřebují české znění, člověk pokryje oba požadavky za jednu cenu. Ve zvukové stopě DVD filmu se zpravidla objevují i verze s prostorovým zvukem 5.1, které jsou určeny pro domácí kina s technologií podporující přehrávání stereo zvuku včetně jednoho středového, zadního stereo zvuku a jednoho subwooferu pro velmi hluboké tóny. Jinými slovy 5.1 znamená pět prostorových reproduktorů plus jeden subwoofer pro hloubky.
DVD film může být současně opatřen titulky v mnoha jazycích, které jsou rovněž uloženy extra a přehrávač je teprve podle potřeby přimíchává do původního obrazu. Zajímavostí technologie DVD filmů je možnost zaznamenat na médium několik dějových linií vedle sebe a přehrávat divákem zvolenou. Této možnosti se u klasických filmů prakticky nevyužívá, neboť mají vždy jen jednu přesně definovanou dějovou linii, která je následně promítána v kině.
Záznam DVD filmu může (ale také nemusí) být zakódován, aby jej nebylo možné přehrát v jiné části světa, než pro jakou byl určen do prodeje. Česká republika spadá pod REGION 2. DVD filmy z jiného regionu rovněž zcela nepochybně nikdy neobudou obsahovat české titulky.webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.

TV show: Trosečník SuperStar 3 VyVolení 2
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti