DVD Filmy
Adéla Ještě Nevečeřela - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Adéla Ještě Nevečeřela

Adéla Ještě Nevečeřela Hrají: Michal Dočolomanský, Rudolf Hrušínský, Miloš Kopecký, Ladislav Pešek, Václav Lohniský, Naďa Konvalinková, Květa Fialová, Olga Schoberová, Martin Růžek
Režie: Oldřich Lipský
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Mistrovská parodie na rodokapsové detektivky. Detektivní komedie ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA líčí souboj světově proslulého a nepřekonatelného detektiva Nicka Cartera (Michal Dočolomanský) a ďábelským botanikem baronem von Kratzmarem (Miloš Kopecký) a jeho masožravou rostlinou ADÉLOU. Scénárista Jiří Brdečka a režisér Oldřich Lipský se spolu sešli nad scénářem a z jejich spolupráce vznikl slavný Limonádový Joe. Tentokrát zvolili pro svou komedii jiný žánr, jiné prostředí a objektem jejich parodie se stal jiný typ pokleslé literatury, , totižrodokaps.
DVD filmy -

Diskuse o DVD filmu Adéla Ještě Nevečeřela

Co byste k filmu Adéla Ještě Nevečeřela řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

jarda (60)15.02.2011 16:56
Jeden z nejlepších komediálních filmů z ČS produkce.Neomrzí.

Pavel (45)30.09.2008 08:13
úžasná komedie na kterou se dá dívat furt dokola a neohledí se

13.12.2007 18:23
supr film, klasika :)

03.11.2007 19:49
je osklivy

seznamka


DVD film Adéla Ještě Nevečeřela | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti