DVD Filmy
Adriana - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Adriana

Adriana Režie: Miloslav Šmídmajer
Žánr: Dokumentární
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Adriana

ADRIANA - Filmový portrét ADRIANY SKLENAŘÍKOVÉ + super bonus INSPIRACE (60 min.). ADRIANA - Aféry? Skandály? Divoké večírky a popularita za každou cenu? To byste u topmodelky ADRIANY Sklenaříkové - Karembeu jen velmi těžko hledali. Tajemství její výjimečnosti tkví jinde. Dokument Miloslava Šmídmajera o jejím životním příběhu vám toto tajemství odhalí ... (80 min.). + super bonus ADRIANA Sklenaříková: INSPIRACE. - Jak prorazit ve světě modelingu, dosáhnout na vrchol, co bylo nejtěžší v začátcích, jakými zkouškami musela projít, co všechno se naučit ... Naprostou upřímnost, s jakou vypráví ADRIANA o zákulisí své profese a úspěchu, její cenné rady a postřehy ocení nejen dívky, které touží po kariéře modelky, ale i ženy, , které něco chtějí něco dokázat a být přiatžlivé. (60 min.)


internetový obchod

DVD filmy - Adéla Ještě Nevečeřela

Diskuse o DVD filmu Adriana

Co byste k filmu Adriana řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Linda (23)14.06.2007 15:54
no je to risk zakoupíte a ani se nemůžete,podívat o čem podrobněji to je,nemužete si kliknout na ukázku a pak se rozmislet ,,chci to,nebo ,,nemá to cenu''.
Rozhodně bych to nekupovala.

seznamka


DVD film Adriana | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti