DVD Filmy
Afgánský zlom - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Afgánský zlom

Afgánský zlom Diskuse: Co na film říkáte?

Mezinárodní herecká hvězda Michele Placido exceluje v nákladném koprodukčním filmu, který se vrací k tragickým okamžikům Sovětské války v Afghánistánů. Píše se rok 1989 a válka mezi SSSR a afgánskými muslimy spěje po deseti letech ke svému tragickému závěru. Zdecimovaná sovětská armáda, která v asijských horách dopadla podobně jako Američané ve Vietnamu, , se vrací domů. Krytí ústupu ruských vojsk má na starost prapor vedený majorem Bandurou... 140 minut.
DVD filmy - Hollywood party sluts AO-015 České a slovenské amatérské páry Tajemství kláštera Privátní sex 4 Nadržené XXL Johnny Cash present a concert behind prison walls Bolek a Lolek vyrážejí do světa 2 Katyň Kozí příběh - Pověsti staré Prahy Seznamte se s Davem

Diskuse o DVD filmu Afgánský zlom

Co byste k filmu Afgánský zlom řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Afgánský zlom | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti