DVD Filmy
Andělé a démoni - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Andělé a démoni

Andělé a démoni Původní název: Angels & Demons
Hrají: Tom Hanks, Ewan McGregor
Režie: Ron Howard
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

V novém vzrušujícím filmu režiséra Rona Howarda, který svým dějem předchází Šifře mistra Leonarda, je expert na symboly Robert Langdon (Držitel Ceny Akademie Tom Hanks Forrest Gump, 1994, nejlepší herec) povolán do Říma, protože čtyři kardinálové byli uneseni tím největším nepřítelem církve tajemným bratrstvem Iluminátů. Ve spolupráci s krásnou vědkyní Vittorií Vetra (Ayelet Zurer) sleduje Langdon historické stopy v akcí nabitém pátrání uvnitř katakomb, katedrál, zapečetěných krypt a těch nejtajnějších hrobek na Zemi. Jen tak může zabránit Iluminátům zavraždit kardinály a odpálit bombu, , která by poslala celý Vatikán do nebe.
DVD filmy - Barbie – Princezna z ostrova Annie Hallová Zázrak v New Yorku (1947) Tlumočnice Světla páteční noci Rozjeď to! Rockerky Krvavé žně Fotbalová škola 30 případů majora Zemana 19+20

Diskuse o DVD filmu Andělé a démoni

Co byste k filmu Andělé a démoni řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Andělé a démoni | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti