DVD Filmy
AO Poslední neandrtálec - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

AO Poslední neandrtálec

AO Poslední neandrtálec Původní název: AO Le dernier Neandrtal
Režie: Jacques Malaterre, Reži
Žánr: Historický
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD AO Poslední neandrtálec

Více než 300 000 let, , vládli neandertálci naší planetě. Už je to minimálně 30 000 let co navždy vymizeli. Teče snad jejich krev i v našich žilách? Odpověď může znát jen AO...Poslední neandertálec.  


internetový obchod

DVD filmy - Anne Frank 13 samurajů Velkokníže Jaroslav Tetro FilmX Topaz FilmX Tajemství pyramid Podvodník FilmX Nebojte se tmy Žraloci na s(o)uši Sherlock I:Kolekce (3 DVD)

Diskuse o DVD filmu AO Poslední neandrtálec

Co byste k filmu AO Poslední neandrtálec řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film AO Poslední neandrtálec | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti