DVD Filmy
Apartmá V Kalifornii - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Apartmá V Kalifornii

Apartmá V Kalifornii Původní název: California Suite
Hrají: Walter Matthau, Michael Caine, Alan Alda, Maggie Smith, Jane Fonda, Richard Pryor, Bill Cosby, Elaine May
Režie: Herbert Ross
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Apartmá V Kalifornii

Rodinná komedie o náhodném setkáním v jednom KALIFORNSKÉM APARTMÁ. APARTMÁ V KALIFORNII je příběh pěti společníků, kteří přijeli do hotelu v Beverly Hills z rozdílných důvodů. Musí se postavit svýmvlastním, poměrně zábavným dilematům. Sidney Cochran (Michael Cane) se stane obětí své vlastní ženy Diany (Maggie Smith), zdrcené že se jí nepodařilo získat Oscara. Marvin Michaels (Walter Matthau) musí svojí ženě (Elaine May) nějak vysvětlit, , jak se mu do postele dostala ta sexy blondýna. Cynická Hannah Warren (Jane Fonda) není zrovna nadšená z nového životního stylu svého bývalého manžela (Alan Alda). Doktor Chauncey Gump (Richard Pryor) se musí přít se svým přítelem (Bill Cosby).


internetový obchod

DVD filmy - Annie Animální Přitažlivost Andělé Pomsty Anatomie 2 Anatomie Anakonda Americké Psycho Alvarez Kelly Akta X : Film Agentky D.e.b.s.

Diskuse o DVD filmu Apartmá V Kalifornii

Co byste k filmu Apartmá V Kalifornii řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Apartmá V Kalifornii | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti