DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Arachnofobie

Arachnofobie Původní název: Arachnophobia
Hrají: Jeff Daniels, Harley Jane Kozak, John Goodman, Julian Sands, Stuart Pankin, Brian McNamara, Henry Jones
Režie: Frank Marshall
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Hollywood Pictures a Amblin Entertainment natočili film plný napětí, neustálých zvratů a překvapení! Každý se něčeho bojí… A Dr. Ross Jennings má opravdu velkou fobii. Když se přestěhuje s celou rodinou do malého města, zjistí, že jeho fobie tady děsí všechny obyvatele - ovšem v naprosto neuvěřitelném rozsahu. A tak musí Dr. Ross překonat strach z pavouků, který ho provází od dětství a vyrazit do boje. Možná je ale už příliš pozdě! Režisér Frank Marshall natočil film, který má v sobě ten správný mix strachu, děsu i humoru.


DVD filmy - Aljaška V Plamenech Ace Ventura: Zvířecí Detektiv 2001: Vesmírná Odyssea Báječná Léta Se Psem Neúprosný Gumball 3000 Stripes Labyrint Steamboy Po Krk V Extázi

Diskuse o DVD filmu Arachnofobie

Co byste k filmu Arachnofobie řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Adéla (17)27.11.2006 12:16
Trpím arachnofobií a když jsem si tenhle filmek pustila, po celou dobu až do konce jsem skoro ani nedýchala!DOPORUČUJU!!!Welké napětí a emoce.

27.11.2006 12:16
Trpím arachnofobií a když jsem si tenhle filmek pustila, po celou dobu až do konce jsem skoro ani nedýchala!DOPORUČUJU!!!Welké napětí a emoce.

Vojta (13)06.10.2006 21:23
tenhle film je nejlepší kterej sem zatim viděl fak super

seznamka

DVD film Arachnofobie
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.