DVD Filmy
Arianin Souboj - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Arianin Souboj

Arianin Souboj Původní název: Ariana`s Quest
Hrají: Kateřina Brožová, Eva Aichmajerová
Režie: Lloyd A. Simandl
Žánr: Fantasy
Diskuse: Co na film říkáte?

Zlomyslná Zuraya (Kateřina Brožová) osnuje spiknutí proti právoplatné dědičce království Endorra a chystá se ji o tuto výsadu připravit. Princezna Ariana musí za opětovné získání trůnu bojovat a obnovit ztracenou svobodu svého lidu. K tomu jí dopomáhá její zkušený rádce Tarak a společně odolávají nájezdům zlověstného lorda Xanthose a jeho zákeřné sestry Zuraye. Ariana musí čelit všemožným nástrahám v podobě úkladných skutků a nebezpečných intrik. Úkolem její výpravy však zůstává navrátit mír a spravedlnost zemi, superstar, jejíž vládu málem navždy ztratila.


DVD filmy - To Nejlepší Z Večerníčků Jen Ho Nechte Ať Se Bojí Statečné Srdce Hádej Kdo? Pád Do Tmy Titanic Se - 4 Disková Verze Fantastická čtyřka Garderobiér Zorro: Tajemná Tvář Deluxe Pán Fanoušků: Společníci Prstenu

Diskuse o DVD filmu Arianin Souboj

Co byste k filmu Arianin Souboj řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Eny (21)06.01.2008 21:18
Je to pěkný, ale proč to nemá konec nebo pokračování, jsem nepochopila :-/

jar06.01.2008 10:50
větši hovadinu jsem ještě neviděl

joj01.07.2007 20:04
naprosto souhlasím

lol (69)22.10.2006 22:06
kravinaDVD film Arianin Souboj | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.