DVD Filmy
Atomové gymnázium 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Atomové gymnázium 2

Atomové gymnázium 2 Diskuse: Co na film říkáte?

Gymnázium je sice minulostí, ale zmutovaní studenti jsou tu dál. Tromavillský technologický institut, jediná vysoká škola široko daleko, je jich plný. A spolu s nimi je zde i hrozivá atomová elektrárna, ničící své okolí smrtelným odpadem. Nejde však o jedinou hrozbu, mnohem větší nebezpečí číhá ukryto hluboko v podzemí tajných laboratoří. Tady probíhá vývoj subhumanoidů monster, kteří vypadají jako obyčejní lidé, ale v břišní oblasti mají druhá, obří ústa. A to stále není vše, z dálky se k nám velkou rychlostí blíží obří zmutovaná veverka!

Class of Nuke em High II: Subhumanoid Meltdown, USAHrají: Brick Bronsky, Lisa Gaye, Michael Kurtz, Leesa Rowland, Scott Resnick, Shelby Shepard, Robert Dawson.
Scénář: Lloyd Kaufman, Eric Louzil, Carl Morano, Mark F. Roling, Jeffrey W. Sass, Matt Unger.
Režie: Eric Louzil, Donald G. Jackson

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 4:3
Zvuk:český DD 2.0, , anglický DD 2.0
Stopáž: 96 minut
Titulky:české
USA 1991
DVD filmy - Zombie: Začátek Zombie: Ostrov smrti Solange: Teror v dívčí škole Dveře do ticha Zabít Rommela Signály v mlze Port Arthur Mrtvá sezóna Lili Marleen Kronika bombardéra

Diskuse o DVD filmu Atomové gymnázium 2

Co byste k filmu Atomové gymnázium 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Atomové gymnázium 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti