DVD Filmy
Babí Léto - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Babí Léto

Babí Léto Hrají: Stella Zázvorková, Vlastimil Brodský, Ondřej Vetchý, Jiří Lábus, Zita Kabátová, Simona Stašová, Stanislav Zindulka, Petra Špalková
Režie: Vladimír Michálek
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

BABÍ LÉTO - film o přátelství, lásce a neumírání Tragikomický příběh mladého pětasedmdesátníka, věčného snílka, pábitele a recesisty, který na rozdíl od své milované, ustarané manželky, se odmítá smířit s údělem rezignujícího stáří a žije svůj život jako nikdy nekončící výzvu, v níž každý den se pro něho stává báječnou příležitostí k novému dobrodružství. Spolu se svým věrným kamarádem z operety přenáší divadelní role do života a splňuje si tak své nesplněné sny. Vystupuje jako emeritní člen Metropolitní opery, který kupuje zámky, jako revizor, horolezec a dobrodinec. V řadě vděčných komických situací, plných jemného i černého humoru, válčí s manželkou o svou bezstarostnost a nezávislost, s níž vždy znova dokazuje, co je to UMĚNÍ ŽÍT. Tento film o přátelství, , lásce a neumírání je věnovám Vlastimilu Brodskému.
DVD filmy - Adriana Adéla Ještě Nevečeřela

Diskuse o DVD filmu Babí Léto

Co byste k filmu Babí Léto řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

lucik (9)18.02.2008 16:46
tady bi mělostát jak pomoc koním

LAURA (18)06.02.2008 09:36
Ale je to nej nej film to leto se psem nebo co to bylo ale superr jsou všechny filmy

seznamka


DVD film Babí Léto | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti