DVD Filmy
Báječní Muži S Klikou - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Báječní Muži S Klikou

Báječní Muži S Klikou Hrají: Rudolf Hrušínský, Vladimír Menšík
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Rudolf Hrušínský v hlavní roli rozmarné komedie o počátcích kinematografie v Čechách Kouzelník Pasparte, majitel maringotky, promítacího přístroje a otec dívky Pepičky, končí svou roční štaci a míří do Prahy. Cestou se setkává se svým umírajícím kolegou, který mu, vedle filmových pásků, svěřuje do péče i krásnou dceru Aloisii. V Praze se ubytují v domě U modré ryby, kde hodlají pořádat svá představení. .Půvabná komedie Jiřího Menzela o počátcích kinematografie v Čechách zachycuje kolorit doby přelomu století a několik nadšenců, kteří by za film dali život. V hlavních postavách pana Pasparta, kabaretiéra Šlapety a vynálezce Jana Kolenatého lze snadno rozeznat skutečné průkopníky kinematografie u nás - Viktora Ponrepo, , Josefa Švába - Malostranského a Jana Kříženeckého.
DVD filmy - Rozhlédni Se, člověče 1+2 Postřehy Karla Kyncla Cesta Dvojí Nepřítel Spojenec Účastníci Zájezdu Hranice života Základ Rodiny Obchodník Se Smrtí Jackals Praha

Diskuse o DVD filmu Báječní Muži S Klikou

Co byste k filmu Báječní Muži S Klikou řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Báječní Muži S Klikou | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti