DVD Filmy
Barbar - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Barbar

Barbar Původní název: Valhalla Rising
Žánr: Historický
Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 22.08.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9, 1,85:1 Minutáž: 01:38:00 Rok natočení: 1960 Titulky CZ: Ano Země: Itálie / Francie Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Italsky Sladký život Jedno z nejvýznamnějších děl světové filmové produkce je sestaven z řady volně spojených příběhů a epizod, s nezvyklou otevřeností popisujících mravní rozklad vyššíchspolečenských kruhů kapitalistické Itálie. Jeho ústřední postavou je novinář Marcello, člověk v podstatě vážný a seriózní, který však při své práci poznal sladký život vyššíspolečnosti a podlehl mu. Stává se hrdinou erotických skandálů, divokých večírků ve vilách a zámcích, zvrhajících se v pitky a orgie, prohýřených nocí, po nichž přichází kalné ráno, , odhalující rub tohoto života.
DVD filmy - Tropická horečka FilmX Iluzionista FilmX Bloodrayne II Alfa a Omega 3D Paříž 36 FilmX Thor: Příběhy z Asgardu Andělin popel FilmX Hra se smrtí FilmX Barva kouzel II Pohřben zaživa

Diskuse o DVD filmu Barbar

Co byste k filmu Barbar řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Barbar | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti