DVD Filmy
Barbie a Tři Mušketýři - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Barbie a Tři Mušketýři

Barbie a Tři Mušketýři Původní název: Barbie and the Three Musketeers
Hrají: Kelly Sheridan
Režie: Gino Nichele
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

Všechny za jednu a jedna za všechny. Barbie a její přátelé se představují ve filmu Barbie a Tři mušketýři! Přidejte se k Barbie v roli Corinne, mladé venkovské dívky, která míří do Paříže za svým snem stát se mušketýrkou! Tam potkává tři dívky, které tajně sdílejí stejný sen. Dokáží všechny společně tancovat na maškarním bálu, převléci se do mušketýrských kostýmů a zachránit prince a to všechno bez zlomeného podpatku? Vydejte se s nimi na úžasné dobrodružství, které přináší důkaz, superstar, že sny se mohou stát skutečností!


DVD filmy - Nesnesitelná krutost Občan Havel přikuluje Kdo najde přítele, najde poklad Andělé a démoni Barbie – Princezna z ostrova Annie Hallová Zázrak v New Yorku (1947) Tlumočnice Světla páteční noci Rozjeď to!

Diskuse o DVD filmu Barbie a Tři Mušketýři

Co byste k filmu Barbie a Tři Mušketýři řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

selena gomez (16)02.11.2009 14:58
dejte na tyto stránky prosím iupoutávky

selena gomez (16)02.11.2009 14:56
dejte na tyto stránky i videoDVD film Barbie a Tři Mušketýři | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.