DVD Filmy
Bartok - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Bartok

Bartok Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

Váš oblíbený hrdina z filmu Anastasia Princ Ivan byl unesen aBartok je jediný, kdo by ho mohl osvobodit. objeví v sobě opravdového hrdinu a zachrání mladého Romanovce - i když se při tom bude muset utkat se zlou čarodějnicí Babou Jagou? Čeká na vás krásný animovaný příběh, roztomilí hrdinové a pět úplně nových písní od Lynn Ahrens a Stephena Flahertyho. Bartok - to je legrací nabité dobrdružství, , které si zamiluje celá rodina!
DVD filmy - Země Mrtvých Noční Let King Kong Sám Doma Divadlo Járy Cimrmana Metallica Osud Světa Jak Se Budí Princezny Sestřičky Méďové 2.

Diskuse o DVD filmu Bartok

Co byste k filmu Bartok řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Bartok | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti