DVD Filmy
Bezpečný přístav - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Bezpečný přístav

Bezpečný přístav Původní název: Safe Haven
Žánr: Drama
FilmyX.cz záznam: Bezpečný přístav
Diskuse: Co na film říkáte?

Do Southportu se přistěhuje plachá Katie, jejíž minulost halí opar tajemství. Ačkoliv se zprvu brání navázat jakýkoliv vztah, postupem času se seznamuje se sousedkou Jo a Alexem a jeho dětmi a v ospalém jižanském městečku začíná zapouštět kořeny. Musí se tedy rozhodnout – zvolí život na útěku, , nebo novou rodinu?
DVD filmy - Práskač Orel deváté legie Bob a Bobek na cestách kolekce 1-5 5DVD Bob a Bobek na cestách 5 Bob a Bobek na cestách 4 Bob a Bobek na cestách 3 Bob a Bobek na cestách 2 Bob a Bobek na cestách 1 Big Eyes Kód Enigmy

Diskuse o DVD filmu Bezpečný přístav

Co byste k filmu Bezpečný přístav řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Bezpečný přístav | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti