DVD Filmy
Bezva Prachy - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Bezva Prachy

Bezva Prachy Původní název: Cool Money
Žánr: Kriminální/detektivka
Diskuse: Co na film říkáte?

Byla to práce na horké půdě, ale oni zachovali chladnou hlavu. Kdo tvrdí, že ozbrojenou loupež nelze provést na úrovni? Když se celoživotní kriminálník Bobby Comfort (James Marsters) rozhodne stát se spořádaným otcem rodiny a konečně hrát fér, sám netuší, že ho vidina rychlého zisku tak brzy svede zpět na dráhu zločinu. Jeho kamarád Sammy (John Cassini) mu totiž učiní nabídku, kterou nelze odmítnout - účast na krádeži deseti milionů z hotelového sejfu. A tak se Bobby znovu zaplétá do šňůry geniálních loupeží jejichž terčem jsou nejlepší newyorské pětihvězdičkové hotely. Film BEZVA PRACHY vychází ze skutečných událostí a sleduje cestu tří zlodějů, kteří dovádějí své řemeslo k dokonalosti. Vysmívají se strážcům zákona, , nahánějí hrůzu těm nejhlídanějším hotelům na světě a nakonec sklízí zasloužené ovoce v jejich životní loupeži.
DVD filmy - Uchovat Si Tvář Trestná Lavice Kajetán a Modrá Liška Kubula a Kuba Kubikula Smlouva S ďáblem Cz Dabing Kung Fu Mela Zloději Paměti Vybíjená Sexbomba Od Vedle Neumírej Sám

Diskuse o DVD filmu Bezva Prachy

Co byste k filmu Bezva Prachy řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Bezva Prachy | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti