DVD Filmy
Bílá Paní - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Bílá Paní

Bílá Paní Hrají: Irena Kačírková, Vlastimil Brodský, Miloš Kopecký, Jiřina Bohdalová, Vlasta Chramostová, Josef Bek, Čestmír Řanda, Václav Voska
Režie: Zdeněk Podskalský
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

BÍLÁ PANÍ - satirická - tak trochu duchařská - veselohra Zdeňka Podskalského. Veselohra BÍLÁ PANÍ byla natočena podle povídky Karla Michala ze sbírky Bubáci na všední den. Autor povídky spolupracoval s režisérem na scénáři filmu. Svou satirickou - tak trochu duchařskou - veselohru namířili proti těm nedostatkům v našem životě, které by měly být odstraňovány lidmi, a ne "dobrými duchy". A tak tedy: Vesnicí Komonice s přilehlým hradem ořese nezvyklá událost. Perchta z Borštejna, paní tamního hradu, jinak také BÍLÁ PANÍ komonická, sestoupila z obrazu, , aby na prosbu staré výminkářky udělala v jejich chaloupce vodovod. (ČB)
DVD filmy - Balada Pro Banditu Babí Léto Adriana Adéla Ještě Nevečeřela

Diskuse o DVD filmu Bílá Paní

Co byste k filmu Bílá Paní řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

no přece já (13)11.04.2008 18:26
pro xx: moje řeč

Jan (57)09.04.2008 12:40
Je to herecký koncert s půvabnými dámami Kačírkovou a Bohdalovou a virtuosními pány Hrušínským, Kopeckým, Bekem a dalšími. Nejen k zasmání. Je to thriler o boji za svobodu a fantasy o pravdě.

gaston (52)25.03.2008 12:48
Nejlepší film historie

xxx (99)30.01.2008 10:56
chujovina

seznamka


DVD film Bílá Paní | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti