DVD Filmy
Bitva na Baltu - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Bitva na Baltu

Bitva na Baltu Původní název: Moonzund
Diskuse: Co na film říkáte?

Na motivy románu Valentina Pikulji Moonzund vzniklo dvoudílné válečné drama, ve kterém září herec OLEG MENŠIKOV (LAZEBNÍK SIBIŘSKÝ, UNAVENI SLUNCEM). Držitel Ceny Laurence Oliviera zde představuje vyššího námořního důstojníka Artěmjeva, hrdinu zbojů na Baltu vletech 191517. Tehdy se německé loďstvo snažilo probít kPetrohradu po moři přes průliv Moonzund, kde došlo ktvrdým střetům sruskou armádou. Na pozadí těchto pohnutých událostí se odehrává strhující příběh Artěmjeva a půvabné špiónky Kláry, jejichž osudová láska je kvůli nepříznivým okolnostem předem odsouzena kzániku.

Moonzund, SSSR
Hrají: Oleg Menšikov, Vladimír Kostjuchin, Ludmila Nilskaja, Nikolaj Karačencov, Jurij Beljajev, Boris Kljujev, Alexej Buldakov, Vladimir Baranov.
Scénář: Eduard Volodarskij, Galina Muratova (na motivy románu V. Pikulji).
Režie: Alexandr Muratov

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0, , ruský DD 2.0
Stopáž: 142 minut
Titulky:české
SSSR 1987
DVD filmy - Stopy na Sitne Zloději myslí Had a duha: Smrtící voodoo Jack Rozparovač Mise spravedlnosti 3 Človek na moste Lidská bomba Okovy moci Poslední kamikaze Invaze do Afriky

Diskuse o DVD filmu Bitva na Baltu

Co byste k filmu Bitva na Baltu řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Bitva na Baltu | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti