DVD Filmy
Biutiful - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Biutiful

Biutiful Původní název: Biutiful
FilmyX.cz záznam: Biutiful
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Biutiful

Datum vydání: 09.01.2012 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 03:02:00 Rok natočení: 2010 Titulky CZ: Ano Země: Španělsko / Mexiko Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Španělsky Nový film mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Inárritu Biutiful s hvězdou (nejen) španělského filmu Javierem Bardemem v hlavní roli. Ten za svůj výkon získal Zlatou palmu na festivalu v Cannes. Příběh ukazuje životní cestu Uxbala, konfliktního bývalého narkomana, který hledá smíření se svým otcovstvím, láskou, duševnem, zločinem, vinou a smrtelností, obklopený nebezpečným podsvětím moderní Barcelony. Jeho obživa stojí mimo zákon a oběti, které je ochoten položit pro své děti, neznají hranic. Jako život samotný, i tento příběh končí tam, , kde všechno začíná.


internetový obchod

DVD filmy - Zbytečná krutost aneb žena, pistole a obchod s nudlemi Paříž 36 Ponyo z útesu nad mořem The Avengers: Nejmocnější Hrdinové Světa 1. Dvd Quo vadis 1 3d-2d Koncert Oko nad Prahou Holocaust: kolekce (3DVD) Fascinující proměny přírody: kolekce (3DVD)

Diskuse o DVD filmu Biutiful

Co byste k filmu Biutiful řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Biutiful | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti