DVD Filmy
Blade Ii - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Blade Ii

Blade Ii Původní název: Blade II
Hrají: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Ron Perlman, Leonor Varela, Norman Reedus a Luke Goss
Režie: Guillermo Del Toro
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

JE-LI SVĚT OHROŽEN NOVÝM A JEŠTĚ SMRTONOSNĚJŠÍM  DRUHEM SUPERUPÍRŮ, musí legendární Blade (Wesley Snipes) a jeho rádce Whistler (Kris Kristofferson) spojit síly s elitním týmem bojovníků "Bloodpack", který sestává z jeho zapřisáhlých nepřátel. Aby bylo zastaveno krveprolití, musejí být zuřiví zloduchové za každou cenu zničeni. Napětí, ohromující efekty, , bojové umění a především  elektrizující Wesley Snipes opět v roli z původní kultovní klasiky "Blade".
DVD filmy - Bitva V Ardenách Batman Začíná Barry Lyndon Aljaška V Plamenech Ace Ventura: Zvířecí Detektiv 2001: Vesmírná Odyssea Báječná Léta Se Psem Neúprosný Gumball 3000 Stripes

Diskuse o DVD filmu Blade Ii

Co byste k filmu Blade Ii řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Anonim05.03.2010 09:36
Chci vědět co wesley snipes umí za bojový umění

Tomáš (14)07.02.2008 19:16
super horor

seznamka


DVD film Blade Ii | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti