DVD Filmy
Blázni a Dobrovolníci - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Blázni a Dobrovolníci

Blázni a Dobrovolníci Původní název: Volunteers
Hrají: TomHanks, John Candy
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Od režiséra Nichloase Meyera Lawrence je milionářský synek.Přesto se topí v dluzích, které jeho otec odmítá platit. Lawrence se v zoufalství rozhodne utécz před věřiteli do jihovýchodní Asie, kde by měl na venkově s dobrovolnickou organizací stavět most. A to je jen začátek, , nekonečná řada trampot teprve začíná.
DVD filmy - Děti Z Ostrova Pokladů 3 Bouřlivé Srdce Malý Manhattan Muž Bez Stínu 2 Děsnej Doják Jak Básníkům Chutná život Na Pytlácké Stezce Báječní Muži S Klikou Rozhlédni Se, člověče 1+2 Postřehy Karla Kyncla

Diskuse o DVD filmu Blázni a Dobrovolníci

Co byste k filmu Blázni a Dobrovolníci řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Blázni a Dobrovolníci | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti