DVD Filmy
Blues Brothers 2000 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Blues Brothers 2000

Blues Brothers 2000 Původní název: Blues Brothers 2000
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 02.05.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 02:03:00 Rok natočení: 1998 Titulky CZ: Ano Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Zvuk orig.: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Jazyk orig.: Anglicky Po 18 letech strávených ve vězení se Elwood Blues konečně dostává na svobodu. Jeho první kroky vedou do sirotčince, v němž vyrůstal on a jeho bratr, který již zemřel. Setkává se tam s desetiletým Busterem. Vedoucí sirotčince určí Elwooda za jeho poručníka. Elwood zpočátku neprojevuje velké nadšení, ale nakonec jej vezme sebou do New Orleansu. Protože mu v žilách proudí stále ještě džez, , chce vyhledat své staré kumpány a obnovit legendární kapelu Blues Brothers Band.
DVD filmy - Říše římská II Genghis khan Mý lepší blues FilmX Říše římská I Kamufláž Gnomeo a Julie 3D-2D Provaz FilmX Quo Vadis III Rudý škorpion Prokletí hrobky faraóna

Diskuse o DVD filmu Blues Brothers 2000

Co byste k filmu Blues Brothers 2000 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Blues Brothers 2000 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti