DVD Filmy
Bob a Bobek 1 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Bob a Bobek 1

Bob a Bobek 1 Režie: Václav Bedřich
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

BOB a BOBEK - KRÁLÍCI Z KLOBOUKU. Klobouk kouzelníka Pokustona není obyčejný klobouk. Bydlí v něm totiž dva králíci - BOB a BOBEK. BOB je sice velmi chytrý a přičinlivý, , ale zdaleka není tak šikovný a nápaditý jako menší BOBEK. Oba se každé ráno vydávají z kouzelníkova klobouku prožít komická dobrodružství a veselé příhody. Seriál je určen dětem již od tří let. 1. Na ulici. 2. Na zahradě. 3. S koloběžkou. 4. Truhláři. 5. U pumpy. 6. Na bruslích. 7. Na stavbě. 8. Ve vzduchu. 9. Na útěku. 10. Na moři. 11. Ve škole sportu. 12. Na výletě. 13. Na koncertě.
DVD filmy - Bílá Paní Balada Pro Banditu Babí Léto Adriana Adéla Ještě Nevečeřela

Diskuse o DVD filmu Bob a Bobek 1

Co byste k filmu Bob a Bobek 1 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Bob a Bobek 1 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti