DVD Filmy
Bojovníci Mezi Nebem a Zemí - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Bojovníci Mezi Nebem a Zemí

Bojovníci Mezi Nebem a Zemí Původní název: Warriors of Heaven and Earth
Hrají: Jiang Wen, Zhao Wei, Nakai Kiichi, Wang Xueqi
Režie: He Ping
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

BOJOVNÍCI MEZI NEBEM A ZEMÍ - Muži se hrdiny nerodí ... V tradici filmu Sedm samurajů Akiry Kurosawy vypráví BOJOVNÍCI MEZI NEBEM A ZEMÍ o boji, přátelství a cti. V divoké poušti Gobi se setkávají dva prvotřídní BOJOVNÍCI a mistři meče, poručík Li (Jiang Wen) a japonský posel Lai Xi (Nakai Kiichi). Po letech služby čínskému císaři se chce Lai Xi vrátit do Japonska, ale místo toho je vyslán na západ pronásledovat hledané zločince. Jeho jedinou šancí k získání povolení k návratu se stává poručík Li, voják a odpadlík, hledaný kvůli vzpouře, , kdy odmítnul zabít na rozkaz vězněné ženy a děti.
DVD filmy - Bohové Musí Být šílení 2 Bohové Musí Být šílení Blízká Setkání Třetího Druhu Bláznivá školka Bílý Oleandr Bílí Muži Neumějí Skákat Big Chill Bídníci Bezva Parta Bez Zlého úmyslu

Diskuse o DVD filmu Bojovníci Mezi Nebem a Zemí

Co byste k filmu Bojovníci Mezi Nebem a Zemí řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Bojovníci Mezi Nebem a Zemí | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti