DVD Filmy
Bokovka - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Bokovka

Bokovka Původní název: Sideways
Hrají: Virginia Madsen, Paul Giamatti, Thomas Haden Church, Sandra Oh, Mary Louise Burke, Jessica Hecht, Missy Doty, M. C. Gainey, Alysia Reiner
Režie: Alexander Payne
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

BOKOVKA. Příběh o životě jako na horské dráze. Někdy je člověk nahoře a někdy dole. Dva dávní přátelé se vydají na cestu ochutnávky vín ..., aby se střemhlav pustili do ironického skoumání proměnlivosti lásky a přátelství a nekonečné "války" mezi Pinotem a Cabernetem. Příhody začínají když se Miles (Paul Giamatti) zatvrzelý rozvedený muž arádoby spisovatel s fixací na víno, rozhodne darovat svému příteli Jackovi (Thomas Haden Church) oslavnou cestu do vinic v Santa Ynez Valley - týden před Jackovou svatbou. Ti dva jsou velmi nesourodá dvojice. Jack je sexem překypující šarmén, Miles je ustaraný škarohlíd. Jack se těší na svůj "poslední doušek svobody", Miles jen chce ochutnat dokonalost v lahvi. Jack se spokojí s laciným Merlotem, Miles touží po těkavém prvotřídním Pinotu. Zdá se, že mají společný pouze pocit zmařených ambicí a prchajícího mládí. Oba muži se blíží krizi středního věku. Svatba se blíží a s tím zároveň jistota, , že Miles a Jack se nevrátí do Los Angeles takoví jací byli ... pokud se tam vůbec vrátí.
DVD filmy - Bitva O Británii 2 Disk Výlet Bolero Ať žijí Duchové Training Day Ostrov Nesvatbovi Divoká Banda (speciální Edice) Nepál Oceánie

Diskuse o DVD filmu Bokovka

Co byste k filmu Bokovka řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Michal (38)17.12.2007 14:37
Naprosto bravurně a vytříbeně natočená hořká komedie, k jejímuž pochopení vša musíte mít již leccos za sebou. Nejedná se totiž o film, který je vhodný jako kulisa k pop-cornové svačince.

Pavla (20)21.06.2007 16:45
Tenhle film sem viděla 4krát, ale za boha nevim co si o něm mám myslet.... vážně ne...
Jediný co vim je, že mám ráda Sandru Oh z Chirurgů a musim říct, že tady byla vážně kouzelná!! a taky že sem z toho filmu, kdykoliv ho vidim, dostala chuť na mého oblíbeného chillského Merlota!!!

seznamka


DVD film Bokovka | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti