DVD Filmy
Borsalino - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Borsalino

Borsalino Původní název: Borsalino
Žánr: Krimi
Diskuse: Co na film říkáte?

Film zachycuje prostředí Marseille v roce 1930, kdy osud svede dohromady dva drobné podvodníky v souboji o ženu. Společně zfixlují koňské dostihy, což je přivede k práci pro bossy místních gangů. Když se však rozhodnou rozjet svůj vlastní kšeft, , začínají postupně měnit svůj doposud bezstarostný přístup k zločinu.
DVD filmy - Zmizelá Sněhurka REC 2 Nový svět FilmX Unaveni sluncem 3: Citadela Slečna nebezpečná Profesor FilmX Zvuk hluku FilmX Winx Club 1.série 7 Winx Club 1.serie 3

Diskuse o DVD filmu Borsalino

Co byste k filmu Borsalino řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Borsalino | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti