DVD Filmy
Bosé Nohy V Parku - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Bosé Nohy V Parku

Bosé Nohy V Parku Hrají: Robert Redford, Jane Fonda, Charles Boyer
Režie: Gene Saks
Diskuse: Co na film říkáte?

Mistr Broadwayské komedie Neil Simon přizpůsobil svou hitovou hru o konzervativním právníkovi a jeho výstřední nevěstě pro tuto filmovou klasiku.Robert Redford je pan Straight. Jane Fondová je jeho nová manželka, která oddala svůj život hledání zábavy. Když extáze svatební cesty pomalu vyprchává a nastává realita uspořádávání domácnosti v levném bytě, , harmonie manželství se změní v komické nedorozumění.Tchyně slabě pofňukává. Postarší Lothario ze shora flirtuje. Joy se změní v hysterku. Je téměř nepochybné ,že se mladí nakonec usmíří stejně jako že si matka a soused budou rozumět. Fondová a Redford tvoří dokonale úspěšný komediální tým.
DVD filmy - London Deuce Bigalow:evropský Gigolo Rukojmí V Bella Vista Zuřící Býk Roboti Nikdy Neříkej Nikdy Muž Se železnou Maskou Komisař Closeau Na Stopě Road House Doba Ledová

Diskuse o DVD filmu Bosé Nohy V Parku

Co byste k filmu Bosé Nohy V Parku řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

lily (25)09.04.2009 13:45
Takhle jsem se u filmu už dlouho nezasmála...

seznamka


DVD film Bosé Nohy V Parku | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti