DVD Filmy
Broučci 1 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Broučci 1

Broučci 1 Režie: Vlasta Pospíšilová
Žánr: Loutkový
Diskuse: Co na film říkáte?

Loutkový příbeh BROUČKů podle knihy Jana Karafiáta. BROUČCI se seznamují se životem kolem sebe, postupně objevují svět a své místo v něm - život rodiny, kamarády, práci, odpuštění, smíření, žárlivost i věrnost. Prostřednictvím vyprávěného příběhu jsou dětem nabídnuty morální lidské hodnoty. Tvůrcům se podařilozachovat poezii i ducha Karafiátovy knihy a zárověň jí přizpůsobit současné dětské psychice a pohledu na svět. Kouzelný příběh, který rozvíjí dětskou fantazii. Dvanáct sedmiminutových epizod vypravuje příběh rodiny BROUČKů a jejich přátel. 1. Narodil se BROUČEK. 2. Byl podzim ... 3. Loučení. 4. A byla zima ... 5. A bylo jaro ... 6. Šťastnou cestu, , BROUČKU! 7. BROUČKůVsmutný návrat. 8. S BROUČKEM je zle. 9. Do nebíčka - do peklíčka. 10. BROUČKOVY tajnosti. 11. A měli se rádi. 12. Velká rodina.
DVD filmy - Brak Bony a Klid Bob a Bobek 6 Bob a Bobek 5 Bob a Bobek 4 Bob a Bobek 3 Bob a Bobek 2 Bob a Bobek 1 Bílá Paní Balada Pro Banditu

Diskuse o DVD filmu Broučci 1

Co byste k filmu Broučci 1 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Broučci 1 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti