DVD Filmy
Byl Jednou Jeden Objevitel 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Byl Jednou Jeden Objevitel 2

Byl Jednou Jeden Objevitel 2 Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 05.01.2010 Region: 2 Formát obrazu: PAL 4:3 Minutáž: 01:43:00 Rok natočení: 1997 Země: Francie Zvuk CZ: Dolby Digital 2.0 (Stereo) Od starověkých mořeplavců až po dobývání kosmu! Báječné výpravy za dobrodružstvím ve francouzském animovaném seriálu od autora Alberta Barillé a spoluautora Gilberta Barillé. "Byl jednou jeden objevitel" je předposledním z cyklu animovaných seriálů "Byl jednou jeden...". Jako ve všech řadách se i zde setkáváme s Maestrem - vousatým průvodcem a učitelem zároveň, který nás provede historií těch nejdůležitějších objevů a objevitelů - od starověkých mořeplavců až po dobývání kosmu. Epizody: Ibn Battuta předchůdce Marca Pola, Velké džunky, Vasco de Gamma, , Rodina Taxisů a počátky pošty.
DVD filmy - Muz, Ktery Nebyl Byl Jednou Jeden Objevitel 5 Byl Jednou Jeden Zivot 6 Fidel Zlociny Stoleti Krasy C, M, S 8 - Stredni Cechy Ii Rozsudek Smrti Divka V Modrem / Turbina Cestovani S Kim Alexis 1 Polibek Havrani Cervene

Diskuse o DVD filmu Byl Jednou Jeden Objevitel 2

Co byste k filmu Byl Jednou Jeden Objevitel 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Byl Jednou Jeden Objevitel 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti