DVD Filmy
Cats - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Cats

Cats Diskuse: Co na film říkáte?

Záznam speciální DVD prezentace divadelního provedení slavného muzikálu Andrew-Lloyd Webbera, , napsaného podle Old Possum´s Book Of Practical Cats T.S.Eliota. Jedno z neslavnějších muzikálových děl se hraje na Broadwayi nepřetržitě již od roku 1981 a v roce 1998 byl muzikál poprvé vydán také na DVD. V hlavní roli Grizabelly se představila zpěvačka Elaine Paige. Bonusový materiál obsahuje rozhovory s Andrew-Lloyd Webberem a Alaine Paige.
DVD filmy - Romantic City Venice Romantic City Paris Eyes On The Skies Alfons Karásek 2DVD Hřiště snů Dračí srdce D-Tox Denní světlo Amerika Muž, který poznal nekonečno

Diskuse o DVD filmu Cats

Co byste k filmu Cats řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Cats | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti