DVD Filmy
Catwoman - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Catwoman

Catwoman Původní název: Catwoman
Hrají: Halle Berry, Benjamin Bratt, Frances Conroy, Lambert Wilson, Sharon Stone
Režie: Pitof
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Patience Philips je mrtvá! A přesto více naživu, než kdykoliv předtím. Zavražděna poté, co objevila hrůzné tajemství gigantické kosmetické firmy, je Patience znovu oživena mystickými kočkami. A navíc obdarována úžasnými schopnostmi. Plíží se nocí za dobrodružstvím a pomstou. Je totiž Kočičí žena!Držitelka Oscara Halle Berry hraje mrštnou a bičem práskající osudovou krásku, Benjamin Bratt je policista rozpolcený mezi láskou a povinností. Hvězdnou sestavu Catwoman doplňuje Sharon Stone jako chladnokrevná supermodelka s ošklivým tajemstvím. S kočičí ladností, schopností vždy dopadnout na všechny čtyři, vášní pro sushi a odporem ke psům je Halle Berry ztělesněním síly a akce, , které nelze podceňovat.
DVD filmy - Bonnie a Clyde Blade Ii Bitva V Ardenách Batman Začíná Barry Lyndon Aljaška V Plamenech Ace Ventura: Zvířecí Detektiv 2001: Vesmírná Odyssea Báječná Léta Se Psem Neúprosný

Diskuse o DVD filmu Catwoman

Co byste k filmu Catwoman řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

VERONIKA (10)16.04.2008 14:55
Je pekne fantasmogoricky

VERONIKA (10)16.04.2008 14:54
Je ssuupprr

Nikíta (17)16.04.2008 14:37
Není to špatný film..Je to trochu přehnaný , některé ty scény(no nevím) , ale určit je to jeden z dobrých filmů .... film mě bavil a rozhodně je kritika šíleně drsná... Mě se zase nelíbí Titanic. :)

Katka (16)17.11.2006 19:56
Myslím, že kritika je přehnaná. Jako nesmíme zapomínat, že je to komix = takže jako chce to brát s rezervou. Ale není to úbec špatný. Stojí se na to kouknout.

Veronika (13)30.09.2006 12:37
já ten film zbožňuji a chtěla bych být taky cat woman

seznamka


DVD film Catwoman | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti