DVD Filmy
Čekej Do Tmy Dvd - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Čekej Do Tmy Dvd

Čekej Do Tmy Dvd Původní název: Wait Until Dark
Hrají: Audrey Hepburn, Alan Arkin, Richard Crenna, Efrem Zimbalist Jr., Jack Weston, Samantha Jones, Julie Herrod
Režie: Terence Young
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Na scénu vstupují dvě postavy. Susy, která nedávno přišla o zrak a stále se učí jak s tímto handicapem žít, a psychopatický vrah Roat. Roat chce získat heroinem nacpanou panenku, o které si myslí, že ji Susy má. Jedniné, oč Susy jde, je přežít. Ztlumte světla, zkontrolujte řetěz na dveřích a připravte se na mrazivý horror. Audrey Hepburn za roli Susy získala svou pátou nominaci na Oscara. Role Roata, zosobněného zla, se skvěle ujal Alan Arkin a jeho dva spojence si zahráli Jack Weston a Richard Crenna. Postupně se rozvíjí příběh plný napětí, , který vrcholí ve strhující konfrontaci dvou hlavních postav.
DVD filmy - Amadeus: 2001 Dvd Kupec Benátský Dhaulagiri Ďábel V modrém Andělská tvář Žofka ředitelkou zoo O kocouru Mikešovi 2 Začátky filmových hvězd Vltava v obrazech | 6 (46-54) Záhadné zmizení

Diskuse o DVD filmu Čekej Do Tmy Dvd

Co byste k filmu Čekej Do Tmy Dvd řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Čekej Do Tmy Dvd | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti