DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Cellular

Cellular Původní název: Cellular
Hrají: Eric Christian Olsen, Chris Evans, Jason Statham, Jessica Biel, Kieran Culkin, William H. Macy
Režie: David R. Ellis
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Co uděláte, když nečí život visí na vlásku a vy jste doslova jediný, kdo může pomoci? Pro Ryana (Chris Evans) se tato hypotetická situace stává realitou, když přijme hovor od Jessicy Martin (Kim Basinger), která byla unesena a uvězněna v podkroví neznámého domu. Vyděšená žena se snaží Ryana přemluvit, aby její historce uvěřil a pomohl dříve, než ji únosci zabijí. Jessica nemá představu, kde se nachází, a baterie Ryanova mobilu je téměř vybitá. Mladík se stává středobodem vyhrocené, zběsilé jízdy světem lží a vražedných záměrů v tomto napínavém thrilleru, který vám zvýší hladinu adrenalinu.


DVD filmy - Catwoman Bonnie a Clyde Blade Ii Bitva V Ardenách Batman Začíná Barry Lyndon Aljaška V Plamenech Ace Ventura: Zvířecí Detektiv 2001: Vesmírná Odyssea Báječná Léta Se Psem

Diskuse o DVD filmu Cellular

Co byste k filmu Cellular řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Sandra (16)22.05.2007 15:09
Je to super horor.Hlavně na mě zapůsobil Ryan alias Chris Evans.Nemá to chybu

Fan (17)19.05.2007 16:37
Je skvělej. Doporučuju ho všem.

seznamka

DVD film Cellular
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.