DVD Filmy
Černý kotel - Edice Disney klasické pohádky č.23 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Černý kotel - Edice Disney klasické pohádky č.23

Černý kotel - Edice Disney klasické pohádky č.23 Původní název: Black Cauldron
Žánr: Fantasy, Rodinný, Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

Příběh mladého chlapce, který sní o tom stát se válečníkem. Podle legendy žil v tajuplné zemi jménem Prydain král tak zlý a krutý, že se ho báli i sami bohové. Žádné vězení ho nedokázalo zastavit, a tak byl svržen do nádoby s rozžhaveným železem a jeho démonická síla tak byla spoutána ve velkém černém kotli. Nikdo neví, kde se kotel skrývá, ale každý ví, co dokáže. Před stovkami roků byl určen mladý pastýř Taran, aby ochránil čarovné prasátko. To jako jediné pozná místo, kde se nejděsivější talisman na světě nachází. A právě v těchto časech se jiný král rozhodl černý kotel za každou cenu najít a ovládnout jím celý svět. Osud všech je v rukách Tarana a jeho pomocníků, , a Taran nemůže selhat. Podaří se mu ochránit čený kotel?
DVD filmy - Aristokočky S.E. - Edice Disney klasické pohádky č.22 Old Boy Rozsudek Brubaker Trable o Vánocích Gangster Ka Afričan Dvojrole Bumerang Protektor Hunger Games kolekce 1-4 4DVD

Diskuse o DVD filmu Černý kotel - Edice Disney klasické pohádky č.23

Co byste k filmu Černý kotel - Edice Disney klasické pohádky č.23 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Černý kotel - Edice Disney klasické pohádky č.23 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti