DVD Filmy
Cesta do Berlína 1.DVD - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Cesta do Berlína 1.DVD

Cesta do Berlína 1.DVD Diskuse: Co na film říkáte?

Žádný hollywoodský film nedokáže ztvárnit pohnutou historii 2. světové války stejně realisticky, jako dokumentární snímky. A rozsáhlá série Pochod k vítězství, která kombinuje unikátní černobílé a barevné záběry, , je toho nejlepším důkazem. 1.DVD. 2x45 + 36 minut.
DVD filmy - Bitva na Sinaji Afgánský zlom Hollywood party sluts AO-015 České a slovenské amatérské páry Tajemství kláštera Privátní sex 4 Nadržené XXL Johnny Cash present a concert behind prison walls Bolek a Lolek vyrážejí do světa 2 Katyň

Diskuse o DVD filmu Cesta do Berlína 1.DVD

Co byste k filmu Cesta do Berlína 1.DVD řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Cesta do Berlína 1.DVD | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti