DVD Filmy
Četník a četnice - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Četník a četnice

Četník a četnice Původní název: Le gendarme et les gendarmettes
Diskuse: Co na film říkáte?

Chruchotova policejní stanice se stěhuje do nové budovy, která je vybavena nejen moderní technikou a vybavením, ale nejdůležitějším úkolem důstojníků je i zaučit hezké četnice. Celá parta se natolik soustředí na nové spolupracovnice, že zapomenou na vlastní práci. Výsledkem je obrovský chaos v Saint Tropez. Ale skutečný problém nastane až tehdy, když jedna četnice za druhou začne mizet.


DVD filmy - Vzpoura Na Lodi Caine Skrýš Sedmá Sindibádova Plavba Rozmary počasí Láska A jiné Pohlavní Orgány The Astronaut Farmer Past Na žraloka Rande Měsíce Rocky Balboa Nehýbej Se

Diskuse o DVD filmu Četník a četnice

Co byste k filmu Četník a četnice řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

verca06.04.2009 12:25
skvělej film a ty díly před tím taky...

nic r.š09.01.2008 18:10
četník a četnice

nic r.š09.01.2008 18:07
hoodím doškoly a jsem doma hrajusi vdružině
si hraju hodím na volejbál

09.01.2008 17:55
hodím dškoly a jsem doma

seznamka

DVD film Četník a četnice
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.