DVD Filmy
Chocking Hazard - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Chocking Hazard

Chocking Hazard Původní název: Choking Hazard
Hrají: Jaroslav Dušek, Dagmar Patrasová, Jan Dolanský, Jan Nemejovský, Kamil Švejda, Pavel Holec Pej, Jan Sýkora Katana, Ondřej Neff, Roman Izaiáš Izzi, Eva Janoušková, Eva Nadaždyová, Anna Fialková
Režie: Marek Dobeš
Žánr: Horor
Diskuse: Co na film říkáte?

CHOKING HAZARD - "komedie plná drzého humoru a litrů malinově zbarveného slizu". (Eddie Cockrell, Variety). Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, kromě personálu sem nezabloudí živá duše, jak je rok uherák dlouhý. Přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše (Jaroslav Dušek), kurs, který je určen lidem hledajícím smysl života. Čili to pravé pro Hanušovou, Křenovcovou, Lefnerovou v závěsu s Nedobylem a koneckonců i pro Vernera. Ne tak úplně to pravé pro Měchuru, ale to teď nebudeme rozpatlávat. Důležité je, že se účastníci kursu dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. Oči podlité hnisem, loví oslabené kusy a valí se ve dvou vlnách - nejdříve běžně mručící zombivci, které nezajímá nic jiného než mozky, později jejich sofiskovanější nadřízení, disponují ďábelsky nemrtvou inteligencí. Což je ideální konstelace, protože základní smysloživotní zákondoktora Reiniše zní: "Rozum a instinkt musí být v rovnováze." Takže naši hrdinové nemají šanci. navíc proti zombivcům stojí sami, bez možnosti záchrany z venčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Na samotě, hluboko v lesích, kromě personálu, tam nezabloudí živá duše, , jak je rok uherák dlouhý. Motel Halali je ideální místo.
DVD filmy - Hurvínkův Rok Hoří Má Panenko Honza Málem Králem Honem, Než To Zapomenu Homolka a Tobolka Hogo Fogo Homolka Hatha Joga Pro Začátečníky A.. Fimfárum Ecce Homo Homolka Dvojbalení: Kameňák ,kameňák 2

Diskuse o DVD filmu Chocking Hazard

Co byste k filmu Chocking Hazard řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Ficklip (29)23.07.2009 17:41
Rozveselilo mě to, a to jsem ještě nevěděl, že je to točené na motelu, na Jesenické křižovatce "Bukov", kam chodívám na jídlo. Tajaktak, prostě veselé a uklidňující po stresovém dni.

peace (16)15.08.2008 07:30
jakoze dobre ale takova blbost ale prima kecy jsou tam

saxik (19)16.07.2008 20:35
prehnanej film a hudba este prehnanejsi nevite od koho je ???

Zuuuuuu (25)22.06.2008 19:26
upa nej filmeček)))))))))))

pete (19)15.07.2007 10:40
hodne v pohode filmecekk!!drsnej humor a hudba!

Marcela (40)17.05.2007 20:06
jo, sorry, nektery hlasky dobry

Marcela (40)17.05.2007 20:05
akorat hudba dobra, jinak nic

Chajda (23)01.11.2006 10:22
Trošku přemrštěné zvukové efekty, ale jinak skvělá parodie. Mladší generace se u toho dobře pobaví. Senzační hlášky a výborná hudba. Komu nevadí troška drsnějšího humoru, ať se na to podívá! :)

seznamka


DVD film Chocking Hazard | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti