DVD Filmy
Co Je Doma To Se Počítá - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Co Je Doma To Se Počítá

Co Je Doma To Se Počítá Původní název: Co je doma, to se počítá
Hrají: František Filipovský, Iva Janžurová, Stella Májová, Helena Růžičková, Luděk Sobota, Jiří Sovák, Dagmar Veškrnová, Stella Zázvorková
Režie: Petr Schulhoff
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

CO JE DOMA, TO SE POČÍTÁ, PÁNOVÉ - film volně navazuje na komedii ZÍTRA TO ROZTOČÍME, DRAHOUŠKU! Ve snímku CO JE DOMA, TO SE POČÍTÁ, PÁNOVÉ ... se opět se setkáváme s Kájou a Alenou Bartáčkovými, kteří si chtějí vydělávat za za každou cenu a hlavně vypadat nóbl, aby to dopalovalo sousedy. Setkáme se však opět i s manžely Novákovými, kteří nejsou tak šikovní, , ale nejsou ani o nic méně chtiví.
DVD filmy - Poslední Leč Milenci a Vrazi Terminator Ultimate Edition - 2disk Království Nebeské Crash Stůj, Nebo Se Netrefím Žofka a Její Dobrodružství 1. O Kocouru Mikešovi 1. Poklad Na Sovím Hrádku Znovu U Spejbla a Hurvínka 2.

Diskuse o DVD filmu Co Je Doma To Se Počítá

Co byste k filmu Co Je Doma To Se Počítá řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

michal fuka (12)04.11.2007 16:09
jé hezký fajn

04.11.2007 16:08
jé fajn

seznamka


DVD film Co Je Doma To Se Počítá | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti