DVD Filmy
Coach Carter - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Coach Carter

Coach Carter Původní název: Coach Carter
Hrají: Samuel L. Jackson, Ashanti
Režie: Thomas Carter
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Coach Carter

Film vypráví pravdivý životní příběh kontroverzního basketbalového trenéra Kena Cartera. Carter uzavřel tělocvičnu svého neporazitelného týmu, když zjistil, že hráči mají špatný prospěch ve škole. Za svůj čin byl jak sveřepě odmítán, tak nadšeně chválen. Musel překonat odpor hráčů, rodičů i celé společnosti, kteří ho nutili znovu otevřít hřiště. Rozhodl se ukázat mladým lidem budoucnost, která přesahuje gangy, drogy, , vězení a dokonce i basketbal.


internetový obchod

DVD filmy - Bláznivá Střela 1 Bohem Zapomenuté Děti Tenkrát V Americe Se Tango a Cash Superman Pán Prstenů: Návrat Krále (2dvd) Matrix Revolutins L.t.: Hvězdný Tým 2 Lépe Pozdě Nežli Později Rodina Sopránů Iii (boxset)

Diskuse o DVD filmu Coach Carter

Co byste k filmu Coach Carter řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Marek (16)12.01.2009 00:50
lepší film opravdu není, není to jen ledajaký film na který se podíváte, řeknete si dobrý a jdete dál. Ne tento film Vás opravdu zaujme proste vážně můžu jen doporučit.

02.09.2008 12:56
je to dobry film moc se mi libil jenom to chci stahnout nevi te jak

seznamka


DVD film Coach Carter | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti