DVD Filmy
Cotton Club - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Cotton Club

Cotton Club Žánr: Hudební
Diskuse: Co na film říkáte?

COTTON CLUB. Ztřeštěná atmosféra "zlatého věku", černošského jazzu, krvavých mafiánských válek a prvních krátkých sukní ... New York v dobách, kdy mu vládla probibice. COTTON CLUB není jen známý jazzový bar Harlemu, ale také místo, kde se setkávají vlivní šéfové podsvětí. Mladý hudebník Dixie Dwyer (Richard Gere) zachrání život jednomu z mafiánů, ale brzy se zaplete do problémů, , když se zamiluje do jeho milenky.
DVD filmy - Bokovka Bitva O Británii 2 Disk Výlet Bolero Ať žijí Duchové Training Day Ostrov Nesvatbovi Divoká Banda (speciální Edice) Nepál

Diskuse o DVD filmu Cotton Club

Co byste k filmu Cotton Club řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Mimi (15)19.05.2008 18:23
Nádhera nádhera nádhera... F. F. Coppola mě opět nezklamal...

seznamka


DVD film Cotton Club | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti