DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Ďáblův Advokát

Ďáblův Advokát Původní název: Devil s Advocate
Hrají: Al Pacino, Keanu Reeves, Charlize Theron, Jeffrey Jones
Režie: Taylor Hackford
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Po svém šedesátém čtvrtém vítězném stání dostává ambiciózní mladý jižanský právník Kevin Lomax (Keanu Reeves - Nebezpečná rychlost 1, Johny Mnemonic, Procházka v oblacích) a jeho žena nabídku, kterou nelze odmítnout. Charismatický šéf exkluzivní právnické firmy v New Yorku John Milton (Al Pacino - Vůně ženy, Nelítostný souboj, Richard III.) nabízí Kevinovi nové místo a mladí manželé, plní nadějí a ideálů, se stěhují. Avšak namísto závratné kariéry čeká Lomaxe pekelně nebezpečná životní cesta.... jeho šéf je totiž sám ďábel.... Tento film je uveden rovnež s českým synchronním dabingem. VYHRAJTE VIDEOKAZETU ĎÁBLŮV ADVOKÁT! Odpovězte na soutěžní otázku, kterou jsme pro Vás připravili v rámci pravidelné měsíční soutěže. NAVŠTIVTE SEKCI SOUTĚŽE !


DVD filmy - Čarodějky Z Eastwicku Constantine Cesta Kolem Světa Za 80 Dni - Spec.edice Catwoman Bonnie a Clyde Blade Ii Bitva V Ardenách Batman Začíná Barry Lyndon Aljaška V Plamenech

Diskuse o DVD filmu Ďáblův Advokát

Co byste k filmu Ďáblův Advokát řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Petr (20)04.12.2006 23:59
Je to naprosto výjimečná studie neebzpečné reality, kterou život skrývá. Navíc v v téměř dokonalém provwdení Pacina a Reevse. Vidět a dobře žít.

Petr (20)04.12.2006 23:58
Je to naprosto výjimečná studie neebzpečné reality, kterou život skrývá. Navíc v v téměř dokonalém provwdení Pacina a Reevse. Vidět a dobře žít.

seznamka

DVD film Ďáblův Advokát
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.