DVD Filmy
Daltoni - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Daltoni

Daltoni Původní název: Les Dalton
Hrají: Eric Judor, Ramzy Bedia, Til Schweiger
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Nejbláznivější banditi Divokého západu, čtyři bratři Daltoni, se rozhodnou vyloupit banku, aby udělali radost mamince. Ale není to tak jednoduché. Nejprve uprchnou z vězení a pak v Mexiku hledají kouzelné sombrero, , které by jim pomohlo úspěšně dosáhnout jejich cílů... Jenže cesta je plná nástrah a Lucky Luke už jim je v patách.
DVD filmy - O Malence V Zajetí Teroru Pilates Pro Sportovce Vydrýsek Fany Serenity Sám Doma 4 Sám Doma 2 Oko Za Oko Ocelový Orel 3

Diskuse o DVD filmu Daltoni

Co byste k filmu Daltoni řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Daltoni | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti